|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Cir
18.12.2009 11:32:22   
Dudu25
Vec neko vrijeme mi se pojave velike bubuljice po tijelu tacno na nogama i odmah se stvore kao velike jake i crvene pune gnoja, mislim da su to cirevi,
nisam bila kod dermatologa jer sam mislila da ce to proci, po neki put mi se pojave 2 put u mjesec ili onda za nekoliko vrijeme nema ih, koristila sam konjsku mast i kremu flugocid...

ali da pitam vas jel neka imala ovakve cireve i kako ste ih lijecili?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Cir
18.12.2009 11:33:58   
Dudu25
Cula sam da je najbolje ovako da se covijek rijesi njih, ali nemam srce
pogledajte ovaj snimak

http://www.24sata.hr/ostalo/iz-ogromne-rupe-na-nozi-istisnuo-hrpu-gnoja-i-krvi/96177/

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Cir
18.12.2009 11:53:49   
Maza82
E mila Dudu, moj brat ima problema sa tim.. Njemu po nogama i na preponama iskaču te bbuljice, ustvari to su više čirevi, koji su na početku jako crveni, poslije se vidi da su puni gnoja, ali ih je jako teško istisnuti.. On je išao i hirurgu, pa su oni to njemu sjekli da bi izlazio gnoj.. rekli su mu da mu je to zbog urastanja dlaka, jer su mu jake dlake, uvrću mu se i rastu unutra.. E sad oni njemu nisu prepisali nikakav lijek, već su mu rekli da bi kao pripazi na ishranu, ništa puno jako, masno i td,, I da bi trebao da brije taj dio...

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Cir
18.12.2009 11:57:25   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: Maza82

E mila Dudu, moj brat ima problema sa tim.. Njemu po nogama i na preponama iskaču te bbuljice, ustvari to su više čirevi, koji su na početku jako crveni, poslije se vidi da su puni gnoja, ali ih je jako teško istisnuti.. On je išao i hirurgu, pa su oni to njemu sjekli da bi izlazio gnoj.. rekli su mu da mu je to zbog urastanja dlaka, jer su mu jake dlake, uvrću mu se i rastu unutra.. E sad oni njemu nisu prepisali nikakav lijek, već su mu rekli da bi kao pripazi na ishranu, ništa puno jako, masno i td,, I da bi trebao da brije taj dio...




i ja se mucim sa ovim
ja neznam sta je ovo,imam samo 25god a noge su mi kao da sam bila na ratovanje negdje

bas i meni tako izadje crveno pa mala bubuljica i preko nocu je to ogromno nesto
pa je ja cackam izadje gnoja malo pa ja user posted image  kao luda od bola i onda ne mogu vise

i neznam sta da radim
ima li to sanse da lijecim ja sama nekako ako zna ko ili moram kod dok.

a kako ti je sad brat, ja koristim flugocid kremu ali dzaba

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Cir
18.12.2009 11:58:32   
Anoniman
PROBAJ CANSEN KREMU ILI NAJBOLJE ONU MAST PREPRANU U 9 VODA O KOJOJ SMO PRIČALE NEKI DANuser posted image user posted image

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Cir
18.12.2009 12:01:27   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: banini

PROBAJ CANSEN KREMU ILI NAJBOLJE ONU MAST PREPRANU U 9 VODA O KOJOJ SMO PRIČALE NEKI DANuser posted image user posted image




onu mast sto mi je dala gagi recept mislis?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Cir
18.12.2009 12:01:46   
Maza82
A Dudu jel se ti briješ ili depiliraš?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Cir
18.12.2009 12:03:05   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: Maza82

A Dudu jel se ti briješ ili depiliraš?



svasta sam probala na nogama
imala svakakvih urasli i neuraslih i sve nesto najgore u nogama,pa nisam mogla vise odustala sam od depiliranja i sad se brijem

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Cir
18.12.2009 12:03:39   
anajid
Lepo mi nije dobro,kud sam gledala taj snimak,slab mi je zeludac!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Cir
18.12.2009 12:07:05   
Maza82
Mislim da je najbolje da se samo briješ, a ne depiliraš, jer vjerovatno su ti jake dlake i samo depilacijom pogoršaš, jer one unutra kad krenu da rastu stvaraju ti proble, a ovako ih skineš samo do kože.. I probaj da se ne briješ nekih par dana, da ti fino izrastu dlake user posted image (ako tu ima nešto fino) i onda se obrij. Mom bratu se to i dalje javlja, ali ne tako često..

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Cir
18.12.2009 12:08:37   
Dudu25
Sad sam zvala u apoteci rekli su mi da imaju neku kremu crnu i da to preporucuju za cireve

user posted image

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Cir
18.12.2009 12:10:05   
Maza82
E pa super, pa ćemo vidjeti kako ćeš reagovati.

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Cir
18.12.2009 12:14:53   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: Maza82

E pa super, pa ćemo vidjeti kako ćeš reagovati.




hvala draga

mada ja imam bas osetljivu kozu
daj Boze da ce biti ok ova mast user posted image

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Cir
18.12.2009 22:01:18   
Dora
Dudu, zašto služe doktori? Ti na forumu pokušavaš da rešiš zdravstveni problem a mi ovde ne znamo ni da li je to čir, a pogotovo šta je uzrok, jer ti se često javlja. Znači, potrebne su analize i terapija. Nemoj pogrešno da me shvatiš, ali ovo nije medicinski forum.
Shvati da se ovde polemiše o mnogo čemu, razmenjuju se mišljenja i iskustva, ne uspostavljaju se dijagnoze i ne savetuju terapije! Drugo je kad neko pita kako da poveća količinu mleka ili kako da pomogne detetu sa grčevima, a sasvim drugo je kad pitaš- mene boli to i to, šta mi je?
Ajde sad lepo razmisli o ovome i poseti dermatologa.

< Poruku je uredio Dora -- 18.12.2009 22:02:20 >

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Cir
14.7.2010 21:18:26   
buhla
meni se juce pojavico cir na "sedalnom delu" user posted image ... mada nije uopste smesno, boli kad sedim, stavila danas kantarionovo ulje i sad bas osecam kad napipam da je to unutra velicine oraha bukvalno! user posted image imam ogroman crven pecat i po sred bubuljica koja kao da treba da sazri uuuuuuuf nadam se da necu zavrsiti kod hirurga, videcu jos sutra sta ce da bude, mozda pukne to samo od sebe, a kao za baksuz ukocila sam se i sama sam do petka popodne user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Cir
14.7.2010 22:18:29   
kleopatra*

IZVORNA PORUKA: buhla

meni se juce pojavico cir na "sedalnom delu" user posted image ... mada nije uopste smesno, boli kad sedim, stavila danas kantarionovo ulje i sad bas osecam kad napipam da je to unutra velicine oraha bukvalno! user posted image imam ogroman crven pecat i po sred bubuljica koja kao da treba da sazri uuuuuuuf nadam se da necu zavrsiti kod hirurga, videcu jos sutra sta ce da bude, mozda pukne to samo od sebe, a kao za baksuz ukocila sam se i sama sam do petka popodne user posted image



Imas pp

_____________________________

" Sve je tako jednostavno-ILI ce se desiti ILI nece..Treceg nema ;) "

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Cir
15.7.2010 6:38:29   
buhla
hvala! 

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu kleopatra*)
Direktna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here