|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nimfomanke
26.10.2009 21:03:16   
Anoniman
[Sadržaj poruke je obrisan]

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.3.2018 22:39:24 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Nimfomanke
26.10.2009 21:06:00   
Trcosava
aleeeeeee!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

aj sad koliko nas ima?

ja sam upozorila mm da će on bežati od mene, neje mi verovao...evo ga beži
kažem ja njemu ''pa dobro kad si mi svojevoljno dao đoksona?'' - on se upišao od smeha...
ili kad kažem ''pa gre'ota da propadne kad se već digao'' evo i dan danas se smeje user posted image

vooooooooooolem seeeeeeeeeeeeex u svim pozama u svim dobima dana, noći, godine ....
i naravno NIKAD MI NIJE DOSTA

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Nimfomanke
26.10.2009 21:07:13   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image evo i mene...user posted image user posted image user posted image


gde svi tu i mali mujo.....

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   [Obrisana poruka]
26.10.2009 21:07:26   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Nimfomanke
26.10.2009 21:07:37   
Anoniman



ček* ček? jel se ovde okupljaju samo nimfomanke ili i ona druga vrsta?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   [Obrisana poruka]
26.10.2009 21:08:34   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Nimfomanke
26.10.2009 21:09:03   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: gagi

Mm kaze da su mu se j... otegla ko u bikauser posted image user posted image user posted image user posted image


amm..j... mu dođe - šta?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 7
   [Obrisana poruka]
26.10.2009 21:09:36   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Nimfomanke
26.10.2009 21:10:06   
2002m
IZVORNA PORUKA: gagi

Mm kaze da su mu se j... otegla ko u bikauser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image stavi mu malo leda da splasnuuser posted image , pa opet u akciju.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Nimfomanke
26.10.2009 21:10:25   
2002m
IZVORNA PORUKA: gagi

Mosnice user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Nimfomanke
26.10.2009 21:10:51   
Trcosava
aaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa ženo što lepo ne napisa jajca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 11
   [Obrisana poruka]
26.10.2009 21:10:56   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Nimfomanke
26.10.2009 21:11:35   
marince1
user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Nimfomanke
26.10.2009 21:12:27   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: 2002m

IZVORNA PORUKA: gagi

Mm kaze da su mu se j... otegla ko u bikauser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image stavi mu malo leda da splasnuuser posted image , pa opet u akciju.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa bre žene jel ste normalne, suze mi krenuše od smeha..kažem ja - noćas ako ne krenu kontrakcije - ništa niste napravile

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Nimfomanke
26.10.2009 21:12:29   
indy_25
ja kad sam upoznala mog muza prvo sam htjela da ga provjerim u krevetu pa tek onda nesto ozbiljnije da vidim jel to to i onda sam malo glumila i bila fina ono romantika vodili ljubav  malo stidljiva itd. a kasnije kad smo se uzeli onda sam ja pocela da kupujem kojekave spravice i pocela da ga napadam ko luda on se iznenadio kaze pa ti nisi prije takva bila sta ti je odjednom onda sam mu ja rekla e upoznaj me od sada ovo sam prava JA tada sam bila malo opustenija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Nimfomanke
26.10.2009 21:13:41   
Anoniman
AJOOOJ user posted image user posted image user posted image   danas sve sam smeh, do smeha na forumu ! Onaj Lav nas sve razjario!user posted image

mm i ja imamo foru , tj. ja ga uvek zezam kad idemo kolima negde - tipa *oćemo li u kukuruze da osvežimo vezu? user posted image user posted image   sprdala se ja tako par puta, ništa kulira on mene dok jedan dan nisam vadila kukurzovinu iz ušiju!user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 16
   [Obrisana poruka]
26.10.2009 21:14:13   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 17
   [Obrisana poruka]
26.10.2009 21:15:16   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Nimfomanke
26.10.2009 21:15:30   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: kaliopi

AJOOOJ user posted image user posted image user posted image   danas sve sam smeh, do smeha na forumu ! Onaj Lav nas sve razjario!user posted image

mm i ja imamo foru , tj. ja ga uvek zezam kad idemo kolima negde - tipa *oćemo li u kukuruze da osvežimo vezu? user posted image user posted image   sprdala se ja tako par puta, ništa kulira on mene dok jedan dan nisam vadila kukurzovinu iz ušiju!user posted image user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Nimfomanke
26.10.2009 21:17:14   
marince1
Bwzim ja sa ovih sexualnih tema,pravite mi zazubice,a ja cu za to malo da pricekam user posted image

Ustvari,zazubice su kad je hrana u pitanju,a za sex se to kaze zaguzice user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Nimfomanke
26.10.2009 21:21:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

Cuti zeno ja i mm smo uspjeli polomiti krevet kad smo bili na moruuser posted image


kad smo  kod mora...user posted image   jel ste probale da vodite ljubav u leeedenoj morskoj vodi? user posted image

neće pa neće, mislim hoće mm al* neće ........mačor !user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Nimfomanke
26.10.2009 21:25:55   
2002m
user posted image user posted image user posted image mora da se skupio od hladne vode.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Nimfomanke
26.10.2009 21:26:35   
sladjaaaa
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: gagi

Cuti zeno ja i mm smo uspjeli polomiti krevet kad smo bili na moruuser posted image


kad smo  kod mora...user posted image   jel ste probale da vodite ljubav u leeedenoj morskoj vodi? user posted image

neće pa neće, mislim hoće mm al* neće ........mačor !user posted image user posted image user posted image user posted image



I mi smo polomili krevet na moru i krevet moje svekrve koji je dobila u mirazuser posted image
A nismo u morskoj ali smo zato u jezerskoj vodi i to na očigled mnogih naših prijatelja koji su bili sa nama pa čak i moje zaoveuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Nimfomanke
26.10.2009 21:27:05   
indy_25
Ja jesam to je bas tesko ide nekako ali nije bas neki osjecaj bar meni.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Nimfomanke
26.10.2009 21:27:30   
Anoniman


ma užas.. isplanirali mi lepo sve k*o pravi... kad... ćorak... user posted image user posted image user posted image
a meni to bio životni san ....user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here