|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 21:29:47   
Verolina
Inace, tema uopste nije glupa. Starija cerkica mog rodjaka je na najavljeni dolazak nove seke izgovorila-Stavicu je u teglu i pojescemo je u zimnici. Doduse, tad je imala tri godine.
Bojana, mislim, ako ovo nije Kad jaganjci utihnu (Uzdizanje Hanibala 2. deo) ti bi trebalo da odes kod psihologa, prvo na razgovor, a ako to ne uspe na lobotomijuuser posted image . Tvoja prica me podseca na ovo:
-Mama, ja cu da spavam sa deckom.
-Dobro, ceri, hoces li koristiti kondom?
-Necu, mama.
-Pa ja bih to zelela cerko!
-Necu necu i necu!
-Pa sta ako ima HIV?
-I tad necu. I bas necu!
-Dobro , cero, nek bude kako ti zelis. Ipak smo mi drugarice. Ja te u svemu podrzavam.Samo sacekaj bar da napunis cetrnaest i po godina. Nemoj pre toga.user posted image

I sa svim sprdacenjem ovde, zalosno je to sto roditelji sa stavovima poput ovog postoje i to ih nema bas malo.
I cisto da naglasim, da keva ne moze da ti bude najbolja drugarica. Ona jeste osoba koja te najvise na svetu voli, ali nije osoba kojoj sam ja opisivala svoj prvi sex u detalje. I znam da ima onih koji imaju takav odnos sa majkom, ali meni je to bljaks!

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 21:30:50   
Verolina

IZVORNA PORUKA: nina26


IZVORNA PORUKA: Bojana78

Pa videcu mada znam i ja nesto da kuvam. Znam supu da skuvam, znam corbu, znam kolace i sitne palacinke da spremim. Moj svekar mnogo lepo sprema rostilj, riblju corbu, gulas, a videcemo kad njih ne bude bilo, mozda budemo narucivali iz kafane.



sta je bre ovo, jel ovo neka zajebancija?? prvi april je prosaouser posted image

a kake su ti to sitne palacinke????user posted image a kupus jel kiselite????a ako ti svekar ne zna da pravi ajvar, onda sve ostalo pada u voduuser posted image

Ha ha ha...Daj receptuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 22:34:54   
Anoniman
danas sam slucajno procitala OVO

koja zona sumraka ...

(odgovor članu Verolina)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 0:30:38   
VVVV
Uzas user posted image

Inace, znam jedan slucaj gde je straija devojcica bila ljubomorna na brata. Uzela je bebu iz kreveca i kad ih je mama videla, rekla je da ce baciti bebu kroz prozor jer je sad niko ne voli. Pricu sam cula davno, a mislim da je devojcica imala izmedju 5-8 god.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 13:11:22   
Bojana78
Ja sam dobar roditelj, ne teram svoju cerku silom nista, gledam da ona bude srecna sto vise, zelim joj jednostavno sve najlepse! Nije ovo nikakva sprdnja, naprotiv ja kazem kako zaista jeste, i gresku sam napravila, radi se o sitnim kolacima, znam da napravim sitne kolace poput rafaelo kuglice, a znam i palacinke da spremim. Nisam ja za psihologa, ja sam svesna da sam dobra majka, a jesmo najbolje drugarice, necu da dete ima strah od mene.

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 13:22:53   
Ana RR
Hahaha, a taman sam mislila da sam zakasnila i da nam pobeže naš novi "član" user posted image

I dalje se kotrlja... user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 13:31:52   
Trcosava
Pa čim je Donje Krajince, mora da se kotrlja - nizbrdo se i _____ kotrlja user posted image

Bojana, mojne klisneš jopet

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 13:33:33   
Ana RR
Hahahaha user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 13:59:50   
Bojana78
Pa sta se smejete i zasto me ne shvatite ozbiljno??? Sta ima da se kotrlja, sta pricate? Spavala sam danas do 11 sati, sa mojom cerkom. Ona kada moj muz ode na poso u 7 ujutru subotom, ona dodje kod mene u krevet i spava. Mamina maza, bila i ostala.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 14:13:23   
Trcosava
Here we go again...user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 14:26:31   
Bojana78
Prevedi to sto si rekla, ja ne znam engleski.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 14:39:45   
Olga75
ja te shvatam ozbiljno user posted image
eto i mi smo spavali do osam i onda mi bila mama pa sam neko cvece iznela napolje i tako
a dete je na rolsulama , otac je cuva
ma znas kako je voli , uff , sve bi joj dao

