|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Igracke za dete od 3. godine
12.3.2013 16:09:36   
Shishica
Imamo propust za trecu godinu..

Igracke za dete od 1. god
Igracke za dete od 2. god
Igracke za dete od 4. god

Mislim da su odlicne igracke kocke raznih vrsta, puzle, pribor za crtanje, lopte, lutke za malo kucno pozoriste, bicikli i to sad vec mislim da bi trebao ovaj sa pomocnim tockovima..
Kuhinje i drugi setovi za devojcice i decake..

Sta jos? Plastelin..

Sta kupujete svojim trogodisnjacima i cime se igraju?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Igracke za dete od 3. godine
12.3.2013 16:37:59   
Mishica 77
Ja sam totalno nenormalna po tom pitanju. Sve što Isidora vidi na kompu ili TV-u, mislim na reklame, i kaže da joj se sviđa, ja kupim. Njena soba postaje magacin. user posted image Strašno je to što i puno dobija.
Prva bih takvu osobu kritikovala najstrašnije ali sam odlepila skroz. Ne mogu da odolim. Nema mi veće sreće kada je vidim da skače i ciči od sreće na novu igračku. user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Igracke za dete od 3. godine
12.3.2013 16:42:04   
Figaro88
Ja to ne radim,a opet cini mi se da je igracaka sve vise i vise.Za treci rodjendan smo joj kupili ono kao mapa sveta,pa imaju kontinenti,zivotinje neke,i moze da postavi pitanje(igracka)a Andrea stisne na pravi odgovoruser posted image Nisam bas najbolja u objasnjavanju,ali ona voli da se igra sa tim,a i naucila je svasta.Sada je zanimaju i lutke,boje za lice,a za koji dan ce dobiti i pravu biciklu...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Igracke za dete od 3. godine
12.3.2013 16:44:10   
Ivanka 75
Mislim da joj više nije dnu igračku neću kupiti, sve su joj 3+ user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Igracke za dete od 3. godine
14.3.2013 7:38:42   
Shishica
Ove su kocke sitne Pertinijeve odlicne i za duzi period, a posebno sada cini mi se za ulazaku trecu i trecu godinu, a duze vreme vec pikiram ove puzle njihove

user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Igracke za dete od 3. godine
14.3.2013 7:40:54   
Anck Su Nmaun
Mi cemo se podaviti u igrackama, cesto nesto nosim kod bake i deke i tamo imaju dosta!
rekla sma Stop igrackama!

Inbace nisam puno gledala sta pisee na njima, i na kockama pice 3+ a ona ih je imala sa 9 meseci....znaci sama procenim jel za nju ili ne

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Igracke za dete od 3. godine
14.3.2013 8:23:11   
Olga75
sa tri godine je pocela da se ozbiljno igra sa lutkama i voza ih u kolicima , sa kuhinjom , nisam baas odusevljena sto se igra domacice al ajde user posted image
i igrala se sa onim drvenim velikim puzlama , sad slaze i sitnije i sarenije
sa kockama se igrala i pocela je da voza triciklic i trazi trotinet

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Igracke za dete od 3. godine
14.3.2013 9:28:26   
bebamama
Olga, i mi imamo trotinet, dobili smo ga od bake i deke, ali nam je već dosadio, vozili smo ga čitavih nedelju dana. Nego recite mi, gde mogu da pogledam kuhinjice za devojčice i radionice za decake? :)

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Igracke za dete od 3. godine
14.3.2013 10:51:50   
Shishica
I ja sam razmisljala o trotinetu i vidim cene kao za biciklove, strasno..

(odgovor članu bebamama)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Igracke za dete od 3. godine
15.3.2013 7:56:47   
Shishica
Sutra sa mamom idem u Rodu da vidim sta imaju user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Igracke za dete od 3. godine
22.3.2013 16:53:29   
Shishica
Evo ovaj TROTINET mi se svidja, ali mislim da je mnooogo para, a da ga nece nesto puno koristiti..

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Igracke za dete od 3. godine
25.3.2013 10:45:02   
Shishica
Samo sam ja luda ovde za igrackama izgleda user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Igracke za dete od 3. godine
25.3.2013 10:56:29   
lesica
Shishi, ove pertinijeve kocke da ih tako nazovem su odlične,ima ih različitih i sa nekim kao bodljicama,jednom rečju odlične.
Nama aktuelne te kocke,plastelin, tempere i vodene boje,i starwars kolekcija igračaka iz kinder jajeta.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Igracke za dete od 3. godine
25.3.2013 10:57:39   
Anck Su Nmaun
T vec par meseci super vozi trontinet user posted image , koji je dobila za prvi rodjendan .

Sad svakako za mesec dana za svoj treci rodj ce dobiti od bake i deke pravo biciklo pa joj trotinet vise nece biti interesantan user posted image

Inace voli kad mi H vozimo u onom biciklu na guranje,a ona da vozi trotinet pored seke user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Igracke za dete od 3. godine
25.3.2013 11:02:29   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: lesica RR


Nama aktuelne te kocke,plastelin, tempere i vodene boje....


Plastelin volimo, ali vodene boje joj jps ne dajem kuci... mada sam joj kupila tempere.

