|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Korektor
27.6.2017 13:26:14   
vocicana
Morala sam da otvorim temu, bas me interesuje devojke, koje imate problem kao ja, ogromne tamne kolutove ispod ociju, koji korektor koristite, kakva su vasa iskustva, koji najboljeprikriva sve te nedostatke.
Trenutno koristim Maybelline na klik klak, sa sundjerom za aplikacijju, izgleda kao marker. Nije los, ali mi treba nesto da sakrijem ove tragove umora.
Da li je neka od vas probala Vichy korektore, neku firmu dajte za predlog.
Hvala.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Korektor
27.6.2017 14:02:04   
Anck Su Nmaun
Dobra tema jer ja vec duze vreme mislim sta bih uzela.pa se sve ne usudjujem. Ali ja bih neki "meksi" ako ga tako mogu nazvati, da mi ne pojacava bore. Jer isto kao i puder..izgledamo 10 godina starije sa njim.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Korektor
27.6.2017 14:14:05   
mali_mis
A NYX HD
Nije da podocnjaci nestanu skroz od njega, ali ih fino sakrije.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Korektor
27.6.2017 20:32:59   
Duškić
Ja sam samo neke obicne koristila. Zaova neki buržoa korektor i super joj prekrije, ona ima tamne jako.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Korektor
27.6.2017 20:53:31   
Sanjalicaaa
Ja imam Aurin i nisam zadovoljna. Nije za preporuku.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Korektor
28.6.2017 9:42:17   
nata11
Meni sve to Pan stic pokije.

_____________________________





(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Korektor
28.6.2017 18:39:12   
emicaa
ja sam totalni laik za sakrivanje nedostataka na licu tako da ti ne mogu pomoci.Sad mene zanima ako sakrijes podocnjake korektorom kako onda posle izvesti da se ne primjeti korektor user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Korektor
1.7.2017 14:35:20   
vocicana
Probala sam NYX, na cetkicu je bio poput sjaja upakovan, nijansa broj 3 je bila, kupila sam ga ukupno 4 puta, ali 4-ti put to vise nije bilo isto. Sta su promenili, nemam pojma.ALi nisam vise zadovoljna. Crrect me od AURA, nisam ni sa njim zadovoljna jer se ulije i zacementira u pore i borice oko ociju, nikako ne izgleda, kao da me je neko dete sminkalo.
Ovaj maybelline sto imam stvarno je fin, to je od sminke sa kojom radim, ali vise ga ne mogu nabaviti, trenutno je neki zastoj.
Kupila sam pre 3 godine, ARTDECO kamuflazni korektor, alije toliko tezak za podocnjake, kao porculanska lutka izgledam, broj je 6, ima ih u Jasmin parfimerijama, ali ga ne koristim cesto.
Vodim se mislju da probam nesto od Bourjous pa vidim da je neko napisao da je dobar. Da probamo i to.
Pan stick od MF je tezak, to mi je puder u stiku i bas mi je tezak za podocnjake. Da, da , sada sam se setiola, postoji i LA PRO concealer, ali cu uzeti banana boju koju cu da izblendam dobro pa da vidimop. Ne znam sta cu. Grozno izgledam, jos neispavana, uzas jedan.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Korektor
1.7.2017 14:49:53   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

ja sam totalni laik za sakrivanje nedostataka na licu tako da ti ne mogu pomoci.Sad mene zanima ako sakrijes podocnjake korektorom kako onda posle izvesti da se ne primjeti korektor user posted image

Takodjeuser posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Korektor
2.7.2017 13:44:23   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

ja sam totalni laik za sakrivanje nedostataka na licu tako da ti ne mogu pomoci.Sad mene zanima ako sakrijes podocnjake korektorom kako onda posle izvesti da se ne primjeti korektor user posted image


A ima ona fora, kupis korektor za nijansu svetliji od pudera, pa posle puderom sve lepo zamaskiras, al pazis da se ne zacementiras user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Korektor
3.7.2017 14:21:33   
vocicana
Tako je Mishu, ja tako uradim,mada zaista ne volim da izgledam kao porculanska lutka, samokada prilika nalaze. Mada moram da konacno pronadjem nesto sto mi odgovara, da vise ne lutamn, mada kao sto sam gore napisala, svaku 3-cu ili 4- tu turu upropaste. Tako sa praskovima za pranje, takoi sa sminkom uglavnom.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Korektor
4.7.2017 10:03:55   
mali_mis
Voci tako je sa svime, prvih nekoliko serija su im fenomenalne, posle kad te navuku, upropaste i misle da neces skontati.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Korektor
18.7.2017 17:13:29   
dddaca
Ja koristim NYX HD br.6 i nije los. Ne prekrije potpuno, ali zadovoljavajuce. Nisam primetila neku promenu u razlicitim serijama. Kupovala sam vec nekoliko puta. Ali naravno i ja uvek trazim bolje, tako da me bas interesuje ova tema

