|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
31.12.2017 14:33:05   
marketing RR
Dragi Ringerajci,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Lifemedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje ćemo razgovarati o ekcemu-dermatititsu, davati savete, deliti iskustva i odgovarati na vaša pitanja (na pitanja odgovara dr Mirjana Mišić).

Pozivamo vas da napišete svoje iskustvo u korišćenju CortinaT krema, a jako će nas obradovati ukoliko nam pošaljete i fotografiju svog mališana sa CortinaT-om.

Želimo da čujemo vaše utiske, šta je to što vam se dopada kod CortinaT-a, na koji način je pomogao vama i/ili članovima vaše porodice, jer vaša iskustva nam znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Upravo to i jeste naša misija - da CortinaT pomaže i postane omiljeni i neizostavni član vaše porododične apoteke.


Pisanjem svog iskustva (i postavljanjem fotografije ukoliko želite) konkurišete za Cortinat krem (mesečno 3 korisnika na Ringeraji osvajaju CortinaT).

Na kraju svakog meseca, žiri (koji čine direktor kompanije Lifemedic i direktor Ringeraja.rs) odabraće tri pobednika kojima će CortinaT krem biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora). Konkurisanje, podrazumeva da će vaše iskustvo biti objavljeno na sajtu kompanije Lifemedic, odnosno da će fotografija ukrasiti isti sajt.

Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime prezime, kako bi vaša iskustva bila verodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Lifemedic.




Šta je ekcem?

Ekcem je najčešće oboljenje kože. Svake godine je sve veći broj obolelih kod nas i u svetu. Taj porast je posledica sve većeg zagadjenja sredine i prisustva mnogih alergena u vazduhu i hrani, svakodnevne izloženosti hemijskim supstancama (sapuni, detrdženti, kozmetički preparati...) Takođe poznati okidači su stres i pad imuniteta. Prisutni genetski–nasledni faktori povećavaju mogućnost pojave ekcema i ozbiljnost simptoma.

Ekcem–dermatitis je hronično oboljenje kože koje se odlikuje stalnim zapaljenjem sa karakterističnim simptomima : crvenilo, jak svrab, perutanje, ispucalost i suvoća kože.

Ekcem–dermatitis pogađa dečiju populaciju (atopijski dermatitis) tako i odrasle (kontaktni, seborejični dermatitis)

Najčešće se leči uz pomoć kortikosteroida, međutim postoji i prirodno rešenje.


Pomoć iz prirode CORTINAT krem 75ml(bez kortikosteroida)

Kompanija Pharmalife research, Italija, u saradnji sa INSTITUTOM EMPOLI, proizvela je prirodnu kremu bez kortikosteroida - Cortinat krem, koja brzo i efikasno otklanja simptome EKCEMA –Atopijskog dermatitisa kao što su crvenilo,svrab i suvoću kod ispucale i nadražene kože a ujedno neguje i štiti kožu od ponovne pojave simptoma.


Za decu od rođenja ( 0 meseci ) i za odrasle.


PROČITAJTE VIŠE ...



Efikasnost CORTINAT krema se zasniva na udruženom delovanju aktivnih principa iz 6 biljnih ekstrakata i ulja.: Liquorice (Glycyrhiza glabra ), Bacopa Monnieri, Oryza sativa bran oil, Onopordum acanthium, Bisabolol, Alantoin

user posted image


Radujemo se unapred vašim iskustvima, porukama, sugestijama i očekujemo pitanja vezano za ekcem/dermatitis i upotrebu CortinaT krema, na koja vam i dalje odgovara dr. Mirjana Mišić.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
6.1.2018 2:57:12   
marketing RR
Čekamo iskustva dragi naši user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
6.1.2018 20:13:48   
sonyasha
Evo našeg iskustva 😊
Mi smo porodično skloni alergijama i već su nam u porodilištu na osnovu kože kod obojice rekli da su taj gen sigurno nasledili. Ekcem se javljao i nestajao ali do ove zime situacija nije bila baš tako alarmantna.
Dugo smo mislili da možemo da izbegnemo bilo kakvu kremu i da rešimo problem samo blažim šamponom za kupanje. Nažalost ove zime se Vojinu posle dve godine ponovo pojavio jak ekcem, po rukama, na svim pregibima a neverovatnom brzinom se pogoršavao i širio, dok mu na kraju skoro cele noge i ruke nisu bile u jako crvenim flekama koje se perutaju i svrbe. Probali smo bar deset krema i svaki put je samo pogoršavalo i jako ga peklo. Uz to se i našem mlađem sinu Milutinu pojavio ekcem po obrazima, i polako osvajao teritoriju. Onda mi je ovde na Ringeraji ženica pomenula Cortina T kremu i koliko je njima pomogla! Mislila sam još samo to da probamo i nema druge nego kod lekara po kortikosteroide 😔
Krema je za početak umirivala svrab, drugi dan je smanjila perutanje, treći dan je crvenilo počelo da se ublažava dok posle sedam dana nije sve nestalo ! Mazali smo intezivno ali je posao bio više nego uspešan Cortina T nas je spasla!!! Naravno nakon što je starijem dečkonji pomogla i malenom smo mazali lice i njemu je rešila problem!!!
Veliko vam hvala što postojite i moja jedina zamerka ili pre sugestija je da napravite veliko pakovanje! Jer mi planiramo stalno da je koristimo 😊

