|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novi grip AH1N1
22.12.2009 17:53:29   
mihi
Znamo Tashke, nego sad su deca do 2 god. u prioritetu vakcinisanja kod nas zato pitam.....


(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 1326
   RE: Novi grip AH1N1
23.12.2009 12:26:45   
sephora
Ja još razmišljam za decu...Da li neko zna da li i protiv AH1N1 moramo svake godine da se ponovo vakcinišemo ili sada primimo vakcinu pa je to trajno? Jer sam pročitala da je Kon rekao da ko primi vakcinu zauvek je zaštićen od virusa???
Volela bih da znam ovaj odgovor pa da smilslim konačno šta da radim...

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 1327
   RE: Novi grip AH1N1
23.12.2009 14:15:04   
Jeca*
koliko ja znam to je sezonska vakcina. znaci mora se primati svake godine. ali ne drzi me za rec

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 1328
   RE: Novi grip AH1N1
23.12.2009 14:40:49   
Rivana
I ja mislim da mora svake godine ali nisam sigurna. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 1329
   RE: Novi grip AH1N1
23.12.2009 17:19:49   
cicko
Pretpostavljam da je potrebno primiti svake godine , jer su rekli da ce vec od sledece godine biti "u paketu" sa ovom sezonskom.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 1330
   RE: Novi grip AH1N1
23.12.2009 17:26:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mihi

Znamo Tashke, nego sad su deca do 2 god. u prioritetu vakcinisanja kod nas zato pitam.....




Znam ja draga, da ti znaš, i većina vas. Ali dođe neko nov... i onda nastane papazjanija. user posted image


Mislim da je ista kao seznska vakcina.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 1331
   RE: Novi grip AH1N1
23.12.2009 18:13:09   
cicko
Od sutra pocinje vakcinacija za sve gradjane, a ne samo za prioritete.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1332
   RE: Novi grip AH1N1
26.12.2009 23:06:35   
Anoniman
Jao sto me nerviraju vise! Videla sam za trudnice pisano na drugoj temi...
U novinama kad je bilo pisalo da je umrla trudnica od user posted image gripa,ustvari ona je imala dve operacije na mozgu a onda je umrla od gripa! Pisalo je da je jos jedna trudnica obolela ali Boze moj imala je problema sa plucima i pre! Uf! 

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 1333
   RE: Novi grip AH1N1
26.12.2009 23:13:05   
mihi
Raspitala sam se i saznala sam da ne mora ako da se rima svake godine ukoliko virus ne mutira. Koliko sam razumela prima se samo jednom.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 1334
   RE: Novi grip AH1N1
26.12.2009 23:15:40   
Anoniman
Večna vakcina ako virus ne mutira?

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 1335
   RE: Novi grip AH1N1
27.12.2009 0:22:57   
cicko
Jos uvek sam ziva user posted image  bez obzira sto sam primila vakcinu, a sto se tice bebe, nadam se da ce sve biti u redu( za sada jeste) i kada poraste. Nadam se samo da kad prohoda nece krenuti  "u rikverc".
Ne znam, postujem svacije misljenje... vodila sam se svojom savescu, zdravstveni sam radnik i jos uvek verujem da je vakcina jedina prava prevencija kad je u pitanju grip. Znam da nije ispitana na trudnicama (ni jedna vakcina nije), ali manje stete od nje nego da zapatim "pravi" virus.
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1336
   RE: Novi grip AH1N1
28.12.2009 22:54:26   
Verus
Drage moje, od subote sam nesto kilava, stalno mi se spava, a sinoc mi je bas pozlilo i ledja su me bolela...sve sam kontala da je pritisak, jer je bio nizak 90/70.  Al danas kad sam vozila na posao, toliko mi je bilo muka, i ceo dan na poslu, da sam na kraju plakala i otisla kuci.  Bas mi dugo tako nije bilo zlo.  Imam temperaturu i telo me otkida od bolova....sutra sam zakazala u 16:20 kod dr. pa cemo videti sta ce reci.  Eto samo da preguram ovih nekoliko dana.....uf uf drzite mi fige!

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 1337
   RE: Novi grip AH1N1
28.12.2009 23:18:51   
cicko
Lezi i utopli se? Kolika ti je T?

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 1338
   RE: Novi grip AH1N1
28.12.2009 23:49:02   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Drage moje, od subote sam nesto kilava, stalno mi se spava, a sinoc mi je bas pozlilo i ledja su me bolela...sve sam kontala da je pritisak, jer je bio nizak 90/70.  Al danas kad sam vozila na posao, toliko mi je bilo muka, i ceo dan na poslu, da sam na kraju plakala i otisla kuci.  Bas mi dugo tako nije bilo zlo.  Imam temperaturu i telo me otkida od bolova....sutra sam zakazala u 16:20 kod dr. pa cemo videti sta ce reci.  Eto samo da preguram ovih nekoliko dana.....uf uf drzite mi fige!


šta ćeš ti u ovoj temi? naravno da nemaš ovaj grip, samo moraš malo da iskuliraš sa poslom i da odmaraš. Ipak je trudnoća najvažnija!! a sad u krevet i da te više nisam videla u ovoj temi, jel jasno? user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 1339
   RE: Novi grip AH1N1
28.12.2009 23:50:19   
cicko
user posted image  Tako je! Verus, u krevet!!!