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Korektor
19.7.2017 8:13:40   
vocicana
dddaco, ja narucilaovaj LA PRO, javljam utiske kakav je.
Ovih dana sam narocito kao grobina, bas sam umorna, nema te sminke koja ce pokriti ove kolutove. Moji podocnjaci nisu nateceni, vec su crnmi, crni. Boze mili, neko bi me pitao da nisam nesto bolesna. Uzasno izgledam.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Korektor
11.10.2017 19:52:44   
medamisko
Ja imam neki sephora korektor i lepo mi pokriva.
Menjam sminku stalno.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Korektor
12.10.2017 20:54:46   
choopa choops
Voci a da probaš sa narandžastim concelear-om?

Ja inače nisam koristila ni puder ni korektore ni ništa sve do prije mozda dvije godine, a onda sam nažalost dobila melazmu i sad moram user posted image . Melazma je isto tamna prebojenost kože, fleke po licu, a kod mene tamna prebojenost iznad usana koja izdaleka izgleda kao brkovi. I onda sam probala da je prekrivam sa raznim korektorima i izgledalo je još gore, sivo, užasno. Onda sam otkrila ovaj sistem i ne da je odličan, nego se ne vidi uopšte.

Dakle, nanesem narandžasti concealer (koji sam se ubila da pronađem, i našla sam paletu od Catrice sa pet boja: narandžasta, zelena, roza i dvije bež nijanse), pa podlogu i onda BB kremu (ti mozes i puder ako ga inace koristis, meni je to tesko jer mi je suvo lice i baš se jako vidi kada stavim).

Probaj ako nađeš pa javi da l' si uspjela...Mislim, realno ako može ovo da prekrije, onda su tvoji podočnjaci mala maca. Bitno je jako da concealer je narandžasta nijansa, ne roza. Mislim da i Nyx proizvodi neke kao u maloj kuticiji, ali ja nisam mogla da nađem kod nas.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Korektor
12.10.2017 20:58:34   
Dragica Draga
Ja nikada nisam koristila, uglavnom uspevam da pokrijem puderom.... mislite da korektor moze da pokrije bolje?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Korektor
14.10.2017 14:43:01   
vocicana
Naravno da moze, kako ne, pa korektor je jako vazan deo sminke, ja da nije njega izgledala bikao da sam imala napad bubrega koji nijeprestao nedelju dana.
Choopa moja draga, nasla sam, stavljam orange od LA PRO , fantasticanje! Ne opterecuje tu finu kozu ispod ociju, fantasticno kamuflira, bez osecaja tezine i onog osecaja kao da imas stipsu na licu. Peporucujem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Korektor
20.10.2017 15:53:41   
MamaNecaVo
Korektor prekriva mnogo bolje od pudera.
Samo je sustina pronaci odgovarajuci i nauiciti kako ga je najbolje naneti.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Korektor
17.1.2018 11:53:11   
IvanaSK RR
Ja sam dobila Eucerin korektor i fin je skroz.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Korektor
25.2.2018 1:44:53   
Srecko47E
Ja koristim clinique korektor u nijansi 2.
Nervira me sto je cetkica siroka pa pola korektora posle apliciranja ostaje u cepu.Lepo prekrije ali za te pare moze i bolje.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Korektor
11.3.2018 11:08:21   
veselicaa
Trenutno essence,lepo prekriva.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Korektor
29.4.2018 19:57:59   
MimaKos
Uz puder koji sada koristim i ne treba ti korektor, stvarno je odlican, dermablend 3d

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Korektor
29.4.2018 20:29:54   
Anck Su Nmaun
Trebao bi mi jedan al ono nikad da se setim

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Korektor
29.4.2018 20:32:41   
MimaKos
Pre sam Max faktor koristila kao olovka, i odlicni su, roze i zuti..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here