|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odsustvo seksualne potrebe kod muskaraca
14.4.2010 15:33:01   
Anoniman
Čovek bi pomislio da je kod njih to nemoguce...

Moj muž nema seksualne potrebe...Jednostavno.
može da živi bez seksa mesecima i ne pominje da mu treba...
znam da me ne vara..jednostavno je tako...
od početka sam videla da je to kod njega manje važno nego kod drugih ljudi i mene (koja obožavam seks)...

nikad on da pokrene inicijativu
često me odbije kad ja krenem
kad imamo seks to traje dva minuta jer brzo doživi...(naravno kad imamo seks jednom u sto godina)

i tako dalje...

E sad:
1. da li zaista postoje ljudi kojima jednostavno libido nije tako jak??
2. da li sam možda ja luda što je meni normalno svaki dan a njemu je normalno jednom u dve nedelje???

ko je ovde lud??


>Dodala Tasha: Obrisala sam deo posta u kom je objašnjeno zašto je tema otvorena pod Anoniman, mislim da je to totalno nebitno.<



< Poruku je uredio Tasha RR -- 14.4.2010 23:00:13 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Odsustvo seksualne potrebe kod muskaraca
14.4.2010 15:37:38   
Iva979
Pa to ume da bude stvarno veliki problem, bas je nezgodno kada u tako bitnoj stvari za vezu parovi nisu kompatibilni.

Da li si ti sa njim o tome razgovarala?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Odsustvo seksualne potrebe kod muskaraca
14.4.2010 15:40:05   
Anoniman
da. on kaže da je njemu sasvim to normalno i da ima periode kad je jače i kad je slabije.-..

daj, a kad je jače???

po njemu, ja preterujem..

(odgovor članu Iva979)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Odsustvo seksualne potrebe kod muskaraca
14.4.2010 15:47:25   
Iva979
Pa jedino sto mogu da ti kazem da ne preterujes, normalno je da mladi i zdravi ljudi imaju odnose svaki dan, ili svaki drugi...
Pretpostavljam onda da si svasta probala? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Odsustvo seksualne potrebe kod muskaraca
14.4.2010 15:58:36   
Anoniman
e pa samo da ti kazem da bi ja i tvoj muz bili idealan par... vec dvadesetak dana ja uopste nemam zelju za seksom i par mjeseci je vec to tako...zasto nemam pojma mada nikad nisam nesto ni bila luda za tim....user posted image user posted image

(odgovor članu Iva979)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Odsustvo seksualne potrebe kod muskaraca
14.4.2010 16:03:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iva979

Pa jedino sto mogu da ti kazem da ne preterujes, normalno je da mladi i zdravi ljudi imaju odnose svaki dan, ili svaki drugi...
Pretpostavljam onda da si svasta probala? user posted image


sve živo na svetu...

jednostavno on kaže da je takav...

a takav je nekako i po prirodi...ne loži se na sexz veš, ne voli dvosmislene šale koje su povezane sa seksom i slično...

a ja se i dalje pitam da li sam ja u pitanju...

(odgovor članu Iva979)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Odsustvo seksualne potrebe kod muskaraca
14.4.2010 16:22:52   
Verus
To jeste malo cudno za muskarca, jer oni obicno uvek mogu-vise nego mi zene, jer im sex ne mora biti povezan sa emocijama kao nama (doduse, i zene mogu samo da imaju sirov sex bez emocija, ali redje, znate sta pricam).

Da li je oduvek bilo tako?  Nisi napisala koliko dugo ste u vezi/braku, da li imate dece (dolazak bebe cesto promeni stvari).  MM se dosta promenio u trudnoci, njemu nije bilo normalno da imamo sex a ja sa stomakom do zuba-a doduse, zbog naredbe lekara nismo ni mogli...On kaze: da je jednostavno "iskljucio" to malo u sebi, iako, i dalje naravno, ima zelju ali je suzbija...Ja verujem, da je kod njega isto slucaj to sto se moje telo dosta promenilo.

Poenta ovog sto pisem je: da li se ista od toga desilo?  Da li si se ugojila?  Jeste li dobili bebu?  Bilo sta drugo sto bi to uradilo kod njega? (Naravno, ovo AKO je to sto se desava nesto novo-ako je on oduvek takav, onda ne znam...).

