|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kapica
25.10.2008 13:10:03   
Anoniman
Zaista ne znam da li sam ja previše zahtevna ili u čemu je problem!? user posted image

Već mesec dana tražim kapicu za dete. Ili je mala, ili je velika, ili je od one vunice što se nakon prvog pranja istegli i postane 3 broja veća, ili pokriva samo vrh glave (uši ništa), ili su boje uklopljene kriminalno... Pa majku mu, zar ne bi bilo jednostavnije da su kapice jednobojne pa u svim bojama? Jesam ja nenormalna što želim da se boja kapice uklapa sa bojom jakne ili makar sa bojom cipela? Jesam ja luda što mislim da on više nije beba i da nema potreba da na kapici bude meda? Šta će mu meda? To samo komplikuje stvari, meni treba obična kapica, u jednoj boji, braon, masl. zelena ili narandžasta. E to nema! user posted image  Našla sam jednu odličnu u Chicco-u...siva. Ali neka gaaaaaadna siva. "Hoćete dobiti u drugim bojama?" - "Zašto? Pa baš mu lepo ide ova uz boju očiju. Vidite kako mu ističe oči!" - "Nisam vas pitala dal Vam se sviđa nego da li ćete dobiti u drugoj boji..." Najviše na svetu mrzim kada me prodavačica ubeđuje da mi (ili Luki) lepo stoji nešto - pobogu vidim ja kako mi stoji, čim sam pitala dal ima u drugoj boji, verovatno mi se ova ne dopada. MNOGO SAM BESNA! Opet ih je krajem oktobra iznenadila zima, i svake godine tako! Ja to ne razumem! user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kapica
25.10.2008 13:36:36   
Jeca*

Ja sam Luki kupila lepu kapicu u beba kidsu. Kapica, sal i rukavice, oko 900 din, ali su onako mekani, kapica ide preko usiju i teget je jer se nama ona slagala sa jaknicom :) Ali mislim da ima u vise boja.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kapica
25.10.2008 14:08:54   
guppy RR
Tašo, hehehehe, stala ti je na žulj prodavačica. I ja mrzim kad me tako uveravaju, da mi nešto lepo stoji, posebno "gospođo, ja sam UVERENA da vi ne nosite veći broj grudnjaka od ovog, dala bi svoju ruku u vatru za to" ..... a kad ga jedva stavim na nos (na grudi ne dolazi u obzir), onda se samo smeškaju "bili ste u pravu".

Ima li u Novom Sadu H&M? Ja tamo kupujem kapice i imaju jaaaaaaako lepe. Vunene, pamučne, svakakve, pokriju i uši :)

A što ne bi sivu? Baš bi vam lepo stajala user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kapica
25.10.2008 14:35:18   
Anoniman
Jao ne staj mi na muku sa H&M. Samo gledam njihov sajt i plakala bih. Najbliži nam je u Pešti. user posted image user posted image user posted image
Sada su mu moji baka i deda doneli 2 jaknice, jedna je iz C&A, a druga iz H&M-fenomenlne su.

U Beba kids-u sam bila pre 2 nedelje, danas nisam ušla jer sam se mnogo smorila prethodnih 10 radnji, a i ulazak u Bebu zahteva extra potrošen novac na aviončiće i sl koji stoje u radnji... user posted image

Ma smisliću nešto.

I ne znam zašto se dečije jaknice prave sa podignutim vratom, kada to samo bode decu kada sednu u kolica i onda moram jaknicu da držim dopola otkopčanu. Jel imaju decu ti što šiju dečije stvari??? user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kapica
25.10.2008 14:52:14   
Jeca*
hahaha....fenomenalno zapažanje. Luka mi se najeo rajsferšlusa user posted image  Nikome ne padne na pamet da napravi zaštitu od materijala da mi se dete ne nabode...ne prođe dan a da ne psujem ko Taša user posted image  a o prodavačicama....ja ušla u beba kids i tražim zeku veličinu 68. Pa Luka mi je dugačak i još pampers, tetra, švedska, bolje da mu je komotniji nego da mu se zateže na ramencima, a mene prodavačica pita "koliko dete ima", ja rekoh "dva i po meseca"....prvo se zgranula, a onda pokušala da mi dokaže kako je to veliko za MOJE dete. . .grrrrr

