|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 32 33 [34]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proizvodi za sunce
10.7.2023 17:27:18   
Sanjica26 RR
Ja uvek biram zdraviju varijantu. Mi trenutno koristimo azeta bio. Uzela sam faktor 30 i deca nisu izgorela. Da sam ranije bila informisana kao pre drugačije je bih odlučivala.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Proizvodi za sunce
11.7.2023 11:02:57   
Srecko47E
Moa deca od azete bio dobiju iritaciju u vidu sitnih bubuljica.

Naravno,makar danas ima 101 zdravija opcija i varijanta,a svako bira spram same koze dece i stanja iste.

Moja deca su atopicari i koza zahteva posebnu negu u vidu medicinske kozmetike,kreme koristimo tokom cele godine-spf i menjam stalno.

Da ima jedna koju obozavam ima,gamadre.Vredi svakog dinara.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Proizvodi za sunce
11.7.2023 11:03:28   
Srecko47E
Gamarde ode mi komentar user posted image

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Proizvodi za sunce
11.7.2023 17:31:35   
dddaca

IZVORNA PORUKA: jess021

Daco, odlični, ali nisu svi baš dobrog sastava. Ne znam koliko obraćaš pažnju na toNa Ig ima profil @diamaramakeup, gde baš govori o tim proizvodima, pa baci pogled. 


Hvala Jess, uzela sam opet Ladival. Pogledacu za sledece leto. Sad nisam imala vremena da puno istrazujem tako da sam isla na sigurnu varijantu. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Proizvodi za sunce
13.7.2023 9:02:58   
Srecko47E
Mi koristimo godinama Ladival 50 i plavi gel posle suncanja.
Teze se mozda razmazuje,ali je delotvornost 100%.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Proizvodi za sunce
13.7.2023 12:57:27   
dddaca
Jeste Srecko on super, ali mu je i cena malo jaca. U poredjenju sa Sun dance je tri puta skuplji. Zato sam mislila da ove godine probam i sundance, ali kako nije bilo puno vremena za predomisljanje isla sam na proverenu varijantu.A u vezi Ladivala i razmazivanja. Uzela sam spf50 sa pumpicom i bas je lagan i lako se razmazuje. Bolje od onog bez pumpice. Nekako je tecniji. Probaj i njega ako ti je onaj obicni previse gust.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Proizvodi za sunce
14.7.2023 10:03:33   
Srecko47E
Ne znam sta bih ti rekla,kupujem tokom cele godine,jurim akcije...Iskreno.

Sta vise,cesto u apotekamo naletim na proizvod 1+1 gratis,pogotovo Ladival,pa mi bude ok cena i vise od toga.

Ali da,ozbiljno su podili cene.
Azets bio je oko 2200 bio,juce sam ga platila 2980.
Ostala sam sokirana,iskreno.
Pogotovo sto nama to pakovanje potraje svega par dana.


Sundance je super,pogotovo linija za bebe.
Uzimam sprej i kremu-videces,slika bebe je artiklima,ne mozes omasiti.


Ostale nisam probala,osim nekog suvog ulja sa faktorom 20.


Bicu iskrena,nisam kupila u DM nesto,sto mi nije bilo ok.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Proizvodi za sunce
14.7.2023 10:07:27   
nata11
Hvala bogu nismo beli kao sir a i na otvorenom smo cele godine tako da do letovanja vec postignemo ten.
Uzela detetu 50+ iz Lidla - odlican je. Za sebe pravim kombinaciju Nivea mleka za telo i maslinovog ulja. Bolje od bilo koje marmelade za suncanje.

_____________________________





(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Proizvodi za sunce
14.7.2023 10:20:44   
Srecko47E
Ne koriste se kreme samo zarad toga da se ne pocrveni...
SPF je obavezan tokom cele godine.

Zvucim kao neka baba,ali ko se opece i u jogurt duva...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Proizvodi za sunce
14.7.2023 10:47:24   
nata11
E bas ti hvala da to ne rece ne bih znala.

Srecko postoje razliciti nacini zivota i razlicita misljenja. Ceo dan smo napolje od sredine marta do novembra i sigurno necu juriti dete sa kremom u ruci.

_____________________________





(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Proizvodi za sunce
14.7.2023 12:45:47   
Srecko47E
Takodje,napolju smo 365 dana , ali ne radi se ovde o jurenju deteta vec o adekvatnoj zastiti,leti,zimi u prolece.


Shvatili ste me pogresno.
Ispada da se faktor koristi samo leti da ne izgorimo,moj odgovor je bio usmeren na to,da je spf obavezan kao vid zastite od samog zracenje,nista drugo.
Dermatolog je tu da usmeri,samo treba pitati.

Veliki pozdrav.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Proizvodi za sunce
14.7.2023 15:18:31   
dddaca
Ja taj 1+1 ne nadjoh ovog leta. Proslog i pretproslog da, ali ovog nigde nisam videla tu akciju

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Proizvodi za sunce
17.7.2023 18:20:35   
Ana RR
Ja sam jako zadovoljna sa La Roche-Posay Anthelios SPF50+ kao i sa Vichy Ideal Soleil SPF30 (nju prskam posle podne, kao ulje je). Koristila sam sad na moru u junu i ovih dana na Adi, baš sam zadovoljna. Pored Eucerina, ova dva su mi favorit.

