|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ћирилица / latinica
25.4.2009 13:12:41   
guppy RR
Drage moje i драге моје user posted image

Na ovom forumu možete pisati (i čitati user posted image ) i ћирилицом i latinicom, nema nekog uopštenog pravila o tome kakvo da bude pismo. Vremenom smo ustanovili da se ovde okupljaju i devojke iz Bosne, Hrvatske, poneka iz Slovenije, pa eto razmišljamo o tome da damo PREPORUKU da se piše postove latinicom, da bi svi mogli lako da ih čitaju. Bilo bi šteta da vaši korisni saveti ne budu zapaženi ili da ih neko ne razume zbog upotrebe ćirilićnog pisma, mada smo tu i zato da učimo jedna od druge i možda bi mogle naše drugarice, ako ne znaju ćirilicu, da naučimo kako da je brzo čitaju user posted image

Znači: pišite kojim god pismom želite, ništa nije zabranjeno,
         samo eto mala preporuka i objašnjenje zašto nekad nekoga opomenem.

Љубац,
guppy

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Ћирилица / latinica
25.4.2009 13:15:45   
Ana RR
Što se mene tiče, uvek latinica!
Ćirilicu naravno znam, ali je nikad nisam pisala sem kad me je u školi terao profesor srpskog jezika user posted image

A latinica mi je i prvo pismo tako da mi je mnogo lakše.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Ћирилица / latinica
25.4.2009 13:20:58   
Сандрица

IZVORNA PORUKA: guppy RR

Drage moje i драге моје user posted image

Na ovom forumu možete pisati (i čitati user posted image ) i ћирилицом i latinicom, nema nekog uopštenog pravila o tome kakvo da bude pismo. Vremenom smo ustanovili da se ovde okupljaju i devojke iz Bosne, Hrvatske, poneka iz Slovenije, pa eto razmišljamo o tome da damo PREPORUKU da se piše postove latinicom, da bi svi mogli lako da ih čitaju. Bilo bi šteta da vaši korisni saveti ne budu zapaženi ili da ih neko ne razume zbog upotrebe ćirilićnog pisma, mada smo tu i zato da učimo jedna od druge i možda bi mogle naše drugarice, ako ne znaju ćirilicu, da naučimo kako da je brzo čitaju user posted image

Znači: pišite kojim god pismom želite, ništa nije zabranjeno,
         samo eto mala preporuka i objašnjenje zašto nekad nekoga opomenem.

Љубац,
guppy




... А само што сам се прешалтала на латиницу user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Ћирилица / latinica
25.4.2009 13:24:54   
guppy RR
Pa eto draga, napisala sam ti ovo da znaš da nije ćirilica zabranjena, pa ako želiš piši i dalje tako, kako ti prija.
Mislim ipak da je mnogima lakše latinicom, zato sam ti napisala onu porukicu u crtice.

Šta vas uopšte gnjavim danas user posted image

(odgovor članu Сандрица)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Ћирилица / latinica
25.4.2009 13:36:03   
Сандрица

IZVORNA PORUKA: guppy RR

Pa eto draga, napisala sam ti ovo da znaš da nije ćirilica zabranjena, pa ako želiš piši i dalje tako, kako ti prija.
Mislim ipak da je mnogima lakše latinicom, zato sam ti napisala onu porukicu u crtice.

Šta vas uopšte gnjavim danas user posted image




Океееј user posted image

Ах, и ја сам тамо навела да ми некако "лежи" ћирилица; нек ми не замјере чланови који можда не знају то писмо; радо ћу писати разумљивије user posted image

Sam` opooshteno user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Ћирилица / latinica
25.4.2009 14:35:07   
Lu
Meni bi iskreno bilo drago da sam u mogućnosti čitati i ćirilicu,tek da ne zaboravim jer ne želim da zaboravimuser posted image
A gdje se to guppy može naučiti brzo čitati ćirilicauser posted image
Meni je gore što nisam sigurna da više znam pisati ćirilicuuser posted image

(odgovor članu Сандрица)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Ћирилица / latinica
8.5.2010 14:30:45   
Anga
ne znaev kade da go postavam prasanjeto,pa se odluciv ovde(seuste gi nemam razgledano site temi,moze postoi takva tema)

Dali e problem ako pisuvam na makedonski?


_____________________________

love is in the air:-)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Ћирилица / latinica
8.5.2010 14:32:32   
guppy RR
Anga, nije problem ako pišeš makedonski, dok ima neko da te razume :)

Na ovom forumu ima i devojaka koje žive u drugim zemljama pa im je makedonski možda strani jezik, tako da budi strpljiva kada budeš tražila odgovore na svoja pitanja.

Dobro nam došla!


(odgovor članu Anga)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Ћирилица / latinica
7.4.2011 21:13:10   
Brana
Znaci mozemo i cirilicom da pisemo nije zabranjeno...to je nase pismo i treba da ga negujemo...

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Ћирилица / latinica
7.4.2011 21:13:12   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Što se mene tiče, uvek latinica!
Ćirilicu naravno znam, ali je nikad nisam pisala sem kad me je u školi terao profesor srpskog jezika user posted image

A latinica mi je i prvo pismo tako da mi je mnogo lakše.



tebi, a da li je nama?