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
7.1.2018 1:13:03   
MamaNecaVo
Sada sam procitala vase iskustvo,bas mi je drago da je je i vama CortinaT krema pomogla!Samo nastavite da mackate.

Nama se ekcem pojavi neki dan,mackamo se tri puta dnevno i evo kastica se povlaci.Koliko je hvalimo,morace nas uzeti za ambasadora.user posted image

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
8.1.2018 23:25:32   
dunja RR
Ja sam trenutno pod žestokom prehladom, nos oljušten, Cortinat spašava user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
9.1.2018 14:53:54   
Dragce86
CortinaT krema je bila spas za nase probleme sa ojedom ispod vrata ( ponestala je nazalost :( )
Naime, kcerkica cesto dobije ojed od portikle, jer je stalno vrti i cupa rukicom, bas je ne podnosi i onda se sva ispristi ispod vrata od znoja i trenja...CortinaT bukvalno par puta namazemo i sve je kao rukom odneseno!
Savrsena stvar!
A sto kaze Dunja RR, moze i za nas odrasle! Muz ima alergijski rinitis, pa kad mu curi nos od stalnog brisanja mu se oljusti koza, te mazne od kcerkice kremu CortinaT i resi svoje probleme!
Sve pohvale za kremicu i Pharmalife kompaniju! user posted image
Bas biste nas usrecili kada biste nam poklonili i nadoknadili njeno prazno mesto u nasoj kucnoj apoteci :D

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
10.1.2018 15:35:50   
Duškić
Naravno da koristimo jako puno vase proizvode, jer gde su mala deca tu su i ekcemi i razne nove prehlade, alergije i sl.
Mazemo cesto CortinaT krem, bilo na ispucale obraze, ruke, noge , cudotvorna krema je CortinaT.
Hocu da kazem da je nezamenljiva i samo treba biti uporan ,mazanje i mazanje i eto leka i resenja.
Krema je idealna za ove hladne dane, nema grube koze, pogodna za sve generacije provereno nema iritacija i nema stetnih sastojaka, kortikosteroida i sl.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
10.1.2018 22:36:03   
sonyasha
user posted image

Evo ih moji Cortina T obožavaoci user posted image

< Poruku je uredio sonyasha -- 10.1.2018 22:39:29 >


_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
4.2.2018 11:13:52   
Coconut
Koristila sam Cortina T krem i pomagao mi je kod problema sa kozom,trenutno nemam problema jer mi se sve povuce u trudnoci (mada mi se posle vraca opet na staro) a na svu srecu dete mi nema takvih problema.U svakom slucaju znam sta pomaze ako bilo kome zatreba,a znam sigurno da ce meni ponovo trebati kad se porodim.

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
4.2.2018 12:52:05   
sonyasha
Da li su za januar proglašeni dobitnici? user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Coconut)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
4.2.2018 13:38:37   
Duškić
Nisu, bili bi ovde user posted image

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
4.2.2018 22:24:24   
emicaa
Sony divni ti ovi obozavaoci user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
4.2.2018 22:35:09   
sonyasha
Hvala Emice, draga!!!
user posted image user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
4.2.2018 22:37:59   
BubaBubica
Meni je drago da čujem koliko je ljudima pomogla ova krema, nama nažalost nije nego ju je pekla, pa smo je prosledili dalje. Mi smo se baš napatili sa ekcemom i bas ću jednom napisati na odgovarajućoj temi koju golgotu smo prošli. Ne ponovilo se više.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
4.2.2018 23:36:47   
isidora88
Sony kako su porasliuser posted image
Mene je Cortinat spasio u ovoj trudnoci, ne smem da koristim kreme na bazi kortikosteroida i Cortinat mi je bio odlicna zamena. Lepo mi neguje kozu u zimskim danima, nema vise crvenila, rana i upaljenog ekcema. Koza mi je meka i mirisljavauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
9.2.2018 23:28:33   
laneaki

