|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
dunja RR
Wowwww (11.3.)


Moje aktivnosti na Ringeraji ...
Otvaram novu debatu ŠAKŠUKA (1.12.)
Otvaram novu debatu Letovanje 2024. (17.11.)
Otvaram novu debatu Razgovori mama 11/23 (31.10.)
Otvaram novu debatu ProPolis Books poklanja knjigu "Mrki medo, mrki medo, šta to vidiš ti?", Erik Karl i Bil Martin Ml. (15.9.)
Otvaram novu debatu Razgovori mama 09/23 (1.9.)
Otvaram novu debatu ProPolis Books poklanja knjigu "Kradljivica koja je pevala oluje" Sofi Anderson (10.8.)
Otvaram novu debatu Herbarijum (24.7.)
Otvaram novu debatu ALEVROPITA ili GRČKA FOKAČA (13.11.)
Otvaram novu debatu Kviz "Želite li da postanete milioner" (20.9.)
Otvaram novu debatu Letovanje 2022. (20.2.)
Otvaram novu debatu ProPolis Books vam poklanja knjigu "Gorila gerila", Dejvid Valijams (30.12.)
Otvaram novu debatu La Roche-Posay će obradovati 5 Ringerajinih korisnika sjajnim nagradama! Jer praznici su tu! (10.12.)
Otvaram novu debatu Kablovska, satelitska televizija, internet, koji paket izabrati? (18.11.)
Otvaram novu debatu Osvoji DYMO aparat za etikete LETRATAG! (22.7.)
Otvaram novu debatu Porodila se Lesli 2. put! (4.6.)
Otvaram novu debatu ProPolis Books vam još jednom poklanja knjigu Petronela Jabučica: Začarana vodenica, Sabina Šteding (13.4.)
Otvaram novu debatu 31-dnevni izazov: bez slatkiša :) (4.2.)
Otvaram novu debatu ropolisBooks poklanja knjigu "Moj blizanac je superzloća"! (24.7.)
Otvaram novu debatu Šta radite...? III deo (8.5.)
Otvaram novu debatu Ishrana bebe od 6-9 meseci -VI deo (14.11.)

Prikaži sledećih 10 zapisa
Imam 99 prijatelja
Koristiš pretraživač?
Prijatelji
Moj poslednji dnevnik
Današanju dan je ...uhhh, šta reći, takmičenje, takmičenje. Volela bih da naša Ringeraja pobedi, jer smo najbolji, najjači. Zato vas pozivam da date sve od sebe.

22
13
Click Here