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 14:48:46   
Bojana78
A, mene moja majka ne sme da pozovem telefonom pre 12. Jednom me bila pozvala u 8i20 da mi kaze sto komsija umro, odnosno to je moj bivsi komsija. Ja sam joj rekla pa dobro bre zato li si nasla da me zoves???? Od tad, se sve pazi pa me zove cak u 12, ili 12i30.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 14:52:46   
Verolina
Ja stavila kupus da se kuva, a ima i onog ukiseljenog, pa ko sta voli. Svila sam i pitu, ne mlogo masnu jer mi to muz ne voli. On kaze da baba Jeja iz komsiluka najbolje sprema pitu, pa onda njegova mama, pa tek onda ja. Nema veze, ne ljutim se ja. Ja i svekrva smo drugarice. Sta ima veze sto moj muz vise voli njenu pitu. Nisam ja zavidna. I kad budemo imali dete nek jede babinu pitu ako se i njemu bude vise svidjala. Mi cemo biti drugari pa kako ono odluci. Al nikako da zatrudnim. Mozda treba da se mazem guscijom mascu? Tako sam videla u onim indijskim serijama. Jooj sto one imaju lepe haljine. Sve sijaju. A ja kad obucem nesto sto sija muz mi kaze da sam ko Ciganka. Nema veze. Ja malo placem pa me posle prodje. I jel ste vi jeli nekad na svadbi gulas od crevaca? Meni to smrdi, a muz mi kaze da sam prosta jer je to specijalitet. Treba da idemo na svadbu i on ce da me tera to da jedem, a ja se bojim da ne pocnem da povracam. Bas sam uplasena.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 14:57:52   
Olga75
nisam ja jela takav gulas , nee , kod nas je od junetine , pa kad izvadis a ono lepo pare , cisto meso pa milina
nego za tu pitu , ajd mi daj svekrvin recept , ja isto ne znam i muz mi kaze : volim ja tebe al moras da naucis pitu da spremas
i to sto se trudnoce tice , nije guscija nego pacija mast , tako ssam ja cula
a i evo mama me ponovo zvala , kaze da se posvadjali veterinar i komsija , morala komsinica da ih razvadi , bruka jedna , sad ce o tome da se prica
a zao mi veterinara , bas mi drag , on meni i kera vakcinise

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 15:04:51   
Verolina
Ovaj sto vakcinise mog kera je mator. Ima visoko celo i sav je nekako zguzvan. Da Bog prosti, mlogo mi je ruzan. Al' sto moja kuma vakcinise kera..mislim, onaj kod koga ona vakcinise kera je mlogo lep. I parohijski pop nam je lep, al ja to ne smem da kazem jer onda muz od kume i moj muz kazu da sam bogohulnica. I kum voli svekrvinu pitu. Sta ti ja znam kako je pravi, samo znam da nije masna, nego onako nekako poguzvana. Pop je jenom prskao vodicu i pojeo te pite i svidela mu se. Samo ja ne volim kako moja svekrva sece pitu jer ko da je ne sece vec je trga sa onim nozem. To je bas ruzno jer onda parcadi ne budu lepa. Al meni za slavu muz kupi skalpel i ja onda isecem lepo. Jednom sam se posekla na njega koliko je ostar. Ne da je liptala krv pa sam se uplasila. Muz mi zavio svekrvinu maramu oko ruke a ja mucna sta cu ako me grdi za maramu. Al moj muz kaze da ona to nikad nije nosila, vec spremila za sanduk kad je upakuju. Pa sta cu, kupicemo joj za tad drugu maramu. Bice jos lepsa.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 15:08:37   
Sanja90
Ahahahaahaha ljudi al me nasmejaste,e ludi ste 100%user posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 15:10:25   
Bojana78
Ma kakva sad pita? Ja ne znam da pravim pitu, al to moja svekrva izvandredno pravi. Evo moja svekrva pravi pitu od sir, pitu od spanac, pitu od kupus, pitu od luk i jos mnogo toga. Sve to svekrva sprema, ja samo pojedem i tako. Evo moj muz kaze svima kako njegova majka lepo sprema, ok ja se slazem i ja to potvrdjujem. Svekrva se treba postovati, svekrva je druga majka!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 15:12:51   
nina26
jaooo Verka, crkoh od smehauser posted image ispasce mi dete iz rukuuser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 15:16:48   
Anoniman
hahhhaa zenne nasmejaste me posteno, umesto da spremem ispit, ja pratim ovu spansku seriju, najbolja jeuser posted image user posted image user posted image

verka ti si carica, kako si me nasmejalauser posted image user posted image user posted image

a ima li nova clanica jos nesto da nam kaze? mozda je nesto ostalo ne otkriveno....user posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 13.4.2013 15:18:26 >