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kapica
25.10.2008 15:03:57   
guppy RR
user posted image
E... a sad kad se setim... stižu meeee sećanjaaaa...
moje bebice bile maaaaleeecke (47 cm) pa smo im oblačili čak odelca 44 i 50 veličine. Zamisli...
Maliiickiii :))))

user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kapica
25.10.2008 15:23:34   
Anoniman
Kad ugrabim vremena stviću sličicu kako je Luka izgledao pri izlasku iz porodilišta. Bodić (najmanji koji je mogao da se kupi) je bio duži od njega za neki 5cm (visio mu je do kolena), a zoknice... ju ju ju user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kapica
26.10.2008 19:52:52   
Anoniman
Neće da mi upload-uje album, tri puta sam probala... Možda ovako uspem da ubacim sličicu...

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kapica
18.5.2012 15:15:43   
peca
Ni ja nisam mogla bebi da nadjem kapicu... user posted image

...sad je vreme kapica proslo, ali opet treba pokriti usi zar ne ? Vidjam po bebama one trakice, i to je ok fora samo za usi, ali ja to ni u jednoj ranji nisam videla user posted image a obisla sam ih dosta ....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kapica
8.12.2012 12:59:36   
jovicaa
ne znam drugu temu u kojoj bih ovo pitala, pa cu ovde.
da li stavljati bebi od mesec dana kapicu u stanu po ovako hladnom vremenu?
kod nas je 21 stepen u stanu, do sad je bilo toplije, ali sada je 21 od kada je opicio mraz i nekako vuce sa svih strana, imamo jedan spoljni zid i soba izlazi na terasu.
da li bi u ovom slucaju stavljale bebi kapicu u stanu u toku dana ili noci?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kapica
8.12.2012 13:02:18   
Snelle
Ja bih stavljala samo posle kupanja.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kapica
8.12.2012 13:04:23   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: Snelle

Ja bih stavljala samo posle kupanja.

ja mu uvek stavljam posle kupanja jedno sat, dva i malo dogrejemo tada.
a ovako necu da dogrevam kontam da je 21 ok.
a to sto vuce sa svih strana hladan vazduh ne moze da mu zezne nesto?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kapica
8.12.2012 13:06:13   
Snelle
Pa ne znam sad kako to vuče user posted image Jel ti BAŠ osećaš hladan vazduh? Meni su npr uši jako osetljive i ja promaju odmah osetim. Ako je i kod vas tako, onda kapica svakako i inače, neće mu škoditi, osim ako vidiš da se baš znoji kosica ispod nje.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kapica
8.12.2012 16:36:34   
jovicaa
da, da bas osetim kako vuce, ali njegov krevetac je na najzasticenijem mestu... valjda ce i ovi malo pojacati to centralno..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kapica
10.4.2015 18:39:56   
dunja RR
Gde da nađem pamučnu kapu, a da nije baš za malu bebu, pri tom je S moj mali glavonja, ima 47 obim. Sve sam obišla i nemaaa, samo mi nude kačkete, ali meni treba pamučna kapica, eto sada za ovo vreme.

Danas sam ga vodila bez kapice, ali negde čitah da je zbog fontanele preporučljivo nositi kapicu do godinu dana, obavezno (i leti).

