|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Cake Pops
22.10.2013 14:44:59   
Ducca
Šta je Cake Pops, nisam našla ovu temu na celom forumu a možda nisam gledala lepo a volela bih da saznam što više o pravljenju i dekorisanju.Hvala
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Cake Pops
22.10.2013 14:47:07   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Ducca

Šta je Cake Pops, nisam našla ovu temu na celom forumu a možda nisam gledala lepo a volela bih da saznam što više o pravljenju i dekorisanju.Hvala


Ja guglala i našla na slo, ako te interesuje dam ti link user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ducca)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Cake Pops
22.10.2013 21:13:12   
Bebilina
Kolac na stapic, eto sta je user posted image
Pravim non stop klincima, kad tortu ili kolac obrezem to smrvim, dodam krem i uvaljam loptice. Stavim na stapice za lizalice, umocim u cokoladu, ukrasim i eto ti gotovog dezerta.
Ima i slikonskih modlica u kojima se peku loptice ili razni oblici, to je druga varijanta, a moze se kupiti i smesa za umakanje koja je u obliku dugmica koji se istope.
Ma u svakom slucaju super zanimacija, deca vole i da jedu i da prave user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Cake Pops
22.10.2013 21:15:43   
viking
U Srbiji vala ne može jer nema user posted image

IZVORNA PORUKA: Bebilina

Kolac na stapic, eto sta je user posted image
Pravim non stop klincima, kad tortu ili kolac obrezem to smrvim, dodam krem i uvaljam loptice. Stavim na stapice za lizalice, umocim u cokoladu, ukrasim i eto ti gotovog dezerta.
Ima i slikonskih modlica u kojima se peku loptice ili razni oblici, to je druga varijanta, a moze se kupiti i smesa za umakanje koja je u obliku dugmica koji se istope.
Ma u svakom slucaju super zanimacija, deca vole i da jedu i da prave user posted image


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Cake Pops
22.10.2013 21:43:41   
Bebilina
Moze, moze, od kad radi Pay Pal sve moze user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Cake Pops
22.10.2013 21:45:17   
viking
E baš ću da naručujem smesu za umakanje iz inostranstva, pa nisam poludela user posted image  Mislim da bi ukinuli Pay Pal odmah posle te porudžbine user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Cake Pops
22.10.2013 21:50:25   
jole82

IZVORNA PORUKA: viking RR
Mislim da bi ukinuli Pay Pal odmah posle te porudžbine user posted image

Hahahahaha...i zabranili zauvek user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Cake Pops
22.10.2013 21:51:27   
Bebilina
Pa kad narucujes kalupe ubacis i smesu, da ne ide samo user posted image Moja drugarica u Zemunu tako sve narucuje, Wilton-ov celi asortiman ima user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Cake Pops
22.10.2013 21:54:06   
Bebilina
Inace smesa je laksa za rukovanje nego cokolada, ravnomernije prekrije i nema slivanja, kapljica jer se brze susi. Jos je u bojama, ne moras da se mucis. Ja preferiram cokoladu, crnu, organsku jer u smesu ne znam sve sta ide user posted image

< Poruku je uredio Bebilina -- 22.10.2013 21:55:00 >


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Cake Pops
22.10.2013 21:56:19   
viking
Ma sve znam, ali džaba... Pri tom, ne znam ni zašto učestvujem u ovom razgovoru, ne smem ni da liznem slatko dok se ne porodim, mazohista pa to ti je user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Cake Pops
22.10.2013 21:57:16   
Ana RR
Vik user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Cake Pops
23.10.2013 0:24:30   
Ducca
Hvala na brzim odgovorima, planiram da ih pravim za decje rodjendane mislim da je ideja super i mnogo je prakticna poslastica.javascript:void(AddText('user posted image ')) Nasla sam recept.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Cake Pops
23.10.2013 8:11:23   
Ducca
Moze link hvala user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Cake Pops
23.10.2013 8:17:56   
Lu
Super super ideja za rođendance umjesto raznih grickalicauser posted image
Evo VIDEO
P.S. Našla sam pristupačan nama, što se tiče namirnicauser posted image

< Poruku je uredio Lu -- 23.10.2013 8:19:00 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Ducca)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Cake Pops
23.10.2013 10:04:48   
Didy
Drugarica je pravila sa smesom za plazma tortu i posle umakala u čokoladu. Klinci su ih rado jeli, a ukus im će se verovatno svima svideti, ako ništa prepoznatljiv je.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Cake Pops
23.10.2013 11:17:49   
Brand new mama

IZVORNA PORUKA: viking RR

Ma sve znam, ali džaba... Pri tom, ne znam ni zašto učestvujem u ovom razgovoru, ne smem ni da liznem slatko dok se ne porodim, mazohista pa to ti je user posted image

Ovako-napravis slano testo,umaces u pavlaku,sos od paradajza i sl,te ukrasis rendanim sirom, sunkicom i drugim stvarcicama po zelji:)
Posto klincu dugijem(u stvari-ne njemu nego drustvu iz vrtica) zurku za rodjendan(koji je bio u septembru-klinci me redovno zaustavljaju da pitaju kad ce ;) probacu da napravim ovo. Mislim da bi ok sa ukrasavanje(mozda i bojenje) bila i smesa za glass icing...


