|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Imate li kućnog ljubimca?
10.6.2008 21:20:41   
spps
ako imate,šta imate?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.6.2008 22:09:38   
guppy RR
Pa već moj nick kaže da imam user posted image

Naravno:

user posted image     user posted image    user posted image    user posted image  user posted image
user posted image  user posted image              user posted image    user posted image user posted image
user posted image          user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu spps)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
11.6.2008 17:44:04   
spps
 ja imam deguje(neznam kako se jim kaže kod vasuser posted image user posted image user posted image user posted image )


user posted image

< Poruku je uredio spps -- 11.6.2008 17:48:16 >

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.7.2008 9:23:50   
prase
Ja imam psa, tj. sad je ona ostala sa mamom jer smo se nas dvoje (troje) odselili user posted image Mnoooooogo nam nedostaje i uopste ne mislimo da je zapostavimo kada se beba rodi. Mozda ima i istine u tim pricama da beba i pas ne treba da budu zajedno bez ogranicenja, ali ima i preterivanja, pa necu valjda drzati dete u sterilnoj sobi do polaska u skolu? Moja Lajka je cistija od mnogih ljudi koje znam user posted image

(odgovor članu spps)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.7.2008 14:58:59   
Anoniman
Mog brata je čuvao pas. Non stop je spavao (ustvari spavala - ženka) pored kolevke, i čim se on probudi ona trči po moju mamu i laje - zove je da dođe i vodi je do brata. Tu kerušu smo kupili još kada sam ja bila relativno mala (7-8god), nije više živa. Naime, i ja i brat (koji je 13 god mlađi od mene-hoću da kažem da je bio beba) smo odrasli sa psom koji je spavao sa nama u krevetu, koji nam je lizao tanjir - i nije nam ništa.

Druga stvar je to što kod mene ne dolazi ni pod opciju "razno" da imamo kućnog ljubimca. Meni je to prevelika obaveza. Hoće da piški - neće da piški, nahrani, šta ćeš sa njim dok si na putu...ili operi akvarijum...ili promeni piljevinu... valjda sam se zasitila, kao dete sam stalno imala neke životinje.

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
7.8.2008 20:12:11   
una77
Imamo psa u kuci Chau-chau zenka i nije bas nesto odusevljena bebom ljubomorna je na nju kada bude veca videcemo kako ce biti kada beba bude trckala po kuci. Kada nam dodju druga deca u posetu uglavnom bezi od njih.user posted image

(odgovor članu spps)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.8.2008 22:19:16   
Miss O
Imamo 2 psa Astra i Mali.Jako su nam privrzeni.To su lovacki psi(brak jazavicari). Imali smo i ribice i papagaje i kanarince ali smo ih ispoklanjali jer su obaveze bile velike.

(odgovor članu una77)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
23.10.2008 19:49:27   
dama
Da, papagaja koji se zove PAPIuser posted image

_____________________________

www.dama.in.rs

(odgovor članu Miss O)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
15.11.2008 22:16:44   
guppy RR
Evo sličica mojih ribica
user posted image

(odgovor članu dama)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
6.1.2009 13:31:06   
Penzos
user posted image Za admina jedno pitanje.
Kako poslati sliku kucnog ljubimca slikanog mob.telefonom?
Penzos-13:30-05.01.2009

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
6.1.2009 13:34:37   
kumara
Ja imam 2 sarplaninca!!!!

(odgovor članu Penzos)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
7.1.2009 10:32:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Penzos

user posted image Za admina jedno pitanje.
Kako poslati sliku kucnog ljubimca slikanog mob.telefonom?
Penzos-13:30-05.01.2009



Dragi Penzos, naša guppy verovatno nije videla ovu poruku. Kako ja to radim? Bluetooth - om prebacim sliku sa tel na komp, i ostatak radim po uputstvu iz ove teme KLIK

Nadam se da sam pomogla.

Možda guppy zna neki lakši način. user posted image

(odgovor članu Penzos)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
8.1.2009 8:39:06   
guppy RR
Dragi Penzos,
da li vas interesuje kako se slika prenese iz mobilnog u računar
ili ta slika iz kompjutera na portal?
.. ili oboje?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
18.2.2009 22:43:37   
NadaR
Mi imamo jednog zlatnog retrivera zove se MRVICA! Mm ne voli zivotinje u kuci pa nam je Mrvica vani u boksu! Imamo veliko dvoriste pa mislim da mu je super tako!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
18.2.2009 22:57:14   
sonja999s
jao  ja sam preterala, imam 3kuce. sreca pa zivimo u kuci i svicnem ih napolje kad me smaraju.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
18.2.2009 23:03:35   
Jacaca
Imam pudlu toy ima 5 godina, ali je jako mala, zove se Maza i tretiramo je kao clana porodice.

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
18.2.2009 23:11:04   
Anoniman
Mi imamo psa po imenu Ra, od skoro je clan nase porodice i jos uvek je mali, ima tek 4 meseca. A pre njega smo imali dalmatinca po imenu Aron.

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
20.2.2009 23:21:32   
Jacaca
Ovo je moj kucno ljubimac, clan porodice.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
20.2.2009 23:41:23   
Verus
Jacaca ja sam imala pekinezera zvala se Maza!  I dalje mi nedostaje....umrla je sa 13 godina i to od otrovnog krpelja u sred NS!  Primala je infuziju 4 dana i veterinar je konacno rekao da ne moze nista da uradi za nju...bila je najveselija kuca ikad...stavicu sliku mojih ljubimaca.  Imamo macka Cezara, i psa Argosa.  Cezar ce napuniti 9 godina u avgustu, a Argos je napunio 2 godine proslog oktobra.  Stavicu slikice.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
20.2.2009 23:42:59   
Laura
Ja imam rotfajlera Leu, pa mi njena slika ne ide uz ovu malu slatku pufnicuuser posted image

_____________________________

Snovi nikad ne umiru, umiru samo sanjari ...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
20.2.2009 23:48:23   
stella
4 rotvajlera a zovu se
Stella
Bex
Boa
Konna

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Laura)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
20.2.2009 23:53:40   
Verus
ja ne umem da stavim sliku ovde user posted image kako si ti jacaca stavila tvoju Mazu kad si "umetnula" u poruku?

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
21.2.2009 0:01:45   
Verus
user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
21.2.2009 0:03:58   
Verus
Drag the corners of the transparent box below to crop this photo into your profile picture.Click on people's faces in the photo to tag them. user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
21.2.2009 0:06:17   
Jacaca
e sada na drugu temu isto tako ubaci svoju.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here