|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
3.12.2013 15:19:17   
lesica
Da li šaljete Novogodišnje čestitke?
Odnosno, kada ste poslednji put nekome poslali čestitku, i kada ste poslednji put dobili od nekoga čestitku za Novu godinu? Pride, ne mislim na čestitke putem maila, niti e-čestitke sa raznih sajtova, niti na sms čestitke! Mislim na ove prave, stare dobre čestitke bez kojih se do skora Nova godina nije mogla ni zamisliti!

Da li ste do sad pravili sa dečicom čestitke za bake i deke, ujke, strike i tetke?
Tako lepa tradicija... i tako zabavno i radosno provedeno vreme sa decom user posted image

user posted image
Evo nekih ideja Novogodišnje i Božićne čestitke


A ja imam jedan predlog za vas, u cilju da to postane jedna lepa tradicija i praksa na našoj RR - potrudite se da sa nekim sa Ringeraje razmenite adrese, pa međusobno pošaljite čestitku!
Nema većeg i lepšeg uzbuđenja od toga kad se otvara koverta i čita tih par redova sa najlepšim željama
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
3.12.2013 15:21:25   
Olga75
divna tema user posted image
mi se spremamo uveliko za slanje

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
3.12.2013 15:22:28   
lesica
I mi, i mi user posted image
Biće od srca, kakve god bile user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
3.12.2013 15:25:46   
jovana jojo
user posted image Ideja je divna i mi ćemo se potruditi da napravimo neku lepu čestitku ,pa da se sa nekim razmenimo

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
3.12.2013 15:33:10   
Ana RR
Jupiiii, baš se radujemo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
3.12.2013 15:37:50   
Lu
Šaljem a ove godine proširujemo svoj prijateljstvo i na RRuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
3.12.2013 15:42:31   
NadaR
I mi spremamo cestitke user posted image user posted image

Malo nam je kuca svjetlucava od sljokica , kosa ofarbana zlatnim gliterom ali sve u duhu praznika . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
3.12.2013 15:54:14   
jole82
E ovo je praznična euforijauser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
3.12.2013 17:51:12   
dunja RR

Predivna ideja user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
3.12.2013 19:28:44   
vikiveki
Ideja je super...verovatno možemo napraviti i više čestitki pa sa razmeniti sa više ringerajacauser posted image

< Poruku je uredio vikiveki -- 3.12.2013 19:29:38 >


_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
3.12.2013 22:19:21   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Biće od srca, kakve god bile user posted image


Sa ovim se slazemuser posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
4.12.2013 13:58:47   
Alexxa
Divna ideja! Ja sam ove godine i onako planirala da pravim sa Mašom čestitke i da šaljem rodbini. Ona je još mala za neko veće učestvovanje, ali vol da šaramo zajedno.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
6.12.2013 13:35:24   
Žapkić
Ovo je sjajna ideja!!! Tina i ja ćemo rado napraviti čestitke i razmeniti ih sa RR drugarima koji to budu želeli!!!user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Alexxa)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
6.12.2013 13:44:11   
vikiveki
Ja sam se već dala u akciju i pravimo čestitke uveliko,ja napravim a Viki i Viktor ukrašavaju sa paketićima i pahuljicama,mada mi je Viki pomogla i da je isečem,nema šta imam pomoći i više nego što mi treba...Viki može i sama praviti čestitke

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
6.12.2013 13:50:00   
Didy
Mi pravimo nekih 15-20 komada i nosimo bakama, dekama, ujacima, ujnama, tetkama, kumovima, prijateljima i šaljemo onima koji žive u drugom gradu i u drugoj državi. Dobijemo manje nego što mi sami napravimo, ali imamo posebno mesto za sve novogodišnje i božićne čestitke i sklanjamo ih tek kad i jelku sklanjamo, posle ih sve čuvamo.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
6.12.2013 13:53:40   
Didy
Znam da sam negde stavljala slike davno, evo ovde na OVOJ TEMI.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
6.12.2013 14:11:28   
vikiveki
Didy,super su vam čestitke....Evo ja ću ubaciti sliku naše čestitke što smo juče pravili ja Viktor i Viktorija

user posted image
Ostaje još da vidimo kako ćemo se razmenjivati sa čestitkama

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
6.12.2013 14:32:07   
Dada81
Prelepe su,Lesice,nesto mi posebnu toplinu ima tvoja,mada ih dosta nismo ni videli. Ja sam sa samo jednom nasom ringerajkom razmenila cak koje pismo,ne e-postom,nego mi postar doneo ,posle duzeg vremena,bila sam odusevljena,nema takvog uzbudjenja kad otvaras e mailuser posted image I posto imam dosta ovde dragih ljudi ,da ne bude sa samo jednom osobom,ja bih rado i od srca poslala nespretnu,ali ''''srcanu''''cestitkicu od mog Davida i mene.Naravno,ko zeli. Ako nas pre ne iznenadi malac,Davidov bratuser posted image

< Poruku je uredio Dada81 -- 6.12.2013 14:42:20 >


_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
10.12.2013 9:25:14   
vikiveki
Ima li neka Ringerajka raspoložena za razmenu čestitki,ja napravila brdo sa Viktorom i Viktorijom,pa sam pomislila da na vrema počnem da šaljem dok još nije počela Novogodišnja euforija kod poštarauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
10.12.2013 11:05:56   
nela79
Evo nasih cestitki. Spremne za slanje.

user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
10.12.2013 11:10:56   
Milica cica
Baš su vam divne čestitke, mi praktikujemo da šaljemo, iskreno to su me "navukli" svekijevciuser posted image , ali sada mi je to baš divno i uživam u tome.

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
10.12.2013 11:40:51   
dunja RR
Vikiveki, pozovi devojke sa kojima želiš da se razmeniš u pp, pa pošaljite jedne drugima. Biće baš divno da se mališani obraduju čestitkama od svojih drugara! Još ako se vide na Deda Mrazu, biće super :)

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Ima li neka Ringerajka raspoložena za razmenu čestitki,ja napravila brdo sa Viktorom i Viktorijom,pa sam pomislila da na vrema počnem da šaljem dok još nije počela Novogodišnja euforija kod poštarauser posted image



< Poruku je uredio dunja RR -- 10.12.2013 12:09:13 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
10.12.2013 13:52:24   
New Mom
A sto se mozda clanice ne bi prijavile negde pa da se "slucajnim uzorkom" razmene adrese ko kome treba da salje? Mozda bi se tako vise ljudi ukljucilo?
Sta znam... Ako je komplikovano nikom nista.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
11.12.2013 18:27:39   
lesica
Ideja koju je iznela NM je sjajna, i mi smo pričali o tome, ali ne stigosmo odmah da ispišemo.

Dakle, hajde da se svi koji žele da naprave i pošalju/prime čestitku prijave ovde. Pa ćete nam pp-om poslati adrese, a onda ćemo mi bukvalno slučajnim izborom da izvučemo ko će kome da pošalje, i poslaćemo vam nazad na pp kome šaljete. A onda kako koja stigne možete da fotkate i napišete od koga je.

I hajde nek "prijave" za čestitke budu do 19. decembra, pa da već 20. pošaljemo ko kome šalje.


Nadam se da nisam previše konfuzna user posted image


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
11.12.2013 18:35:27   
New Mom
Evo Kaca i ja se prijavljujemo da budemo kreativne. user posted image Valjda ce liciti na nesto.user posted image

Lesice, Ani RR sam slala adresu zbog one nagrade. Je l treba da ponovim na pp?

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here