|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kolima u Englesku
21.6.2010 15:54:35   
guppy RR
Da li je neko od vas ikada putovao kolima u Englesku? Vidim da ima više varijanti, od trajekta do Eurotunnela...
Neki savet?

(ja se uvek naivno nadam da će neko odgovoriti na moje ekstra teme, hahahaha)

user posted image


< Poruku je uredio guppy RR -- 21.6.2010 15:55:41 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kolima u Englesku
21.6.2010 16:05:39   
viking
Kakvo crno odgovaranje, super je ideja! Viamichelin kaže da vam od Ljubljane do Londona treba malo više od 14 sati! user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kolima u Englesku
21.6.2010 16:07:18   
guppy RR
Ma sve mi je to jasno, samo ne znam da li da ukrcamo kola na voz ili na brod user posted image

Treba mi neko iskusan... user posted image user posted image
a ne vi, iz Akapulka user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kolima u Englesku
21.6.2010 16:11:16   
simke
Ja sam, lično, pre za brod,jer sam klaustrofobična,nekako mi je taj tunel kao kripta(pu-pu).user posted image

P.S: Ja sam iz Tunguzijeuser posted image user posted image


< Poruku je uredio simke -- 21.6.2010 16:12:00 >

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kolima u Englesku
21.6.2010 16:14:44   
guppy RR
user posted image user posted image
(čekam da mi viking opali šamar)

user posted image

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kolima u Englesku
21.6.2010 16:18:40   
viking
Viking je pacifista, načekaćeš se user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kolima u Englesku
21.6.2010 16:20:09   
simke
user posted image
Viking još nije odgovorila na pitanje:brod ili voz?user posted image


(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kolima u Englesku
21.6.2010 16:23:03   
viking
Uf, pa ne znam, morala bih da pogledam na netu šta koliko košta i koliko koja opcija traje, koliko bismo čekali tj. kada su polasci itd itd (da ne ispadne da moram da kremen u tri ujutru da bih stigla na voz/brod). Nisam ni klaustrofobična niti imam morsku bolest pa mi je s te strane sve jedno, odlučila bih na osnovu ovih drugih parametara... user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kolima u Englesku
21.6.2010 16:26:19   
mamica salamica
Ja sam isla Eurostarom i put od Pariza do Londona (Kindgs Cross) traje oko sat vremena. Mislim da kola ne mogu na eurostar voz, atakodje bilo to preskupo zadovoljstvo. Preporucila bih brod , iskrcavanje verovatno u Doveru , posle je autoput. caos, nadam se da sam pomogla

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kolima u Englesku
21.6.2010 23:03:43   
Anoniman
Zašto ne avion? user posted image

(odgovor članu mamica salamica)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kolima u Englesku
1.7.2010 11:52:33   
guppy RR
OK, da malo dopunim svoju temu :))

Ipak je tako da se može Eurotunnelom u Englesku. Na voz natovariš kola i čekaš da te taj voz preveze kroz tunel. Kažu da je to najbži i najefikasniji način za put.

Druga varijanta je trajekt. Najbolja veza mi se čini Calais (Francuska) - Dover (Engleska). A o iskustvima sa jednim i drugim načinom pisaću kad se vratimo.

Zašto ne avionom Tasho? Zato, što volim da putujem. Da istražujem. Da spavam u jednom gradu, a posećujem sve što ima u okolini. Igrališta. Parkove. Akvarijume. Jezera. Prirodu........ To mi treba trenutno, a deca su oduševljena takvim putem.



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kolima u Englesku
1.7.2010 12:01:33   
NinaMandarina
Guppy, nemam odgovor na tvoje pitanje, samo sam htela da ti kazem da ti je ideja odlicna i da si me podsetila na mene user posted image .

Ipak smo rodjene istog datuma user posted image . Nema tog putovanja koje moze da se poredi sa putovanjem kolima negde, sa usputnim stajanjem gde god pozelimo. I mm i ja ovog leta idemo u avanturu user posted image . Zelim vam lep provod user posted image i puno lepih trenutaka user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kolima u Englesku
1.7.2010 12:02:13   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: guppy RR



Zašto ne avionom Tasho? Zato, što volim da putujem. Da istražujem. Da spavam u jednom gradu, a posećujem sve što ima u okolini. Igrališta. Parkove. Akvarijume. Jezera. Prirodu........ To mi treba trenutno, a deca su oduševljena takvim putem.




Da i ja sam pisala da je to koncept mog ovogodišnjeg letovanja.

Hihiihihi vidi se da radimo zajedno, we have the same needsuser posted image


(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!
Uskršnja URADI SAM KLACKALICA
videophoto
Da bi ove godine dete napravilo posebnu Vaskršnju čestitku – napravićemo ovu klackalicu Uradi Sam Uskršnju Karticu.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here