|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
7.5.2015 19:03:47   
anita

IZVORNA PORUKA: serpica

Ma nisam ja navikla da lezim i da za svaku sitnicu trazim pomoc to me ubija,kao da za sve zavisim od drugog,nisam ni sanjala da ce ovako tesko da mi bude a iskreno postedjena sam vecih stvari sto je jos gore...samo sto mi jos i pomoc za kupanje ne treba
Soni nema potrebe da mi se divis verujem da bi svaka zana sa rr isto radila kao ja...user posted image


Serpi saljem ti jedan veliki user posted image i nadam se da ces biti bolje. Jaka si ti zena izdrzaces. Javni sta ti je dr sutra rekao.
A sto se tice bolova u potpunosti te razumem, svaka kost me je bolela ali sam izdrzala a znam da ces i ti. Ljubi decicu punoooo

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
7.5.2015 20:37:44   
serpica
Anita draga,hvala puno,hvala i ostalim zenama na podrsci,malo sam klonula ali se nadam da ce biti bolje sutra posle pregleda,idem u 11h pa cim zavrsim javljam.user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
7.5.2015 20:40:56   
adulence
bice to sve ok serpi,zene gde ste ,nesto vas nema,mi stavljamo Ivu u krevet,tj.mm je kupa pa spavanjac...a onda malo uzivancija uz neki filmic...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
7.5.2015 20:46:39   
serpica
Ado i ja se nadam da je sve ok,i mislim pozitivno..
i moji su u krevetu,sutra svi ustajemo rano,neko u skolu,vrtic a neko na izlet,jos da mm bude tu za vikend i bice super

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
7.5.2015 21:08:45   
jess021
Serpi, samo misli na to kako jos malo i sve ce to proci, a kukaj ovde do mile voljeuser posted image
Kad smo kod godina, ja mislim da se sve u zivotu desava sa razlogom tako da ni ne razmisljam kako bi bilo da sam ranije ostala trudna.
Ja bila kod drugarice, napravila przenice za mm i odmaram.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
7.5.2015 21:14:13   
serpica
Ljubim vas sve i zelim laku noc user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
7.5.2015 21:15:47   
adulence
Ja uopste nisam pametna sta bih mogla da veceram,nisam nesto gladna,a sto je najgore znam ogladnecu u neko zlo doba...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
7.5.2015 21:21:14   
bebilule
Ja vecerala dvije zdjeletine novog ledo sladoleda mufin, sve sa kupinama preko koje sam odledila user posted image . Serpi drzi se!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
7.5.2015 21:35:19   
Anoniman
Šerpi bice sve ok :-*
Mi bile na palačinkama i limunadi, a stan nam ns Promenadi, pojela sam jefan pomfrit i sada cu po jos jefan da izadjemuser posted image

(odgovor članu bebilule)
  Direktna veza do poruke: 534
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
7.5.2015 21:41:43   
adulence
jaoooo i ja bih nesto sad jela ,a malopre napisah kako mi se ne jede,a meni iza zgrade mek jaooooo sto bih sada skoknula ili jos bolje poslala mm...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
8.5.2015 5:32:03   
serpica
Dobro jutro user posted image
nisam spavala,ali uopste,moracu danas kad sve zavrsim da legnem. Pijem kafu i pocinjem da se spremam,javljam se kad zavsrim

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
8.5.2015 6:35:54   
sonyasha
Dobro jutro!
Šerpi, držimo fige!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
8.5.2015 6:42:20   
Maraj
Dobro jutro
serpi drzi se opet coveku psihički lakse bude kad ode kod dr

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
8.5.2015 7:07:04   
Lota
serpice, drzi se, super si izgurala, ostalo je jos samo malo!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
8.5.2015 7:22:44   
majared
Dobro jutro zene. Eo izvestaja od juce. 6 nedelja, vidi se zumancana kesa i pominjao neke prstenove i jos neka cuda. Kako sam shvatila sve uobicajno za tu nedelju. Jos je rano da se cuje srce, kontrola za nedelju dana

(odgovor članu Lota)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
8.5.2015 7:45:27   
dijana1*
Dobro jutrouser posted image
Serpice naravno da je sve ok. Cekamo te da se javis user posted image
Majared cestitamuser posted image pa to je tih 2-3 dana gore - dole da se cuje srculence. Ja sam sva tri puta cula sa 6+2-3 dana.


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
8.5.2015 8:10:10   
sonyasha
Majared, dobrodošla!
Ja moram malo da kukam, bezvoljna sam, uspavana, rasejana i muka mi je 24h, bar da povraćam, nego sve vreme na ivici...i sve je gore, svaki dan u svakom pogleduuser posted image
Sa Vojinom sam lepršala, a sada user posted image

< Poruku je uredio sonyasha -- 8.5.2015 8:11:39 >


_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
8.5.2015 8:12:12   
bebilule
Jutro ženetine user posted image . Serpi srecno, javljaj sta je bilo, pratimo te. Majared, i ja sam na prvom UZ vidjela samo gestacijski mjesak, nije bilo ni zumancane kese - bilo rano. Srce smo čuli negdje uveliko u 7. nedelji. Ali znam da su ti prvi dani za izluditi....

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
8.5.2015 8:35:20   
Valerie
user posted image serpi

majared, jos malko do srculenca

lota, kad ces opet na uz?

ja cekam da dodju da mi izvade krv, crkoh od gladi user posted image

kako izdrzavate kad dajete urin, jedva istrpeh od 4 do 8 ujutru. koliko je najkrace vreme da bi bio validan rezultat? 5-6sati?

< Poruku je uredio Valerie -- 8.5.2015 8:37:07 >

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
8.5.2015 9:09:13   
Maraj
Jao valerie i ja imam problem kad radim laboratoriju..... prvo mi se piski... gledam da oko 2-3 idem da piskim pa sledeći put pred davanje uzorka. A krv i to mi je problem. Ja cim otvorim oci pijem vodu. A losto to ne smem sva sam nikakva dok mi ne izvade krv. Ma mislim da mi je ceo dan izokrenut naopačke kad radim laboratoriju

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
8.5.2015 9:27:56   
adulence
Dobro jutro zene ,evo ja samo kratko da se javnem od jutros me jako bole krsta uopste ne znam zasto i sta bi moglo biti....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
8.5.2015 9:35:54   
Anoniman
Šerpi srećno . :-*
Majared bice sve ok, jaoj poveca nam se broj trudnicauser posted image
Ado mozda je od spavanja i meni se dešava.

Mi popodne kuci, jedva čekam da vidim mm i da oslušne bebuuser posted image

(odgovor članu adulence)
  Direktna veza do poruke: 547
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
8.5.2015 10:05:54   
Bebana17
Da pozdravim sve prisutne dame user posted image meni je ovo prva trudnoća, godinama smo se lečilili od steriliteta. Sedmi transfer embriona je bio uspešan, i sad smo na početku trudnoće sa nadamo se dva zdrava embriona. Sutra ulazimo u sedmu nedelju, po ultrazvuku smo malo manji, ali bitno da se srculenca čuju. Imam punih 38 godina, ove godine punim 39.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
8.5.2015 10:11:17   
sonyasha
Dobrodošla Bebana!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
8.5.2015 10:14:55   
sagitarius
Bebana,dobro dosla.Sad si pojacanje nama sa blizancima.Bas se radujem.

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here