|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dostizete li orgazam?
16.11.2009 16:54:45   
Anoniman
Da li spadate u onu grupu zena koje bez problema dostizu orgazam,ili u onu drugu grupu zena koje ga nikada nisu dozivele,ili vrlo retko.Da li imate odredjenu orgazmicku pozu?Da li ste nekada,iz nekih razloga glumile orgazam?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dostizete li orgazam?
16.11.2009 16:58:24   
indy_25
Skoro uvjek ga dozivim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dostizete li orgazam?
16.11.2009 17:01:25   
melania
Pa ja mislim da nema zene koja ga bar jednom nije odglumilauser posted image Ja nemam problem da dozivim orgazam ako je usluga kompletnauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dostizete li orgazam?
16.11.2009 17:01:58   
Anoniman
A da li ste sa svakim partnerom dozivele orgazam,ili samo sa nekima.Da li ste vec od samog pocetka sexualnog zivota dozivljavale vrhunac,ili je orgazam dosao tek kasnije...sa godinama...sa duzim sexualnim stazom...sa vecim iskustvom?

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dostizete li orgazam?
16.11.2009 17:08:30   
Anoniman
Mislim da je to sve povezano jedno sa drugim,svaki patner je prica za sebe.Neko ume neko ne,degustacija je jako bitnauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dostizete li orgazam?
16.11.2009 17:33:44   
indy_25
dok sam bila mladja nisam ga nikada dozivjela prvi put sam dozivjela sa bivsim momkom i sada s muzem to su jedina dvojica s kojima sam dozivjela orgazam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dostizete li orgazam?
16.11.2009 17:47:20   
Anoniman
od 4 momaka sa kojima sam bila,samo sam sa 2 dozivela orgazam.Sa prvim nisam nikada,i nikako nisam mogla,probali smo svakakve poze i nista.Bio je los u krevetu i nista sto mi je radio me nije palilo.Kada me je vec smorio sex,onda sam odglumila orgazam da bi i on ubrzao posao i napokon zavrsio smaracinu.Sa drugim partnerom isto nisam nikada dozivela orgazam.Nije se ni mnogo trudio da me zadovolji,gledao je samo na svoje zadovoljstvo,bio je veliki egoista u sexu,a imao je i mali polni organ.Sa trecim partnerom nisam nikada dostigla orgazam u sexu,ali je imao odlican rucni rad,i rad jezikom,pa je to tako prolazilo.Sto nije uspeo u sexu,nadoknadio mi je oralom,a i prelepo se mazio.Sex mu nije bila jaca strana,prebrzo je svrsavao,nije se umeo kontrolisati.Kad ja pocnem da se zagrevam,on vec gotov.Bilo je situacija "udje,izadje,i gotovo"kad nam je sex trajao bukvalno jedan minutuser posted image .Moj cetvrti partner je moj muz.Imam samo jednu pozu u kojoj mogu da svrsim,ali ne mogu uvek da se sexam u toj pozi.Cesto odglumim orgazam da ga nebi razocarala jer se on zaista trudi,i jako da volim.On je samnom odusevljen,kaze da sam ja najbolja u krevetu,da sam njegova"kraljica sexa",pa kako onda da mu kazem da ne uzivam uvek.Prelepo se ljubi,mazi,odlican mu rucni rad i tehnika jezikom,ali opet taj sex...Cesto vodimo ljubav,a ja u proseku dozivim orgazam samo jednom mesecno,dok svaki drugi put odglumim.Jednom sam mu rekla sa ne dozivljavam orgazam,jako se zabrinuo,razocarao,danima je plakao,izbegavao je da vodi ljubav samnom,povredila sam mu muskost.Kada se samozadovoljavam uvek dostignem orgazam,brzo i uspesno,i visestruki cak,tako da nisam frigidna,a li zaista neznam kakav je to problem u sexu,probali smo sve,menjali poze,mesta,pravili romanticnu atmosferu,produzavali predigru,i opet nista.MM me uvek napali,uvek se ovlazim,prija mi sve,i osetim da mi tako malo fali da svrsim a uvek to malo nedostaje.Prosto budem na tren do orgazma,osecam valda da mi jos samo jedan pokret fali,i nista odjednom se ohladim,sve padne u vodu,sex se produzi...Imam osecaj da bi on mogao da svrsi 4-5 puta dok se ja ne priblizim svom prvom putu

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dostizete li orgazam?
16.11.2009 19:34:51   
Anoniman
uvek ga dozivim sa mm..,pre njega nikada...
i ne mogu da verujem ali tako je.
od prvog dana sa njim je tako...

ja sam to sebi objasnila time sto sam sa njim jedino bila opustena, svoja...nisam imala strah od trudnoce nego sam se prepustila...a i on je cinio da radim ono sto mi prija i da dovedem sebe do orgazma...
ne postizem ga u svim pozama (u nekim nikada do sada) ali kad god hocu ja to mogu...sad znam kako.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dostizete li orgazam?
16.11.2009 19:39:15   
Lisica
obavezno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dostizete li orgazam?
16.11.2009 20:16:20   
Anoniman
Koj od ona dva?user posted image

(odgovor članu Lisica)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dostizete li orgazam?
16.11.2009 20:19:03   
Anoniman
e ja stvarno ne znam koja dva...meni je uvek isti, nazovite ga kako hocete...
A sto si anoniman????

