|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Žena se razvela od muža zbog afere u igrici „...
18.11.2008 9:04:56   
Anoniman
KLIK

< Poruku je uredio Tasha -- 18.11.2008 9:08:24 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Žena se razvela od muža zbog afere u igri...
19.11.2008 13:35:02   
kumara
Jao boze, neki ljudi stvarno nemaju pametnija posla!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Žena se razvela od muža zbog afere u igri...
19.11.2008 13:52:10   
Anoniman
Ja bih svom mužiću postavila uslov: komp ili ja, a ako bi se ponovilo, nisam sigurna dal se ne bih i ja razvela... user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Žena se razvela od muža zbog afere u igri...
19.11.2008 14:05:57   
kumara
Ali to je potpuno nerealna stvar!!! Virtuelni svet... Ne znam, meni je to kao i sve ostale glupe igrice pucnjave i jurnjave kolima.

OK, ne znam kako bih reagovala da moj muz tako nesto odradi, ali sam skoro sigurna da se ne bih razvela zbog toga. Mozda, ali stvarno mozda, bih u tome videla temu za razgovor tj. neki znak da imamo potencijalni problem, i onda sela da pricamo o tome. Ali sad trenutno mislim da bih cak sve to lepo izignorisla. To je ipak samo glupa masina i mozda on to radi iz ciste radoznalosti, nista drugo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Žena se razvela od muža zbog afere u igri...
19.11.2008 14:12:25   
Anoniman
Ako to radi par dana za redom pa mu dosadi, ja ne bih ni pomenula. Ali hajde pričajmo o hroničnom problemu. Ne bi pomislila da i tamo negde sedi neka žena za računarom... Da mogu da se spoje i realno u jednom momentu ako im se zaista dopadne virtuelno? Tračak sumnje... ljubomore...?

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Žena se razvela od muža zbog afere u igri...
19.11.2008 14:22:32   
kumara
Jao Tasho, pa kad bismo tako o svemu razmisljale bile bismo potpuno lude!!! To je suvise banalno po meni da bismo opetercivale svoj mozak. Ne znam, ja se nekako uvek vodim time da ono sto ne znam ne moze da me povredi. I stvarno sam u fazonu da, ako i nesto radi, bolje je da ne znam i da ne osetim. I naravno da niko ne zna. Ako osetim ili cujem/saznam, onda je vec problem i onda "kopam oci"! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Žena se razvela od muža zbog afere u igri...
19.11.2008 14:32:56   
Anoniman
Malo sam preterala, verovatno se ne bih razvela user posted image  ali da bi bilo reči o tome, to je sigurno. Niko od nas ne zna sve, ali se ne slažem sa tobom o tome "što ne znam ne može ni da me boli" jer tu stižemo do onoga, kako je moguće da ne znaš ako je to tvoj muž, neko sa kim deliš stan, hleb, krevet... imaš decu... i trebalo bi da ga jako dobro poznaješ. Kako je moguće ne primetiti promene? Ovo je sada pitanje više za stvarne prevare. Kontam da odgovoriš ovde pa ću ja prebaciti copy-paste posle i tamo.

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Žena se razvela od muža zbog afere u igri...
21.11.2008 12:50:52   
kumara
Ja sam skroz zaboravila da sam ti ostala duzna odgovor... Mada sam sad ispala iz stosa ove teme. user posted image

Znas kako ja to vidim? Stoji da je problem ako ne mozes da osetis sta se desava kod nekoga sa kim jedes, spavas, zivis... Ali ipak, mozda i nema promena. Sta ako je on isti prema tebi, porodici? Ne kazem ja da mislim da je to super. Ali koliko ljudi toliko cudi!!!

Opet ovo je sve teoretski, ne znam kako bih reagovala u stvarnosti. I dalje vise volim da ne znam, ali naravno i da niko drugi ne zna. U sustini, ako nista ne osetis, on se isto ponasa, ne radi nista u javnosti, niko drugi to ne zna - onda kakve veze ima, mogu samo da razbijam glavu da li nesto radi ili ne, a to mi se bas i ne radi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Žena se razvela od muža zbog afere u igri...
21.11.2008 15:19:56   
Anoniman
Ipak bih više volela da znam. Grozim se pomisli da ležim u krevetu sa nekim ko je do pre par sati bio u krevetu sa nekim drugim.

A najgore mi je kada ja znam da neko vara svog partnera, a dobra sam sa oboje... već sam bila u takvim situacijama...

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Žena se razvela od muža zbog afere u igri...
22.11.2008 0:10:30   
kumara
Tu si u pravu... Ali tu opet stupa na scenu ono moje "ono sto ne znam ne moze da me povredi" ili u ovoj situaciji "ono o cemu ne razmisljam ne moze da me povredi". user posted image

A sto se tih kombinacija tice, ja se uvek trudim da svima lepo stavim na znanje da mi nista ne govore, jer ne mogu da budem izmedju. To mi je grozno! I mislim da je odvratno cim neko drugi, bilo ko, zna za neciju prevaru. To vise nije OK. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Žena se razvela od muža zbog afere u igri...
22.11.2008 0:12:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lenka

To vise nije OK. user posted image


Ovo je bezveze rečenica, kao da je ok ako niko ne zna... user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Žena se razvela od muža zbog afere u igri...
22.11.2008 0:18:32   
kumara
Joj tasho ti i ja definitivno imamo razlicite poglede na svet (sto je skroz uredu)... user posted image

Kad niko ne zna, onda niko ne zna i nema sta o tome da se lupa glava. Priznajem da "Onda to nije OK" glupo zvuci, lose sam se izrazila. U sustini nikad nije ok. Ali kad se ne zna, onda nema sta da bude ok ili ne bude ok jer se jednostavno ne zna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Žena se razvela od muža zbog afere u igri...
22.11.2008 0:21:25   
Anoniman
Ovako možemo zauvek da debatujemo... user posted image  

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Žena se razvela od muža zbog afere u igri...
22.11.2008 0:27:12   
kumara
Definitivno!!! user posted image user posted image user posted image

Mislim da bismo mogle da zatvorimo nasu raspravu jer se samo vrtimo u krug.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Žena se razvela od muža zbog afere u igri...
16.2.2009 20:09:17   
cale17

IZVORNA PORUKA: Tasha

Ja bih svom mužiću postavila uslov: komp ili ja, a ako bi se ponovilo, nisam sigurna dal se ne bih i ja razvela... user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa


Mama83

Koje vam je lepse musko ime:

Uros (70%)

(30%)


Ukupan broj glasova: 76

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here