|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dnevni ulošci
13.11.2008 10:10:57   
Anoniman
Jel ih koristite? Ja sam nekoliko puta pokušala i jednostavno ne mogu, jer neće da ostane zalepljen za gaćice, već se sav zgužva i zalepi se tamo gde ne bi trebalo user posted image  i to onda mene mnogo nervira. Iz istog razloga ih ne koristim. U temi o intimnim sapunima sam ubacila neke silne forume, na jednom od njih sam pročitala da se dnevni ulošci ne bi trebali koristiti uopšte, da je bolje da se gaćice menjaju više puta na dan ako za to ima potrebe nego da se koriste dnevni ulošci. user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dnevni ulošci
13.11.2008 13:45:30   
kumara
Ja sam isto probala da ih koristim, ali imam isti problem. Fale ima krilca da bi lepo stajali!!! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dnevni ulošci
13.11.2008 13:46:51   
Anoniman
Jedno vreme sam ja imala dnevne sa krilcima, i onda više nisam uspela da ih pronađem (u prodavnici)... user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dnevni ulošci
13.11.2008 13:56:10   
kumara
E pa to je super! Nisam znala da to postoji. Bas cu i ja da pogledam da li ih negde ima.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dnevni ulošci
13.11.2008 14:05:01   
Anoniman
Davno je to bilo...

Ako nađeš, molim te ovde napiši koji su, jer se ja više toga ne sećam, a sa Lukom u prodavnici... mnogo je teško da svaku kutiju posebno skinem i proučim dal su ti ulošci sa krilcima ili ne... user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dnevni ulošci
13.11.2008 14:08:27   
kumara
Hocu, obecavam!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dnevni ulošci
13.11.2008 14:57:23   
BINCE
ja redovno koristim dnevne uloske vec sigurno 3-4god. bez njih nebih mogla i super se zalijepe za gacice...i ne guzvaju se,,,a mirisni su...hehhe.tako da mala uvijek mirise i svjeza je...heheh user posted image neznam kako se pise comfri tako nekako..-rozo pakovanje,kad dodjem kuci i kad vidim kako se zove javim vam...pa vi mozete probati...ja sam prezadovoljna...

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dnevni ulošci
13.11.2008 15:02:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BINCE

a mirisni su...hehhe.tako da mala uvijek mirise i svjeza je...heheh user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dnevni ulošci
13.11.2008 15:09:48   
BINCE
HEHEHEHH...pa tako je to..ozbiljno sam mislila...heheh


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dnevni ulošci
13.11.2008 15:14:11   
Anoniman
Znam ja da si ozbiljno mislila, samo smešno zvuči kada tako napišeš. user posted image

Nego BINCE, drago mi je da si odlučila da pišeš u još neku temu sem one jedne u kojoj se stalno javljaš. Ima ovde još mnogo tema, opuštajućih, piši nam, druži se sa nama. user posted image

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dnevni ulošci
13.11.2008 15:16:12   
BINCE
ma,znas kako je...pokusavam da se opustim da ne mislim ni nasta kad se desi desit ce se,,,al jace od mene..trebala sam jutros dobit al jos nisam...malo me sad to brine..jer mi je 2 god.svako 28 dana..a sto se tice drugih tema tacno je da ima mnogo zanimljivih..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dnevni ulošci
13.11.2008 15:19:25   
Anoniman
Piši ženo, opusti se... znam da pokušavaš da ne misliš o tome, a znam i da stalno misliš o tome. I znam da ti je teško zbog toga, ne kritikujem te, nego samo pokušavam da ti pomognem.

A NISI DOBILA????? user posted image user posted image user posted image

A što se tiče mirisa... negde sam čula da muškarce pali prirodan miris a ne parfimisani (time nisam htela da kažem da je ne treba prati da bi "mirisala")

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dnevni ulošci
13.11.2008 15:21:49   
BINCE
hahah,,pa normalno da muskarci vole prirodan miris..al ja uloske nosam radi sebe,,a kada sam sa dragim,,,prvo pod tus..hahah...da se sapere onaj miris od uloska..user posted image al,znam da cu dobiti,,vec me stomak boli u roku 2 sata sigurno..user posted image al,hajd nema veze drugi put vise srece...pozdrav

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dnevni ulošci
13.11.2008 15:25:08   
Anoniman
Draga, ne tuguj!

