|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kaiševi za prohodavanje
18.11.2008 9:18:25   
Anoniman
KLIK
Ove sam ja koristila. Kada sam već odlepila od pridržavanja ručica i kada je on ustvari već prohodao samo se bojao da me pusti, onda sam uvela ove kaiševe. Držala sam ih skroz labavo, ali kada počne da pada mogla sam da ga pridržim da ne padne. Onda je počeo da se ponaša bukvalno kao kuče na povodcu (grizao je povodac), pa sam ga ukinula.

Čak sam imala i nezgodnu situaciju, vodila sam Luku na kaiševe, i u susret nam je išla gospođa sa dečakom od 4-5god, dečak je pitao „mama, jesam i ja ovo imao kada sam bio mali?", pokazujući na naše kaiševe, i mama mu je rekla „Ne, sine, ti nisi pas!". Ne sećam se kako sam se iskontrolisala da joj ne razbijem nos! user posted image

Šta vi mislite o kaiševima za prohodavanje? Jeste ih koristile? Jel planirate da ih koristite?

< Poruku je uredio Tasha -- 18.11.2008 9:21:10 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kaiševi za prohodavanje
18.11.2008 18:10:28   
Lu
Ja to nisam koristila i iskreno malo mi je smiješnouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kaiševi za prohodavanje
19.11.2008 8:26:48   
Anoniman
Jeste smešno ali je meni koristilo neko kratko vreme... user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kaiševi za prohodavanje
3.12.2008 12:28:05   
Makili
Hmmm....user posted image Ja ih i dan danas imam ali ih nismo koristili vise su nam sluzili za igru nego sto su bili u funkciji...Urosu je bilo najzanimljivije da kad mu stavim kajiseve on se potpuno opusti i onda ocekuje da ga vrtim kao na ringispilu sto je meni bilo van svake pameti jer mi je koliko god sitan bio uvek bio tezak... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kaiševi za prohodavanje
3.12.2008 12:44:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Makili

on se potpuno opusti i onda ocekuje da ga vrtim kao na ringispilu


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Makili)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kaiševi za prohodavanje
3.12.2008 12:44:39   
guppy RR
user posted image user posted image user posted image pametno dete user posted image

(odgovor članu Makili)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kaiševi za prohodavanje
12.1.2011 13:37:18   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Trudnicica83

a jel neko probao one kaiseve za prohodavanje, ima li to nekog smisla?


Ja sam ih koristila, i još uvek ih koristim user posted image Čak i fizijatri savetuju da se oni koriste, umesto držanja za ruke. Počeli smo kad je bio malko stabilniji, a sad, kad trči, koristimo ih da se ne bi zakucao u nekoga dok trči user posted image
Thumbs up! user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kaiševi za prohodavanje
12.1.2011 13:58:26   
Crvenkapa85
ja sam to jednom videla dok smo se setali,meni je to kao da vodim dete na povodcuuser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kaiševi za prohodavanje
12.1.2011 13:59:20   
lanajelena
Ni meni se ovo ne svidja ni da vidim a kamoli da vodim deteuser posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kaiševi za prohodavanje
12.1.2011 14:01:22   
*Alexx*
To je zato što niste probale. user posted image Nama je savetovao fizijatar. A to kako izgleda... ja znam šta je i kako funkcioniše, pa mi izgleda onako kako treba da izgleda.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kaiševi za prohodavanje
12.1.2011 14:03:13   
lanajelena
Ja sam imala srece da Lana nije trazila da se drzi za ruke nego je picila uz namestaj i samo se pustila e sad ovaj malac ce morati da me urnise(mada sam se sa kicmom vec pozdravila,ni kosmodisk ne pomaze)

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kaiševi za prohodavanje
12.1.2011 15:17:02   
choopa choops
Mi smo ih isto koristili za L, a i za M cemo aBd.

