|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kosa i sexualnost
28.5.2009 11:36:20   
Anoniman
Čitam na rr.hr:

Upravo sam pročitala da što je duža i zdravija kosa kod žene, to je izražajnija njena seksualnost. A kad žena izgubi volju za seks ošiša se na kratko

I sada vrištiiiiiiiiiiiiiiiim od smeha! user posted image  Da vam kažem - ova tvrdnja nema veze sa mozgom! user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kosa i sexualnost
28.5.2009 11:39:11   
Anastazija
Nema vez s mozgom...

Ja sam sebi bila extra sexy upravo sa kratkom kosicom.. I sigurno sam bila vise za akciju tako sama sebi sexy.. sada se ponekad gledam u ogledalo, onako vezane kose i kazem sebi - babo jedna.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kosa i sexualnost
28.5.2009 11:40:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anastazija

babo jedna.. user posted image user posted image


... i onda ja odoh i ošišah se! user posted image

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kosa i sexualnost
28.5.2009 11:49:01   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Anastazija

babo jedna.. user posted image user posted image


... i onda ja odoh i ošišah se! user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kosa i sexualnost
28.5.2009 11:54:30   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Čitam na rr.hr:

Upravo sam pročitala da što je duža i zdravija kosa kod žene, to je izražajnija njena seksualnost. A kad žena izgubi volju za seks ošiša se na kratko

I sada vrištiiiiiiiiiiiiiiiim od smeha! user posted image  Da vam kažem - ova tvrdnja nema veze sa mozgom! user posted image


naravno da ova tvrdnja nema veze sa mozgom user posted image
zelja je ista i dok sam imala dugu kosu i sad sa kratkom kosom... jos mi je sad i lakse  jer me muz manje cupa user posted image kad se malo zanese user posted image

< Poruku je uredio pahulja76 -- 28.5.2009 11:55:00 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kosa i sexualnost
28.5.2009 11:57:10   
Jeca*
Da, ali mnogi muskarci su misljenja (ogradjujem se, ne svi, i ovo ja iz licnog iskustva) da je zena sexipilnija ako ima dugu kosu! Koliko sam samo to puta čula...

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kosa i sexualnost
28.5.2009 11:59:21   
Anoniman
Eh, sada se tu ustvari poteže pitanje, da li oni uopšte vide razliku između zdrave i ofucane dugačke kose kod žene?
da li je to onaj momenat kada mi kažemo "Jao kakav frajer, a pazi nju, rasčerupana, ofucana, jeftina", a ustvari joj je samo kosa gadna, mi, žene to vidimo, a oni...?

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kosa i sexualnost
28.5.2009 12:01:12   
Jeca*
Slažem se!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kosa i sexualnost
28.5.2009 12:03:35   
pahulja76
da, Jeco... u pravu si... moj je odavno hteo da se osisam... da ima kako je rekao "drugu" zenu a kad sam se osisala onda je bilo "pa, nisam mislio toliko kratko, mislio sam na paz" ...  i sl. ... e, al' ja kad se sisam onda se sisam user posted image a i kosa mi brzo raste... pa, ne moze uvek da bude  po njihovom... a i koliko sam primetila nesto mu i ne smeta moja kratka kosa jer me non-stop salece po kuci user posted image pogotovo otkako sam se opet ofarbala u boju koju sam imala kada smo se upoznali user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kosa i sexualnost
28.5.2009 12:55:26   
afrodita
Ma ja mislim duga ili kratka kosa nema veze sa
sexom. Jedino muskarac koji se drzi za kosu zene
(citaj:upregne je) moze da padne kada se ona osisa
user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kosa i sexualnost
28.5.2009 12:57:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: afrodita

(citaj:upregne je)


user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kosa i sexualnost
28.5.2009 13:00:32   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Čitam na rr.hr:

Upravo sam pročitala da što je duža i zdravija kosa kod žene, to je izražajnija njena seksualnost. A kad žena izgubi volju za seks ošiša se na kratko

I sada vrištiiiiiiiiiiiiiiiim od smeha! user posted image  Da vam kažem - ova tvrdnja nema veze sa mozgom! user posted image



Pa onda ja poslednjih 11 godina nemam želju user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kosa i sexualnost
28.5.2009 13:01:00   
bebać
ni meni to nema puno smisla...mada moj m misli da je 'žena seksipilnija sa dugom kosom'...sad dal priča zato što ja imam podugu kosu,ili...

ma meni sexualnost ponekad nema veze sa ničim fizičkim...znate one ribe kad ih vidimo i upitamo se 'ma šta je vidio na njoj'... pa,fizički nema ništa garant,ali opet ima 'ono nešto'user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kosa i sexualnost
28.5.2009 13:03:09   
Sneža
Tacno tako Bebac,bitno je "ono nesto" a ne kosa,boja,ravna,kovrdzava...

