|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ben Ten
27.11.2009 21:02:27   
Anoniman
Luka je danas došao iz parka gde je bio sa drugarima, i puna su mu usta o Ben Ten-u. Sva sreća bila mi je koleginica pre koji dan, koja je ima klinca koji je rođen isti dan kada i Luka, pa mi je već spominjala njegovu opsesiju Ben Ten satom.

Malo sam Googlala...

BenTEN
user posted image Na kampovanju sa svojim dedom Maksvelom, i rodjakom Gven, mladi Ben odlazi u šumu i pronalazi vanzemaljsku kapsulu.  U njoj se nalazi naparava slična satu, poznata kao Omnitriks. Sat se trajno vezuje za Benov zglob, dajući mu sposobnost da se transformiše u vanzemaljce, od kojih svako ima svoju jedinstvenu moć. Zajedno sa dekom Maksom, i rodjakom Gven kreće u borbu protiv, sila zla ...

Izvor: ultratv.rs



Evo i Ben Ten sata, mislim da ćemo pisati Deda Mrazu... KLIK

Evo i malo sa youtube: KLIK

Mnogo pucanja za moj ukus... user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Ben Ten
27.11.2009 21:04:45   
eugenija
Ajd bar normalno izgleda dečkić... Lepo ispeglane hlačiceuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Ben Ten
27.11.2009 21:08:24   
Anoniman
Jao ma, izbi mi uši od 16h do sad... user posted image
Sve vreme skače, stiska dugme na imaginarnom satu, bori se sa imaginarnim likovima...

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Ben Ten
27.11.2009 21:10:30   
Verus
Joj bas je gadan satuser posted image al dobro deciji je....a odakle mora deda mraz da ga donese?user posted image jel ga ima u NS ili ....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Ben Ten
27.11.2009 21:38:19   
Lu
Mačevi,sijevanje,razbijanje stijena,grrrrr... i moj Roko ga je nedavno otkrio a meni se ne sviđa nimalo.
Sad je za rođendan dobio,majicu,trenerku,pidžamu i rukavice sa likom Ben tenuser posted image
Sva djeca oko nas su odjednom obučena u Ben tena,eto sada očekujem da me pita za taj satuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Ben Ten
27.11.2009 21:39:37   
Trcosava
kahm... ovaj.. ja sam pratila pomno taj crtać na cartoon-u user posted image user posted image user posted image user posted image


ok mi je ben ten user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Ben Ten
27.11.2009 21:41:48   
Buba76
Moj sin je danas dobio sat Ben10, kineski za 100 din. i opsednut je njim. Ne treba malima ni kupiti nista skuplje jer ce se sutra zapaliti za nesto drugo.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Ben Ten
27.11.2009 21:42:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR


Sad je za rođendan dobio,majicu,trenerku,pidžamu i rukavice sa likom Ben tenuser posted image
Sva djeca oko nas su odjednom obučena u Ben tena,eto sada očekujem da me pita za taj satuser posted image


MM je umro od smeha na ovo! user posted image

Ima Verus u NS, drugar u parku je imao sat Ben Ten! Ali mi je daleko NG, kontam, toliko se primio, da mi je žao da ga maltretiram do tada, šta ako ga do tada prođe? user posted image A vidim da mu se baš sviđa.

Novosađanke, jel neka videla taj sat? Gde ima da se kupi? Pošto je?

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Ben Ten
27.11.2009 21:43:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Buba76

Moj sin je danas dobio sat Ben10, kineski za 100 din. i opsednut je njim. Ne treba malima ni kupiti nista skuplje jer ce se sutra zapaliti za nesto drugo.


A ima i kineski i originalni?

Kineski se kupuje u kineskoj radnji?

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Ben Ten
27.11.2009 21:47:27   
Buba76
Da,u kineskoj radnji je 100 din,barem kod nas ,a ima i u Dexy&CO za 1000 dinara. Pa ko voli nek' izvoli. Imamo i Ben ten ranac

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Ben Ten
27.11.2009 21:56:11   
Lilly*
Moj sin ima 2 Ben Ten sata user posted image Jedan sam mu kupila, pa je pogubio one diskiće, pa mu je (ljubi ga) baba kupila drugi user posted image
Sada je od Deda Mraza tražio Ben Ten telefon, pa sam našla B. T. toki-voki, tako da stvarno mežemo pričati, pa sam mu to kupila user posted image

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Ben Ten
27.11.2009 22:00:27   
Anoniman
Diskiće??? Ima ih i u kineskim i u originalnim? To je kao za različite zvučne efekte?

A jel ima i neke vizuelne efekte, jer, Luka mi je pričao nešto "Stisneš dugme, peva BEN TEN BEN TEN i onda ima slika Ben Tena koja ostane na satu kada ne peva". user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Ben Ten
27.11.2009 22:05:20   
Lilly*
Ovaj sat ima diskiće koje ispaljuje kada povuče neku polugicu, a otvara se od gore i tu se puni, nema nikakve zvučne efekte (birala sam takav model user posted image )

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Ben Ten
27.11.2009 22:08:11   
Anoniman
A ima različitih modela???? UFFFFFFFFFFFFFFF

OK, ja neću taj što ispaljuje, i Nindža kornjači sam uzela municiju, naprasno se izgubila isti dan kada smo kupili! user posted image

Meni treba sa zvučnim efektima!

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Ben Ten
27.11.2009 22:11:13   
Lilly*
E da, a ima i B.T autobus i jojo i verovatno još nešto ali ne mogu da se setim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Ben Ten
27.11.2009 22:12:12   
Anoniman
Autobus? Jel nešto radi ili ga četvoronoške voziš samo ima nacrtan Ben Ten?

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Ben Ten
27.11.2009 22:12:47   
Anoniman
Jel ima da se kupi crtani (da je sinhronizovan)?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Ben Ten
27.11.2009 22:16:14   
Lilly*
Ma znaš kako, autobus (kao i sve ostalo-auto, telefon...) kao i svaki drugi, samo mu nalepe sliku B. T. i družine i deca se lepe za to user posted image Da, vozi se, pa ne baš četvoronoške, ali tako user posted image
Verujem da već ima i sinhronizovani crtani, npr. u Metrou

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Ben Ten
27.11.2009 22:17:30   
Anoniman
Mislim da je ovo dovoljno informacija za sada. user posted image

Hvala user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Ben Ten
27.11.2009 22:18:23   
Lilly*
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Ben Ten
27.11.2009 22:18:57   
gina
Mi smo prošli kroz Ben Ten fazu... sve imamo, sve nam je trebalo a sad je sve negde na nekoj gomili nepotrebnih igračaka. Toliko ulupanih para!!!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Ben Ten
27.11.2009 22:21:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gina

Toliko ulupanih para!!!


Znaaaaaaaaaaam, ali šta da se radi? user posted image

(odgovor članu gina)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Ben Ten
27.11.2009 22:23:27   
Lilly*
Meni nije žao tih para, jer se baš radovao tom satu i baš se igrao sa njim, u odnosu na nešto drugo što smo mislili da će mu biti zanimljivo ( i poučno user posted image ) pa ga nije držalo ni pola sata

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Ben Ten
27.11.2009 22:24:46   
gina
Tasho, pojma ja nemam... sve što je tražio, dobijao je. Sreća naša što imamo veliki tavan i gomilu cigančića koji nas redovno obilaze da pokupe darove.
A sad će i ove dve male da počnu da izmišljaju user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Ben Ten
3.12.2009 16:58:10   
Anoniman
Ben ten toys

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here