|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovom forumu: niko

Opis forumaTemeObjavePoslednja objavaModeratori
[Trudnoća]
Trudnoća i porođaj 
Pitaš li se da li su tvoji osećaji normalni? Šta je istina a šta ne? Kako pripremiti partnera na porođaj?
75674078 RE: Vodenjak ..
18.3.2024 21:07:54
Ana RR
 
RR moderator , Ana RR   
Porodilište 
Kakva su vaša iskustva sa porodilištima? Šta poneti u porodilište? U koje porodilište otići?
8313450 RE: Porodilište - KBC Dr Drag ..
11.3.2024 9:48:15
Masajesa
 
RR moderator , Ana RR   
Dvojke, trojke, četvorke 
Za roditelje koji su odjednom dobili više od jednog deteta
412320 RE: Blizanci - duple trudnice ..
6.3.2024 19:45:34
17 joka
 
RR moderator , Ana RR   
Spontani pobačaj 
Kad potpuna sreća odjednom nestane … Poverite se i dozvolite prijateljima da vas saslušaju.
554830 RE: Missed ab. ..
7.3.2024 12:44:12
IvanaSK RR
 
RR moderator , Ana RR   
Ishrana trudnice 
Šta se sme, a šta nije preporučljivo jesti u trudnoći, koja hrana pomaže u slučaju mučnine …
433956 RE: Šta NE jedete u trudnoći? ..
12.2.2024 11:09:36
Srecko47E
 
RR moderator , Ana RR   
U očekivanju (deteta) 
Razgovor o svakodnevnim događajima i peripetijama
Podforumi: Imena , Rodili su se ... , Matične ćelije
708187496 RE: Porodila se 17 joka!!! ..
18.3.2024 20:31:04
Tiziana
 
RR moderator , Ana RR   
Vežbanje 
Od šetnje do aerobika i vežbi sa tegovima, jačajmo mišiće karlice, sprečimo posleporođajne probleme …
17455 RE: Kakve vežbe u trudnoći ..
3.3.2021 11:10:12
jecapereca81
 
RR moderator , Ana RR   
Šta mi treba za novorođenče? 
Kakva kolica izabrati? Kakva oprema je najprikladnija? Koliko i kakva garderoba mi treba?
Podforumi: Baby Textil
6717055 RE: Gde je sta povoljnije? ..
2.11.2023 17:11:33
flamingos
 
RR moderator , Ana RR   

Idi na:





Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Zašto morate skinuti lak sa noktiju pre po...
Jedno od najvažnijih pravila za trudnice koje dolaze na porođaj je da ne smeju da imaju lakirane nokte, gel ili trajne n...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image
Click Here