|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Apartmani u porodilištima
8.3.2009 17:15:24   
Anoniman
Molim da ovde pišete iskustva, znanja, korisne informacije o apartmanima iz porodilišta. Bitno je na početku poruke navesti o kom porodilištu govorite.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Apartmani u porodilištima
8.3.2009 17:15:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mihi

Da Branka ja sam se porodila u GAK-u Višegradska, uzela sam apartman kad su me primili u bolnicu 2 dana pre carskog reza i bila sam još 5 posle. Apartman dnevno košta oko 46 evra, imaš svoju sobu, kupatilo, TV, klimu, sestre na usluzi 24h, posetu kad hoćeš i bebu donose kad hoćeš. Hrana je ista ko i za ostale porodilje. Obzirom na stanje u našim bolnicama, vredi svaki evro, ako nizbogčega ono zbog kupatila i WC.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Apartmani u porodilištima
8.3.2009 17:21:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jacaca

Mogu samo da ti kazem da je u Pancevu 3000 dan, ne znam za Zrenjanin, ali evo ti neki reper.


IZVORNA PORUKA: Lenka RR

I ja sam cula da su u Beogradu oko 3000 din.


IZVORNA PORUKA: gina

Tijanas, ima apartmana u Zrenjaninu ali ne znam koja je cena. Iskreno, novo porodiliste je toliko lepo sredjeno, cisto i kulturno da ti apartman ni ne treba. Postoje dvokrevetne sobe i svaka soba ima svoje kupatilo sa tus kabinom. Mnoge stvrari su se promenile i ne treba da brines. Jedino sto kod nas jos uvek tate ne mogu da budu prisutne porodjaju i uz najjacu vezu koju imas. Posete ne smeju da ulaze u porodiliste. Bebe mogu da se vide putem kamera i LCD tv-a, a posete primaju u sobu za posete gde moze mama na kratko da izadje ako nije na intenzivnoj nezi.
Jesi li isla da vidis kako porodiliste sada izgleda?

PS. I osoblje je fenomenalno... kao da su se svi okrenuli za 360 stepeni. Kontrolise ih stalno Ministarstvo zdravlja i neka Evropska nevladina organizacija koja je dala velike donacije za porodiliste, pa su svi "na cvetice".


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Apartmani u porodilištima
8.3.2009 18:00:20   
mihi
Apartmana ima i u porodilištu Narodni Front i tamo je cena oko 50 evra, mislim da su ovi u bolnici u Višegradskoj to jes GAK KCS, lepši i konforniji.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Apartmani u porodilištima
8.3.2009 21:30:20   
prase
Tasho, čitaš mi misli user posted image Ja sam htela da otvorim ovu temu danas, ali nisam bila kadra da iskopiram sve one postove tj. htela sam da zamolim tebe, Jecu ili guppy da te postove prebacite ovde u novu temu pa od tog ne bi ništa...

Elem, ja sam bila u apartmanu u Narodnom Frontu i zaista sam bila prezadovoljna uslovima, osobljem, celom pričom. Svaki dinar mi se isplatio, a plaćala sam krevet u dvokrevetnom apartmanu 4000 din dnevno. Tada je jednokrevetni apartman bio 6000 din dnevno. Pre jedno 3 nedelje su u NF odlučili da promene cene, tako da sada krevet u dvokrevetnom apartmanu košta 8000 din, a u jednokrevetnom 10000 din. U ovom trenutku, čini mi se da je to previše.

Čula sam da je u Zemunu u porodilištu krevet u dvokrevetnom apartmanu 2800 din. Mislim da bi bilo lepo da neko ko je bio u tom apartmanu napiše svoje iskustvo ovde, to mi nešto sumnjivo malo košta (u poređenju sa ovim drugim cenama).

Takođe, nešto sam načula da je renovirano porodilište u bolnici "Dr. Dragiša Mišović". Uslovi su jako slični onima u apartmanu, a navodno se ne plaća ništa user posted image Mislim da je razlika u odnosu na apartman što nema TV i telefon, nisam sigurna da li su dozvoljene posete u dužem periodu kao u NF (10-22), ali budimo iskreni - najbitnije je da se kupatilo i WC dele samo sa jednom osobom i da je to tu u sobi...

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Apartmani u porodilištima
8.3.2009 22:34:54   
mihi
Porodilište dr Dragiša Mišović je fenomenalno sređeno, roze ginekološke stolice, dvokrevetne sobe sa kupatilom i WC, stolice za očeve u porodilištu. Žao mi je što sam se porodila pre nego što je Mišović proradio!!!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Apartmani u porodilištima
9.3.2009 1:12:54   
Dora
Da li neko zna nešto o nivim porodilištu u Zrenjaninu?
Ako imate i neke sličice, ili bar opis, interesuje me i šok soba user posted image .Hvala unapred

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Apartmani u porodilištima
9.3.2009 8:35:52   
Anoniman
Vidi

Apartmani u Zrenjaninskom porodilištu KLIK
Novo porodilište u Zrenjaninu KLIK

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Apartmani u porodilištima
9.3.2009 19:27:42   
hedonist
A jel neko zna nesto o apartmanima u Betaniji?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Apartmani u porodilištima
12.3.2009 13:40:21   
hedonist
Ili oni ni ne postoje u Betaniji?

(odgovor članu hedonist)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Apartmani u porodilištima
12.3.2009 16:04:02   
Anoniman
Mislim da sam čula da postoji jedan, ali ne znam detalje.

