|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 9:08:48   
Anoniman
Vidim da nigde nema ovakva tema, ajd ako ima, izvinjavam se puno i zakljucajte je.
Mene strasno zanima gde su najlepse peskovite plaze u crnoj gori, i ima li ih uopste?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 9:11:41   
simke
Pesak u CGuser posted image Nemam pojma da ima u CG  peščanih plažauser posted image user posted image Pitaj Diablu ili daccuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 9:13:35   
Anoniman
pa ja se nadam da ce se odazvati na temu! user posted image bas samu dilemi, jer na kraju cemo ici u cg, jer nemamo dovoljno para za neki aranzman preko... user posted image

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 9:14:59   
kokoloko
zavisi kakav pesak hoćeš user posted image . šalim se. u ulcinju je peščana plaža (ako ti odgovara). ali imaš slatkih plaža a sa nisu peščane. ja sam ipak za sitan šljunak. jel to moraš da izabereš mesto u crnoj gori za letovanje?

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 9:15:50   
Rivana
Imas pesak u Ulcinju

(odgovor članu kokoloko)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 9:17:47   
Anoniman
Joj, moram Koko, to nam je jedina opcija ove godine, jer nismo na vreme poceli da skupljamo pare... mada ja nemam protiv nista volim da odem u cg, ali ne znam gde bih, zbog malecke, ne bih da lutam za plaze, i volela bih da mi je blizu... to mi je najbitnije... ne znam nijedno mirnije mesto tamo a da su lepe plaze, dobro ne mora pesak moze i sitan sljunak, samo da nisu one kamencuge, jer se jezim od toga!

joj, Ulcinj mi je nekako ne znam... siptarski! user posted image


< Poruku je uredio Trinny -- 14.7.2010 9:18:37 >

(odgovor članu kokoloko)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 9:18:07   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Trinny

Vidim da nigde nema ovakva tema, ajd ako ima, izvinjavam se puno i zakljucajte je.
Mene strasno zanima gde su najlepse peskovite plaze u crnoj gori, i ima li ih uopste?



PLAVI HORIZONTI-RADOVIĆI mislim da je najlepša peščana plaža u C.Gori, pokušaću da nađem sliku,
mene je pre nekih 13-ak godina oduševilauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 9:18:31   
Mari86
Crna Gora je jeftija od Bugarske?

Ja mislim da nije user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 9:19:52   
Anoniman
Dunjce, znam tamo mi je fenomenalno, ali tamo je jedino hotel u blizini, a ne bi u hotel, vec u neki privatni smestaj... hoteli su dole, pa otkidaju od cena!
Mari, znam da je bg extra, ali mi idemo u septembru, a atmo je tada vec promenjljivo vreme...

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 9:21:16   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Trinny

Dunjce, znam tamo mi je fenomenalno, ali tamo je jedino hotel u blizini, a ne bi u hotel, vec u neki privatni smestaj... hoteli su dole, pa otkidaju od cena!
Mari, znam da je bg extra, ali mi idemo u septembru, a atmo je tada vec promenjljivo vreme...



ja sam bila u privatnom smeštaju, imaš kuća koliko hoćeš, hotel je levo ali desno je kamp i kuće koje se izdaju....

moji prijatelji su prošle godine prošli jako jeftino...šaljem ti pp

< Poruku je uredio dunja RR -- 14.7.2010 9:23:58 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 9:24:40   
kokoloko
nemoj da si tužna što ne ideš u inostranstvo. koliko vidim imaš malu bebu. važno ti je da odete na more, totalno nije važno gde. kažem ti to iz ličnog primera. kada je moj sin imao 1,2,3,4 godine i nije imao pojma gde ide mi smo išli u tursku, egipat, grčku. luksuznija letovanje. ove godine, recimo, baš smo u finansijskom škripcu i ne možemmo da idemo na letovanje gde bismo hteli. međutim, onda sam u jednom u trenutku sela i razmislila da mom sinu uopšte ništa ne znači gde je jer nema pojma da li u luksuznom letovalištu sa per zvezdica ili u kamp kućici u crnoj gori. karikiram, ali to je suština. tako da idite na more i uživajte, jer nije bitno gde si nego sa kim. tako da uživaj sa svojom bebom, njoj nije bitno gde je. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 9:24:57   
Anoniman
ja sam bila daaavno daaavno! pa se ne secam tacno, al nesto mi kroz maglu da su daleko kuce... a jel ima samo onaj jedan restoran kod hotela, ili ih ima jos, jer bi mi hteli da vidimo mozemo li da uplatimo u restoranu 2 obroka!

