|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Iznajmljivanje kuće na planini
29.11.2009 21:29:23   
viking
Drage moje,
da li znate nekoga ko iznajmljuje kuću na nekoj od srpskih planina? Društvo se okupilo, hoćemo negde da zapalimo za Novu godinu, dakle termin je od 30. decembra do 2. januara a išlo bi nas od 12 do 15... Ako imate neki predlog, kontakt, ideju - tu sam user posted image

Hvala!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
29.11.2009 21:44:48   
Anoniman
Imam poznanika koji izdaje apartmane na Zlatiboru, ali ne znam da li je vec izdao za novu godinu, mogu pitati sutra ako si zainteresovana?

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
29.11.2009 22:06:35   
viking
Može ako te ne mrzi, mada vidiš nisam napisala, hteli bismo nešto što bliže Beogradu jer će neki od nas raditi 31. decembra pa će biti malo smor da se putuje 3-4 sata pred sam doček...
Hvala user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
29.11.2009 22:08:32   
Anoniman
Sad sam proverila, i u pitanju su ustvari dva stana, dupleks i obican, na deset minuta peske jedan od drugog, a pretpostavljam da ti za toliko ljudi treba bas kuca?

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
29.11.2009 22:09:07   
Anoniman
ja imam kolegu kog sam mislila da zovem da pitam za Kopaonik...
A ima on kucu i na Divcibarima, mogu da ga pitam i za to...Ako vam je to interesantno...

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
29.11.2009 22:10:43   
viking
Pa bilo bi lepo, da ne pretrčavamo iz jedne u drugu u pet ujutru, mada smo svesni da možda nećemo naći tako veliku kuću...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
29.11.2009 22:11:51   
Anoniman
Pa neka vam onda ovo ostane kao back-up varijanta, ako ne nadjete kucu, ako se odlucis ja cu nazvati tog momka i raspitati se detaljno.

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
29.11.2009 22:12:27   
viking
OTI, Divčibare su nam inetresantnije jer su bliže, jer kao što rekoh neki rade 31. (evo na primer Uroš ide na koktel u Nelt user posted image ) pa ako krenu popodne da ne putuju do kasno u noć...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
29.11.2009 22:12:52   
mihi
Viking možda ste zakasnili, to se za novu godinu traži od početka oktobra, mi smo tako pre dve godine tražili kuću, prvo na Jahorini, pa Kopu i na kraju smo našli na Tari kuću koju smo plaćali 120 evra dnevno nas tri porodice po 40 evra. Za te pare kuća je mogla da bude mnogo mnogo bolja, tako je kad tražiš u poslednji čas!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
29.11.2009 22:13:22   
viking
Važi Nedjo, javljam ti šta smo uradili. Hvala user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
29.11.2009 22:16:00   
viking
Joj, mihi, ne staj mi na muku user posted image
Znam, ali ide nas mnogo, pa dok se svi izorganizuju prodje voz... A i nadamo se da će svi da polete preko granice ove godine zbog viza pa će biti više mesta za nas user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
29.11.2009 22:18:03   
mihi
Viking, možda si u pravu ja jurim Taru ali posle Božićauser posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
29.11.2009 22:27:30   
viking
Srećno ti bilo u potrazi, a ako nešto čuješ što bi mi značilo - javi user posted image

OTI, čekam tvoj odgovor user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
29.11.2009 22:30:36   
mihi
važi Vikinguser posted image .

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
30.11.2009 9:15:12   
viking
Kad malo bolje razmislim - proširujem kriterijum potrage i na  salaše, kuće u ravnici, na selu, jezeru ili bilo gde u prirodi...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
30.11.2009 11:55:50   
Anoniman
Hehe, opet ja, al ti sad javljam za salas. U pitanju je Cenej, 10 minuta od NS. Tamo se nalazi i onaj urbani, mislim da je salas 137, a ovaj nije urbani vec pravi starinski salas, prelep je, mi smo tamo slavili Nesi rodjendan,ali u dvoristu. Mogu da ti dam br telefona pa da se raspitas, a 90 posto sam sigurna da nije zauzet za praznike, posto ga covek inace izdaje samo za takve prilike, ali nema reklame, nije komercijalno...znaci samo kad neko cuje od nekoga.

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
30.11.2009 12:15:26   
viking
Vrednice moja user posted image
Može, samo mi je bitno da to nije takav smeštaj gde će svako imato svoju sobu odvojeno, tj. da nema ni jedne zajedničke prostorije, da ne kažem dnevne sobe. Poenata je da mi tu sve vreme budemo zajedno, pijemo kuvano vino, igramo Monopol (lupam), gledamo TV ili šta već i da zejdno dočekamo Novu godinu. Ako je taj salaš koncipran tako da svako mora da bude u svojoj sobi i da možemo da se nađemo samo na recepciji, onda ništa (izvini ako sam zakomplikovala)...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
30.11.2009 12:17:54   
Anoniman
cekam da mi se javi kolega...pa ti javljam...tebi divcibare meni kop...user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
30.11.2009 12:23:54   
viking
Ma nije ni bitno gde je, samo da se družimo user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
30.11.2009 12:28:50   
Anoniman
evo citiram njegov mail:
"Kuca na Kopaoniku je izdata jos pre 2 meseca i nema slobodnih termina do3. nedelje februara a kuca na Divcibarama je u fazi sredjivanja i pripreme za sledece leto i cisto sumnjam da ce majstori zavrsiti bilo sta do martaili aprila 2010."

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
30.11.2009 12:32:14   
viking
Pa dobro, tražimo dalje... Hvala što si se potrudila user posted image  

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
30.11.2009 14:03:30   
Anck Su Nmaun
I mi smo iznajmili kucu na Divcibare za nas 8 ... mozda se i sretnemo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
30.11.2009 14:07:55   
viking
Pa mi još nismo ništa, još tražimo... ako imaš neku preporuku, javi, pliz user posted image  Ne mora da bude planina, bilo šta van Beograda.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
30.11.2009 14:09:12   
Anoniman
Ma neeeee, to je porodicni salas, to su dve porodicne kuce, nema nikakve recepcije, imas domacina Mitu u jednoj kuci, a vi ste u drugoj, samo opet ne znam koliko tu ima mesta, al svakako je to lako saznati. Ako sin prijatelj sa Mayom 21 na FB ona ima brdo slika, ja imam samo slike iz dvorista, a ona ima i ianutra, ako niste prijatelji poslacu ti pp sa linkom da vidis.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
30.11.2009 14:15:16   
viking
Poznat mi je taj salaš od ranije, čula sam za njega, a pravo da ti kažem, nije nam estetika najbitnija u ovom trenutku pošto smo se baš kasno setili... U fazonu smo - daj šta daš user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...
Mama je majka zauvek. I kad ti postaneš ma...
Moja mama mi i dalje maše da me pozdravi kad odlazim.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here