|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 14:36:45   
Bojana78
Imam cerku od 14 godina i kad god sam je pitala da li zeli da joj rodim brata ili sestru, ona je pocela da place, da se udara od zemlju, da govori kako to nikako ne zeli. Ona je ostala jedinica, ali i dan danas govori kako se ponosi sto je jedinica. KAda je imala 10 godina i kada sam joj opet to pomenula, rekla mi je ukoliko ostanes trudna udaricu te po stomak. Pravila je cesto scene kada se ta tema pomene, i eto ostala jedinica. Mene je tom izjavom da ce me udariti u stomak jako povredila, pa sam zbog toga i plakala. Ona ima podrsku svog oca koji je jedinac. Ona je ovako dobra, ja i ona se najbolje slazemo, druzimo, najbolje smo drugarice, ali je sebicna za neke stvari. Da li je neko imao slicna iskustva?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 15:33:46   
lesica
Bojana, dobrodošla!

Ne znam šta bih rekla- nemam iskustva, možda da odeš na razgovor kod dečijeg psihologa - možda može da te uputi na pravi način pristupanja detetu.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 15:50:21   
Olga75
ma nema sta dete da mi pravi raspored u spavacoj sobi
ja cu da si napravim dete kad ja hocu i nema sta tu neko da se pita

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 16:03:00   
lesica
Juuuuu, ja propustih ovaj detalj.
Ja nikad ne bih dozvolila da mi dete odredi da li ću i kada ću roditi dete. To je lično moja odluka, i nema šta dete, ma koliko mi bilo sve na svetu i ma koliko ga obožavala, da se meša u stvari koje ga se ne tiču. Taman posla.
Mislim, dokle to ide...sutradan kad još malo poraste će vam odredjivati šta ćete jesti, piti.
Mislim da treba da zauzmete čvrst stav prema ćerki, i tvoj muž a i ti, nema tu odnos najbolje drugarice, mora se znati ko je roditelj a ko dete!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 16:06:33   
Marijachi1

IZVORNA PORUKA: Bojana78

Imam cerku od 14 godina i kad god sam je pitala da li zeli da joj rodim brata ili sestru, ona je pocela da place, da se udara od zemlju, da govori kako to nikako ne zeli. Ona je ostala jedinica, ali i dan danas govori kako se ponosi sto je jedinica. KAda je imala 10 godina i kada sam joj opet to pomenula, rekla mi je ukoliko ostanes trudna udaricu te po stomak. Pravila je cesto scene kada se ta tema pomene, i eto ostala jedinica. Mene je tom izjavom da ce me udariti u stomak jako povredila, pa sam zbog toga i plakala. Ona ima podrsku svog oca koji je jedinac. Ona je ovako dobra, ja i ona se najbolje slazemo, druzimo, najbolje smo drugarice, ali je sebicna za neke stvari. Da li je neko imao slicna iskustva?

Da li si ti zeno, covece, osobo, normalna/an!?
Isti ovakav, identican post je objavljen na bebcu i na jos nekoliko roditeljskih sajtova i bas se clanice pitaju dokle seze ljudska ...ne znam kako to da nazovem, ali neka bude dokonost?!
Ne obazirite se na ovo, ta osoba ide od foruma do foruma i zakuvava svadje i rasprave da joj prodje vreme.
Pozdrav s jednog roditeljsog sajta!

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 16:13:28   
isidora88
sad bas ukucah u google naziv teme i izlazi mi gomila sajtova sa istom njenom porukom, provokacija ociglednouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Marijachi1)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 16:13:32   
dijana1*
Marijachi1 molim vas da postujete pravila foruma i da ne vredjate clanove. Hvala.

(odgovor članu Marijachi1)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 16:14:13   
Bojana78
Hvala svima na odgovorima! Pa vidite, mi smo je mnogo cuvali, sve joj ugadjamo, sve joj dajemo, ona sve gora i gora. Ja je mnogo volim, ona je ovako dobra, mi joj sve ugadjamo, a ona razmazena. Jesam pisala na jos par foruma, zelim da o tome razgovaram jer zaista mi je cerka takva, ali ja je volim. Ne znam zasto sam lose prihvacena, ja ovo ne radim zato sto sam dokona, nego zato sto imam problem!

(odgovor članu Marijachi1)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 16:21:57   
NadaR
Imam jednu takvu u blizoj rodbini.
Ona i mama su najbolje drugarice sve dok joj mama kupuje markiranu garderobu . Mama joj je dozvolila i nekoliko tetovaza i pirsinga u 15.godini . Dva puta su je vec izbacivali iz skole.
Razmislite o tom drugarstvu jos jednom .

Sto se tice pitanja ,nema sanse da bih dozvolila da mi bilo ko odredjuje hocu li imati jos jednu bebu. user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 16:23:38   
Trcosava
Dijana, poslala bi ti PP ali nije ti dostupan profil.

