|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koristite li intimni sapun?
13.11.2008 10:07:12   
Anoniman
Našla sam neke rasprave i textove na ovu temu, ako imate vremena, pročitajte. U svakom slučaju, pitanje je, koristite li intimni sapun? Ja lično ga ne koristim.

DRUGI FORUM

OPET NEKI FORUM

INTIMNI SVET DEVOJČICA

I OPET FORUM

Vidim da nekim forumima intimne sapune povezuju sa Candidom. Jel ima neko ko o ovome zna nešto više, jer ja nemam pojma?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Koristite li intimni sapun?
13.11.2008 20:12:04   
guppy RR
Ja sam imala neko vreme mini-probleme... pa sam počela da koristim intimni sapun. Razlog za korišćenje intimnog sapuna po mom mišljenju je to, da je pH tih sapuna prilagođen pHu naših intimnih delova... dok običan sapun za telo pod 1. prejak je za tako osetljivo mesto 2. pun je nekih parfema i sličnih tvari koje ne treba stavljati tamo dole user posted image

U glavnom.. otkad koristim intimni sapun ... SUPER.
A preporučujem Lactacyd Femina. Za mene jedini i najbolji.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Koristite li intimni sapun?
13.11.2008 23:05:50   
Anoniman
Možda zato ti imaš PAP 1 grupu... Moraću da razmislim o tome da počenem da ga koristim... user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Koristite li intimni sapun?
13.11.2008 23:38:23   
guppy RR
Pa... meni je rečeno, da takav sapun pomaže da se sprečavaju infekcije i gljivične upale. Recimo baš Lactacyd Femina ima u sebi i odgovarajuću kulturu... A sve ti to koristi, da se dole održi ispravna "flora i fauna" LOL user posted image

U glavnom, više pročitajte OVDE.

I da.. iskreno mislim, da mi to pomaže kot PAP I.

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Koristite li intimni sapun?
14.11.2008 0:19:43   
kumara

IZVORNA PORUKA: guppy
I da.. iskreno mislim, da mi to pomaže kot PAP I.


Drage moje, sutra svi pravac apoteka i da popravljamo taj nas PAP sa II/III na I!!! user posted image

Bez sale, sad sam gledala na netu i stvarno kazu da je dobar (nije da ti ne verujem guppy user posted image , ali mene su ucili "veruj, ali proveravaj!")

Inace, i ja ima isto prilicno pozitivno iskustvo sa jednim drugim takvim sapunom (ali vise ne znam kako se zove, davno je bilo) koji sam dobijala iz Francuske. Trazila sam ga kod nas i nema ga.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Koristite li intimni sapun?
14.11.2008 8:23:06   
Jeca*
Ja isto koristim ovaj i znam da ga preporučuju lekari, posebno trudnicama. A volim i NIVEA INTIMO ima roze i zeleni, ja vise volim roze

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Koristite li intimni sapun?
14.11.2008 9:03:51   
Anoniman
Ako vas zanima - posle posla ću ići u apoteku !

A posle nekog vremena (nakon početka korišćenja) ću vam javiti kakvo je stanje sa, kako bi BINCE rekla, mojom malom. user posted image

BTW, BINCE... nema je, a pre neki dan nije dobila... user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Koristite li intimni sapun?
24.11.2008 14:11:13   
guppy RR
Drage moje, saznala sam da ima da se kupi još jedna stvar od Lactacyd-a, koja se koristi za vreme manjih upala ili gljivične infekcije. U biti se radi o koncentratu tih lacido-bakterija (šta li su) i preporučeno je, da se koristi 1x nedeljno, ili ukoliko imate neku infekciju, 1x dnevno.

Ja sam to sebi kupila, više o tome možda u jednoj novoj temi, ako stignem.
Radi se o koncentratu BEZ SAPUNA, tako da u dlan uspeš malo te tečnosti i dodaš 2x toliko vode (znači sve to stane u dlan) i onda se time oprereš i DOBRO ispereš vodom. Jako sam zadovoljna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Koristite li intimni sapun?
24.11.2008 14:19:20   
kumara
Jao super!!! Trazim u apoteci Lactacyd bez sapuna ili se nekako zove?
Nikako da odem da kupim i onaj prvi sto si rekla, taman cu sad da odem da uzmem oba.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Koristite li intimni sapun?
24.11.2008 14:25:29   
Anoniman
Meni i dalje stoji u tašti papirić Lactacid femina, bila sam milion puta u apoteci da kupim raznorazne stvari za Luku, ali sam svaki put zaboravila sebe... user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Koristite li intimni sapun?
24.11.2008 14:45:14   
guppy RR
Ta druga stvar od njih izgleda ovako:
user posted image

Znači duguljasta flašica i mora da piše negde da je koncentrat. Ajde molim vas raspitajte se u apoteci pa da vidimo šta kod vas kažu o tome.

