|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
9.4.2016 18:14:28   
NadaR
Hajde da ovde skupljamo sve dečije odvale! Dobro dođu...kada vam je loš dan, a vi zavirite ovde pa se nasmejte.

user posted image user posted image user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
15.4.2016 11:01:59   
dijana1*
Vuk : A mamaaaaa kada ce moj rodjendan?
Ja : tacno za mesec dana
Vuk : mozemo li nekako da preskocimo taj mesec
user posted image



_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
15.4.2016 11:40:48   
Ana RR
user posted image mislim stvarno, ko će to da čeka!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
24.4.2016 19:18:02   
lesica
Kaze Lenka juce u Zoo vrtu: Mama, ja znam da je zirafa zensko- ima duge trepavice!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
24.4.2016 21:15:30   
Rosita
Avast antivirus se oglasava: suspicious file has been detected, a Damjan ce: mama, teti se piski!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
24.4.2016 22:36:46   
Ana RR
Hahaha! user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
21.5.2016 10:32:36   
superm
Gledam ' Praktičnu ženu' a moji sinovi sa mnom. Pod punom pažnjomuser posted image i još pamte recepteuser posted image user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
22.5.2016 22:43:47   
Rosita
Moj Edip je danima u izjavama, propracenim seretskim smejanjem, tipa: mama, ja bih se s tobom ozeniouser posted image

< Poruku je uredio Rosita -- 22.5.2016 22:44:57 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
27.5.2016 10:59:00   
Anarunika
IZVORNA PORUKA: Rosita

Moj Edip je danima u izjavama, propracenim seretskim smejanjem, tipa: mama, ja bih se s tobom ozeniouser posted image



Dobro se sećam Edipovske faze kod Aruna. Jedan dan, bili smo u selu, Svratio Ž do automehaničara nešto a mi ga čekamo u kolima. Vidi Aki u dvorištu neku ženu pa kaže."A što se tata ne oženi ovom tetom?" Ja ga pitam "zašto" a on kaže: "Pa da mogu ja da se oženim sa tobom" user posted image

To je bilo pre jedno tri godine a pre par dana mi dolazi sa pričom:
"Mama ,jel znaš kako se Anja zaljubila u mene?" Ja ga pitam "kako" a on mi kaže: "Pitala me: "Arune ,jel mogu da ti pipnem mišiće" i ja joj kažem možeš. Kada je pipnula rekla je "Wow" .I sve mi to on priča onako sa zadovoljnim osmehom i širom otvorenih očiju sav zadovoljan user posted image Pa nastavlja: "ali ja nisam više zaljubljen u nju, ona samo sedi i nešto crta. Sad sam se zaljubio u Mariju." ja ga pitam: "A što ti se sada Marija sviđa" a on mi isto tako sav "veliki" kaže: "Pa brate, živahna je!" user posted image
Umrla sam od smeha ali u sebi da ga ne uvredim user posted image

< Poruku je uredio Anarunika -- 27.5.2016 11:04:32 >

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
27.5.2016 11:12:59   
Mala Elena
Meni moja pre neki dan kroz igru rece "Umukni mama"... ja ostadoh zgranuta ali me posteno i nasmeja.user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
27.5.2016 16:29:40   
Rosita
Haha, jao smesni su :). D bi se ozenio sa mnom da se " grlimo i ljubimo" .

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
28.5.2016 5:50:06   
isidora88
Kako su slatki user posted image
Moje dete nije imalo izjave da bi da se ozeni sa mnom i slicno, on je u fazonu da ima devojke u vrticu i stalno se neke nove smenjuju, posebno voli starijeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
28.5.2016 7:37:04   
Mala Elena
Rosi,znaci on smatra da si ona prava zena, da zasluzujes to, sto bi se reklo zena ipo i najbolja mama user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
28.5.2016 14:11:53   
Rosita
Elenice, hvala user posted image . Ljub.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
28.5.2016 14:14:20   
Mala Elena
Nista Rosi user posted image tako je reklo dete a deci se veruje. Ja te ne poznajem.user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
28.5.2016 14:31:14   
Rosita
Hvala na tumačenju user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
29.5.2016 10:13:53   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: Rosita

Haha, jao smesni su :). D bi se ozenio sa mnom da se " grlimo i ljubimo" .