Nema veze - završila sam user posted image

< Poruku je uredio Trcosava -- 12.4.2013 16:29:41 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 16:24:15   
Bojana78
A, ne ne da se tetovira to joj necu dozvoliti. Ona to i ne trazi od mene, a znam da to nebi htela, niti voli alkohol, niti cigarete sto sam ja posebno zadovoljna. Sto se tice skole, slabo uci, vrlo dobra je bila prosle godine, sada je u 7 razredu. Ja od nje i ne trazim da ima odlican uspeh.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 16:26:15   
dijana1*
Trco poslala sam ti pp. Mozes li da mi odgovoris ako si ga primila?

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 16:27:57   
dijana1*
Alkohol i cigarete sa 14 godina???? Nemu tu da voli ili ne voli. Ne moze!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 16:29:06   
Marijachi1

IZVORNA PORUKA: Trcosava

Dijana, poslala bi ti PP ali nije ti dostupan profil.

Pozdrav Trto ;)


Ja sam vam sve rekla na forumu. Ova osoba stvarno ima nameru da zakuva raspravu i ide redom po forumima i troluje.

Evo, ja predlazem da svoju cerku proklamuje u sveca, da se iseli iz zajednicke kuce/stana i da pocne da se samokaznjava kako bi stekla naviku jer ad cerka jednom odraste, to joj i sleduje.

Imaju zene na roditeljskim forumima preca posla, al ne bulazni!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 16:29:51   
Marijachi1

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Alkohol i cigarete sa 14 godina???? Nemu tu da voli ili ne voli. Ne moze!



ja vam lepo kazem - bolest ne bira, banujte je dok jos nije natrolovala kao sto ume!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 16:29:52   
Bojana78
Pa ne moze naravno, ali ona to i nece. Pa zbog toga kazem nemam problem, jer bio bi problem da ona hoce to, ali hvala bogu ona nece. Nas dve se odlicno razumemo, dobila je ona batine od mene par puta, pa zna da se ponasa. Ima jedan decko kome se ona svidja, sto se mene tice ja nemam nista protiv da se ona sa njim i pocne zabavlja, ali ona tog decka nece.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 16:31:46   
Olga75
Marijachi , hvala user posted image
sve znamo i tako
Trcosava , moj profil je dostupan user posted image
nego , ja se vec dugo nosim mislju da pirsingijem pupak , otac mi ga nema , punoletna sam i tako al mi strasno , ona igletina i sta ako se inficira
a jos i te strije od porodjaja i rastegnuta kozura , pa prosto nisam pametna

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Marijachi1)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 16:33:09   
Bojana78
Pa nemam nameru da pravim svadje i rasprave, zelim od vas da cujem predloge, kritike, i ostalo na moj problem. Sto odma tako, pa nisam ja babaroga.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 16:37:45   
Olga75
pa nisi babaroga Bojana , ju naopako
sto se tice da ona ne zeli brata ili sestru , ko je pita
a za sve ostalo ima tema na forumu , pretrazivac je u gornjem desnom uglu i to je to
uzivaj sa nama user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 16:38:18   
lesica
Niko ne kaže da ste babaroga, samo po meni nikad nije išlo da mama i ćerka budu drugarice. Imala sam primere oko sebe da gledam mamu i ćerku kako izlaze zajedno pa mama namešta momke ćerki, i obrnuto, mislim da su se jednom i posvadjale oko istog...
Prosto je meni to malo degute, ali opet to sam ja.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 16:40:29   
Olga75
pa sad sta , ejj zamisli kad nam cerke krenu u nocni zivot , pa se mi namontiramo i odemo sa njima ej , pa da navatamo dilbera pa da se branimo
ejjj , da se druzimo bre Lesice , sto si partibrejkerka user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 16:43:08   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Olga RR

Marijachi , hvala user posted image
sve znamo i tako
Trcosava , moj profil je dostupan user posted image
nego , ja se vec dugo nosim mislju da pirsingijem pupak , otac mi ga nema , punoletna sam i tako al mi strasno , ona igletina i sta ako se inficira
a jos i te strije od porodjaja i rastegnuta kozura , pa prosto nisam pametna

user posted image za podebljano - ma šta te boli paja za strije

Sredila sam već situejšn user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 16:43:41   
Bojana78
Pa dobro drugarice smo, druzimo se, pricamo o zenskim stvarima. Nas dve idemo zajedno subotom prepodne po grad, spavamo zajedno do 11 pola 12 kad ona ne ide u skolu, tu nema nista lose. A, ja nisam dosla da pravim svadje na forumu, vec da normalno pricam. Ja od nje ne trazim da ima sve petice, ne trazim da ima odlican uspeh, vec da mi je ziva i zdrava.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 16:47:09   
NadaR
Pa pricamo .

Vi ste trazili misljenje a mi komentarisemo . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 16:49:12   
Bojana78
Pa ako ako, jedan decko se mnogo zaljubio u moju cerku, pa joj salje stalno poruke, cima je na mobilni, na fejsbuk ga ona izbacila iz prijatelja i blokirala, jer je previse smarao. Ja nemam nista protiv da ona bude sa njim, a ona nece sva je jos detinjasta. A, sto se tice brata i sestre o tome vec i ne razmisljas, ma sta ima o tome da razmisljam, kad ona vec porasla, ja starim moj muz stari.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here