Moja dobra drugarica ima muza koji je takav-mogao bi bez sexa bez problema, a ona ne:  ali on ima oko 43 godine, pa je to mozda nesto sto je normalno za to doba....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Odsustvo seksualne potrebe kod muskaraca
14.4.2010 16:55:36   
Veca77
Khm, ne bih da komentarisem prethodni post! Molim samo devojke da ne budu toliko direktne jer ovakav komentar ume jako da povredi! Znam da vam je lakse reci neke stvari kada ste anonimne, ali bas ovako ostro....
Mislim da ima muskaraca kojima su neke druge stvari vaznije od seksa i da takvim muskarcima retko padne na pamet da bi mogli imati sex sa svojom zenom / devojkom! To ne mora da znaci ni da su frigidni ni da varaju svoju zenu! Jednostavno predstavljaju mali izuzetak od vecine muskaraca! Moj suprug, recimo, smatra da je idealno imati sex jednom nedeljno (naravno, obzirom da smo u procesu pravljenja bebe, sex upraznjavamo mnogo cesce)! Zasto?! Zato sto za ceo dan ne pomisli na sex. Radi od ranog jutra do veceri, ima stresan posao, odgovoran, svakodnevne probleme na poslu, i on nema kada da pomisli na mene, a kamoli na sex. Ja se uopste ne ljutim na njega! Nemam zasto ni da se ljutim. Takav je od pocetka nase veze, a verujte mi, jako dugo smo zajedno!

Zato, anonimna (koja je postavila temu), znam da ste vas dvoje mnogo razliciti po pitanju seksualnih potreba, ali probaj da se prilagodis situaciji i sto manje nerviras (pogotovo ako si sigurna, kako kazes, da ti je veran). Mislim da nema potrebe za brigom.....

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Odsustvo seksualne potrebe kod muskaraca
14.4.2010 17:07:53   
bebironcic
Ne slazem sa sa postom ispred Vecinog...zasto mora da znaci da ima neku sa strane?!Svakom od nas se desi da nekada nije do sexa!Sex jeste bitan u braku ili vezi ali ne i presudan!
Jednostavno postoje i muskarci i zene koji manje i koji vole vise sexI ja sam imala periode u svom zivotu kada mi nije bilo do toga,da li to znaci da sam imala nekog sa strane,i ne samo ja nego bilo ko?!

< Poruku je uredio bebironcic -- 14.4.2010 17:08:36 >


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Odsustvo seksualne potrebe kod muskaraca
14.4.2010 17:09:45   
SUPER MAMA
IZVORNA PORUKA: bebironcic

Ne slazem sa sa postom ispred Vecinog...zasto mora da znaci da ima neku sa strane?!Svakom od nas se desi da nekada nije do sexa!Sex jeste bitan u braku ili vezi ali ne i presudan!
Jednostavno postoje i muskarci i zene koji manje i koji vole vise sexI ja sam imala periode u svom zivotu kada mi nije bilo do toga,da li to znaci da sam imala nekog sa strane,i ne samo ja nego bilo ko?!


Potpisujem!

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Odsustvo seksualne potrebe kod muskaraca
14.4.2010 17:10:20   
Veca77

IZVORNA PORUKA: bebironcic

Ne slazem sa sa postom ispred Vecinog...zasto mora da znaci da ima neku sa strane?!Svakom od nas se desi da nekada nije do sexa!Sex jeste bitan u braku ili vezi ali ne i presudan!
Jednostavno postoje i muskarci i zene koji manje i koji vole vise sexI ja sam imala periode u svom zivotu kada mi nije bilo do toga,da li to znaci da sam imala nekog sa strane,i ne samo ja nego bilo ko?!

Bebi, apsolutno se slazem sa tobom!!!

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Odsustvo seksualne potrebe kod muskaraca
14.4.2010 20:28:49   
Anoniman
Sve mogu da shvatim ali kako neko moze da zivi bez seksa mesecima ,ja ne znam kako bi to izdrzalauser posted image

(odgovor članu Veca77)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Odsustvo seksualne potrebe kod muskaraca
14.4.2010 20:32:52   
Anoniman
2. da li sam možda ja luda što je meni normalno svaki dan a njemu je normalno jednom u dve nedelje???

ko je ovde lud??


