|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ucenje preko interneta
10.6.2013 10:42:03   
Anoniman
imate li iskustva?
meni se ove godine desilo da sam u skolici na casu u toku mesec i po dana imala ukljucen skype kako bi nas pratio jedan ucenik kog su poslovno poslali na mesec i po dana u drugi grad. A znam da neki to sistematski rade - drze privatne casove preko skypa.
takodje, organizuju se seminari i sl. preko interneta. tu cu prvo iskustvo steci u petak user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: ucenje preko interneta
10.6.2013 10:44:31   
lanajelena
Ja sam htela da ucim iz fotelje ali se na kraju nisam upisala,bas bih htela da cujem iskustva

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: ucenje preko interneta
10.6.2013 10:45:19   
Figaro88
Ja sam ucila Spanski preko neta,meni se to svidja bas zato sto mogu bilo kad da ucim...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: ucenje preko interneta
10.6.2013 10:49:46   
vikiveki
Ja do sada nisam učila preko nete ali imam veliku želju...jedino me nedostatak vremena sprečava

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: ucenje preko interneta
10.6.2013 10:52:03   
Sanjica26 RR
Ja sam tako pohadjala jedan seminar online. Radim testove online a poslednji test radim u jedan od ponudjenih gradova (Beograd, Nis, Novi Sad). Dobijla sam sertifikat sto mi je vazno za posao. Sto je najbitnije besplatan je.user posted image
Sad je opet bio ali ovog puta moras da uzmes ucesce u konverzaciji preko skype. Nije me privlacilo tako da se ovog puta nisam prijavila.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 10.6.2013 10:55:45 >

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: ucenje preko interneta
10.6.2013 10:55:16   
Anoniman
figaro, jesi li ucila sama preko nekog sajta, ili sa nekim profesorom preko skypa?
znam da je dobar sajt livemocha za jezike jer mozes da dobijes povratnu informaciju od onih kojima je to maternji jezik.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: ucenje preko interneta
10.6.2013 11:00:15   
Figaro88
Sama,ucila sam prvo izgovor,pa posle i gramatiku i kako se pise.Nisam jos naucila sve(imam prilicno uglavnom gramatike),ali super mi je i to sto sam mogla vise puta da prodjem kroz jednu lekciju.Sad razmisljam da uzmem i neki kurs,ali samo zbog potvrde da znam jezik...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: ucenje preko interneta
10.6.2013 11:01:01   
Brand new mama
Ovde imaju opcije specijalistickih studija online,ali otkud znam-malo mi blesava varijanta studiranja i polaganja ispita na taj nacin-ko moze biti siguran da se ne vara :)

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: ucenje preko interneta
10.6.2013 12:35:11   
Anoniman
figaro, proveri i na livemocha, i tu ima spanski. a ne moras da ides na kurs da bi polagala ispite, samo se raspitaj gde se odrzavaju i gde su prijave.
bnm, to se valjda ide po sistemu poverenja user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: ucenje preko interneta
20.1.2016 8:13:09   
mali_mis
Ja sam pocela da ucim na ovaj nacin, i zadovoljna sam.
Na coursera imam nakrkane kurseve, valjda cu ih zavrsiti do penzije user posted image Imam zavrsen iz html, trenutno se zanimam sa jos jednim isto iz html, a cekaju me css, javascript, game design... Na codecademy vezbam html i css, jer tamo za obicne smrtnike koji ne placaju nema predavanja, vec samo vezbanje, sto meni odgovara. Na Alisa slusam o sadjenju povrca user posted image Na Duolingo obnavljam nemacki. i tako...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: ucenje preko interneta
21.1.2016 19:48:12   
nata11
Ja sam krenula da vezbam kligrafiju- za sada ide polako user posted image
Nemacki ucim preko Duolinga


< Poruku je uredio nata11 -- 21.1.2016 19:52:43 >


_____________________________





(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: ucenje preko interneta
21.1.2016 23:33:18   
Azra_
Ja dok ne zasednem klasično, uz knjigu, makar to bio štampani materijal sa neta...ništa. Odlična je varijanta ko može, ima puno dostupnog materijala, ali meni ne ide. Nesigurna sam, uvek se pitam da li idem u dobrom smeru... A tek za jezik?! Ako stvarno hoću da se pozabavim time, pravac na kurs. Super kome ide ovako...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: ucenje preko interneta
22.1.2016 10:38:05   
jocajaca
Ja, kao I Mali Mis, učim na codecademy počela sa HTLM I ostalim, meni jako odgovara. Jedva čekam da to završim pa da vidim u stvari kolika je korist I koja je primjenjivost u praksi tako naučenog gradiva. Inače vise volim ovakav način učenja nego klasični-Knjigu u sake I uči user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: ucenje preko interneta
27.10.2016 13:47:01   
mali_mis
Da dodam pored codecademy i coursera, redovno visim i na w3schools, em sto je sve lepo napisano, ima i kvizova za proveru znanja ili neznanja, vezbi, primera...zadovoljna sam.

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: ucenje preko interneta
24.2.2017 13:49:48   
mali_mis
Da se nadopunim user posted image
Sto vise ucim, sve vise provaljujem gde sta ima, i sta valja.
Dakle, i dalje codecademy jer mi se jako dopada interaktivno ucenje, da ja lepo odmah tu gde imam zadatak mogu i da radim, Coursera tu i tamo, zavisi ko drzi predavanje, ima onih koji savrseno objasne, ima i onih nakon kojih se osecam kao magarac u magli. Code School, kombinacija video i interakcije (steta sto ima jako mali deo koji je free, ali nekad znaju da daju sve besplatno tokom vikenda), znaci odslusam video, pa onda imam deo gde vezbam. dash GA, ovde se odmah krece na vezbanje, ali jako puno stvari mi je posle bilo jasnije, youtube tamo svega ima. Pocela sam cak i na twitteru da pronalazim sve i svasta.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: ucenje preko interneta
24.2.2017 14:51:22   
Skockica
Eto ja vam moram ispricati jedan svoj nedavni biser. Generalno odkako sam dosla u Svajcarsku kad god bi mi falila neka rec na nemackom ja bih konsultovala Google jer mi je to bilo jednostavnije nego da listam ogroman recnik. Ali ne lezi vraze...
Pripremajuci se za porodjaj ja sam ucila na google kako se kazu neke reci vezane za trudnocu i porodjaj. Tako sam jednog dana ukucala vodenjak i izbacilo mi vasermohl. Kad sam pitala muza jel se vodenjak kaze vasermohl on je tako prasnuo u smeh i pokazao mi sliku da bi mi objasnio sta je to - DAVZDENJAK. Onda smo oboje poceli da vristimo od smeha kad smo pomislili kako bi bilo kad bih ja u pola noci nazvala porodiliste i rekla: halo, pukao mi je davzdenjak, sta da radim user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here