|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li finansijski pomažete roditelje?
26.4.2009 14:33:42   
Anoniman
Svoje... muževljeve...

Vaše mišljenje o tome?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li finansijski pomažete roditelje?
26.4.2009 14:46:47   
Lu
Pa mišljenja sam ukoliko postoji potreba za tim, da smo svi moralno odgovorni za svoje roditelje da im pomažemo financijski ili bilo kako.
Mi konkretno pomažemo roditelje od mm i nikad to ne bi dovela u pitanje dok god im treba pomoć i dok god možemo,iako oni imaju još djece kojoj je najblaže rečeno svejedno a ipak dolaze u njihovu kuću i borave tu neko vrijeme.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li finansijski pomažete roditelje?
26.4.2009 15:33:43   
afrodita
mm i ja imamo samo mame,
one pomazu nas.


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li finansijski pomažete roditelje?
26.4.2009 19:21:27   
mihi
Moje roditelje ne pomažemo jer moja mama radi za jednu holandsku firmu a imaju i odlične penzije ponekad joj odradim nešto pogotovu sad od kad sam na bolovanju (pedam pazar, šaljem mailove, prevedim faxove itd....)a ona mi za to da novac iako ja odbijam jer je meni to svaki dan pola sata sat posla a živimo blizu, ona da deci ili meni da kupim deci nešto.
Mm roditelji žive dalje i ne pomažemo ih izuzev kad se moj svekar razboleo pa smo plaćali analize i lekare (on je hteo da da novac ali mi naravno nismo dozvolili jer je to velik izdatak za njegovu penziju). Za sada je tako, u svakom slučaju deca treba da pomognu roditeljima u svakom smislu pa i finansijskiuser posted image .


(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li finansijski pomažete roditelje?
26.4.2009 21:27:30   
NadaR
Mm i ja ne pomazemo ni njegovima a ni mojima. Nismo u mogucnosti a i da jesmo,oni to ne bi prihvatili posto su i jedni i drugi radi da mi imamo dovoljno za sebe a neki 'visak' da sacuvamo.
Na pocetku su oni nama jako puno pomagali , sad smo malo 'stali na noge' pa nam i nije potrebno.
Zato sad novac uglavnom daju Miloshu.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li finansijski pomažete roditelje?
26.4.2009 21:32:37   
Mai
Mi pomazemo samo njegovim roditeljima. Zivimo u istoj kuci, mada u odvojenim stanovima, i hvala bogu pa im mozemo pomoci. Uglavnom mi placamo sve racune i nase i njihove i ucestvujemo u svim vecim kupovinama za njih kad je potrebno.
Mojima nema potrebe da pomazemo a ni oni nemaju potrebe da pomazu nama.
U svakom slucaju, misljenja sam da deca i treba da pomazu roditeljima i oni su se brinuli o nama puno godina na sve nacine pa i mi treba da uzvratimo kad za to dodje vreme

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li finansijski pomažete roditelje?
26.4.2009 22:50:40   
Sneža
Pomažem mojima,sestri koja je razvedena i ima malog klinca,a mm-ova mama živi sa nama,tako da mi plaćamo sve što se tiče stana,hrane...

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Mai)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li finansijski pomažete roditelje?
24.3.2011 12:58:26   
jabudic
Pomagali smo do sada puno puta i mojim i njegovim, i braci i sestrama...
A sad kako je ova kriza stegla, svi su se okomili na nas, ne porodice, to mi je ok, ali i drustvo, ne prodje nedelja a da nekome ne treba makar 100€. I to mi je ok, svima uvjek izadjemo u susret, ali mi kao stedimo...
Samo imam neki glupi osjecaj... Kako ja trenutno ne radim, nekako mi glupo da dijelim novac koji je samo mm zaradio.
Evo npr. moja sestra je u teskoj finansjskoj situaciji, jer joj je muz ostao bez posla, ja sam joj i ranije slala pare, ne nesto mnogo, ali da im malo pomognem, a danas bih joj npr opet poslala, iako mi nije trazila, ali mi glupo da joj kazem ni hocu ni necu, dok mm ne dodje sa posla, ipak ih je on zaradio...
Ne znam da li je ok imati taj osjecaj, inace nista ne dijelimo na moje i njegovo...user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li finansijski pomažete roditelje?
24.3.2011 13:20:05   
Snelle
IZVORNA PORUKA: jabudic