Uf meni nije normalno ni jedno ni drugo ...(NE MOGU DA VERUJEM DA SAM OVO REKLA......) Mada šta znači normalno i normalna želja za seksom ...?
Na sexualnu želju utiče puno faktora.Moje mišljenje je to da je bolje voditi razgovor o tome ili o nečemu drugom za šta znaš da će ga zainteresovati i polako mu prići ...
Taj sexy veš... ma meni može da dođe sa **** do zemlje ako nam psiha nije na istoj dužini ... user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Odsustvo seksualne potrebe kod muskaraca
14.4.2010 20:51:43   
lenaa
Mozda nije u pitanju zelja vec problem sa potencijom. Poznajem jedan bracni par koji se nakon 14 godina braka raspao jer- zena mu je cesto prilazila, on je stalno odbijao kao da ne zeli sex a u stvari nije mogao a nije zeleo da joj prizna - muski ego. Kada je zena posumnjala u to ona ga je molila da se obrate lekaru da sve to moze da se resi, na to je on jos gore odreagovao i povuko se u sebe. Taj muskarac je jako dobar prijatelj sa mm i nakon razvoda se otvorio da ima problema sa potencijom i da je zbog toga izbegavao ali nije imao hrabrosti da potrazi pomoc. Izvini sto sam ti ovo napisala, to je samo moje misljenje sta bi mogao da je problem i razlog.Zato ne sekiraj se vec pokusaj nekako da ga nateras da ti se otvori i kaze u cemu je problem.
Pre trudnoce smo mm i ja imali odnose svakoga dana bar jednom i kada sam ostala trudna dr je zabranio sex - po nekima bi on onda trebalo da nadje zamenu za to vreme, ma bezobrazluk. Ako on ima pojacanu zelju mi mozemo to da sredimo i drugacije. Naravno kad bi se desilo da mm ima problem ja njega ne bih zbog toga varala vec bi zajedno potrazili pomoc, pa ako ni to ne uspe kupili bi jedan..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Odsustvo seksualne potrebe kod muskaraca
14.4.2010 21:01:15   
Nena81
IZVORNA PORUKA: Veca77

...Mislim da ima muskaraca kojima su neke druge stvari vaznije od seksa i da takvim muskarcima retko padne na pamet da bi mogli imati sex sa svojom zenom / devojkom! To ne mora da znaci ni da su frigidni ni da varaju svoju zenu! Jednostavno predstavljaju mali izuzetak od vecine muskaraca! Moj suprug, recimo, smatra da je idealno imati sex jednom nedeljno (naravno, obzirom da smo u procesu pravljenja bebe, sex upraznjavamo mnogo cesce)! Zasto?! Zato sto za ceo dan ne pomisli na sex. Radi od ranog jutra do veceri, ima stresan posao, odgovoran, svakodnevne probleme na poslu, i on nema kada da pomisli na mene, a kamoli na sex. Ja se uopste ne ljutim na njega! Nemam zasto ni da se ljutim. Takav je od pocetka nase veze, a verujte mi, jako dugo smo zajedno!



Ovo je slucaj i kod mene. Dok smo bili mladi bili smo i nezasiti. Onda je dosao posao, stres, jurnjava za zaradom....Znam se nekad i posvadjati i napenaliti ga kako ko zna sta on radi na svojim putovanjima pa mene vise nece...on tuga sve to istrpi smiri me i objasni kako su njemu druge stvari u nasem braku mnogo bitnije, jednostavno kako me bolje zna nema vise potrebu da se dokazuje na svim poljima. Meni nekad zna mnoogo da fali sex, a najvise jer je on jedini muskarac koji mi je nasao caku za orgazam od prvog naseg vodjenja ljubavi, tako da sam pored njega postala prava uspaljenica user posted image user posted image . Imala sam momaka...ali ni jedan me nije znao dovesti do vrhunca i sad kad sam nasla majstora, on se zadovoljio user posted image .

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Odsustvo seksualne potrebe kod muskaraca
14.4.2010 21:02:36   
Trcosava
Sad ću ja pametna da kažem nešto user posted image user posted image user posted image

Prvo i osnovno - žene pomirite se sa ČINJENICOM da SVAKI muškarac se druži sa Desankom Šakić, proznao on to ili ne....

Smanjena želja za sexom... ovaj, po mesec dva bez sexa - to nije smanjena želja... to je nemanje želje (govori nimfomanka)

Nemam savet, samo da pobijem anonimusa odozgo da ako nema želju - ima drugu... možda nema - možda ga šalta... njima sasvim normalna stvar... Naravno ruka ne može da zameni gospoj'cu - al odradi posao... user posted image

Toliko od mene


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Odsustvo seksualne potrebe kod muskaraca
14.4.2010 21:05:47   
lenaa
IZVORNA PORUKA: Trcosava

Prvo i osnovno - žene pomirite se sa ČINJENICOM da SVAKI muškarac se druži sa Desankom Šakić, proznao on to ili ne....