< Poruku je uredio guppy -- 24.11.2008 18:36:58 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Koristite li intimni sapun?
24.11.2008 18:18:06   
kumara
user posted image user posted image user posted image Ja sad bila u apoteci i ovde kod mene je nema. Moracu da odem u neku civilizaciju tj. vecu apoteku da potrazim. Javljam sta su rekli kad nadjem.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Koristite li intimni sapun?
24.11.2008 18:31:03   
guppy RR
Da nema to u nekom Mercatoru možda... Kod nas se prodaju i u običnim radnjama.
Evo stavila sam ti gore sliku i ovog drugog proizvoda.

< Poruku je uredio guppy -- 24.11.2008 18:37:21 >

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Koristite li intimni sapun?
25.11.2008 16:41:25   
kumara
Ma u mom "selu" nema Merkator. user posted image user posted image user posted image Treba da ga otvore do kraja godine.
Ma nacicu ja to, iskopacu negde. Javicu ti sta sam uradila.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Koristite li intimni sapun?
24.1.2009 20:54:23   
Jeca*
Izvinjavam se na antireklami, ali intimna kupka Carefree je skroz bezveze. Kupila sam je i uopšte mi se ne dopada.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Koristite li intimni sapun?
24.1.2009 20:57:49   
Rebecca86
Ja koristim intimni sapun

_____________________________

Dok stignes na red, promene se pravila.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Koristite li intimni sapun?
24.1.2009 21:32:27   
sneza24
Ja koristim gel za intimnu negu

(odgovor članu Rebecca86)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Koristite li intimni sapun?
24.1.2009 23:19:19   
Anoniman
Jao super što ste digle ovu temu jer sam htela da pišem ali sam zaboravila...

U petak kaže mi dadilja Lukina... ZAMISLITE ŠTA JOJ SE DESILO!

Naručila je AVONov intimni sapun, stigao i ona sva srećna, super... opere se... i sledeći dan boli, peče, grebe... kaže odlepila... uzme ogledalo - pogleda... kaže RAGADE! user posted image  Pitam KAKO???? Kaže, i ona je bila u čudu, krene da gleda po pakovanju... ISTEKAO ROK TRAJANJA! Poslali su joj intimni sapun sa lošim rokom!

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Koristite li intimni sapun?
24.1.2009 23:20:34   
Jeca*
Uh......prekrstila sam noge, od muke, dok sam čitala tvoju poruku user posted image user posted image

premda ja UVEK i SVEMU proveravam rok trajanja!!!

< Poruku je uredio Jeca02 -- 24.1.2009 23:21:34 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Koristite li intimni sapun?
24.1.2009 23:24:33   
Anoniman
Ja nemam naviku, zato sam to i napisala. Dešavalo mi se da donesem pokvarenu pavlaku iz radnje.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Koristite li intimni sapun?
25.1.2009 7:27:57   
gracija
Ja sam koristila intimni sapun,Carefree,i poslije kratkog vremena pocelo je peckanje.Otisla sam kod svog doce i on mi je rekao da ne upotrebljavam nikakav intimni sapun,jer bez obzira sta pise na njima(mislio je na pH i slicno),narusavaju vaginalnu floru.Od tad koristim cistu vodu i peckanja nema.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Koristite li intimni sapun?
27.1.2009 12:24:17   
guppy RR
Drage moje, juče sam opet bila kod ginekologa... i opet rezultat prošlog pregleda je PAP I ... t.j. "A".

Kažem vam lepo... kupite intimni sapun... samo da nije neko namirisano sranje, već da ima neko dejstvo (očuva pH, pravi nivo bakterija i slično).

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Koristite li intimni sapun?
27.1.2009 12:28:24   
Anoniman
guppy nam je pukla! user posted image

Ne psuj ženo!

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Koristite li intimni sapun?
27.1.2009 12:47:18   
Maya21
Ja koristim CLIVEN ali mi jako dugo traje i vec mi je dosadio, a da ga bacim, ne da mi se... Cula sam da je Femina super, razmisljam da je kupim, pogotovo sad pred kraj trudnoce kad zna da se sve poremeti...

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Koristite li intimni sapun?
27.1.2009 13:48:17   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: Jeca02

Izvinjavam se na antireklami, ali intimna kupka Carefree je skroz bezveze. Kupila sam je i uopšte mi se ne dopada.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image slazem se

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here