|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada je bitnije sve osim zdravlja deteta
19.9.2015 16:19:21   
choopa choops
O mače malo...Užasne slikeuser posted image , mogu da zamislim kako vam je bilo uživo to da gledate a ne možete da joj pomognete user posted image . Najgore je prošlo (Valjda); nadam se da će se sve sredit kako treba.user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Baffy)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kada je bitnije sve osim zdravlja deteta
19.9.2015 16:33:21   
dijana1*
Iskreno sve sam procitala, ali sam videla samo prve 2 slike... trudna sam i od bola, besa, tuge me je sve u momentu zabolelo tako da nisam mogla da gledam dalje.user posted image
Draga moja zelim vam brz oporavak, da malecka sto pre ozdravi i da uziva u svojim.bebecim danima. Veliki poljubac za malu dusicu.
I dalje ne mogu da shvatim te monstrume od ljudi koji su ovo videli uzivo i nisu odmah reagovali i poslali vas za Bguser posted image zalosno gde zivimouser posted image



< Poruku je uredio dijana1 RR -- 19.9.2015 16:34:20 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kada je bitnije sve osim zdravlja deteta
19.9.2015 17:11:12   
Baffy
Ja sam od stresa dobila 11 dana ranije uz uzasne bolove... Necu stati, teram dalje... Hocu da se sve istera... Hocu da znam sta je bilo detetu u Knjazevcu kako ne postoje nalazi..
Isto tako se nadam da ce biti rutinska kontrola i da je gotovo sa njenim patnjama!

_____________________________

Za pravu ljubav i prijateljstvo prepreke ne postoje! Ljubav je zivot a to znaci ziveti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kada je bitnije sve osim zdravlja deteta
19.9.2015 21:41:09   
SunFlower
srce maleno, ja ne znam gde ce dusa tim "doktorima" koji znaju koliko to prvenstveno boli a onda sve ostalo, tako malu bebicu. Stokauser posted image Drago mi je da se sve dobro zavrsilo.

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu Baffy)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kada je bitnije sve osim zdravlja deteta
19.9.2015 23:22:17   
Ana RR
Duša malena...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kada je bitnije sve osim zdravlja deteta
21.9.2015 0:34:37   
Azra_
Baffy, nadam se da je svemu kraj. Sada je druga beba. Vidi se i lepa boja lica, i živahne okice!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here