|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Biljna mleka
25.3.2017 20:53:01   
Sanjica26 RR
I mene Rosi to zanima. Mozda zna Mili.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Biljna mleka
26.3.2017 10:22:56   
mali_mis
Ja sam uzimala od Vitalia SoVita, sojino u prahu, bilo mi je super za kafu, ali meni sojino ne odgovara jer se nadujem. Trenutno imam pirincano RiceVita, al mi ono toliko smrdi da mi se povraca.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Biljna mleka
26.3.2017 15:17:02   
Rosita
Mogla bih da nadjem to SoVita. Ovo joya tecno me nije posebno naduvalalo, ali vidim da smem po malo i ne vise od jedne porcije- kafe- dnevno, znaci 50-100 ml. Danas sam uzela delezovo sa ukusom vanile i naravno lepo je, videcemo kako varim, a koliko je zdravo ne znam.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Biljna mleka
26.3.2017 16:08:54   
Sanjica26 RR
Rosi, bas sam ae razocarala kad sam citala clanak o biljnim mlekima. Sve ima, samo ono sto treba da ima najvise nema. Biljna mleka

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Biljna mleka
26.3.2017 16:29:20   
Rosita
Sve znam, na ovoj temi sa iskusna, prehranila dete 2 godine sa bademovim mlekom koje sam pravila, ali verujes da sam umorna od stalnog pravljenja svega, sebi pravim hleb i vecinu hrane koju dnevno unesem, sve nesto racunam da ova jedna solja kafe sa 5o ak ml mleka nece da skodi Bog zna sta. Ali stvarno je sastav bezveze i od ovih kupovnih koja su na glasu, kamo li manje atraktivnih.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Biljna mleka
26.3.2017 18:24:45   
milicicak
Rosi, draga, ja ne znam ni za jedno biljno mleko u prahu koje je meni bilo ok za mini bubu ili mene. Moja mama kupuje Zajic (valjda se tako zove) sa kalcijumom. Mozda Ovo nije lose.
Sanjice, generalno, to sto teta sa bloga prica i stoji i ne stoji. Ti biljno mleko svakako neces piti zbog proteina i ugljenih hidrata, tj. nutritivne i kalorijske vrednosti. Pijes ga zbog kalcijuma koji je jako tesko uneti u dovoljnim kolicinama ako si na bezmlecnoj dijeti.

< Poruku je uredio milicicak -- 26.3.2017 18:27:55 >

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Biljna mleka
26.3.2017 20:03:11   
Sanjica26 RR
Razumem te Rosi da si se namucila. user posted image
Mili u pravu si. I hvala sto si ovo prokomentarisala, jer kad sam ovo procitala ostala sam zbunjena.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Biljna mleka
26.3.2017 22:44:21   
Rosita
Hvala milicicak.
Pa tacno, samo zbog kalcijuma i ukusa ih mozemo piti. Dobro je jedino da imaju sto manje stetnih sastojaka.
Vidjala sam nekad ovo mleko sto si preporucila pa cu potraziti kad potrosim ovo. Soja je i onako sumnjivija namirnica.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Biljna mleka
27.3.2017 9:46:45   
mama krava
Drage moje devojke,

Ja debelom i dalje uzima biljno mleko za vrtić...i to isključivo u DM-u. Em je organsko? em je najjeftinije. Ne znam... reralno Nemci mi iulivaju poverenje, da je onako kako je napisano na deklaraciji.. tj da nema mnogo sranjca dodatih...
Još kad nabasam na ono pri isteku roka, pa spuštena cena...ihhh!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Biljna mleka
28.3.2017 11:34:43   
mali_mis
E to u dm sa istekom roka za manje od mesec dana, sa ludacki spustenom cenom i ja redovno lovim. Zadnji put sam se nauzivala u ovsenom mleku.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Biljna mleka
28.3.2017 12:06:08   
milicicak
Mini buba pije dm-ovo pirincano mleko sa dodatkom kalcijuma. Ovseno i speltino joj se ne svidjaju od sojinog se nadima. Mada castim je ponekad onim Alpro sojinim cokoladnim :D
Meni su tecna biljna mleka ok, ova praskasta paaa ne znam, nesto mi se zaista ne dopadaju pa ih ne koristim

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Biljna mleka
28.3.2017 15:38:13   
Rosita
Najbolje onda da i ja ostanem na tecnim. Hvala :)

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Biljna mleka
28.3.2017 15:42:20   
Sanjica26 RR
Mi isto ne koristimo praskasta.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Biljna mleka
23.2.2018 0:41:59   
Srecko47E
Moja kuma daje praskasto sojino mleko sa ukusom cokolade i vanile.Probala sam i ruzno mi je.A sama priprema pirincano i ne znam koje jos.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Biljna mleka
23.2.2018 3:31:21   
Duškić
Bas ne koristim ta mleka.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Biljna mleka
23.2.2018 4:35:20   
mama Jo
Ja sam sama pravila pirincano.... nesto mi se ne svidja posebno, treba to doooobro zasladiti da bi imalo neki ukus 😁
Kokosovo mi je jedino lepo...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Biljna mleka
23.2.2018 10:53:07   
Srecko47E
Mama jo da pirincano.
Na njega sam cini mi se zaboravila

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 242
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here