|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Babice, sestre, doktori
25.5.2009 15:04:32   
eugenija
Ko vam je najviše pomogao u porodilištu? Ko je odigrao glavnu ulogu? Kome ste najviše verovale? Na koga ste se mogle osloniti?
Da li ste imali neku vezu?
Neko kaže, najvažnija je babica, drugi pak kažu, mnogo su bitnije sestre kada odeš u sobu da ležiš... Treći kažu, glavni je doktor...


_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Babice, sestre, doktori
25.5.2009 15:06:14   
Anoniman
svi su ti bitni .... maltretiraj ih sve redom .... jer tako ces najbolje proci 

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Babice, sestre, doktori
25.5.2009 15:08:21   
eugenija
Ja sam našla recimo sestru, koja će rado doći kada se budem porađala i biti celo vreme samnom u rađaoni, a onda i posle će da puši samnom na odelenju (tako bar kaže)

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Babice, sestre, doktori
25.5.2009 15:11:51   
mihi
Jeste važan doktor, ali i anesteziolog (epidural, CR), ako imaš dr i babice moraju da budu ljubazne, ali tolike su se žene porodile i bez veze tako da je na tebi odluka......user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Babice, sestre, doktori
25.5.2009 15:13:20   
mihi
E pa super onda će ona biti pored tebe zvati, dr kad treba, Super Eugi user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Babice, sestre, doktori
25.5.2009 15:13:38   
eugenija
Mislim da će mi biti dovoljna ova sestra.. Posebno mi nešto drago što se zove kao moja mama. Uleva mi neku sigurnost..

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Babice, sestre, doktori
25.5.2009 15:19:05   
Anoniman
biće to boničko sve ok... nemoj se uopste sekirati..

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Babice, sestre, doktori
24.1.2012 10:07:43   
New Mom
Prošli put sam ugovorila patronažnu a koja je gl.ped.sestra u porodilištu pre porođaja, pa sam njoj javila da sam u Betaniji, a ona odmah uvijala ko je babica, pa je ta babica bila divna, puno je značilo. A kasnije je ta ped.sestra vodila računa dok sam bila u sobi.
A što se dr tiče, jedna me je prepoznala da sam njen student bila, i rekla drugima da sam koleginica, pa su bili max. korektni. A opet, zapalo me ušivanje od strane dr koja nije baš vešta (posle 6 dana sam pukla i išla na ponovno), a o tome da je beba bila 1kg veća nego što su rekli i da su me pustili ma vaginalan umesto na CR... Nije ipak to to ako nemaš izgleda pravu vezu.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Babice, sestre, doktori
24.1.2012 11:56:26   
isidora88
mene je poradjao doktor,babica mi je bila pored glave i hrabrila me a dr je sve odradio,dok sam bila na idukciji tu me je dr obilazio svakih pola sata i babica je sve vreme bila uz mene,davala mi puno mokrih gaza da sisam sto mi je jako znacilo jer sam 10 h bila na idukciji,mogla sam da setam...
moj savet za one koji se u betaniji porajdaju da nadju vezu i plate ako zele normalan tretman,nazalost takva je situacija,i sledeci put cu tako a ko se nesto ne promeniuser posted image
dr me je obilazio i posle porodjaja,ped. sestre su me stalno obilazile,bas su htele da pomognu,a babica me je obilazila i prskala mi ranu oktaniseptom

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Babice, sestre, doktori
30.1.2012 16:44:28   
crazymama
ja sve vise razmisljam da idem na srecu... ko se zatekne, neka me poradja... sto se vise opterecujem, manje znam sta mi je ciniti!

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Babice, sestre, doktori
28.9.2012 21:53:15   
sirko
i jeste najbolje ko se zatekne...tj ako nemas dobru babicu ne vredi ti... doktor igra sporednu ulogu

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Babice, sestre, doktori
28.9.2012 21:58:18   
LillyT

IZVORNA PORUKA: eugenija

Ko vam je najviše pomogao u porodilištu?



Ja sam pomogla sama sebi user posted image
Znanje iz školice mi je jako pomoglo, pa sam babicu poslala napolje, uz komentar da ću je pozvati kada se budem porađala. Babica je stvarno bila super, dolazila je da me obilazi baš često, za tih sat vremena koliko sam bila u porođajnoj sali, došla je sigurno 4-5 puta. Kada su počeli naponi, navijala je i hrabrila me. Nisam imala nikakvu vezu.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Babice, sestre, doktori
28.9.2012 22:01:23   
sirko
ima i babica svakakvih, deru se, nabijaju nervozu...
ali slazem se covek sam sebi samo moze pomoci... ja nisam isla u skolicu i trpela sam bolove 2 dana, smirivala se psihicki, bila pozitivna i sve se super i zavrsilo

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Babice, sestre, doktori
8.9.2017 19:04:02   
Tatjana.87
Pre samog momenta porodjaja samo je u jednom trenutku prisao doktor i svega par puta bukvalno laktom mi pritisnuo stomak,
babica je bila tu i ozbiljnim glasom govorila da nikako ne stajem sa napinjanjem,i tako je i bilo, Cula sam da neke zenice kazu da doktora nisu ni videle kada dodju da se porode
a ja eto imala malu pomoc doktorauser posted image i sve je proslo ok!

(odgovor članu sirko)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Babice, sestre, doktori
8.9.2017 19:51:45   
krin 40
Ka sam imala divnu babicu Krstinju koja se nije odvajala od mene❤A moj dr je bio dežuram,obilazio i bio uz meme i ceo porodjaj❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Babice, sestre, doktori
17.10.2017 23:42:20   
MamaNecaVo
U porodilistu mi je najvise pomogla mama (beli mantil cini cuda u zamenu usluga za uslugu,zalosno ali je tako) i mogucnost da mogu spremiti kesu i kovertu svakioj smeni svaki dan.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Babice, sestre, doktori
1.3.2018 10:55:00   
Dora89
Sve pohvale za dr Svetlana Janković - Ražnatović u Frontu! Divna žena!!!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Babice, sestre, doktori
1.3.2018 11:12:19   
Dora89
Prema meni su svi bili ok, ali sam spremila poklon za porođaj i gomilu poklončića za dane posle porođaja. Doktorka je stvarno fina, ali mislim da babice ne bi drugačije bile ok.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Babice, sestre, doktori
1.3.2018 13:03:00   
Anck Su Nmaun
Ja se sestara vise i nesecam.
Jwdino sad sa V al kad je bila poznata ekipa user posted image

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Babice, sestre, doktori
1.3.2018 20:04:04   
mama Jo
Sestre sam morala milion puta da pitam nesto da bi uopste obratile paznju a od dr nisam ni videla 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Babice, sestre, doktori
1.3.2018 20:07:27   
Mala Elena
Mene su doktori usivali, nadgledali u dva porodjaja, na prvom nisam dr ni videla, babica me porodila user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Babice, sestre, doktori
21.7.2019 10:51:51   
MimaKos
Za doktorku koja me drugi put porodila svaka cas_t, a za babice i sestre nemam reci, sve to nervozno i besno..

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Click Here