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kosa i sexualnost
28.5.2009 13:38:45   
Anoniman
ja cijeli zivot imam dugu kosu al zato sto ja volim ...a mozda i zato sto mi uopste kratka ne stoji .... sto se toga tice nemam ama bas nikakvo misljenje ...kome se sta svidja nek nosi....a tvrdnja da izgubi volju za sex pa se osisauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kosa i sexualnost
28.5.2009 13:40:37   
NadaR
ma meni sexualnost ponekad nema veze sa ničim fizičkim...znate one ribe kad ih vidimo i upitamo se 'ma šta je vidio na njoj'... pa,fizički nema ništa garant,ali opet ima 'ono nešto'

I ja kazemuser posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kosa i sexualnost
28.5.2009 13:42:14   
Anoniman
Ovaj moj je lud za mojom kosom user posted image I ne da mi ni pod razno da je peglam....nije mu bitno nishta....samo da je kovrdzava ....a dugachka manje vishe user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kosa i sexualnost
28.5.2009 22:33:45   
eugenija
Aaaahaaa, zato su se hipici fu**** ko štuke... Sad je meni sve jasnouser posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kosa i sexualnost
2.6.2009 22:52:40   
marince1
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Ovaj moj je lud za mojom kosom user posted image I ne da mi ni pod razno da je peglam....nije mu bitno nishta....samo da je kovrdzava ....a dugachka manje vishe user posted image user posted image user posted image



I mm obozava moju kosu i nikako mi neda da se sisam!
Meni je kosa stvarno ok,bas je ''cuvam'' i prilicno je duga,ali me nekad smori i osisala bih je.
Ka dsam pre 2 godine skratila siske mm nije 3 dana razgovarao samnom user posted image user posted image user posted image
Mislim ja to stvar ukusa i sa sexom nema nikakve veze

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kosa i sexualnost
2.6.2009 22:59:34   
sneza24
I mm obozava moju kosu.Sad posle svadbe sam se par dana sa njim ubedjivala da moram da se sisam.A krajevi su mi bili procvetali i stvarno sam morala da je skratim.I skratila sam je za nekih 4-5 cm i naljutio se sto sam je toliko skratila a rekla sam da cu samo malo.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kosa i sexualnost
19.12.2016 12:20:10   
vocicana
Da li je duga kosa neki fetis svakog muskarca zbog cupanja i malo grubljeg izrazavanja sexualne zelje pohranjen xxx filmovima?
Da li mislite da ih uzbudjuje promena boje i duzine kose?
Msm da li stvarno neko moze da kaze da ako je skratio kosu strajkuje , ne zeli da se sexa ili je zenama jednostavno potrebna neka promena?
MM voli lepu dugu kosu, ali moja nije ni lepa ni duga, s tim sto je bitno da je bar do ramenauser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kosa i sexualnost
19.12.2016 12:57:11   
Anck Su Nmaun
Mislim da je zena s dugom kosom mnogo sexipilnija, ne kazem.da nije lepa s kratkom ali sto jes jes user posted image
I mm voli da me vidi pustene kose odmah i prokomentarise user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 19.12.2016 12:58:09 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kosa i sexualnost
19.12.2016 13:00:08   
IvanaSK RR
Mom muzu je svejedno i koja je duzina i koja je boja.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kosa i sexualnost
19.12.2016 20:44:22   
Ana RR
Imala sam i dugu i kratku kosu i definitivno se osećam ženstvenije i više sexi sa kratkom kosom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kosa i sexualnost
5.11.2018 20:59:04   
Dora89
Kao i sve drugo, zavisi od osobe do osobe. Možda se vi osećate više sexy sa kratkom kosom, ali jeste li primetile da se žene često ošišaju na kratko kad uđu u menopauzu?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here