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dostizete li orgazam?
16.11.2009 20:35:49   
Anoniman
Sad sam ja bila anonimna al nisam ja postavila temu!user posted image
Pa ima vaginalni i ovaj drugi koji,ne znam da pogodim kako se zove,do ovog prvog nisam stigla jos,da l je moja G tacka na nekom drugom mestu!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dostizete li orgazam?
16.11.2009 20:37:37   
Anoniman
ja stvarno imam samo taj jedan...kako god da se zove...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dostizete li orgazam?
16.11.2009 20:41:59   
AtenA
pa ja koliko  znam da postoji vaginalni(pomocu slavne G-tacke) i preko klitorisa,za ostalo ne

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dostizete li orgazam?
16.11.2009 20:47:28   
Brand new mama
Postoji klitorisni i vaginalni.Klitorisni je cesci i moze da ga dozivi veci broj zena,dok vaginalni nije toliko cest i smatra se da ga moze dozivjeti tek 30% zena(sto u principu uopste nije los prosjek,uzevsi u obzir da je velik broj zena koje uopste nikad nisu dozivjele orgazam,kao i onih koje mogu da dozive masturbiranjem,ali ne sa partnerom). Tacka G je nesto novouser posted image  i uglavnom je taj orgazam intezivniji....
A sto se tice pitanja-da,hvala na pitanjuuser posted image  Ne uvijek,ali dovoljno jer po meni orgazam je sjajna stvar,ali nije najbitniji(u nekom trenutku mladosti sam tripovala da sam frigidna jer ne mogu da dozivim orgazam i samo sam to ganjala,smatrala da sam frigidna,sto je greska po difoltu...)
P.S. usput,odredjen broj "vaginalnih" je u stvari klitorisni u pogodnoj pozi

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dostizete li orgazam?
16.11.2009 20:51:04   
Anoniman
Da klitorisni,nisam smela da odvaljujem da ne zabrkam nesto!user posted image
Meni je MM prvi i relativno brzo sam orgazam prvi put dozivela! Naucila sam da ga uvek dozivim il MM pomogne!user posted image
MM mi se smejao al o tome me sramota da pricam!user posted image


< Poruku je uredio pcelica Maja -- 16.11.2009 20:52:18 >

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dostizete li orgazam?
16.11.2009 20:52:06   
Anoniman
A meni nije jasno, da li je vaginalni i klitorisni po intezitetu i osjecaju isti? Ima li razlike? user posted image  

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dostizete li orgazam?
16.11.2009 20:52:47   
Anoniman
Cula sam da vaginalni duze traje!

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 16.11.2009 20:57:52 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dostizete li orgazam?
16.11.2009 20:57:42   
Brand new mama
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Da klitorisni,nisam smela da odvaljujem da ne zabrkam nesto!user posted image
Meni je MM prvi i relativno brzo sam orgazam prvi put dozivela! Naucila sam da ga uvek dozivim il MM pomogne!user posted image
MM mi se smejao al o tome me sramota da pricam!user posted image


Don't worry, budi srecna-vecina nema pojma u startu ni gdje se klitoris tacno nalazi,a tek kako sa njim treba "rukovati"...user posted image


_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   [Obrisana poruka]
16.11.2009 21:19:19   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dostizete li orgazam?
16.11.2009 22:17:19   
Anoniman
redovno doživljavam orgazam, a glumela sam ranije sa nekim drugim mladićima sa mm nikad....... user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dostizete li orgazam?
17.11.2009 0:07:25   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: Brand new mama

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Da klitorisni,nisam smela da odvaljujem da ne zabrkam nesto!user posted image
Meni je MM prvi i relativno brzo sam orgazam prvi put dozivela! Naucila sam da ga uvek dozivim il MM pomogne!user posted image
MM mi se smejao al o tome me sramota da pricam!user posted image


Don't worry, budi srecna-vecina nema pojma u startu ni gdje se klitoris tacno nalazi,a tek kako sa njim treba "rukovati"...user posted image




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dostizete li orgazam?
17.11.2009 0:33:50   
bratzz
Skoro uvek svrsim i osecam se fenomenalno , mada u pocetku nije bilo tako. Kada sam izgubila nevinost bila sam opterecena mnogim glupostima tako da mi je trebalo oko mesec dana da se opustim i da zaboravim na sve oko sebe, kas sam to uspela pocela sam redovno da svrsavam ali moram da napomenem da mi i muz mnogo pomaze i uvek se trudi da radi sve ono sto se meni svidja samo da bi svrsila. Sto se tice klitorisa sama mogu da dodjem do orgazma ali mm se slabije snalazi a moram da kazem da mi je vaginalni orgazam neuporedivo bolji, tako da me ovo s klitorisom uopste ne opterecuje.user posted image

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dostizete li orgazam?
26.11.2009 17:22:15   
elenicaa
Mogu reci da je jako retko da ne svrsim.Kada sam bila klinka naravno nije bilo bas cesto ali je trebalo upoznati samu sebe i svoju seksualnost.Dozivjlavam i jedan i drugi orgazam, sa tim da mi je vaginalni jaci.Orgazam sam odglumila samo jednom.

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dostizete li orgazam?
5.1.2010 3:01:34   
DJAMCE
Uvek ga dozivim

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here