|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Faza "Šta je to?"
1.1.2009 10:25:40   
Anoniman
Ovu fazu nisam kod Luke osetila toliko intenzivno kao kod brata (imam 13god mlađeg brata).

Ovde pišite sve njihove bisere sa "šta je to?"... vaše odgovore... Žalite se jer vas ta faza već umara... user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Faza "Šta je to?"
1.1.2009 10:52:07   
Lu
Krenuli smo vani ja i Roko,rekla sam mu "idemo brzo vanka",a on me pogleda,
mama jel teta "vanka" došla kod nas?
Kada sam mu prvi put rekla pričaj tiho,bili smo kod jedna bebe koja je spavala,a on će meni
"mama gdje je tiho?"

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Faza "Šta je to?"
1.1.2009 10:55:20   
Anoniman
user posted image

meni sada ne pada ništa smešno na pamet.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Faza "Šta je to?"
21.5.2012 18:17:48   
New Mom
KL je neumorna sa ovim! Nije mi jasno samo zašto pita i za stvari koje zna šta je to.
U stanju je da po hiljdu puta pita "šta je to" i za glupu flašu vode.user posted image A onda kaže "faša ode".
Koliko ovo traje?

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Faza "Šta je to?"
21.5.2012 18:23:26   
Anoniman
Ovo je jedina Nešina faza u kojoj sam ja osetila očaj, ali pravi očaj. Kao u crtićama se ponašao, kad su već i moje drugarice počele da šize od njega, 24/7 samo "a šta a šta a što a zašto a kako". I to je počelo kad je imao dve godine, trajalo par meseci, prestalo, pa došlo u još jednom, mnogo gorem i ozbiljnijem naletu, jer mu taj drugi put, oko trećeg rođendana, nije bilo dovoljno "To je flaša" nego je onda pratilo "od čega se pravi, šta je unutra, kako je tu došlo, šta je to voda, ko su vodini mama i tata, kako nema, zašto nema" i tako dok ga ne zainteresuje nešto drugo, pa jovo nanovo. Recimo da sad ta faza prolazi...i mnogo je bilo zamorno, psihički, ali iskreno - vredelo je, on sve zna sadauser posted image Znam da sam par puta videla mame sa decom, drže se za ruke i šetaju, ćutke, i da sam poželela samo sekund tišine, samo jedan sekund...ali prolazi i to, i sada mi je drago što sam mu sve naširoko objašnjavala.

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Faza "Šta je to?"
21.5.2012 18:29:56   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: New Mom

KL je neumorna sa ovim! Nije mi jasno samo zašto pita i za stvari koje zna šta je to.
U stanju je da po hiljdu puta pita "šta je to" i za glupu flašu vode.user posted image A onda kaže "faša ode".
Koliko ovo traje?


user posted image isti slucaj...traje duuuuugo dugo user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Faza "Šta je to?"
21.5.2012 18:31:26   
IVA 11
Moj Luka evo 10-ak dana zapitkuje " a ta je to?". ali za sad, mi je toliko sipmaticno i volim kad mu objasnjavam a on me onako ispitivacki gleda. user posted image A onda kad se ja fino ispricam onda kaze "bavo, bavo TO JE TO " user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Faza "Šta je to?"
21.5.2012 22:14:05   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Ovo je jedina Nešina faza u kojoj sam ja osetila očaj, ali pravi očaj. Kao u crtićama se ponašao, kad su već i moje drugarice počele da šize od njega, 24/7 samo "a šta a šta a što a zašto a kako". I to je počelo kad je imao dve godine, trajalo par meseci, prestalo, pa došlo u još jednom, mnogo gorem i ozbiljnijem naletu, jer mu taj drugi put, oko trećeg rođendana, nije bilo dovoljno "To je flaša" nego je onda pratilo "od čega se pravi, šta je unutra, kako je tu došlo, šta je to voda, ko su vodini mama i tata, kako nema, zašto nema" i tako dok ga ne zainteresuje nešto drugo, pa jovo nanovo. Recimo da sad ta faza prolazi...i mnogo je bilo zamorno, psihički, ali iskreno - vredelo je, on sve zna sadauser posted image Znam da sam par puta videla mame sa decom, drže se za ruke i šetaju, ćutke, i da sam poželela samo sekund tišine, samo jedan sekund...ali prolazi i to, i sada mi je drago što sam mu sve naširoko objašnjavala.


Kao da sam ja napisala , identicna situacija je i kod nas. u stanju je da pita jedno te isto pedeset puta dok ne dobije njemu odgovarajuce objasnjenje . Nebojsa je mjesec dana stariji od Milosa pa cu se usuditi da se nadam da ce i kod nas brzo kraj .user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Faza "Šta je to?"
21.5.2012 22:55:40   
Snelle
Mi još uvek nismo u ovoj fazi, malo zaostajemo user posted image
Ali zato umesto toga u stanju je da neku rečenicu ponovi 200 puta npr. "Mama, eno ga pas" (do u beskonačnost) sve dok ja ne potvrdim: "Da Lana, to je pas."

