|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 11:40:12   
Anoniman
Iz teme Nastavite priču...:

IZVORNA PORUKA: guppy RR

IZVORNA PORUKA: Tasha RR
...Ana se okrenu...


... i pomisli...

jao, da li će on osetiti da sam danas jela hamburger sa lukom. A možda mi suknja ostala zakačena u hulahopkama pa ne vidim. Mogla bi i da skinem hulahopke da nam ne bude vruće... JAO ali onda će videti da su mi noge blede. Trebala sam kupiti onaj Nivein spray za samopotamnjivanje. Uf, nisam se ni obrijala.



Umrla sam od smeha... Nama ženama tako svašta prođe kroz glavu, što muškarcima uopšte ne pada na pamet...

Dakle, šta sve ženi prođe kroz glavu?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 11:41:12   
Anoniman
jao što ne skinuh dlake user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 11:43:34   
guppy RR
Pa .. kad ste otvorile tu temu o seksu, prvo sam razmišljala ... da li muškarci znaju šta nama sve proleti kroz glavu user posted image

Vozim se često liftom na poslu, 5. sam sprat. Lift je pun ogledala... Kad se vozi samnom neka ženica, gledam njen pogled u ogledalu. podigne obrvu i sigurno razmišlja... vidi ove bore na licu
... pomeri kutak usne kao u neki pola osmeh... stavi peti sloj šminke to jutro

pogledam je u noge i ona odmah spušta pogled ... sigurno misli.. šta me ova gleda, ... jel mi cipela nije ok? jel mi suknja dobro stoji..? znala sam da ne treba da obučem tu suknju jutros....

žene smo jedna labilna stvorenja... zar ne?
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 11:43:46   
dunja RR
jao Tasho skroz si u pravu.....da mi je da zavirim u muski mozak na pola sata.....pitam se kakve li to misli bile, da li i jedna iole vredi......

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 11:45:31   
Rivana
Sto se nisam obrijala, jao vidi zalepile su mi se trepavice dok sam maskaru stavljala user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 11:46:17   
Anoniman
user posted image  Ja ne stignem da mislim o tome, ja sam u tvojoj priči ona što se gleda u ogledalo! user posted image

Šalim se. Gledam se u ogledalo, ali recimo, ne propustim da pogledam cipele na ostalim pripradnicama lepšeg pola u liftu!

Često pomislim "Jel ova luuuuda? Kako može roza i crveno da složi? Te dve boje ne idu!"

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 11:49:43   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image Ja ne stignem da mislim o tome, ja sam u tvojoj priči ona što se gleda u ogledalo! user posted image

Šalim se. Gledam se u ogledalo, ali recimo, ne propustim da pogledam cipele na ostalim pripradnicama lepšeg pola u liftu!

Često pomislim "Jel ova luuuuda? Kako može roza i crveno da složi? Te dve boje ne idu!"


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 11:51:58   
dunja RR
....kada sam bila na laparaskopiji u junu, sa mnom u sok sobi bila devojka ,isto operisana, ali nije  obrijala noge pre operacije jer je dobila napad pa je tako iznenada i zavrsila na operacionom stolu ( da ne duzim)....elem....mala obuce ( tada je bilo +35) debele carape do pola butina....mi ostale cudile jel' joj hladno, nemoguce....kada ona kaze velike joj dlake....ma kada si operisan samo gledas da ti bude bolje, da sto pre izadjes....a ona , najteze se oporavila, jedva ustala iz kreveta, padala u nesvest cim ustane....i posle svega toga padalo joj napamet da misli o dlakama....pa zar ce mo mi ostale, pored nasih muka da gledamo njene noge i dlake?...ali dobro...

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 11:56:37   
Rivana

IZVORNA PORUKA: dunja

....kada sam bila na laparaskopiji u junu, sa mnom u sok sobi bila devojka ,isto operisana, ali nije obrijala noge pre operacije jer je dobila napad pa je tako iznenada i zavrsila na operacionom stolu ( da ne duzim)....elem....mala obuce ( tada je bilo +35) debele carape do pola butina....mi ostale cudile jel' joj hladno, nemoguce....kada ona kaze velike joj dlake....ma kada si operisan samo gledas da ti bude bolje, da sto pre izadjes....a ona , najteze se oporavila, jedva ustala iz kreveta, padala u nesvest cim ustane....i posle svega toga padalo joj napamet da misli o dlakama....pa zar ce mo mi ostale, pored nasih muka da gledamo njene noge i dlake?...ali dobro...


Ja posle porodjaja zaglavila mesec dana u bolnici dlake narasle, kad me vode na pregled a ja pocnem da se pravdam kako se ja redovno brijem ali eto sad sam dugo u bolnici ja umalo ne umreh najmanji problem bile mije dlake a jednom neki studenti bili mene zivi blam pojeo je sva dlakava user posted image ko pecinac user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 12:05:11   
Anoniman
Sinoć sam se depilirala. Jutros ustala, obukla suknju, sela na terasu da pijem kafu, prekrstila noge i snimi tri dlačice koje su se provukle depilatoru i pomislim "Šta ako sunce baš tako padne na moje noge da se baš te tri dlake vide? Šta će ljudi pomisliti?" i hop i po pincetu i čup-čup. user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 12:08:14   
Anastazija
user posted image user posted image user posted image

ova tema se pretvara u pricu o zenama i dlakama user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 12:09:23   
Rivana
Izgleda da su dlake nas najgori neprijatelji user posted image

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 12:10:41   
Anoniman
od sad puštam dlake ...valja zimu dočekati...pa hop-hop u pletenicu user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 12:11:20   
Anoniman
user posted image  Pa isti je princip i sa svime ostalim.