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Proizvodi za sunce
17.7.2023 23:55:15   
Tiziana
Mi koristimo isto La Roche Posay 50, ali onaj u tubi. Odlican. Pocrneli fantasticno, ni malo pocrveneli.A ko ima problema sa crvenenjen, Helicocare tablete mesec dana pre mora i bice super. Jesu skuplje, ali su super. 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Proizvodi za sunce
24.7.2023 14:08:34   
dunja RR
Ja isto volim La Rosche, njega ću nositi na more i Eucerin, i dobila sam pre neki dan na poklon mala pakovanja A-derme za sunčanje, sigurno za par dana imam, verujem da je isto odlična, pa ću i njih poneti.

A poslednjih mesec dana koristim jednu kremu, nije za sunčanje, ali je blago samopotamnjujuća, i plus zateže kožu. Dobila sam je još proletos na poklon, i ponesoh je sada na put, mazala sam svako veče, ogromno je pakovanje, ima je baš puno. Namažem uveče posle tuširanja, i ujutru dobijem boju za nijansu tamniju od prirodne moje, bronzana nijansa, ništa preterano, ali taman da ne budem sir bela, lepo miriše i baš bude glatka koža posle, sija se.

user posted image



< Poruku je uredio dunja RR -- 24.7.2023 14:10:57 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Proizvodi za sunce
24.7.2023 18:52:57   
milicicak
Mi od prošle godine bez majci ne idemo na sunce. Za lice koristimo Sebamed za decu 50+ a za noge Sundance za decu 50.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Proizvodi za sunce
24.7.2023 20:01:35   
dunja RR
Mili da li one majice sa UV zaštitom? Gde ih uzimate?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Proizvodi za sunce
25.7.2023 0:09:13   
milicicak


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mili da li one majice sa UV zaštitom? Gde ih uzimate?



Da, te sa UV zaštitom. Kupovali smo i u Dechatlonu njihovu robnu marku i u Intersportu Firefly. Obe marke su ok i tu negde sa cenom.
Dechatlon ima neke čudne veličine i krojeve, mora da se proba, npr T je njihova dečija za njen uzrast neudobna ali joj je zato ženska M savršena. Meni je muška L taman.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Proizvodi za sunce
25.7.2023 2:26:03   
dunja RR
Hvala Mili!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Proizvodi za sunce
25.7.2023 9:09:51   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: milicicak

Mi od prošle godine bez majci ne idemo na sunce. Za lice koristimo Sebamed za decu 50+ a za noge Sundance za decu 50.


Mi smo koristili majice i kape sa UV zaštitom do neke Markove 6,7 godine, posle više nije hteo da nosi. Super stvar, donosili iz Kanade, prelepih modela ima. Suzi, imaš i u H&M-u, Dexy-u, po sportskim radnjama...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Proizvodi za sunce
25.7.2023 14:44:08   
milicicak


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: milicicak

Mi od prošle godine bez majci ne idemo na sunce. Za lice koristimo Sebamed za decu 50+ a za noge Sundance za decu 50.


Mi smo koristili majice i kape sa UV zaštitom do neke Markove 6,7 godine, posle više nije hteo da nosi. Super stvar, donosili iz Kanade, prelepih modela ima. Suzi, imaš i u H&M-u, Dexy-u, po sportskim radnjama...



Nema neće da nose 🤣 na nosimo i mm i ja, nemaju izgovor 🤣

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Proizvodi za sunce
25.7.2023 14:55:31   
Ana RR
Mi imamo dobar ten a ja sam hitler za mazanje kreme user posted image nema mrdanja dok se svi ne namackamo tako da nismo nikad izgoreli. Iskreno, ja bih tačno crkla u toj majici, kožu svoju ne podnosim po vrućini user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Proizvodi za sunce
25.7.2023 17:38:15   
milicicak
Ovi moji mrze da se mažu, mm pogotovo a prepun je mladeža. A ja mažem detaljno i obilno pa mislim da su u fazonu bolje majca nego da izgledamo kao da smo u kreč upali 🤣
Meni u vodi prija majca, napolju nosim košulje. Izeš ga, mladeži, godine, genetika i to što je T bela kao sir.
Inače, i sa majcom se dobije lep ten 😁

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Proizvodi za sunce
3.8.2023 9:49:04   
Srecko47E
Ja sam ona mama koja juri decu pom plazi i maze.user posted image
Ne beze,daleko od toga,ali ne postujem da se zastita 50spf maze na 50 minuta.

Kod mene je to na 20/30,onda kada ja procenim. user posted image

Bitno mi je da nismo izgorili ni jednog dana,da smo prosli super s te strane i da nije bilo alergije kao reakcija-SUnce,slana voda,krema.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 849
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 32 33 [34]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 32 33 [34]
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image
Click Here