Hihihi da, moj Aki je jedno vreme meni tražio da se ljubimo kao muž i žena user posted image
Šta sve njima padne napamet, a ti se posle izvlači kako znaš i umeš user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
29.5.2016 10:16:33   
isidora88
A to za ljubljenje je bilo i kod nasuser posted image srecom brzo je proslo jer je stalno isao po kuci i vijao nas da nas ljubi u ustauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
4.6.2016 22:07:25   
mila83
I kod nas je bilo toga,da D hoce da se venca sa mnom ! Ali to smatram normalnom fazom,lepo mu objasnim,a malo se i nasmejemo...

Moj sin je neko vreme zaljubljen u jednu Kristinu,ranije je bila aktuelna Ana.pitam ga,zasto sad Kristina,a on kaze kako je mnogo fina prema njemu user posted image A kaze mi mm kad ga je vodio u vrtic,kako mu ta devojcica deli komplimente,tipa kako mu je lepa majica itd..




_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
5.6.2016 11:57:45   
IvanaSK RR
Sinoć dojim Andreu, ona nesto nervozna, hoce, nece da sisa, a sin sedi pored i igra igricu na telefonu, i prokomentarise :"E moja Andrea, ni ja nikad nisam voleo da jedem " Ja sam se polomila od smeha :) Eto, brat potppot razume sestruuser posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
5.6.2016 12:22:35   
Ana RR
user posted image hahaha!!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
5.6.2016 13:50:26   
Anarunika
IZVORNA PORUKA: mila83

I kod nas je bilo toga,da D hoce da se venca sa mnom ! Ali to smatram normalnom fazom,lepo mu objasnim,a malo se i nasmejemo...

Moj sin je neko vreme zaljubljen u jednu Kristinu,ranije je bila aktuelna Ana.pitam ga,zasto sad Kristina,a on kaze kako je mnogo fina prema njemu user posted image A kaze mi mm kad ga je vodio u vrtic,kako mu ta devojcica deli komplimente,tipa kako mu je lepa majica itd..







Hehe Mila vidiš da dečaci razviju ukus od malena . Tvoj D voli fine ženske a moj A živahne user posted image


< Poruku je uredio Anarunika -- 5.6.2016 13:51:10 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
5.6.2016 14:50:39   
mila83

IZVORNA PORUKA: Anarunika

IZVORNA PORUKA: mila83

I kod nas je bilo toga,da D hoce da se venca sa mnom ! Ali to smatram normalnom fazom,lepo mu objasnim,a malo se i nasmejemo...

Moj sin je neko vreme zaljubljen u jednu Kristinu,ranije je bila aktuelna Ana.pitam ga,zasto sad Kristina,a on kaze kako je mnogo fina prema njemu user posted image A kaze mi mm kad ga je vodio u vrtic,kako mu ta devojcica deli komplimente,tipa kako mu je lepa majica itd..







Hehe Mila vidiš da dečaci razviju ukus od malena . Tvoj D voli fine ženske a moj A živahne user posted image



Ahahahaha,da...zato mu je sesetra skroz drugacija !

IvanaSk user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
5.6.2016 14:53:51   
17 joka
user posted image user posted image pametna decica

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
5.6.2016 17:16:19   
Maraj
Jao ivana sou program user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







OVO JE ZA 5+! Pismeni rad malog Teodora (9)
Pismeni rad devetogodišnjeg Teodora Kovačevića iz Beograda o njegovom ocu Milanu, koji je vrlo brzo postao viralan, razn...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Click Here