Ustvari, tok misli žene je guppy najbolje opisala u prvom postu.

hajde da preformulišemo pitanje.

Šta vam je sve proletelo kroz glavu kada se vaš muž prvi put primakao da vas poljubi?
Ili pak, šta vam je prošlo kroz glavu kada je pokušao da vas poljubi neko sa kime niste želeli da budete?

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 12:11:24   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

od sad puštam dlake ...valja zimu dočekati...pa hop-hop u pletenicu user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 12:12:38   
Anastazija
jesu... sigurno..

juce idem na UZ i razmisljam kako sam eto bas nesrecna jer se sve desava u periodu kada su mi dlacice taman u fazi izbijanja pa sam sva puna onih odvratnih bubuljicica... a idem kod novog dr i treba da se blamiram... nije komentarisao nista na tu temu, a ja sam se plasila da ce moje dlake "ometati signal" UZ user posted image user posted image user posted image user posted image  to mi je bila jedina briga svih tih pola sata koliko je seansa trajala...

uzas...

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 12:15:39   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Anastazija

jesu... sigurno..

juce idem na UZ i razmisljam kako sam eto bas nesrecna jer se sve desava u periodu kada su mi dlacice taman u fazi izbijanja pa sam sva puna onih odvratnih bubuljicica... a idem kod novog dr i treba da se blamiram... nije komentarisao nista na tu temu, a ja sam se plasila da ce moje dlake "ometati signal" UZ user posted image user posted image user posted image user posted image to mi je bila jedina briga svih tih pola sata koliko je seansa trajala...

uzas...

A ja dok sam lezala u bolnici, cim me povedu na Uz ili pregled odmah uhvatim da objasnjavam kako se je redovno brijem ali dugo sam ovde bla bla.... a dok kaze uh cega se mi sve nagledamo ovde nama to nista nije user posted image

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 12:17:15   
Kiki BG
e sta zenama nece proci kroz glavu! Ma sve nam prolazi i kad su vrlo bizarne situacije! Nego mene bas zanima sta muskarcima prolazi kroz glavu! E to bih volela da znam!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 12:18:08   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Kiki BG

e sta zenama nece proci kroz glavu! Ma sve nam prolazi i kad su vrlo bizarne situacije! Nego mene bas zanima sta muskarcima prolazi kroz glavu! E to bih volela da znam!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Imene ali izgleda da to nikada necemo saznati......user posted image

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 12:18:56   
Anastazija
kukuu, al smo opterecene... user posted image user posted image user posted image

moja mama je uredno gajila svojih 5 koliko ih je ukupno imala gotovo celo svoje reproduktivno doba.. tek kada sam ja stasala malo i objasnila joj da iako ih bas nema, nije u redu ni da pokazuje onih 5, pocela je da ih unistava... secam se, dok sam bila mala, redovno sam vidjala neobrijane zenske pazuhe po autobusu... a sad.. to sebi moze da prisuti samo Dzulija Roberts.. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 12:20:05   
Anoniman
znači suma sumare - dlake i ćevapi i luk user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 12:24:16   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image Pa isti je princip i sa svime ostalim.

Ustvari, tok misli žene je guppy najbolje opisala u prvom postu.

hajde da preformulišemo pitanje.

Šta vam je sve proletelo kroz glavu kada se vaš muž prvi put primakao da vas poljubi?
Ili pak, šta vam je prošlo kroz glavu kada je pokušao da vas poljubi neko sa kime niste želeli da budete?


Proletelo....kako ce nas meko nahvatati u kancelariji i kako to sto radimo nije ok. Mi smo malo tada bili kao oni iz teme "Nastavi pricu..."user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 12:27:40   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Šta vam je sve proletelo kroz glavu kada se vaš muž prvi put primakao da vas poljubi?


"mmmmmmmmmmmmmmmmmm, kako se ti ljubiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis"

"da ne misli mozda da cu odmah da se ... s njim"

"ju, bolje da begam"

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 14:46:29   
marince1
IZVORNA PORUKA: Anastazija

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Šta vam je sve proletelo kroz glavu kada se vaš muž prvi put primakao da vas poljubi?


"mmmmmmmmmmmmmmmmmm, kako se ti ljubiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis"

"da ne misli mozda da cu odmah da se ... s njim"

"ju, bolje da begam"

user posted image user posted image user posted image user posted image


''Jel treba da zmurim ili da gledam?''

''Kako mi izgleda sminka sa te radaljine?''

''Sta cu sa rukama?''

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 14:58:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marince

''Sta cu sa rukama?''


user posted image user posted image

Moje su beživotno visile pored tela. user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here