|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Omiljena igracka vaseg deteta
11.6.2013 13:15:32   
Skockica
Koju igracku vase dete najvise voli i najradije se igra sa njom?
Moj Vasilije je jos mali i najvise se igra sa mekanim igrackama, ali obozava jednu lopticu koja zvezka user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
11.6.2013 13:25:18   
gagana83
Una nema omiljenu, ima desetine njih koje su joj omiljene.
To su uglavnom one sitne figurice zivotinja, strumfova i ostalih gluposti.
Prosle godine se nije odvajala od male figurice Strumfete.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
11.6.2013 16:34:12   
liliana
Tina ima Žabu. Zovemo je Žabkić.
To je jedna mala plišana igračka, veličine dlana odrasle osob. I , ujedno, najružnija igračka koju ima.
Ali-ona je obožavva!
Kupili smo je kada je Tina imala 6 meseci i kada je prvi put išla u Banju Gornja Trepča. Kupila sam je čisto da joj nešto kupim, jer je otišla tamo prvi put.
Imala je neki mehanihzam i užasno je pištala, pa je se Tina plašila, a onda sam je je "operisala" i izvadila tu glupost.
Ona se uopšte nije igrala sa njom do prošle godine kada je počela svugde d aje uče za sobom. Gde god krene-nosi Žabkića. Spava sa njom-.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
11.6.2013 16:35:58   
Ivanka 75
Zeka Zoki, ne diraj ga, zbog njega bije user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
11.6.2013 16:38:13   
pandina
Omiljeni su svi kablovi, prekidaci, srafovi, baterije i lampeuser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
11.6.2013 16:39:20   
minnica
Lutke bebe su aktuelne već duže vreme. Hrani ih, presvlači, uspavljuje, a u poslednjih par meseci radi isto to i sa barbikama. Ima naravno i omiljene plišane igračke, a voli i kuhinjicu i sudove.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
11.6.2013 16:40:39   
salle
kosta ima brdo igracaka, ali najvise voli Cars, bez njega nigde ne idemo :)

ali ovo mu je cetvrti po redu, tri je vec izgubio :)

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
11.6.2013 16:52:55   
Figaro88
Kod nas su tempere omiljene.A od igracaka bebe lutke,i neki ogromni meda,njega vuce po stanu i maltretira...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
11.6.2013 17:08:28   
isidora88
zaba, kupila sam mu kad mu je izasao prvi zubic i obozava je, prvo ju je 2,3 meseca tukao i bacao, uzasno ga je nervirala i onda se odjendom vezao za nju toliko da nema sanse da spava ako nema zabe, svigde je vuceuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
11.6.2013 17:10:16   
Sandricak
od svih igracaka najvise voli serpe, lonce i poklopce... udje ispod sudopere gde to stoji, sve izbaca napolje i onda sedne medju serpe i igra se...user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
11.6.2013 17:11:34   
Sandricak

IZVORNA PORUKA: pandina

Omiljeni su svi kablovi, prekidaci, srafovi, baterije i lampeuser posted image


i mi utikace, kablove i baterije obozavamoooooooooooooooouser posted image

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
11.6.2013 20:09:45   
Janncica
J najvise voli plisanu zabu...To nije igracka,to nam je clan porodice... user posted image A inace najvise voli da se igra sa malenim igrackicama. S najvise na svetu voli prazan balon Rosa vode... user posted image

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
17.10.2013 18:22:19   
NadaR
U poslednje vrijeme mu je stalno u rukama jedan manji traktor sa prikolicom ili skejtbord. Zalim za vremenom kad je imao omiljenu plisanu igracku. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
17.10.2013 18:35:58   
madre
bogi najvise voli da se igra sa gumenim zivotinjama, da ih redja u voz, one razgovaraju jedna sa drugom... kad god udjemo u prodavnicu igracaka,on brzinom svetlosti nadje kutak sa zivotinjicima, resi koju ce i kaze: ovu sam izaberao, ajde da patimouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
17.10.2013 20:01:20   
isidora88

