|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Milanko
Korisnik nije podesio status.

Moje aktivnosti na Ringeraji ...
Nema aktivnosti.
Nemam prijatelje
Koristiš pretraživač?
Moj poslednji album
Ovo je mamina mezimica!!!
   
0
0
Moj poslednji dnevnik
Zdravo evo i ja da zapisem nesto vazno u mom zivotu!!Na Svetoga Savu u 9-25 pre podne rodila mi se cera Magdalena!!Bila sam presrecna jer nakon 7 godina cekanja,ostvarila se i nama zelja da dobijemo bebicu.Ovo je jedan osecaj i dozivljaj koji samo majka moze da oset_i.Toliko sam bila srecna toga dana da uopste nisam znala za sebe samo sam bebicu gledala,tako je mala,medena i slatka,bilo me je strah u pocetku da je uzmem u ruke.Sve strahote su prosle dosle smo nasoj kuci i svi oko nas su srecni.Svakim danom sve je drugacije malo mi se smesi,pravi razne grimase cera.U petak smo napunili 3 nedelje i usli smo u 4 nedelju,boze kako brzo prolaze dani!Srecni su oni roditelji koji iza sebe ostave nesto u zivotu!!!

0
5
Click Here