Evo npr. moja sestra je u teskoj finansjskoj situaciji, jer joj je muz ostao bez posla, ja sam joj i ranije slala pare, ne nesto mnogo, ali da im malo pomognem, a danas bih joj npr opet poslala, iako mi nije trazila, ali mi glupo da joj kazem ni hocu ni necu, dok mm ne dodje sa posla, ipak ih je on zaradio...
Ne znam da li je ok imati taj osjecaj, inace nista ne dijelimo na moje i njegovo...user posted image


Jabudic, evo kako ja na to gledam - i mm i ja radimo, tj. oboje smo zaposleni, ali ako mojima ili njegovima treba da se pomogne, mi jedno drugo oko toga konsultujemo, iako znamo da nema šanse da ono drugo bude protiv niti se to ikada do sada desilo. Znači, nema veze što je samo tm zaposlen i donosi novac u kuću, mislim da je jako važno da se bračni drugovi oko svega dogovaraju i zajednički odlučuju.


< Poruku je uredio Snelle -- 24.3.2011 13:21:13 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li finansijski pomažete roditelje?
24.3.2011 13:24:58   
jabudic
Pa da, tako i mi radimo, ali bi mi nekako bilo lakse predloziti slanje novca, kada bih i ja radila...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li finansijski pomažete roditelje?
24.3.2011 13:29:14   
Vika
Roditeljima mm ne treba, već pre oni uskoče nama, a kako je meni otac umro, majci tutnem kad god mogu!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li finansijski pomažete roditelje?
24.3.2011 14:40:32   
Ivanka 75
Ja mojoj mami svakog meseca na racun u banci uplacujem odredjenu sumu novca jer ona zivi sama a ima penziju od 20000, plus mora da kupuje lekove svakog meseca pa joj pomazem.

Ona to zove "decji dodatak"!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li finansijski pomažete roditelje?
25.3.2011 15:22:36   
*milica*
mojoj mami ne pomazemo jer i ona radi i ima lepu platu, bolju nego mm... nekad ona nama pomogne, da nam par hiljada cisto da premostimo do plate... ali uvek trazi da joj vratimo...
iako se ne radi pozajmici...jel imate vi neku slicnu situaciju? jel vama roditelji kad trazite od njih pomoc traze da im to i vratite?
npr. moja sveki redovno salje cerki pare i nikad joj nije trazila da ova vrati.... valjda je to normalno da pomaze cerki a da ne trazi nista natrag...

_____________________________

Stefan i Sofija NASA SRCA DVA NAJDRAZA!!!!


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li finansijski pomažete roditelje?
25.3.2011 15:25:06   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Pa mišljenja sam ukoliko postoji potreba za tim, da smo svi moralno odgovorni za svoje roditelje da im pomažemo financijski ili bilo kako.
Mi konkretno pomažemo roditelje od mm i nikad to ne bi dovela u pitanje dok god im treba pomoć i dok god možemo,iako oni imaju još djece kojoj je najblaže rečeno svejedno a ipak dolaze u njihovu kuću i borave tu neko vrijeme.



Potpisujem.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li finansijski pomažete roditelje?
25.3.2011 15:25:15   
Anoniman
Mi ne pomažemo nikog , jer ne možemo ni sebi da pomognemo user posted image .

Moja mama nama pomaže , i to baš , kao i moja familija (kupovina Ninine garderobe i koječega) . Familija MM nije za komentarisanje .