IZVORNA PORUKA: guppy RR

Drage moje i драге моје 

Na ovom forumu možete pisati (i čitati ) i ћирилицом i latinicom, nema nekog uopštenog pravila o tome kakvo da bude pismo. Vremenom smo ustanovili da se ovde okupljaju i devojke iz Bosne, Hrvatske, poneka iz Slovenije, pa eto razmišljamo o tome da damo PREPORUKU da se piše postove latinicom, da bi svi mogli lako da ih čitaju. Bilo bi šteta da vaši korisni saveti ne budu zapaženi ili da ih neko ne razume zbog upotrebe ćirilićnog pisma, mada smo tu i zato da učimo jedna od druge i možda bi mogle naše drugarice, ako ne znaju ćirilicu, da naučimo kako da je brzo čitaju

Znači: pišite kojim god pismom želite, ništa nije zabranjeno,
       samo eto mala preporuka i objašnjenje zašto nekad nekoga opomenem.

Љубац,
guppy




kakav los izgovor... da krenemo da pisemo na engleskom mozda?

zbog makedonki na forumu, mogle bi smo da pocnemo i cirilicom


< Poruku je uredio vukosava -- 7.4.2011 21:14:30 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Ћирилица / latinica
7.4.2011 21:14:48   
Ana RR
Ne razumem Vukosava, smeta ti latinica? Onda piši ćirilicu, meni je apsolutno svejedno.




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Ћирилица / latinica
7.4.2011 21:15:39   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Brana

Znaci mozemo i cirilicom da pisemo nije zabranjeno...to je nase pismo i treba da ga negujemo...


slazem se

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Ћирилица / latinica
7.4.2011 21:16:23   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ne razumem Vukosava, smeta ti latinica? Onda piši ćirilicu, meni je apsolutno svejedno.





stvarno je apsurd da lupas pecke sto neko pise srpskim jezikom i koristi cirilicu....

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Ћирилица / latinica
7.4.2011 21:18:20   
Ana RR
Kako god, Vukosava.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Ћирилица / latinica
7.4.2011 21:19:49   
Olga75
meni je apsolutno svejedno kojim se pismom pise i mislim da zbog toga ne treba dizati tenziju .
Kod nas kazu : kud svi Turci tu i mali Mujo



< Poruku je uredio Olga RR -- 7.4.2011 21:20:45 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Ћирилица / latinica
7.4.2011 21:21:18   
vukosava
i meni je svejedno... al zasto da brane da je jedno ok a drugo ne... to mi nije ok...
kao sto vidite ja pisem latinicom... nemam cirilicu na tastaturi... al nekad od kuce pisem cirilicom... big deal

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Ћирилица / latinica
7.4.2011 21:21:42   
Brana
Ja mislim da Vukosava nije digla tenziju nego je samo prokomentarisala Anin post u temi "Prehladjena mama i dojenje" gde je jedna zenica pisala cirilicom i bila opomenuta...

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Ћирилица / latinica
7.4.2011 21:22:49   
Olga75
neceno da idemo ot user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Ћирилица / latinica
7.4.2011 21:24:33   
Brana
IZVORNA PORUKA: Olga RR

neceno da idemo ot user posted image

ne idem ja off nego sam rekla dobronamerno zasto je Vukosava to napisala a ne u nameri da dizem tenziju ali ok..sve se u vecini ovde svati pogresno,pa u to ime ja ovde necu nastavljati da pisem da ne bila off.user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Ћирилица / latinica
7.4.2011 21:24:41   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Brana

Ja mislim da Vukosava nije digla tenziju nego je samo prokomentarisala Anin post u temi "Prehladjena mama i dojenje" gde je jedna zenica pisala cirilicom i bila opomenuta...


da, evo da ponovih i sta tamo napisah - html kod i windows podrzavaju lepo oba pisma pa ne vidim u cemu frka... pre nije tako bilo... a ko ne razume - ima u google translate da se konvertuje sta hoces...

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Ћирилица / latinica
7.4.2011 21:27:44   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: vukosava

i meni je svejedno... al zasto da brane da je jedno ok a drugo ne... to mi nije ok...




Ko može da zabrani?

Poenta je da svi razumeju ono što je napisano, što se mene tiče više i ne pravim razliku između latinice i ćirilice, i jedno i drugo svakodnevno koristim.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Ћирилица / latinica
7.4.2011 21:29:15   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: vukosava

i meni je svejedno... al zasto da brane da je jedno ok a drugo ne... to mi nije ok...




Ko može da zabrani?

Poenta je da svi razumeju ono što je napisano, što se mene tiče više i ne pravim razliku između latinice i ćirilice, i jedno i drugo svakodnevno koristim.


a makedonke ? user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Ћирилица / latinica
7.4.2011 21:31:13   
anajid
Гуд ивнинг мај дирсuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Ћирилица / latinica
7.4.2011 21:31:34   
aleksandrova
makedonkama cu ja da prevodim samo nek se obrate na pp nema problema user posted image

_____________________________

mozak mi je otiso na odmor

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Ћирилица / latinica
7.4.2011 21:32:37   
Ana RR
Jbg, ja ih razumem a oni nas još bolje (uverila sam se u to u Skoplju user posted image ).

Ako nam dođe devojka iz Slovenije, eeee to je već nešto drugo, nikad ih nisam razumela user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here