Ja to znam ovaj moj hoce moju Desanku Sakic, ulenjio se, kaze ne moze sam user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio lenaa -- 14.4.2010 21:07:01 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Odsustvo seksualne potrebe kod muskaraca
14.4.2010 21:47:11   
jelena038
joj, ja se prepoznala u tvom muzu... user posted image mogu da ti dam sog, on uvek moze, a boga mi i oce, a ja mogu do popodne, tako mi energija rasporedjena, valjda.. ozbiljno, ja sam za sex uvece umorna i kad ceo dan odmaram.. popodne mogu biti najumornija, ali tad mi se bas radi to.. i onda nekako ispadne, posto je dete stalno tu, a uvece mene mrzi, ispadam frigidna user posted image jadno dete ima pet i po godina i jos spava popodne, i vikendom, ne samo u vrticu user posted image
moze sa osmehom da se gleda, ali ako se izbrisu smajliji, sexolozi bi ovo uzeli u razmatranje i srocili mi dijagnozu. moje misljenje je da je desankina "ljubav je kao senka, dok trcis za njom nikada je neces stici, kad joj okrenes ledja, prati te u stopu" primenjiva na sve ljubavne stvari, pa i na sex. pre nego sto smo imali klinca smenjivali smo se u napadanjima,  prvo se meni to svaki cas, a njega sve cesce mrzi, pa onda obrnuto, ja se ohladim, a on poludi..
doduse, nama je sex tek na nekom 3. li 4. mestu na skali provoda i zadovoljstva, tako da... oboje volimo humor, bicikla, pa pozoriste, pa nudizam, pa... mislim, ima toliko stvari kojima se nadoknadi to, dok ne prodje kriza!

smeh resava sve. onaj, kad ti se pripiski, i mislis da neces stici do wc-a. to je bolje od orgazma! a cesto idu zajedno user posted image srecno!!!


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Odsustvo seksualne potrebe kod muskaraca
14.4.2010 21:51:01   
jelena038
i jos da dodam, evo vece je, a meni se... je l to moze da bude neki znak? user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Odsustvo seksualne potrebe kod muskaraca
14.4.2010 22:06:20   
Lu
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Sve mogu da shvatim ali kako neko moze da zivi bez seksa mesecima ,ja ne znam kako bi to izdrzalauser posted image

Ja stvarni ne znam šta je tu čudnouser posted image
Svi mi imamo različite potrebe,neke periode sa pojačanom ili smanjenom željom a ponekad smo primorani na to iz raznoraznih razloga,prema tome ne znači automatski da to nije normalno ili da osoba ima drugog-drugu!

Molim vas sve na ovoj temi,imajte obzira šta pišete i ako pišete pod anoniman!

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Odsustvo seksualne potrebe kod muskaraca
14.4.2010 22:11:45   
Mari86
Mislim da nije strasno i nema mesta panici...
Ja sam uvek bila takva da nisam bas preterano volela sex...bar dok se ne krene u akciju user posted image
Posto pravimo bebu odnosi su cesći ali bilo je dana kada je proslo 4-5 dana da nemamo sex...
mi smo se nasli sto je olaksavajuca okolnost...i sex nam zaista nije toliko bitan...
Zelim samo jos da kazem da sam sigurna da mm nema posla sa Desankom user posted image osim kad daje spermogram na analizu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Odsustvo seksualne potrebe kod muskaraca
14.4.2010 22:56:53   
Anoniman
Sve provokacije na ovoj temi sam obrisala!!! Molim vas, ako mislite da je vaš komentar na mestu, pišite ga pod svojim nick-om, a ne da glumite neku hrabricu pod anoniman. Ako neko misli da je prevara u pitanju, pa još toliko sigurno koliko je bilo gore izjavljeno, neka piše pod svojim nickom.

Napisano je nekoliko puta gore, no ponoviću: Nemaju svi istu potrebu za sexom. To ne znači ni da je muškarac (koji nema želju mesecima), niti žena (koja ima želju svaki dan) lud.

Zagrljaj za Anonimnu iz prvog posta... user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Odsustvo seksualne potrebe kod muskaraca
14.4.2010 23:05:54   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Tasha RR
Napisano je nekoliko puta gore, no ponoviću: Nemaju svi istu potrebu za sexom. To ne znači ni da je muškarac (koji nema želju mesecima), niti žena (koja ima želju svaki dan) lud.



Apsolutno. user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Odsustvo seksualne potrebe kod muskaraca
22.4.2010 0:30:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Moja dobra drugarica ima muza koji je takav-mogao bi bez sexa bez problema, a ona ne:  ali on ima oko 43 godine, pa je to mozda nesto sto je normalno za to doba....



Oni su tad u punoj snazi...Zene u tom dobu vec trokiraju....fazon je u tome sto zene ne mogu da odvoje segmente u zivotu- stres, patnju, emocije i sl. od seksa....a muskarci to mogu...
Ja volim sex izuzetno, ali nekako mi je najlepsi kad je na treci-cetvrti dan, aperiodi izmedju mogu biti posveceni razlicitim ''slatkim'' stvarimauser posted image

Sto se moga muza tice-probudi ga u pola noci i on ce i tad moci, zatvorenih ociju, ali ce raditiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here