drage moje, moja cela porodica ima nekih problema sa alergijama, ekcemima u principu sa jako, jako suvom kozom. Imam dva klinca ( sina od 2god. i bebu od 2 meseca) i mozete zamisliti koliko sam krema i uljanih kupila kako bi pronasla odgovarajucu. Strogo sam odlucila da necu decu mazati kortikosteroidima, koliko god buknuli. Tako da sam morala probati mali milion kremica od raznih proizvodjaca. Cesto se desavalo da su nas neke kreme bas pekle i to bas od proizvodjaca koji se reklamiraju da pomazu kozi skloni atopiji. Starija sestra ( koja ima stariju decu isto sklonu alergijama) mi je preporucila Cortinat kremu. Prvo sam pomislila da u sastavu ima neki kortikosteroid, tako mi je nesto licilo ime kreme, ali mi je onda objasnila sastav i prosledila sta pise unutra, pa sam odlucila da probam. Cula sam da i dosta pedijatara predlazu ovu kremu, pa sam najzad odlucila da je kupim. Kako mi je sin vec imao par ogrebotina od cesanja suve koze, odmah smo ga namazali. Mazali smo svaki dan ujutru i uvece, a i preko dana ako stignemo. Otprilike 5 dana je trajalo intenzivno lecenje tj.mazanje i koza je bivala sve svezija, gipkija, nekako elasticna. Pre te kreme, kad god povucem po nogici ruku, ona je nekako hrapava, kao smirgla, sada je koza bila oporavljena, licila je na lepu bebecu kozu. S tim sto nismo prestali da mazemo.potrosili smo celu tubu. Odmah smo kupili i dtugu tubu jer smo mislili da ce se ekcem odmah vratiti cim prestanemo sa mazanjem. Medjutim otkad smo kupili tu drugu tubu, imamo je i danas. Ekcem se vrati u nekom blazem obliku, manji crveni pecati, posebno u ovom zimskom periodu, ali mazanjem od par dana sve nestane. A, drugo krema se nanosi u jako tankom sloju, tako da moze da potraje. Oblik kreme je isto pogodan za tasnu za bebe, nije prevelika. Mada bih ja apelovala da uvedu i ona mini pakovanja, super su za posete pedijatru i mini destinacije. U stvari ja bas volim ta mini pakovanja. Hocu da napomenem da je Cortinat krema pogodna i za mazanje po licu. Cesto se desava da neke kreme budu pogodne za telo, ali ne odgovaraju licu, medjutim ova je pogodna i za lice i za telo. Ja sam prezadovoljna Cortinat kremom, te je i vama preporucujem. Znam kakva je muka kad se deca osipaju, a ne znate ni od cega ni kako da im pomognete, pa probajteuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
16.2.2018 14:43:34   
Tijanasjz
Jako volim proizvode Pharmalife ali ovaj nidam probala

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
17.2.2018 11:17:29   
Dragce86
Kad ce objava srecnih dobitnika? :)

(odgovor članu Tijanasjz)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
17.2.2018 14:00:13   
marketing RR
Kada nam sponzor javi koje je komentare izabrao kao pobedničke, hvala na strpljenju :)

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
17.2.2018 15:36:03   
veselicaa
Ja sam prezadovoljna Cortinatom,srednjoj cerkici koristim jer ima suvu kozu,pa je sada kada je hladno vreme cesto namazem po licu i koza joj opet bude hidrirana i nahranjena.Takodje kada je leti ujede komarac ima bas izrazenu reakciju i jedino joj Cortinat ublazi crvenilo i svrab.Starija cerkica tokom zime ima suvu kozu na rukama,namaze Cortinat nekoliko puta i koza joj opet bude normalna.Ja isto cesto mazem Cortinat na rukama jer od deterdzenata raznih cesto mi ruke budu suve a koza ispucala.Zaista neguje kozu i brzo resi svaki problem iritacije.Kada je beba jednom imala osip u pelenskoj regiji jedino je Cortinat resio problem i sada ga uvek mazemo pri najmanjoj pojavi crvenila.Ovde ga svi pedijatri veoma rado preporucuju a i ja takodje svim svojim prijateljicama jer sam prezadovoljna i uvek ga imamo u kuci.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
19.2.2018 22:43:44   
marketing RR
Prva dobitnica CortinaT kreme je sonyasha user posted image

IZVORNA PORUKA: sonyasha

Moram da podelim ovo sa vama, čula sam od naše članice
NevenaAleksejmam za ContinaT kremu, ona mi je ispričala svoje
pozitivno iskustvo. Ja sam posle više meseci agonije sa Vojinom,
mazanja raznih krema koje su uvek, baš uvek izazivele burnu reakciju i
pogoršanje, probala ovu kremicu koja je smirila svrab, nahranila
sirotu izmučenu kožu i evo danas je treći dan i vide se samo blaga
crvenila na područijima gde su bile skoro pa rane! Ja samo mogu da
kažem hvala Neveni i veeeeliko hvala ContinaT kremi jer je ovo bio
spas za nas!!!

