|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Muskarci vole nevaljale zene
6.2.2010 11:29:08   
Anoniman
Muškarci više vole vragolanke, devojke slobodnog duha, željne uživanja od smernih maminih anđelčića. To nije bez razloga...   

"Nevaljale" devojke nisu zaista loše, nevaspitane, bezobrazne. One žele da uživaju u životu. Ne stide se te želje, jasno će je pokazati, neodoljivo i provokativno. Po tome su slične muškarcima, koji im daju prednost u odnosu na smerne, povučene, uštogljene devojke.
 
One ne jure brak
  Te devojke ne jure ozbiljnu vezu. Neće bodovati momka kao budućeg supruga, neće pričati o braku i srećno udatim drugaricama. Đavolica neće planirati upoznavanje roditelja. Ona misli na sadašnji trenutak i uživa u njemu. To opušta muškarca. On uživa u vezi i ne razmišlja da li je lovina.   
Provokativno se oblače 
One nose provokativnu odeću. Ističu svoje adute, obožavaju sexi veš i visoke potpetice. Na prvi pogled muškarci znaju ko je pred njima. Vragolasti pogled i osmeh mogu biti samo dodatak.   
Znaju da prime kompliment  
Nijedan kompliment ih neće zbuniti ili zastideti. Ako dobiju pohvalu za kosu ponosno će zabaciti glavu. Za njih ne postoje nepristojan kompliment. Ako joj pohvalite grudi isprsiće se koketno.    
Slušaju masne viceve
 
U njihovom prisustvu muškarci slobodno mogu da pričaju masne viceve i prave dvosmislene šale. One se neće naljutiti, zastideti... slobodno će se smejati, dodaće neku šalu. To daje opuštenu atmosveru, a muškrci se ne plaše da će biti ocenjeni kao prosti.    
Uživaju u životu
 
Slične su muškarcima po tome što vole da uživaju u životu. Ponekad upadnu u nevolju zbog toga. Ako im muškarac ispriča svoj gaf, neće ga osuđivati. Ona ima sličnu priču. Ili se njoj slično desilo ili nekom njenom prijatelju upravo isto to.    
Ne zvocaju
 
One neće zamarati sitnicama, neće se žaliti na sve i svašta. Ako im nešto smeta to rešavaju usput bez mnogo priče. Vruće joj je – skinuće se. Preglasna je muzika – ugasiće je.    
Vole da se skidaju
 
Neće se pitali  da li će me sutra poštovati. Neće takticirati i računati koliko treba vremena da prođe do prvog poljupca i sexa. Ako želi da ode u krevet – učiniće to.  
Odlične su u krevetu   Muškarci su u to ubeđeni, mada to nije pravilo. Očekujući odličan sex, on je opušteniji i samouvereniji, pa i ako ne bude zemljotres biće zadovoljan. Sećanje na taj sex će biti bolje od njega samog. I ako nije bilo očekivanih vratolomija, on će ubediti sebe da je bilo fantastično.

izvor

< Poruku je uredio OTI -- 6.2.2010 11:30:30 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
6.2.2010 23:57:52   
Ellenica
Ne volim etiketiranje ni muškaraca ni žena.

_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 0:01:09   
indy_25
hahhahah nasla sam se u ovome svemu, na ovo sam i upecala mog muza ali vise nisam takva sada sam dobra zenica.

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 0:03:18   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Ellenica

Ne volim etiketiranje ni muškaraca ni žena.