< Poruku je uredio Snelle -- 21.5.2012 22:56:10 >

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Faza "Šta je to?"
22.5.2012 0:13:36   
bratzz
Milica jos uvek ne pita sta je to, ali me je zato moja nana danas smorila nacisto, u jednom momentu sam se drala na nju da ucuti na minut samo. Stvarno mi nije jasno zasto stari ljudi toliko zanovetajuuser posted image ali o tome u drugoj temi.
A kad Milica bude pocela da me zapitkuje bojim se da cu prestatida je slusam, jer ja umem da se iskljucim i da ne registrujem zvuke iz okoline koji me opterecuju, npr. danas je moja nana neprekidno pricala ali ja nemam pojma sta je ustvari rekla jer jenisam ni slusalauser posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Faza "Šta je to?"
22.5.2012 7:32:06   
Anck Su Nmaun
Mi upravo ulazimo u tu fazu.... pa odgovaranje do besvesti! Najgore sto neznam uvek na sta misli sta je to user posted image user posted image
Mada jos uvek mi nije tesko da joj objasnjavam ...videcemo za kasnije user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 22.5.2012 7:34:27 >

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Faza "Šta je to?"
22.5.2012 8:39:44   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Snelle

Mi još uvek nismo u ovoj fazi, malo zaostajemo user posted image
Ali zato umesto toga u stanju je da neku rečenicu ponovi 200 puta npr. "Mama, eno ga pas" (do u beskonačnost) sve dok ja ne potvrdim: "Da Lana, to je pas."

ovako i Petra user posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Faza "Šta je to?"
22.5.2012 8:41:29   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Snelle

Mi još uvek nismo u ovoj fazi, malo zaostajemo user posted image
Ali zato umesto toga u stanju je da neku rečenicu ponovi 200 puta npr. "Mama, eno ga pas" (do u beskonačnost) sve dok ja ne potvrdim: "Da Lana, to je pas."

Jako malo.user posted image Do skora je to bilo aktivno.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Faza "Šta je to?"
22.5.2012 8:41:49   
Anoniman
Nadouser posted image Držim fige da ispratite i prestanak faze ako ste već moral da uđete u njuuser posted image
Mislim da ne prolaze sva deca kroz nju, pogotovo ne u tako izraženom obliku, sasvim je prirodno da dete za neke stvari pia šta su, pa i da se "raspita" malo detaljnije, ali zamislite da, bukvalno, svake sekunde dok je dete budno odgovarate na neko pitanjeuser posted image Kao košnica da mu je u glavi, pa onda i meni.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Faza "Šta je to?"
22.5.2012 8:43:07   
Anoniman
A nemate pen user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Faza "Šta je to?"
22.5.2012 8:44:21   
New Mom
Znači OVO ide sledeće?user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Faza "Šta je to?"
22.5.2012 8:46:53   
Anoniman
Meni su te `faze` mnogo slatke , prva s kojom se nisam snasla je bila masturbacija user posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Faza "Šta je to?"
22.5.2012 9:21:28   
Jeca*
kod nas ta faza još ne prolazi. Ma sve ga zanima, za sve ima milion podpitanja...ja to volim, stvarno volim, to je za njega jako dobro, ali nekad mi se tako cuti, verovali ili ne user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Faza "Šta je to?"
22.5.2012 9:25:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ribizla

Meni su te `faze` mnogo slatke , prva s kojom se nisam snasla je bila masturbacija user posted image


user posted image Mislim, ovo je vezano za sinčića? Kada te je ovo snašlo? 

< Poruku je uredio Tash -- 22.5.2012 9:26:09 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Faza "Šta je to?"
22.5.2012 9:34:52   
marince1

IZVORNA PORUKA: Jeca*

kod nas ta faza još ne prolazi. Ma sve ga zanima, za sve ima milion podpitanja...ja to volim, stvarno volim, to je za njega jako dobro, ali nekad mi se tako cuti, verovali ili ne user posted image

uh,potpisujem!
Moje dete nikad ne zatvara usta .Mislim,moje dete user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Faza "Šta je to?"
22.5.2012 9:37:46   
Anoniman
Tash klik
ovde sam pisala o tome

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Faza "Šta je to?"
22.5.2012 15:31:20   
simke

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Nadouser posted image Držim fige da ispratite i prestanak faze ako ste već moral da uđete u njuuser posted image
Mislim da ne prolaze sva deca kroz nju, pogotovo ne u tako izraženom obliku, sasvim je prirodno da dete za neke stvari pia šta su, pa i da se "raspita" malo detaljnije, ali zamislite da, bukvalno, svake sekunde dok je dete budno odgovarate na neko pitanjeuser posted image Kao košnica da mu je u glavi, pa onda i meni.

Ne moram da zamišljam,još uvek živim u toj njegovoj faziuser posted image Po hiljadu puta a šta je to,kako radi,od čega je,a zašto...samo sad imam rešenje,kad me pita za nešto što je već apsolvirao,ja mu udarim kontra pitanje šta je to,a on onda meni objašnjavauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Faza "Šta je to?"
24.6.2012 22:30:44   
Olga75
to jos traje samo : sta je to ? je sad preslo u filozofsku fazu sa zastoooooo user posted image
mislim sad je faza : sta je to i zasto zajedno user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 24.6.2012 22:31:15 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Faza "Šta je to?"
3.9.2016 16:38:35   
branki*
Moja je sad u ovoj vazi.po ceo dan pokazuje prstom i ispituje ovo je?,ovo je?,ovo je?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Faza "Šta je to?"
3.9.2016 17:22:39   
emicaa
branki mi smo u fazi stooooo user posted image cujem to jedno 275 puta na dan user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here