|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Grudnjaci
21.1.2009 0:34:51   
Anoniman
Kakve grudnjake nosite?

Ja nosim isključivo sa korpama. Mnogo mi je gadno kada mi se na majci ocrtavaju bradavice.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Grudnjaci
21.1.2009 1:40:42   
kumara
Ja uvek nosim sa korpama, ali mora da bude deblji tj. bar da ima umetke jer sam inace skoro pa ravna... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Grudnjaci
21.1.2009 1:44:04   
Anoniman
Sad kada cike narastu! user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Grudnjaci
21.1.2009 7:53:55   
Lu
Push up user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Grudnjaci
21.1.2009 8:16:53   
Jeca*
Ja trenutno uglavnom za dojilje user posted image  I kupila sam jedan sa korpama...tri broja veći nego pre...svi moji stari su mi zasad mali user posted image  Srećom pa ranije nisam imala velike grudi i sad su mi po veličine vrlo ok, ali su potpuno izgubile oblik zbog dojenja user posted image  

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Grudnjaci
21.1.2009 12:23:38   
kumara

IZVORNA PORUKA: lu

Push up user posted image


I to prirodni!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Grudnjaci
21.1.2009 23:22:56   
sneza24
i ja sam do skoro nosila taj sa korpicama ali ja nosim broj 95 i verujte da sam imala muke da nadjem.i onda sam resila da kupim onaj babski i vec sad sam primetila da mi mali a tek sam u 7-oj nedelji

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Grudnjaci
22.1.2009 15:59:28   
Anoniman
Meni su mnogo smešne slike iz perioda kada se Luka rodio i ja ga dojim, a moja dojka spram njegove glave... ajao... oooooooogromna! user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 23.2.2009 11:11:09 >

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Grudnjaci
23.2.2009 11:12:21   
Anoniman
Treba opet da idem da kupim grudnjak. user posted image  Ja stvarno ne znam šta se desi, meni kao da se smanje grudnjaci posle određenog vremena... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Grudnjaci
23.2.2009 11:26:51   
MERYEN
Sa korpama,inace sad mi je svaki mali prosle nedelje sam kupila jedan i on mi je mali,sad su mi grudi ogromne,a mislim da ce biti do pupka kao kese kad prestanem da dojim Jovana,a inace sam imala jako lepe dojkeuser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Grudnjaci
23.2.2009 11:35:53   
Anoniman
Ma neće meryen, povuče se i koža nakon dojenja. Ne budu baš kao pre, ali ne bude ni jako strašno.

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Grudnjaci
23.2.2009 12:17:04   
Maya21
Sa korpama, ranije, obavezno! Sada mi sve smeta, a dok pocnem da dojim.... Inace sam i ja imala male grudi pre prvog porodjaja. Nisu se vratile na staro, ali nisu ni velike. Sad je opet pocelo bujanje, pa dok naidje mleko...samo ne znam sta cu onda da kupujem jer trenutno nosim 95 user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Grudnjaci
24.2.2009 10:01:26   
Modessty
Ja oduvek imam probleme sa brusom! Sta cu kad sam "obdarena" user posted image Silikoni mi definitivno ne trebaju!
Niakd nisam mogla da nosi brus sa korpama.
Pre par godina sam nasla konacno ono sto mi odgovara. Lisca 85 C.

Vidim da neke kupuju 95.
Broj oznacava obim a velicinu korpi oznacava slovce. Najmanje korpe su A, pa onda idu B (koje su najcesce jer nasi glupi trgovci nemaju pojma sa velicinama), onda idu C i na kraju D. Najbolje je da kupite brus koji ima manji obim a vece korpe. Tako se sve lepo smesti i nema da zulja ili ispada!user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Grudnjaci
24.2.2009 10:06:32   
Anoniman
KLIK

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Grudnjaci
24.2.2009 10:09:48   
Modessty
Bravo Lenka!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Grudnjaci
24.2.2009 10:18:27   
Anoniman
Ja radila test i kaze mi da polje za obim grudi ima premalu vrednostuser posted image
Hoce da kazu da imam minus siseuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Grudnjaci
24.2.2009 10:20:50   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zile vala me nasmija

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Grudnjaci
19.4.2009 23:30:08   
Sneža
Sa korpama,volim tanke bretelice,kombinaciju sa satenom i čipkom!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Grudnjaci
19.12.2016 12:25:02   
vocicana
Oduvek sam volela mlitave bruseve bez korpi, ali naravno od pre vise godina kada je krenulo mrsavljenje , nemam sta u njih da stavim vise, pa mi ostaje samo da se divim lepim komadima koje vidim a ne mogu da obucem jer bi izgledala kao dete koje je obuklo babin brushalter. user posted image
Nosim mega bruseve, mesavinu cipke i satena ili onih finih glatmaterijala. Volim udobnost pre svega, a koja marka bruseva vama najvise odgovara sa kvalitetom i cenom?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Grudnjaci
19.12.2016 12:59:25   
Anck Su Nmaun
Only push up!!!user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Grudnjaci
19.12.2016 14:07:31   
Mala Elena
Ja trenutno, u periodu dojenja , koristim one loseg kvaliteta i sa niskom cenomuser posted image ali cesce menjam, tipa sportskih makanih.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Grudnjaci
19.12.2016 16:51:22   
Animsaj9
Ja samo nosim Liscine, jer nosim bas specifican br, uska su mi ledja, a korpe F, pa onda 75F je tesko naci, a da su kvalitetni, uglavnom kod njih i izdvojim oko 50e,to su korpe koje imaju neko minimalno gel punjenje. i godinama traju

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Grudnjaci
25.2.2017 14:10:55   
emicaa
ja nikako da nadjem odgovarajuci grudnjak,koji god da probam ova saka jada jos vise nestane u njima.Preko neta sam nasla dosta finih ali ne usudjujem se da narucim dok ne probam.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Grudnjaci
25.2.2017 14:34:55   
Sanjica26 RR
I kod mene ista situacija Emice. Poludecu sa tim grudnjacima.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Grudnjaci
25.2.2017 15:08:30   
mati
Ja sam nasla model koji mi bas odg, uzimam ga sigurno par godina, samo menjam boje. Trenutno imam crni, beli i plavi...
Inace sam brusomrzac, kao devojka ga uopste nisam nosila, a i sad samo na poslu ili u goste. Do prodavnice nikada, kad izvodim decu kako kad.
Onaj ko je izmislio brus, bio je zenomrzac user posted image


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here