(odgovor članu *milica*)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li finansijski pomažete roditelje?
25.3.2011 15:29:47   
*Alexx*
Moja mama, recimo, stalno kupuje Andreju garderobu. Mom tati pomažemo mi, jer je firma otišla u stečaj, on je na birou (moji su razvedeni). Mami mm pomažemo kada je neko slavlje pa damo koji dinar. Sve u svemu, najbolje bi bilo da ne mora niko nikoga da pomaže, da svi imamo dovoljno, ali to tako obično ne ide.
Bilo bi strašno da mi imamo da pomognemo, a da ne damo nekom roditelju user posted image ili najbližima, a preka je potreba za tim.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li finansijski pomažete roditelje?
25.3.2011 15:34:23   
bubulence
milice rekla bih da te to vredja... ali ipak gledaj tako da je dobro da hoce da vam pomogne, ima mama koje ne bi ni pozajmile...
kod nas je takva situacija da mama od mog muza svojoj deci pozajmljuje pare, oni su tako navikli i to je za njih normalno a ja sam iz pocetka bila u soku kada cujem tako nesto... sada mi je ok, sva sreca mi ne pozajmljujemo...
a meni moji svaki mesec daju koji dinar (izmedju 2000din i 10000din, zavisi kakav im je mesec),dali su mi stan koji  izdajemo i do sada mm i ja nikada nismo kupili 100gr mesa, krompira... placaju moj mob (2600din)... milion puta smo rekli HVALA IM DO NEBA! nemaju oni mnogo, ali od kada su otisli da zive na selo ne trose mnogo para a kaze nece da stekaju nego da mi to lepo iskoristimo... ja ne radim, mm ima malu platu, dolazi beba... treba nam...

(odgovor članu *milica*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li finansijski pomažete roditelje?
25.3.2011 15:35:46   
moja ciklama
moj tata nas pomaže, a njegova mama nam odmažeuser posted image
ali dobro, nigde nije sjajnouser posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li finansijski pomažete roditelje?
25.3.2011 15:37:38   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: moja ciklama

ali dobro, nigde nije sjajnouser posted image


To ti pričam user posted image Dobro je dok ima šta da se vrti user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li finansijski pomažete roditelje?
25.3.2011 15:39:00   
jance
mi jos uvek zivimo manje vise na parama mm roditelja. oni placaju struju i vodu a manje vise i ruckove....mi smo ti koji ih voze po gradu, rade nabavke i pomazu kada i kako mogu tako da manje vise  za sada niko ne buni jako. mi polako pokusavamo da preuzmemo sto vise placanja, iako oni sami nisu dozvolili da odvojimo ni struju ni vodu kad smo hteli....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li finansijski pomažete roditelje?
25.3.2011 16:22:14   
usamljena
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Mi ne pomažemo nikog , jer ne možemo ni sebi da pomognemo user posted image .

Moja mama nama pomaže , i to baš , kao i moja familija (kupovina Ninine garderobe i koječega) . Familija MM nije za komentarisanje .

Isto user posted image Moji pomazu zaista maximalno, ali sam i ja njih dok sam radila. Uvek su imali i vise nego dovoljno ali eto, to mi je bilo nesto sto sam radila od srca.
Ovaj drugi deo necu se ni truditi da komentarisem. Ne da nece pomoci vec nikada i ne pitaju da li sta treba.
U svakom slucaju, muzu nikada ne bih rekla da ne pomogne svojima. NJegovi su roditelji, kakvi god da su, voli ih kao i ja svoje.


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li finansijski pomažete roditelje?
25.3.2011 18:14:36   
Brana
Trenuno moji roditelji imaju svoje prihode i jako su nama pomagali finansijski e sada kada radimo ja i mm sta god treba da se unese u kucu i sve troskove oko Lakija i nas dvoje mi pokrivamo tako da im na taj nacin pomazemo,ali da zatreba pomoc bez pogovora bi im pomagala dokle god treba jer su ti roditelji dali sve za nas i zasluzili su i mnogo vise!user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li finansijski pomažete roditelje?
28.3.2011 17:24:04   
nencydrew
Nekad oni nas, nekad mi njih, kako ko ima

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li finansijski pomažete roditelje?
28.3.2011 17:26:45   
Anoniman
Moji zive na selu...Oni nama daju hranu, posto toga imaju u izobilju, a mi uskacemo novcano...

(odgovor članu nencydrew)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li finansijski pomažete roditelje?
28.3.2011 19:08:22   
viking
Moja mama je ostala bez posla a do penzije ima još tri godine. Drugim rečima, naći će posao nikad, tako da joj mesečno dajem oko 300 evra jer nema drugih primanja, a često kad idemo u veći šoping kupimo joj prašak, brašno, ulje i tako to osnovno.
Brat mm-a ima tri ćerke, pa im mi uvek kad je smena sezona pomognemo tako što im svima kupimo cipele/sandale/čizme/kaputiće jer je to veliki trošak odjednom (sve puta tri), kupili smo im kompjuter i tako, uskačemo samo kad je neki veći trošak u pitanju.
Familija mora da se pomaže, ko će ako nećemo jedni drugima?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here