IZVORNA PORUKA: Jeca RR

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Drage moje, od subote sam nesto kilava, stalno mi se spava, a sinoc mi je bas pozlilo i ledja su me bolela...sve sam kontala da je pritisak, jer je bio nizak 90/70.  Al danas kad sam vozila na posao, toliko mi je bilo muka, i ceo dan na poslu, da sam na kraju plakala i otisla kuci.  Bas mi dugo tako nije bilo zlo.  Imam temperaturu i telo me otkida od bolova....sutra sam zakazala u 16:20 kod dr. pa cemo videti sta ce reci.  Eto samo da preguram ovih nekoliko dana.....uf uf drzite mi fige!


šta ćeš ti u ovoj temi? naravno da nemaš ovaj grip, samo moraš malo da iskuliraš sa poslom i da odmaraš. Ipak je trudnoća najvažnija!! a sad u krevet i da te više nisam videla u ovoj temi, jel jasno? user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 1340
   RE: Novi grip AH1N1
29.12.2009 14:14:54   
buhla
bila sam danas do doma zdravlja sa drugaricom, davala je svojim devojčicama od 3,5 i 6 godina vakcine!
mene su pokušavali da ubede da i ja primim... al neće slonče u lonče!


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 1341
   RE: Novi grip AH1N1
29.12.2009 14:19:27   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: buhla

bila sam danas do doma zdravlja sa drugaricom, davala je svojim devojčicama od 3,5 i 6 godina vakcine!
mene su pokušavali da ubede da i ja primim... al neće slonče u lonče!



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 1342
   RE: Novi grip AH1N1
29.12.2009 17:47:55   
Verus
user posted image user posted image kad mislim grip uvek se setim ovih svinja!  Danas sam dosta bolje, dobar san pomogne i najgorim stvarima.  Temp. od jutros nemam, videcu kako ce biti tokom dana, ali do dr. idem svakako, tek popodne....
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Drage moje, od subote sam nesto kilava, stalno mi se spava, a sinoc mi je bas pozlilo i ledja su me bolela...sve sam kontala da je pritisak, jer je bio nizak 90/70.  Al danas kad sam vozila na posao, toliko mi je bilo muka, i ceo dan na poslu, da sam na kraju plakala i otisla kuci.  Bas mi dugo tako nije bilo zlo.  Imam temperaturu i telo me otkida od bolova....sutra sam zakazala u 16:20 kod dr. pa cemo videti sta ce reci.  Eto samo da preguram ovih nekoliko dana.....uf uf drzite mi fige!


šta ćeš ti u ovoj temi? naravno da nemaš ovaj grip, samo moraš malo da iskuliraš sa poslom i da odmaraš. Ipak je trudnoća najvažnija!! a sad u krevet i da te više nisam videla u ovoj temi, jel jasno? user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 1343
   RE: Novi grip AH1N1
29.12.2009 17:58:16   
JULIE
Verrus sad sam videla tvoj post,nemas pojma koliko mi je drago da ti je boljeuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 1344
   RE: Novi grip AH1N1
29.12.2009 18:04:27   
Verus
user posted image i meni draga! Al idem do lekara, eto, ne bih da nisam trudna, ali cisto da vidim sta ce reci, a i sefica mi je trazila da joj donesem izgovor od lekara zato sto danas nisam dosla na posao!!!  Joj ta zena je nemoguca!!  Kao da bi neko lagao da je bolestan pa jos u trudnoci!!!

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 1345
   RE: Novi grip AH1N1
29.12.2009 18:06:08   
JULIE
E,verruska ne mogu da verujem,ta sefica je izgleda prava gadura!!!Kad ides kod dr?

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 1346
   RE: Novi grip AH1N1
29.12.2009 18:13:57   
Verus
Ne mogu ti opisati sa cim se nosim sa tom zenom.  Napisala mi je kako moram upisati sve sate koje propustim na poslu, koje su vezane za trudnocu (jer mi se onda skida od trudnickog-tj. vremena sa bebom!!); a ja joj napisem email i kazem da gripa-nije povezana sa trudnocom, tako da mi se ovo ne sme racunati od trudnickog!!

Idem u 16:20 po mom vremenu-sto je 22:20 po vasem-svakako cu se javiti, mozda ce par vas biti tu jos tako kasnouser posted image

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 1347
   RE: Novi grip AH1N1
29.12.2009 18:15:41   
JULIE
Ma samo ti javi obavezno ja sam ti tu do 1h sigurnouser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 1348
   RE: Novi grip AH1N1
29.12.2009 18:17:05   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: JULIE

Ma samo ti javi obavezno ja sam ti tu do 1h sigurnouser posted image


user posted image

Veruska user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 1349
   RE: Novi grip AH1N1
29.12.2009 18:25:24   
Verus
user posted image znala sam ja, sigurno ces biti tu ti, cipi, gagana, mozda i minauser posted image sva sreca pa ima vas par mojih nocnih pticica!! javljam se sigurno!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Koje je lepse?
dana8

Koje je lepse? Jako se dvoumim pa trazim pomoc :)

Vuk (41%)

Damjan (25%)

Luka (34%)


Ukupan broj glasova: 131

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here