(odgovor članu Ellenica)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 0:13:40   
Dora
Sviđa mi se tekst, volim takve žene...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 0:15:53   
cipiripi
Oni jednostavno vole kad zena preuzima inicijativu, a ne stalno oni..to ih cini TOP i takve zene vole..krajnje spontane i seksi pa makar bile u flekavoj majici i klompama user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 0:25:30   
Dora
user posted image meni nije toliko bitan izgled neke žene koliko njeno držanje. Volim kad vidim samopouzdanje, energiju, kad se žena ne promeni u muškom društvu nego je i dalje spontana...
Volim kad ostane ista i posle udaje, kad ima svoje stavove, kad se ne promeni...
Volim kad je se muškarci pomalo plaše...
Kad je nepredvidiva, kad se ne plaši svojih osećanja. To mi je seksiuser posted image
Jako volim kad zna da se nosi sa muškim pogledima i komplimentima, kad ima oštrinu da mu uvek može spustiti ako pretera u tome... Kad joj druge žene zavide, kad im smeta kako se oblači, kako koketirauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 0:36:07   
Ellenica
Kad bi sve bile kao u gore navedenom tekstu, počemu bi bile jedinstvene?



_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 0:37:13   
Dora
Ne kažem da sve treba da budu iste, samo kažem kakve žene ja volimuser posted image
Ukusi su različiti

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 0:37:20   
cipiripi
boji kose i visini potpetice user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 0:39:17   
Dora
IZVORNA PORUKA: Ellenica

Kad bi sve bile kao u gore navedenom tekstu, počemu bi bile jedinstvene?




Ni muškarci ne vole samo jedan tip žena. Ne misli se bukvalno da svi muškarci vole takve ženeuser posted image
Ja mislim da se obično ožene sasvim suprotnim devojkama, da ih glava ne boliuser posted image

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 0:41:14   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: Dora

Ne kažem da sve treba da budu iste, samo kažem kakve žene ja volimuser posted image
Ukusi su različiti



Ok Dora tvoj post mi je dobar
Mislim na onaj tekst gore koji ženu prezentuje kao artikal, a taj tekst je deklaracija.

IZVORNA PORUKA: cipiripi

boji kose i visini potpetice user posted image


Bojim se da bi onda sve imale pretenzije prema istim štiklama i boji koseuser posted image



_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 0:44:10   
Dora
IZVORNA PORUKA: Ellenica

IZVORNA PORUKA: Dora

Ne kažem da sve treba da budu iste, samo kažem kakve žene ja volimuser posted image
Ukusi su različiti



Ok Dora tvoj post mi je dobar
Mislim na onaj tekst gore koji ženu prezentuje kao artikal, a taj tekst je deklaracija.




Vezano za taj tekst, mislim da su u principu sve žene takve dok se ne zaljubeuser posted image

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 0:44:19   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: Ellenica

Ne volim etiketiranje ni muškaraca ni žena.


Takođe nevolim komentare da muškarci vole ovo ili ono.

Šta onda mm nije muškarac ako nevoli baš ovakve žene?user posted image

Opet da naglasim nemam ništa protiv takvih žena, i sama posedujem neke stavke.


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 0:45:42   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: Ellenica

IZVORNA PORUKA: Dora

Ne kažem da sve treba da budu iste, samo kažem kakve žene ja volimuser posted image
Ukusi su različiti



Ok Dora tvoj post mi je dobar
Mislim na onaj tekst gore koji ženu prezentuje kao artikal, a taj tekst je deklaracija.




Vezano za taj tekst, mislim da su u principu sve žene takve dok se ne zaljubeuser posted image



A ne ne ne
Kad se zaljube tek onda budu dobre u krevetu!

< Poruku je uredio Ellenica -- 7.2.2010 0:46:35 >


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 0:46:49   
cipiripi
neko voli nanule a neko sexy hot cizmekanje  iznad kolena user posted image user posted image
neko voli frckave, neko voli zenu sa kratkom kosom..

hocu da kazem...zena je zena a moja teorija zene je :

"dama na ulici, ku*** u krevetu, domacica u kuhinji"
user posted image

ali "dama u krevetu a ku*** na ulici" nije dobra kombinacija user posted image user posted image user posted image

nadam se da niko nece pogresno protumaciti ovu metaforu user posted image

< Poruku je uredio cipiripi -- 7.2.2010 0:47:41 >


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 0:49:15   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: cipiripi

neko voli nanule a neko sexy hot cizmekanje  iznad kolena user posted image user posted image
neko voli frckave, neko voli zenu sa kratkom kosom..