Kako ste vi?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kapica
11.4.2015 8:39:05   
isidora88
ja mateji nisam stavljala kapicu kadje toplo napolju, on je u junu imao 6 meseci i nije nosio kapicu celo leto, ja stavljam kapicu samo kad duva vetar ili ako je hladno.
mozes savi staviti kapuljacu kad duva vetric, ako ne nadjes kapicu. jesi gledala u h&m-u? ja sam tamo kupovala set od 2 kapice, bas onako tanje pamucne

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kapica
11.4.2015 8:53:03   
ivaMark
Dunja, moj malac ima sada sedam punih meseci i samo mu navucem kapuljacu a kada je bas vetar jak i ne izlazimo napolje user posted image
Mislim da je suludo da beba nosi kapicu leti, zamisli sebe sa kapom na 30 stepeni a to sa fontanelom mi nikako nema logike user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kapica
11.4.2015 9:01:51   
mika79
Mi stavljamo kapicu jer kod nas uvek duva po malo, ja ne mogu da pronađem odgovarajuću kapicu ili je velika ili je mala, ako je velika stalno mu se pomera sa ušiju a kad je mala ne prekrije ušiuser posted image

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kapica
11.4.2015 9:28:33   
vonavoj
Dunja kako bre nema kapica,,ja sam jos T uzela pom pom..oona se tegli ihaj,pamucna..nosila je skoro godinu dana..evo i sad J stavljam,mada se isteglila..ali radi posao,tanka je.. Bas cu da pogledam kod mene po prodavnicama..poslacu ti ako nadjemuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kapica
11.4.2015 10:03:51   
isidora88
mozes i neki sesiric uzeti zbog sunca, taman ce stititi usi, a i oci od sunca

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kapica
11.4.2015 10:17:35   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: isidora88
jesi gledala u h&m-u? ja sam tamo kupovala set od 2 kapice, bas onako tanje pamucne


Jedino u H&M nisam, jer ga nema u Ušću, a tamo sam neki dan švrljala. A živim na Bulevaru u BG, gde je radnja do radnje, svaka treća dečija, nigde nemaju niti su imali, jel mi verujete (znači za starije bebce, za manje imaju). Evo sada baš dođoh iz šetnje, još par radnji sam obišla, i nigde nema.

Šeširiće imam, neke za godinu, podobijali smo, ali svi mu mali, baš je glavonja user posted image

A baš zbog vetra najviše i hoću, jer do juna uvek pomalo duvka.


Von, ako nađeš, šaljni user posted image , a ja ti šaljem parice, baš takvu tražim, što se rasteže, jedna mi je dovoljna. Hvala ti user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kapica
11.7.2015 15:47:21   
mila83

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Dunja kako bre nema kapica,,ja sam jos T uzela pom pom..oona se tegli ihaj,pamucna..nosila je skoro godinu dana..evo i sad J stavljam,mada se isteglila..ali radi posao,tanka je.. Bas cu da pogledam kod mene po prodavnicama..poslacu ti ako nadjemuser posted image


Pom pom kapice su super,imamo zutu i roze..i bas su rastegljive...Sada pretezno joj stavljam sire trake ako duva vetar,a ne kapu jer je vruce.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kapica
11.7.2015 15:57:58   
aleksandrici
I mi imamo isti problem.I nuopste mi jije jasno kako?A ako i nadjemo onda je sin skida,da li mu smeta ili mu se ne svidja?Pitanje je sad.Odustajem od kapa.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kapica
11.7.2015 16:04:09   
vikiveki
Ja sam mojima stavljala kapice kada smo izlazili napolje a napolju jako Sunce ili duva jak vetar,u drugim slučajevima im nisam stavljala kapice,ćera je imala svoje roze a dečaci su nosili plave tj. ovaj mlađi je nosio sve bratovouser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kapica
11.7.2015 18:52:44   
veselicaa
Mi smo imali nekoliko beba kids kapica,evo jos su nove posle dva deteta,bas kvalitetan pamuk.Skoro S izvadila jednu da stavi na bebu lutkicuuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Roditelji, da li znate za pravilo 3-6-9-12?
U eri moderne tehnologije zavisnost od interneta je nažalost sve prisutnija, naročito među mladima. Kao i svaka druga b...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here