Ajde lepo protrči kroz ove ostale teme... Deda mraz, Novogodišnji paketići, Novogodišnja noć, Božić, Slava, Krštenje, Dečije droge, Muškarci više vole plavuše, Omiljena serija, Muzika... Ima toliko dobrih tema... Odvući će ti pažnju makar na kratko.

Ko zna draga šta ti sprema Deda mraz... user posted image

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dnevni ulošci
13.11.2008 15:29:07   
BINCE
heheh,zamolit cu muza da mi bude deda mraz...pa da  mi bebu napravi taman za novu godinu da se obradujem..heheh...hvala na podrscii..hajd evo odoh da otrcim krug..user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dnevni ulošci
13.11.2008 15:30:41   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dnevni ulošci
13.11.2008 17:32:50   
Lu
Ja odkako sam rodila nemogu bez dnevnih uložaka,imam neki period u mjesecu a nisam još odgonetnula koji,kada mi se doslovno smokre i gaćice i dio odjeće ako nemam uložak,možda imam neki problem a neznamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dnevni ulošci
13.11.2008 18:01:42   
Anoniman
Jesi bila kod lekara? Možda je nešto bezveze što može da se sredi.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dnevni ulošci
13.11.2008 19:42:13   
guppy RR
Koristim dnevne uloške, super mi je, gaćice uvek čiste i suve (ako me slučajno zgaze kola i prebace me u bolnicu) hahahhaha. Jesu li i vama kad roditelji govorili, da treba uvek da ste uredne, ako vam se nešto desi, pa morate lekaru? user posted image

Koristim Carefree Triplefresh i jako sam zadovoljna. Uvek ostanu na gaćicama.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dnevni ulošci
13.11.2008 19:43:21   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: guppy

Jesu li i vama kad roditelji govorili, da treba uvek da ste uredne, ako vam se nešto desi, pa morate lekaru? user posted image




ha ha ha . . . jesu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dnevni ulošci
13.11.2008 22:56:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy

(ako me slučajno zgaze kola i prebace me u bolnicu) hahahhaha. Jesu li i vama kad roditelji govorili, da treba uvek da ste uredne, ako vam se nešto desi, pa morate lekaru? user posted image




user posted image user posted image user posted image

Izgleda svima jesu!

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dnevni ulošci
13.11.2008 23:31:20   
guppy RR
Majke mi, staviću ovo pod "kako pripremiti decu na... svet" user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dnevni ulošci
14.11.2008 9:41:50   
BINCE
e drage moje najbolji su vam ulosci CAREFREE FRESH....ja ih koristim i nikad me nisu iznevjerili...pa probajte i vi...

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dnevni ulošci
19.2.2009 13:14:46   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

IZVORNA PORUKA: guppy

Jesu li i vama kad roditelji govorili, da treba uvek da ste uredne, ako vam se nešto desi, pa morate lekaru? user posted image




ha ha ha . . . jesu user posted image user posted image user posted image



I meni su to govorili. Zamisliskinu te, a tebi šišarka dlakava ili se "oseća" ili ti smrde noge jer ih nisi prala nekoliko dana ili  ......

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Odvratno user posted image


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dnevni ulošci
19.2.2009 13:24:43   
ljubičica
Koristim i ja nevne uloške i super su mi. Jer nekad mi se desi da mi curka po malo pa me uloškčić spasi. Lakše mi je da promenim dnevni uložak nego da menjam cele gaćice ako sam van kuće. Ovi koja ja koristim su mi skroz ok, tanki su kao flis papir i ne osećam ga uopšte da je tu.

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here