A igrackice iz kinder jaja, sokica, i one zivotinjice iz smokija... svuda po kuci, vidim da jako voli konjice! S kockama se vise i ne igra, malo gura bebu, u kuhinjici.. skoro je pocela da igra s barbikom i jako je slatka onda user posted image , i navukla se na igrice na mob i komp user posted image

I zaboravih najbitnije, moja deca jaaako vole knjige!
T sedne lista i cita .. nesto izmislja - tako neke njene price, pa prica i nama user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 25.3.2013 11:09:15 >

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Igracke za dete od 3. godine
25.3.2013 11:05:11   
Snelle
IZVORNA PORUKA: lesica RR

i starwars kolekcija igračaka iz kinder jajeta.


user posted image
Jao Lenka genijalac! Mi smo trenutno opsednuti sklapanjem puzlica. U početku smo uzimali one do 10ak komada, a sada imamo i od 30, koje sklopi bez problema, ušla je u štos, a izgledalo je kao da nikada neće naučiti. Nemam ideju šta sada da joj kupim user posted image Ja sam pobornik edukativnih igračaka, sve one gluposti što su im interesantne pola dana mi ne pada na pamet da kupujem. Mada smo plišanog Mikija i Mini morali da kupimo, sa njima i spava, obožava ih!
Hm, da, kocke i nisu nešto inetesantne, bojice takođe....tempere imamo, možda bih mogla to da joj dam, da vidim da li će je to interesovati, jer nije neki ljubitelj crtanja, više voli da joj tata crta, a ona da gleda.

< Poruku je uredio Snelle -- 25.3.2013 11:06:35 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Igracke za dete od 3. godine
25.3.2013 11:08:10   
Shishica
Sa Pertinijem slabo stojimo u gradu, tj. tamo gde ga ima cene su paprene mada najvise isplative igracke. Mogu da porucim eto tako sa interneta.
Mi imamo njihove sitne kocke koje svakoga dana uzima i igra se. Moji su joj kupili i njihove sudove jer se kacila u radnji za njih i nismo mogli prste da joj odvojimo iz te mrezice kofera.. ali to joj jos nisu dali.

Pored kockica jos crta.. a ovo ostalo je sve tako sitno.. i po malo..

Trotinet bi ja taj sto sam stavila link, ali svasta bih ja pa treba da mi sve odlezi u glavi da ipak ne budem raspikuca..

Lesice, koje imate pertinijeve kockice?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Igracke za dete od 3. godine
25.3.2013 11:15:22   
lesica
Shishi imamo OVE i sa njima se od letos baš,baš igra. Ježić konstruktor je stvarno...ma nemam reči,sjajno.
A skoro sam joj uzela i OVE šišarke,i to joj postaje interesantno, i baš se udubi, ali se i iznervira kad joj ne ide user posted image

< Poruku je uredio lesica RR -- 25.3.2013 11:16:24 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Igracke za dete od 3. godine
25.3.2013 11:17:22   
Anck Su Nmaun
O pa da puzle, imamo od onih najsitnijih, koje obicno pogubimo svuda po kuci user posted image , pa onda neke drvene- te bas voli do nekih bas ogromnih ! Voli da ih slaze, ali cim joj cesce dajem vise ih razbacuju nego sto se igraju.

Negde sam citala da deci ne treba sve igracke dati na izvolte, jer im dosade, tako da sem onih standardnih autica, kuhinjica, meda i sl. ostalo je sklonjeno pa im dajem kad se zazele neceg drugacijeg, i onda vidim da se efektnije zanimaju.


(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Igracke za dete od 3. godine
25.3.2013 11:34:11   
Shishica
Joj imaju bezbroj dobrih kockica, raznih nizalica i svaaastaaa..

Puzle Ema voli, ali one sitne ne zna sama i onda moram ja da slazem.

Anck jeste to tako.. treba sklanjati pa vracati igracke..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Igracke za dete od 3. godine
25.3.2013 11:38:09   
Anck Su Nmaun
Svidjaju mi se te Jezic konstruktor, kad smo bili u bolnici jedan deckic ih je imao, bas se zanimala s tim .. ali muka mi je vise od kupovine igracaka... vire nam vec kroz kljucaonicu user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Igracke za dete od 3. godine
25.3.2013 12:05:38   
Shishica
Ima ih ovako u rancu-kesi.. KLIK

A tu sam videla da imaju veliki izbor i da su izgleda jeftiniji, samo ne znam koliko im je dostava.

Bas cu da razmotrim od svega sto Pertini ima sta cu... user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Igracke za dete od 3. godine
25.3.2013 12:09:15   
lesica
E da, to je to. Nemam pojma, nama su super-ja sam na kraju pitala vaspitačice u vrtiću, jer je L stalno o njima pričala. I baš ih voli.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Igracke za dete od 3. godine
1.4.2013 13:05:44   
aster
Mi smo na poklon dobili ovu Interaktivnu zoo mapu i baš mu je jako interesantna. Mnogo toga može da se nauči. Igramo i karte, neke dečije sa slikama životinja , a poslednje što smo naučili je da igramo čoveče ne ljuti se. Desi se da završimo partiju .


_____________________________

Reči su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Igracke za dete od 3. godine
1.4.2013 13:43:36   
cockic
moj sin samo lopta,lopta... i to ga jedino zanima.u vrticu ne bi znala cime se igra.

evo on ce jos malo 3 godine.sve je spretniji sa loptom.bio je i ranije, a sad je naravno bolji.
odavno sutira,baca,hvata....mora da je trgo na tatu,on se hvali da je talentovan za sve sportove,pa ce vidnemo da li ce i petar biti na cacuuser posted image cak zna i u kos loptu da ubacuje,u igraonicama.
samo me lena zabrinjava sto juri loptu,ne bi bas fudbalerka da bude user posted image mada pored pekija,tesko ce ona voleti lutkice.kad joj on drzi casove sa loptom user posted image

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here