ajd Dunjcek, cekam pp


< Poruku je uredio Trinny -- 14.7.2010 9:25:23 >

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 9:27:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kokoloko

nemoj da si tužna što ne ideš u inostranstvo. koliko vidim imaš malu bebu. važno ti je da odete na more, totalno nije važno gde. kažem ti to iz ličnog primera. kada je moj sin imao 1,2,3,4 godine i nije imao pojma gde ide mi smo išli u tursku, egipat, grčku. luksuznija letovanje. ove godine, recimo, baš smo u finansijskom škripcu i ne možemmo da idemo na letovanje gde bismo hteli. međutim, onda sam u jednom u trenutku sela i razmislila da mom sinu uopšte ništa ne znači gde je jer nema pojma da li u luksuznom letovalištu sa per zvezdica ili u kamp kućici u crnoj gori. karikiram, ali to je suština. tako da idite na more i uživajte, jer nije bitno gde si nego sa kim. tako da uživaj sa svojom bebom, njoj nije bitno gde je. 


Koko, upravu si potpuno, ni meni nije bitno, ja sam i bila ove godine za cg, ali mm nije nigde dalje od grcke isao, pa je hteo da oseti avion i nesto dalje... ali boze moj, drugi put! meni je ok i cg, samo da nadjemo nesto povoljno i pristojno!

(odgovor članu kokoloko)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 9:29:19   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Trinny

ja sam bila daaavno daaavno! pa se ne secam tacno, al nesto mi kroz maglu da su daleko kuce... a jel ima samo onaj jedan restoran kod hotela, ili ih ima jos, jer bi mi hteli da vidimo mozemo li da uplatimo u restoranu 2 obroka!

ajd Dunjcek, cekam pp



ja sam isto bila daaavno, ali se sećam da je bio i restoran na plaži u kom smo klopali, skroz levo od hotela, i nezavisno od njega...kada gledaš sa obale....ajde pokušaću da dobijem moje prijatelje koji su prošle godine išli...pa ti javljam

nekako mi se Radovići čine idealnim za porodice sa decom, ona plaža je neviđeno lepa, više me podseća na Grčku nego na C.Goru...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 9:31:11   
Anoniman
e jeste, menij e ta plaza stvarno idealna! mnogo je dobra!

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 9:32:20   
dunja RR
evo mali info:

Plaža Plavi Horizonti u Radovićima je nedaleko od Tivta. Plaža je pjeskovita i po mišljenju brojnih gostiju jedna od najboljih na crnogorskom primorju! Posebnu vrijednost čine maslinjaci i borova šuma u čijoj hladovini uživaju brojni kupači. Plitko dno pruža se daleko u more pa je pogodno za djecu i neplivače. Plaža je duga 300m, a na njoj može uživati oko 900 kupača. Radovići su mirno primorsko mjesto koje je idealno za bračne parove koji dolaze na odmor sa djecom, kao i za mlade osobe koje žele pravi odmor u mirnom mjestu. Udaljeni su 8km od aerodroma u Tivtu i 80km od aerodroma u Dubrovniku.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 9:34:31   
dunja RR
ja sam obišla u tinejdžerskim danima celu Crnu Goru, morski deo, u nekoliko navrata( osim Ulcinja), Boku prepešačila celu....i Plavi Horizonti su mi ubedljivo ispred svih.....

< Poruku je uredio dunja RR -- 14.7.2010 9:35:03 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 9:35:07   
Anoniman
e sad sam bas to procitala... user posted image ma znam ja to, ja mislim da su malo i uredili do sad, jer sam ja bila jos pa ima sigurno vise od 10 godina!

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 9:38:55   
Rivana
ja crnu goru obozavam dok nisam dobila dete isla sam nekoliko puta godisnje u crnu goru, meni je tamo uvek lepo, ja volim Herceg novi ali tamo nema pescanih plaza.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 9:40:03   
Anoniman
znam za hn, lepo je, samo sa detetom ne mogu da se pentram po onom brdu... 

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 9:40:46   
Rivana
Bolje ti je sa malom bebom da ides u crnu goru blize je zbog puta i vsega a za neka putovanja dalja imate vremena citav je zivot pred vama user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 9:42:14   
Rivana
Radovici kao sto je neko rekao mada meni je Ulcinj jako lep zbog plaza

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 9:49:43   
dunja RR
Drugo mesto na mojoj top listi najlepših crnogorskih plaža su Bečići

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 9:53:11   
Anoniman
e sad me bas sveca zvala iz becica, otisla je tamo, pa sam joj nalozila da mi proveri smestaje... user posted image  

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 9:55:42   
Rivana
Koje su sad cene u cg? Ja nisam u toku user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







U Grčku možete otputovati avionom i autom,...
Ne propustite izuzetno delo Može li čitava stara Grčka da stane u jedan lift? grčkog arheologa i pisca Teodora Papakosta...
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here