Mi smo porodično skloni alergijama i već su nam u porodilištu na
osnovu kože kod obojice rekli da su taj gen sigurno nasledili. Ekcem
se javljao i nestajao ali do ove zime situacija nije bila baš tako
alarmantna.
Dugo smo mislili da možemo da izbegnemo bilo kakvu kremu i da rešimo
problem samo blažim šamponom za kupanje. Nažalost ove zime se Vojinu
posle dve godine ponovo pojavio jak ekcem, po rukama, na svim
pregibima a neverovatnom brzinom se pogoršavao i širio, dok mu na
kraju skoro cele noge i ruke nisu bile u jako crvenim flekama koje se
perutaju i svrbe. Probali smo bar deset krema i svaki put je samo
pogoršavalo i jako ga peklo. Uz to se i našem mlađem sinu Milutinu
pojavio ekcem po obrazima, i polako osvajao teritoriju. Onda mi je
ovde na Ringeraji ženica pomenula Cortina T kremu i koliko je njima
pomogla! Mislila sam još samo to da probamo i nema druge nego kod
lekara po kortikosteroide 😔
Krema je za početak umirivala svrab, drugi dan je smanjila perutanje,
treći dan je crvenilo počelo da se ublažava dok posle sedam dana nije
sve nestalo ! Mazali smo intezivno ali je posao bio više nego uspešan
Cortina T nas je spasla!!! Naravno nakon što je starijem dečkonji
pomogla i malenom smo mazali lice i njemu je rešila problem!!!
Veliko vam hvala što postojite i moja jedina zamerka ili pre sugestija
je da napravite veliko pakovanje! Jer mi planiramo stalno da je
koristimo 😊



(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
19.2.2018 22:45:02   
marketing RR
Druga dobitnica CortinaT kreme je Duškić user posted image

IZVORNA PORUKA: Duškić

Odlicna krema, meni cim je hladno vreme izlaze mali lisaji ili sta
vec, peruta mi se koža lica , resenje je CortinaT krem.
Mama koja zivi na selu, takodje koristi, za ruke, lice , laktove,
apsolutno za sve. Posebno joj odgovara zbog blagog mirisa, u poslednje
vreme je guse ti mirisi jaki. Odusevljena je kremom.
Kad sam bila kod nje sa decom nisam ni nosila, kod nje ima u rezervi uvek.

Naravno da koristimo jako puno vase proizvode, jer gde su mala deca tu
su i ekcemi i razne nove prehlade, alergije i sl.
Mazemo cesto CortinaT krem, bilo na ispucale obraze, ruke, noge ,
cudotvorna krema je CortinaT.
Hocu da kazem da je nezamenljiva i samo treba biti uporan ,mazanje i
mazanje i eto leka i resenja.
Krema je idealna za ove hladne dane, nema grube koze, pogodna za sve
generacije provereno nema iritacija i nema stetnih sastojaka,
kortikosteroida i sl.



(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
19.2.2018 22:45:58   
marketing RR
Treća dobitnica CortinaT kreme je Dragce86 user posted image

IZVORNA PORUKA: Dragce86

CortinaT krema je bila spas za nase probleme sa ojedom ispod vrata ( ponestala je nazalost :( )
Naime, kcerkica cesto dobije ojed od portikle, jer je stalno vrti i cupa rukicom, bas je ne podnosi i onda se sva ispristi ispod vrata od znoja i trenja...CortinaT bukvalno par puta namazemo i sve je kao rukom odneseno!
Savrsena stvar!
A sto kaze Dunja RR, moze i za nas odrasle! Muz ima alergijski rinitis, pa kad mu curi nos od stalnog brisanja mu se oljusti koza, te mazne od kcerkice kremu CortinaT i resi svoje probleme!
Sve pohvale za kremicu i Pharmalife kompaniju! user posted image
Bas biste nas usrecili kada biste nam poklonili i nadoknadili njeno prazno mesto u nasoj kucnoj apoteci :D


(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
19.2.2018 22:47:52   
marketing RR
Drage dobitnice, čestitamo, sve najbolje i da u zdravlju koristite CortinaT user posted image

Pošaljite nam do 22.2. na pp podatke: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona.

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.2.2018 23:20:04 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
20.2.2018 6:40:30   
sonyasha
Hvala puno Ringeraji što nas često obraduje divnim poklonima i naravno Lifemedic-u distributeru Pharmalife!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Click Here