_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Cake Pops
23.10.2013 11:26:48   
Olga75
pa ovo je nesto , hmmm
mislim da pecem piskotu da bih je izmrvila i posle pokupila sa pekmezom
ne znam , to ko rolat sa pekmezom ili keks torta user posted image
sigurna sam da bi zver bila odusevljena kako izgledaju ali da li bi jela pitanje je je jer njoj to biskvit i pekmez nije kolac ni poslastica user posted image
ljoberka na mene , sta cemo jadne

< Poruku je uredio Olga RR -- 23.10.2013 11:27:14 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Cake Pops
23.10.2013 11:36:01   
adulence
Skroz mi je slatko ovo...
IZVORNA PORUKA: Lu

Super super ideja za rođendance umjesto raznih grickalicauser posted image
Evo VIDEO
P.S. Našla sam pristupačan nama, što se tiče namirnicauser posted image



_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Cake Pops
23.10.2013 11:54:59   
lesica
Jeste ovo slatko, ali mi nije jasno čemu toliko mudrovanje šta je ovo. Po meni, svaki fini sitni kolač može ovako da se namesti, i ukrasi.
A to patišpanj i nešto da isti nakvasi...pa ne. Ja sam pre ljubitelj finih pralina i divne čokolade.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Cake Pops
23.10.2013 12:08:59   
Ducca
Hvala za video, saznala sam dosta, pravim ih danas i postavljam sliku mojih prvih cake pops

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Cake Pops
23.10.2013 12:11:37   
Olga75
Ducca a kako ces da napravis biskvit ? ima neki poseban recept ili ces onaj klasican ?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ducca)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Cake Pops
23.10.2013 14:24:23   
Ducca
Nasla sam na ovom sajtu recept, pa cu po njemu da pravim, videcemo da li ce stajati na stapicu :)

Nije dozvoljeno postavljanje linkova koji vode ka drugim porodičnim portalima!

< Poruku je uredio lesica RR -- 23.10.2013 14:34:49 >

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Cake Pops
23.10.2013 14:48:32   
Ducca
Olga evo recepta koji sam nasla
Da bi napravili cake pops potreban vam je bilo koji uobičajeni biskvit za tortu, krem i glazura. Evo jednog jednostavnog recepta.

Potrebno je:
2 komada jaja
10 kašika brašna
4 kašike vode
4 kašike ulja
7 kašika šećera
1 kašika kakaa
1 vanilin šećer
1 prašak za pecivo
3 kašike Nutelle
1 kašika mleka
100gr čokolade za kuvanje
80 gr margarina
šarene mrvice ili nešto drugo za ukrašavanje
štapići za ražnjiće
Odvojite žumance od belanaca i umutite ih mikserom sa šećerom i vanilin šećerom, pa dodajte ulje, vodu, brašno, prašak za pecivo i kakao. Od belanaca napravite čvrst sneg i u njega dodajte smesu sa žumancima. Izlijte u pleh i stavite da se peče 15 minuta na 180 stepeni.

Kad se biskvit ohladi izmrvite ga prstima, dodajte Nutellu i mleko i izmiksajte dok se sastojci ne sjedine. Od dobijene smese napravite kuglice i poslažite na papir za pečenje, kako se ne bi lepile.

Da bi pripremili glazuru, margarin treba otopiti na vatri i dodati mu čokoladu polomljenu na kockice, kao i 2-3 kapi ulja za sjaj.

(odgovor članu Ducca)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Cake Pops
23.10.2013 14:51:40   
Olga75
hvala Ducca user posted image
dolazi nam drugarica u subotu jer nije bila na rodjusu ( bolesna bila Mirnica ) pa cu da ih iznenadim
a koliko komada izadje od ove kolicine biskvita imas li predstavu ?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ducca)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Cake Pops
23.10.2013 15:42:58   
viking
Ko bude pravio prvi, da stavi slike, cake pops izgledaju super ali ih nikada nisam jela :)
Inače, Rudolf ih je pravio prošle nedelje na 24kitchen ali njegovi nisu bili okrugli nego pravougaoni, bukvalno je ispekao koru, isekao je na komade i to nabio na čačkalice.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pita sa mesom
Ringerajin kuvar: lelaigor
Prebranac (bez brašna)
photo
Ringerjin kuvar: guppy RR



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here