IZVORNA PORUKA: Janncica

J najvise voli plisanu zabu...To nije igracka,to nam je clan porodice... user posted image A inace najvise voli da se igra sa malenim igrackicama. S najvise na svetu voli prazan balon Rosa vode... user posted image


mateji je i dalje zaba omiljena igracka, sva se ofucala, ali on je obozava i nema sanse da idemo negde bez nje ako duze ostajemouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
18.10.2013 10:36:50   
big mum
Moja djevojčica voli da slaže puzle,naprosto uživa u tome.Imamo 10-tak kutija.
Prošle godine je dobila one od 1000kom i uspjeršno je složila cca 700 ja sam ostalo.
Takođe voli da se penje-po drveću,šupama,raznoraznim potrkovljima,između štokova od vrata (kao Spidermanuser posted image )prelazi prepreke one kao obrnute ljestve.

Sin je još uvjek mali i nema neku omiljenu igračku,on voli da šnjuca po kući ,da se svuda zavlači,provlači,penje/ silazi niz stepenice,spušta niz tobogan,nosa grane po parkovima,voza guralice i sl.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
18.10.2013 12:07:06   
jole82
Od kad su pocele da je zanimaju igracke...najvise je interesuje etiketa user posted image pa kao da cita ona sitna slova..a jos ako ima vise onako spojenih kao u knjigicu...uufff...pa milila, sita se nacita i nalistauser posted image
Al prva igracka koju je dobila , joj je i danas omiljena...bubica sto moze da se stipaljkom zakaci pa kad se povuce i pusti ona zuji tj vibrira...s tom sto danas zna sama da je povuce pa moze tako u nedogled user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
18.10.2013 12:13:50   
Sanjica26 RR
Big mum moja Teodora kao tvoja cerka. Slagalice slaze kao od sale. Voli svuda da se pentra.
Ima lutku Fifi koju nosi u vrtic. Uglavnom se sa svakom igrackom igra. O citanju knjiga da ne pricam. Svaku knjigu upija i posle prepricava.

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
30.11.2013 20:18:18   
New Mom
Kod Kaće je to promenjivo, nisam primetila da je nešto duže zanima.
Ali KOlja... Nigde ne ide bez svojih drugara: Vini Pua, Magarenceta i Tigrića. Uvek jedno od njih bar (nekad sve) traži da nosi napolje i u vrtić. S njima se i uspavljuje.
Stvarno je smešan. Mislila sam da su to scene samo u crtaćima gde dete vuče nešto sa sobom.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
30.11.2013 20:36:10   
sneza24
Moji nemaju omiljenu igračku. Ništa ih ne zanima duže vremena.
David je od nekih 6 mes pa sve do malo više od god dana imao omiljenu korpicu sa cvećem-zvečku, plastična je bila. Ubedljivo najružnija igračka koju je imao ali ju je obožavao. Naravno da se slomila jer je pala milion puta. Od tada više nema igračku kojom se igra duže od par dana. I često kad idemo negde ponese nešto ali je to uvek neka druga igračka koja mu je tih dana zanimljiva.
Lana baš nema neku omiljenu, sa svime se igra ali najviše se igra sa bebom lutkom i čim je vidi zove je : bebo, bebo!

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
30.11.2013 20:44:58   
isidora88
mateja je i dalje u fazi zabe, ima jednu zabu i nosi je u vrtic svaki dan, kad idemo negde da psvamo moramo je poneti, bas je obozava, kad smo kod kuce, ode do sobe i uzme je i grli, ljubi i nekako ljusi, sav je smesan, mnogo mi to slatkouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
30.11.2013 20:46:24   
Ivanka 75
Pored zeka sada su u optucaju i Mali poniji user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
30.11.2013 20:46:29   
jovana jojo
Moja ćera najviše voli da se igra sa nekim ribicama koje peca

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
30.11.2013 20:50:50   
vikiveki
Moj najmlađi sin je trenutno u fazonu mobilnog telefona tj. omiljena ifračka mu je moj stari mobilni...po ceo dan ide po kući i priča sa nekimuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
30.11.2013 22:07:26   
Anck Su Nmaun
Moja deca vole Knjigice i vuku ih svuda sa sobom!
Inace vole konjice -ponije , Tacka se opasno zarazila Barbikama user posted image -sirenama!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here