hocu da kazem...zena je zena a moja teorija zene je :

"dama na ulici, ku*** u krevetu, domacica u kuhinji"
user posted image

ali "dama u krevetu a ku*** na ulici" nije dobra kombinacija user posted image user posted image user posted image

nadam se da niko nece pogresno protumaciti ovu metaforu user posted image


E ima i onih koji žele da drugi vide pi*** koju šetaju, a kući sede i štrikaju OBOJE




_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 0:51:00   
cipiripi
to je vec druga tema NEZADOVOLJSTVO I KOMPLEKS user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 0:51:04   
Dora
qrva u kuhinji, domaćica na ulici, dama u kuhinji user posted image
ili qrva na ulici, domaćica u krevetuuser posted image ...sve jedno, smešno mi jeuser posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 0:51:47   
indy_25

IZVORNA PORUKA: cipiripi

neko voli nanule a neko sexy hot cizmekanje  iznad kolena user posted image user posted image
neko voli frckave, neko voli zenu sa kratkom kosom..

hocu da kazem...zena je zena a moja teorija zene je :

"dama na ulici, ku*** u krevetu, domacica u kuhinji"
user posted image

ali "dama u krevetu a ku*** na ulici" nije dobra kombinacija user posted image user posted image user posted image

nadam se da niko nece pogresno protumaciti ovu metaforu user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 0:51:54   
cipiripi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
BLESAVA NEVALJALA MAJKO DVOJE MALOLETNE DECE..USKORO TROJE user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 0:58:06   
Dora
user posted image

Sad me podseti...
Kupila ja letos top i šopčić, dupe se vidi koliko je kratak... Obukla se da izađem a mm me gleda i ozbiljan kaže:Za koga si se tako obukla? (zezao me)
Izlazim ja sutra dan s njim, obukla pantalone i rolku bez rukava, a on me gleda, više mu nije do zezanja...user posted image E, kad možeš s drugaricama golišava, ići ćeš i sa mnom!
Morala sam da se presvučem u nešto kraćeuser posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 1:01:01   
cipiripi

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ah sta ti je sujeta user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 5:32:15   
eugenija
"Muškarci vole nevaljale žene".. Hmm.. Ma, muškarci vole žene (ne trebaju pridevi). Muškarac je bacač semena i oprašivač. On nije muško u svojim očima i u očima drugih muškaraca ako se ponaša suprotno u skladu sa tim. Dok je u očima žena otvoreno ponašanje i pokazivanje tih preferensi nazvano prostim jezikom žene - "V i d i   k r e t e n č i n e!"
Ali njemu je  i prirodno  dato da osemenjava radi opstanka vrste. On se u životu oženi za onu za koju je nanjušio da je dobra baza za najbolji prasak koji donosi najbolje potomstvo. Naravno on ne ide svuda okolo kao veliki pokretni tučak i oprašuje hrpetinu cvetova, ali on priželjkuje oprašivanje, ili bar mašta o njemu svakodnevno sa mnogo, mnogo žena koje susreće slučajno tamo i ovamo. Sreća pa ih ne vodi surovi id, pa je to superego lepo rešio.
Svaka čast onim retkim muškarcima koji su uspešno ubedili svoje žene da im se diže samo na njihuser posted image user posted image Laž je svakako  korisna za radi mira u kući i oni to dobro znaju!user posted image

< Poruku je uredio eugenija -- 7.2.2010 5:33:10 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Muskarci vole nevaljale zene
7.2.2010 12:35:14   
Dora
xaxaxa, Eugi, valjda su se malo emancipovali od praistorijeuser posted image Ili bar neki user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here