|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Novogodišnji paketići
10.11.2008 15:22:01   
Anoniman
Nadovezujem se na temu Deda mraza... Naime, te paketiće sami pravimo a Deda mraz ih podeli kada dođe. O tome čitajte u onoj drugoj temi, jer ova nije za to. Naime, planiram da ti paketići budu tzv. Slatki paketići - isti za sve nezavisno od pola. Deda mraz kese, unutra razne grickalice, bez ikakvih igračaka.

Šta ću Luki zaista kupiti za Novu godinu? Nemam pojma još uvek...

No, malo sam čačkala po Google-u, vezano za novogodišnje paketiće, i naletela na jedan čudan text, volela bih da ga pročitate...
MAXI PAKETIĆI

< Poruku je uredio Lu RR -- 30.12.2009 14:26:31 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Novogodišnji paketići
10.11.2008 18:31:45   
andrijana
Jedno je sigurno-ovakav paketic sigurno malom neces kupiti! Sacuvaj Boze!user posted image Sto se ja uopste cudim kad je na ovom ludom svetu sve normalno!

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Novogodišnji paketići
10.11.2008 18:36:09   
Lu
 Ovo je strašno,koji propust,mogu zamisliti reakciju roditelja i djece koji su pustili cduser posted image

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Novogodišnji paketići
10.11.2008 21:33:44   
andrijana
Mozda su neki i uzivali...user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Novogodišnji paketići
10.11.2008 22:33:16   
Anoniman
Ja sam se skenjala kada sam videla text. Morala sam to podeliti sa vama. user posted image

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Novogodišnji paketići
10.11.2008 22:45:24   
andrijana
Kod nas je moda da se paketic napravi po izboru tako da OVAKAV SIGURNO NE BI DOSAO U OBZIR!

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Novogodišnji paketići
10.11.2008 22:51:13   
Anoniman
I kod nas je uglavnom po spstvenom izboru - to su skuplji paketići. A ovo... ovo je za sitne pare.

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Novogodišnji paketići
11.11.2008 10:12:08   
guppy RR
Ovaj CD.... užas user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Novogodišnji paketići
11.11.2008 14:25:59   
Anoniman
Našla sam jedan forum, raspravlja se o sadržaju novogodišnjih paketića koji se dele po firmama. Ko će šta svom detetu kod kuće spakovati - lična stvar. A šta bi se po vašem mišljenju trebalo naći u paketićima koje dele firme?

KLIK

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Novogodišnji paketići
11.11.2008 14:40:36   
andrijana
Dok sam ja dobijala paketice iz tatine firme,uglavnom su to bili slatkisi i zdravo retko poneka dobra igracka. Zavisi kakvo je bilo poslovanje u toku godine.user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Novogodišnji paketići
12.11.2008 9:24:22   
guppy RR
Kod nas u firmi se slavi deda mraz. Svake godine odaberu neku divnu lokaciju (npr. neki stari zamak ili ove godine vatrogasna stanica na aerodromu!!!!!) i onda se deca obuku u tom stilu, imaju tamo neki program i onda dođe Deda Mraz. Predivno je!!! Ja sam prošle godine bila prvi put sa dečicom i bilo nam je jako lepo!

Ove godine ćemo biti vatrogasci, a za poklone obično se prikupi neka sumica od roditelja i nekad roditelji kažu šta da se deci kupi, a nekad prepustiš to osobi koja organizuje. Radim u državnoj firmi pa ne trošimo novac iz budžeta za to, već se sami pobrinemo za svoju dečicu. Meni puno znači, da je neko spreman to da organizuje, pa mi nije žao novaca!!

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Novogodišnji paketići
30.12.2009 2:15:58   
cipiripi
Mi svake godine organizujemo prestavu za decu nasih zaposlenih user posted image
Ove godine je bilo u igraonici, bio je deda mraz i predstava patuljak.
Bilo je sedmoro dece i svako dete je dobilo paketic od nas koji je cinio slatkise, igracke, bojice .. -sve zavisi od godina deteta , tome prilagodjavamo paketic.
Decaci i devojcice skolarci dobijaju slatkise, nesto za skolu, ona manja deca neke lutke..slatkise..svasta im stavimo u paketic..
Znam samo da mi nije dobro kad idemo u nabavku.. user posted image
Potamanila bih sve to user posted image

Ove godine je bilo jako smesno jer je u sklopu predtsave bila i prica "O repi" , i sad treba da stanu jedan iza druoga i da se uhvate...
evo nasla sam tekst.. user posted image

GOLEMA REPA - Jovan Jovanovic Zmaj


Sejo deda repu
Odmah posle kise,
Porasla mu repa
Kakve nema vise,
Tako je to kad se seje
Odmah posle kise.

Tad se deda posla lati,
Pa otide repu brati.
Trza, trza, - al' mu trud
Bese uzalud.

Pozva deda babu,
Baba zgrabi dedu,
Deda zgrabi repu.
Trza, trza, - al' mu trud
Bese uzalud.

Pozva deda malu Julku,
julka zgrabi babu,
Baba zgrabi dedu,
Deda zgrabi repu.
Trza, trza, - al' mu trud
Bese uzalud.

Pozva Julka kucu Zujku,
Zujka zgrabi Julku,
Julka zgrabi babu,
baba zgrabi dedu,
Deda zgrabi repu.
Trza, trza, - sad mu trud
Nije bio uzalud.