Mi smo imali Canpol, jer je sestra izgubila Chicco-ve koje je koristila za svoju djecu i nasla ih tek kad je L vec uveliko hodala user posted image

Ja sam sa njima prezadovoljna, moja preporuka. To sto ljudi misle da je to za pse, to je vec njihov problemuser posted image Sigurno je zdravije nego da je potezem za rukicu kao neki roditelji pa jadnoj djeci iskoci cijela kost user posted image L je prohodala samostalno sa 11mj i kusur dana, a pojaseve smo koristili mjesecima prije toga i jos nekih 15ak dana poslije.
To je jedna od boljih stvari koje sam joj (ili sebi(zvuci sasavo, ali mene ledja vise ne bole user posted image )) uzelauser posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kaiševi za prohodavanje
12.1.2011 20:13:53   
Anoniman
Mi smo te kaiševe kupili za prvo dete, ali ga nismo koristili jer više voleo da se voda za ručice. Za drugo dete sam koristila svaki dan, i bili su mi odlični. Dete je bilo dosta stabilno, kaiševi su ga samo pridržavali kad bi krenuo da padne. Bilo je raznih komentara kada bih ga vodala u šetnju po gradu, ali mene nije bilo briga. Bebi su bile uvek slobodne ruke, ja se nisam krivila i leđa me nisu ni malo bolelauser posted image Za mene je to super praktična stvar.

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kaiševi za prohodavanje
12.1.2011 20:32:07   
Trudnicica83
Meni je jedino dilema koju imam i oko dubka - na stranu kukovi i to, dete se u tome navikne na bezbednost i posle kad mu skinete plasi se da samostalno hoda. Mojoj kumi se ovo desilo sa dubkom, a cini mi se da moze i sa kaisevima da se desi?

_____________________________

Postala sam mama 4.8.2010! NEMA niceg lepseg od osmeha mog maceta...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kaiševi za prohodavanje
13.1.2011 9:42:57   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Trudnicica83

Meni je jedino dilema koju imam i oko dubka - na stranu kukovi i to, dete se u tome navikne na bezbednost i posle kad mu skinete plasi se da samostalno hoda. Mojoj kumi se ovo desilo sa dubkom, a cini mi se da moze i sa kaisevima da se desi?


To je bila i moja dilema. Mnogo više se navikne na vodanje za ruke, nego kod kaiševa. Poenta je u tome da ne vucaraš dete u kaiševima, već da mu dozvoliš da ide samo, a ti da ga pridržavaš da ne padne. U početku je to malo teže, dok ne bude stabilniji, ali kasnije tek vidiš kako se isplati!


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kaiševi za prohodavanje
13.1.2011 10:12:07   
Crvenkapa85
IZVORNA PORUKA: Trudnicica83

Meni je jedino dilema koju imam i oko dubka - na stranu kukovi i to, dete se u tome navikne na bezbednost i posle kad mu skinete plasi se da samostalno hoda. Mojoj kumi se ovo desilo sa dubkom, a cini mi se da moze i sa kaisevima da se desi?
moja maja je od 6 ili 7 meseca bila u dubku,sama je izasla iz njega sa nekih 11 meseci jer joj je smetao jer nije mogla da dohvati sta je zelela.onda se pridrzavala za sto,stolice.....i prohodala nakon nekih nedelju dana samostano

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kaiševi za prohodavanje
13.1.2011 10:19:46   
*Alexx*
Dubak

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kaiševi za prohodavanje
28.3.2011 12:13:42   
*Alexx*
Dižem temu, pošto smo pominjale ove kaiševe na druženju, i opet da kažem da su kaiševi ZAKON user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kaiševi za prohodavanje
28.3.2011 12:14:52   
Olga75
ti kajisevi su odlicni user posted image user posted image user posted image
jesu me gledali sa gadjenjem ali ja sam hodala uspravno


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kaiševi za prohodavanje
28.3.2011 12:17:53   
lesica
Evo me..Tema za meneuser posted image Najverovatnije danas idem do Akse po kaiseve,a dusebriznicima ako bude smetalo...user posted image Pusticu Lenku sa kasieva na njih user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kaiševi za prohodavanje
28.3.2011 12:18:33   
Anoniman
Ja ću da kupim Nini kaiševe ,a meni korpu za na usta user posted image

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kaiševi za prohodavanje
28.3.2011 12:21:18   
lesica
Sad gledah na aksinom sajtu 560 dinara je kais sa rancem.user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kaiševi za prohodavanje
28.3.2011 12:22:20   
Anoniman
I ja ću da nabavim te kaiševe ovih dana, pa nek misli ko šta hoće. Bitno da me ledja neće boleti.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kaiševi za prohodavanje
28.3.2011 12:23:13   
*Alexx*
Ja imam Chicco, KLIK
Ako može da se skine taj ranac, onda OK, inače će samo da smeta (bar se meni tako čini).


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kaiševi za prohodavanje
28.3.2011 13:00:39   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja ću da kupim Nini kaiševe ,a meni korpu za na usta user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here