(odgovor članu nina26)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 15:22:42   
anajid
Ahahahaha,punkucu od smeha!!!


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 15:26:13   
Verolina
Moja jos nije pravila tu pitu od luk. Al sigurna sam da bi joj i ta bila dobra. Ona svaku pitu mlogo dobro pravi. Blago tebi kad samo sednes i pojedes. Ja smem samo jedno parce. Moj muz kaze da ako pojedem vise bicu debela i onda se necemo voleti subotom. A ja jedva cekam subotu. Popijemo po rakijicu. Dobro ja jednu, on cetiri. I to je od one kleke sto moj svekar pravi. On ima podosta tih flasa u podrumu. Stalno gura neke trave u njih. Neke se ubudjaju, al ove sto preostanu su dobre. Moj svekra svi zovu macak zato sto ima obrve ko macorcina. Jednom sam mu ja rekla da stvarno ima obrve ko macak pa se naljutio i reko mom muzu. Onda moj muz mene kaznio i naredne cetiri subote sam mogla da dobijem , ono, znate, samo medj dojke. Njemu bilo lepo kad ja imam onako bas zanosne dojke, al ja htedoh da svisnem od muke. Osladilo mi se to subotom. Kad me on onako pricvrlji ja hocu dusicu od slasti da ispustim.I bolje je da pite ne jedem. Sta bi onda bilo kad me stisne. Ne bi od zeluca mogla da se topim od miline. A moja svekrva, kuhinjsku joj krpu njenu, ko da zna kad se mi volemo, pa najsladju pitu sprema bas subotom. i ja onda moram jadna da pobegnem od kuce da me ne mami. A sve je u ruci zamisljam. Jooooj.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 15:33:24   
Bojana78
Pa dajte nemojte moj zivot da nazivate spanskom serijom. Stvarno zasto spanska serija??? PA zar ne znate ni jednu zenu koja nigde ne radi, kojoj muz radi??? Dajte gde vi zivite? Pita sa luk, veoma lepa pita.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 15:40:53   
Verolina
Niko te ne vredja. A i onaj nas lepi parohijski pop je rekao da su domacice najbolje, mislim, da je to najlepse zanimanje.
Spanske serije su bas super. Ja sam najvise volela Ljovisnu. Ona je bila mlogo zgodna. Tad su crnke bile u modi. Prvo Kasandra pa ona. Moj bivsi je voleo crnke, al ja sam izgledala ko Sava Savanovic kad sam se ofarbalauser posted image Jednom sam zatekla bivseg momaka davno davno kako je boze me prosti onanisao uz Ljovisninu sliku. Mlogo me je rastuzilo sto nikad necu biti zgodna crnka.
Sad vise gledam indijske i turske serije. Muz mi je rekao da ako nastavim da gledam Cigane da cu morati i ja da se njemu obracam sa gospodaru. To bas nije lepo od njega. Dobro, ovo sto je trazio da uvelicam njegovu sliku i da je okacim na zid u sobi ko Indijci, to mi se svidja. Gledacu ga svaki dan i zamisljati subotu.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
13.4.2013 15:41:43   
sneza24
Uh ja ne jedem te pite, to meni prosto jelo. Al doduše jela sam sa sirom kad je moja baba pravila al to mm nezna. Neću ni da mu kažem, šta pa mora sve da zna.
Meni sveki danas skuvala đuveč i to sa ćurećim mesom a ja to ne volim. Trebala je valjda da me pita šta mi se jede a ne ovako,uf, baš se iznervirah.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Slaba motorika, ravna stopala, loš govor -...
Veliki izazov današnjeg vremena su savremene tehnologije. Tu je, naravno, televizija, ali primat preuzimaju mobilni tele...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here