Deda rece: Evo je -
Celog jutra pevo je.
Baba pola odsece
Da je skuva dovece.


i samo cujes jednog klinca... "NECU JA DA BUDEM DEDA NECUUUU NECUUUUU" user posted image user posted image user posted image user posted image
a mala iza njega vice "JA NECUUUU DA VUCEMMM DEDUUU NECUUUU"

user posted image user posted image user posted image

bilo je bas zanimljivo user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Novogodišnji paketići
30.12.2009 10:41:29   
Dora
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Novogodišnji paketići
30.12.2009 10:45:03   
Dora
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Nadovezujem se na temu Deda mraza... Naime, te paketiće sami pravimo a Deda mraz ih podeli kada dođe. O tome čitajte u onoj drugoj temi, jer ova nije za to. Naime, planiram da ti paketići budu tzv. Slatki paketići - isti za sve nezavisno od pola. Deda mraz kese, unutra razne grickalice, bez ikakvih igračaka.

Šta ću Luki zaista kupiti za Novu godinu? Nemam pojma još uvek...

No, malo sam čačkala po Google-u, vezano za novogodišnje paketiće, i naletela na jedan čudan text, volela bih da ga pročitate...
MAXI PAKETIĆ


meni ne može da otvori...

< Poruku je uredio Lu RR -- 30.12.2009 14:29:20 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Novogodišnji paketići
30.12.2009 14:27:47   
Jeca*
KLIK

Tasho, jel ovo link koji si htela da postavis?

< Poruku je uredio Jeca RR -- 30.12.2009 14:28:36 >


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Novogodišnji paketići
30.12.2009 14:30:06   
Lu
Probaj sad Dorauser posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Novogodišnji paketići
30.12.2009 19:20:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

KLIK

Tasho, jel ovo link koji si htela da postavis?


user posted image Valjda, davno je to bilo...

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Novogodišnji paketići
23.12.2010 16:20:58   
Anck Su Nmaun
Sta cete kupiti svojim malisanima za NG?

Mi smo jos maaaji za praaavi paketic...a i nadobijace ih od drugih, ali sam htela da joj kupim neku lepu igracku i  jedne tregerasice, inace obozavam kad ih vidim na deci user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Novogodišnji paketići
23.12.2010 16:23:38   
*Alexx*
Ili neku bebi fotelju ili Pepa automobil user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Novogodišnji paketići
27.12.2010 10:36:36   
majathegreat
Mojoj Maši sam kupila kucu sveznalicu. Eno upakovana je, a sinoć sam i ostalih 12 komada upakovala. Toliko imamo dece ove godine, a sledeće bar još troje stižu. Pa svaki paketić prati i kesica puna slatkiša i narandža naravno. E sad pogledajte da je svaki oko 15 eur to je ukupno oko 200evrića. Ali ne žalim ni jedan eur, jer je ovo moj omiljeni praznik i znam kako sam se ja radovala paketićima. Inače smo i brat i ja verovali u d. mraza do 11. te godine. Ionako ne slavim slavu niti neke druge praznike, pa se bar ovako skupimo svi. Jelka je prepuna ukrasa jer smo se ove godine preselili kod moje mame, pa je poduplana, ali ja mislim da je jelka jedina stvar na svetu koju ne možeš preterati sa ukrasima. Sve izgleda sjajno :))))))

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Novogodišnji paketići
27.12.2010 10:39:33   
majathegreat
I još nešto, svako dete je dobilo tačno ono što je pisalo deda mrazu. Nije mi jasno kada roditelji odbiju novogodišnje želje (naravno ako nisu baš realne onda ok), s obrazloženjem da će ih to držati još par nedelja i ćao. Zato je deda mraz tu da im udovolji, kad već roditelji neće.

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Novogodišnji paketići
27.12.2010 11:24:37   
Maryna1
ja hocu da se podelim sa vama, juce smo isli po paketic kod tati u firmu!!! bas sam bila odusevlena kako su sve organizovali, bila i predstava za decu, i svedski sto i za roditele i za decu, naravno slike sa Dedom Mrazom i lepe poklone, pa naibolje je bilo to sto ova firma jos pomaze deci bez roditele iz nekog doma, i bilo je bas lepo videti ovu decicu koja bar na ti dva sata zaborave na sve i uziva  srecna i vesela!!!!

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Novogodišnji paketići
3.12.2012 11:56:27   
Figaro88
Andrea dobija paketic od mm-ove firme,i to su uvek super paketici.Bude 3-4 pertini igracke i veliki milka paket(20-tak cokolada,ja mu se najvise obradujemuser posted image ).Prosle godine mi je bilo lako da napravim njoj i bratovom sinu paketic od nas,ali sad nemam pojma sta cu.Oni sad traze sve ono sto se vrti na tv-u,ja ne znam sta od svega toga stvarno zanima trogodisnjakeuser posted image Za Vuka sam mislila onaj vozic sa sinama na baterije,a Andrei Moksi lutku ili barbiku i onih sitnijih igrackica plus slatkise.....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Maryna1)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Novogodišnji paketići
3.12.2012 12:26:58   
sarti
U Dexy-co ima lepih paketica, cena 1200 din. Ja kupila starijoj cerki i za zaovinog malog. Za devojcice je u paketicu moxie lutka, micro lalalopsy, filly fairy, kacuz*2, dvd ,bojanka, sokic, smoki i cokoladica.
Do prosle godine je dobijala super paketice kod mene u firmi, ali ja dobih otkaz i sad nema.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Novogodišnji paketići
10.12.2012 7:45:03   
mala buba
mi juce narucili deda Mraza

_____________________________

Lako mi je s nemirom,
ne mogu da umirim mir.

(odgovor članu sarti)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here