(odgovor članu hedonist)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Apartmani u porodilištima
17.3.2009 11:09:13   
Anoniman
8000 din u N.R.?!?!?!
Jaoj, kad mi dragi cuje, umrece, jer ja planiram tamo da se porodim i uzmem dvokrevetni, ako sve bude kako valja!
Auuuu, sad sam ja flipnula... pa tamo mi je lekar!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Apartmani u porodilištima
30.4.2009 14:39:41   
mrvica
porodiliste u subotici,ja sam se porodila sa cerkom pre tri i po godine i tada sam za apartman placala 3000 hiljade dinara za noc,tu se ne ubraja nikakva posebna usluga tipa hrane ili osoblja,jedino sto je prednost sto samnom u sobi 24 h moze da bude neko, sto ima sopstveno kupatilo i televizor i dodatno grejanje posto sam se zimi poradjala to mi je igralo veliku ulogu.Sad treba da se porodim u junu medjutim celo porodjajno odeljenje su renovirali tako da sad sve funkcionise na bazi apartmanskog smestaja,sobe su klimatizovane po 2 zene su u sobi ,nije promaja ima velikog pomaka od pre tri godine,bar se trude da dovedu u red

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Apartmani u porodilištima
30.4.2009 14:58:58   
sara09
Mihi, reci molim te da li apartman rezervises ranije ili pred porodjaj? Planiram da se porodim u Visegradskoj i uzmem apartman za dve osobe pa me interesuje kako to funkcionise, a termin mi je 5.11.2009. Hvala unapred.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Apartmani u porodilištima
1.5.2009 9:02:16   
Anoniman
Prase, zemunska bolnica i nema uslove kao ostala porodilista, jer kad se kod njih desi neki ne daj Boze zahtevan ili komplikovan slucaj, oni salju u N.F. ili Visegradsku, jer nisu dovoljno opremljeni. Zato je i jeftinije.

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Apartmani u porodilištima
1.5.2009 9:03:42   
Anoniman
Zar je moguce da se u Dragise Misovic ne placa boravak?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Apartmani u porodilištima
6.5.2009 15:26:52   
bojanka
Cao mame,
da li je neko mozda uzeo apartman u NF skoro i kakva su vam iskustva?
Ja planiram da uzmem, termin mi je 18.jul pa me zanima...
hvala user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Apartmani u porodilištima
6.5.2009 15:56:14   
Anoniman
Dobrodošla bojanka!!! user posted image

Javi se u temi Spisak RR trudnica, baš sam pre koji dan komentarisala kako nemamo ni jednu trudnicu koja treba da se porodi u julu! user posted image

(odgovor članu bojanka)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Apartmani u porodilištima
6.5.2009 16:22:39   
bojanka
Hvala!
evo sad cu :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Apartmani u porodilištima
6.5.2009 17:55:54   
mihi
Sara 09 ne možeš unapred nego kad se porodiš i odeš na odeljenje bar tako je za CR kažeš hoću u apartman i oni ako ima praznih te smeste. Ja sam preko drugarice koja je anesteziolog uzela po prijemu u bolnicu jer na odeljenju gde sam trebala da bude 2 dana nije bilo kupatila renovirali su ih pa se u WC išlo na odeljenje preko puta. Sve u svemu kad se porodiš tražiš ili kad te prime na odeljenje pre porođaja pitaš i ako ima slobodnih ne možeš da biraš daju ti šta ima ja sam dobila jednokrevetni na 4. spratu 4600 ili 4300 po danu ne sećam se. Ali apartmani su super krevet na struju pomera se kako hoćeš, klimaa, Tv (nije mi radio daljinski) higijena čistaci briše kao i ostalima na odeljenju, hrana ista kao i za sve bolesnike.

(odgovor članu sara09)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Apartmani u porodilištima
6.5.2009 18:00:15   
mihi
Ne plaća se Mišović a ne znam da li imaju apartmane za iznajmitiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Apartmani u porodilištima
19.1.2010 23:06:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Leki 77

Mora da se rezervise. Ja sam ga rezervisala onaj dan kada sam isla da se "prijavim" za epidural. Imas telefon na sajtu (ako je Front u pitanju) ali je stalno zauzeto. Mozda ti budes imala vise srece, ja nisam. Zato sam rezervisala sa portirnice Fronta. Zamolila onu tetu na obavestenjima, ona mi dala lokal. Medjutim, pazi da te ne otkace sa pricom-rano vam je, jer se to kao rezervise 2 nedelje pred termin, a ja se porodila tri nedelje ranije. Ja sam slozila pricu kako mi je dr rekao da je pitanje dana kada cu se poroditu pa sam srecom tsda rezervisala (mesec dana pre termina, tj. nedelju dana pred porodjaj). Fenomenalna su stvar!!!! Za pocetak-samo tvoje kupatilo!!!!! A drugo-dolazi ti ko hoce kad hoce!!! Milina! Vredi svaku paru!


znaci prijavljujem se za epidural...joj, sve cu da pitam ovog mog DR sledeci put....
ja sam se odlucila za apartman pa cemo videti...


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Apartmani u porodilištima
19.1.2010 23:18:42   
Leki 77
Hehehe...sada ce nas poslati u drugu temu, ali moram samo kratko. Prijava za epi ciiiiiista formalnost! Nema brige! Sve ce ti dr reci! A tek to sto je dobra stvar! Sa tim bih se mogla poradjati svaki dan!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Apartmani u porodilištima
19.1.2010 23:19:38   
Anoniman
user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Leki 77)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Apartmani u porodilištima
20.1.2010 0:01:32   
lothroniell
Snimak sobe u Zrenjaniskom porodilistu (apartman) -> KLIK

Snimak kupatila -||- -> KLIK

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here