|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Perut
23.4.2011 8:00:33   
limunada
Ako ima tema zakljucajte je user posted image Ja vise neznam sta cu sa tokliko peruti,sve sam zivo probala,jel imate neki savet???Trenutno perem sa obicnim samponom od kamilice tako su mi rekli da to pomaze i napravila sam losion od cajeva (ruzmarin,majcina dusica i zalfija)pa sa tim mazem glavu,neznam dal ce pomociuser posted image ako imate neki recept napisite

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Perut
23.4.2011 13:05:21   
red sonia
ja sam pre imala mnogo peruti,u apoteci su mi preporucili mycoseb ili tako nesto i pomogao mi je,nakon jedno 2 bocice sampona

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Perut
25.4.2011 0:07:56   
Anoniman
Head&shoulders i Nirel, to koristim na smenu, pomaže mi.

(odgovor članu red sonia)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Perut
25.4.2011 0:09:51   
New Mom
Pantenol rastvor i pijenje gvožđa. Iz niza eksperimenata na mm.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Perut
25.4.2011 0:10:47   
Nensi*
Meni je pomogao Head&shoulders onaj za zene,super je,a imala sam ljuspe bukvalno,nije odmah,ali posle cele jedne bocice se videlo poboljsanje. Sad koristim drugu bocicu i super je.

< Poruku je uredio Nensi RR -- 25.4.2011 0:11:35 >


_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Perut
25.4.2011 0:12:54   
Anoniman
Da, on se mora koristiti, i ne sme se prekidati jer se vraća.
Nije mi se vratilo jedino ako pređem na Nirel, pa se posle vratim na H&S.

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Perut
25.4.2011 0:14:21   
Nensi*
Pa necu ni prestajati kad mi odgovara user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Perut
25.4.2011 0:14:51   
choopa choops
Meni isto pomaze H&S. Ja ga koristim za svako pranje, jednom nasamponiram sa njim, a drugi put sa nekim drugim, onda balzam i ispiranje. I nema peruti. Jedino ako odem kod frizera. 

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Perut
25.4.2011 8:28:07   
limunada
hvala vam na savetima al probala sam H&S pa mi nije pomogao,mozda nisam uzela koji treba.

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Perut
25.4.2011 8:28:48   
limunada
IZVORNA PORUKA: New Mom

Pantenol rastvor i pijenje gvožđa. Iz niza eksperimenata na mm.user posted image
jel pantenol ima u apoteci?


_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Perut
1.9.2011 9:40:16   
Anoniman
Uff žene!!! Nema tog H&S koji meni pomaže ovih dana... user posted image Ni mycoseb ni trista drugih čuda. Sad sam uzela jedan od Bad Head-a sa visokim nivoom cinka, pa i to da probam... Ali inače propade mi koža skroz-bubuljica kao u pubertetu, kosa mi se lomi i opada, peruti kao sneg da je pao user posted image Ima nekoliko dana da sam počela da jedem svež kvasac,pa ćemo videti. Izluđujem!!!

(odgovor članu limunada)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Perut
1.9.2011 12:48:39   
PoisonEve
Nina, a jesi li probala nirel? Mene je on bas spasio. 

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Perut
1.9.2011 13:14:20   
Anoniman
Nisam. Sad ću videti kako se pokaže ovaj šampon (platila sam ga suvo zlato-bolje da se pokaže user posted image ) a sve se nadam da će kvasac uraditi svoje, mislim B vitamin user posted image I malo ću češće da spremam proso, pa videćemo, ali baš me nerviraaaaa!!!

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Perut
10.10.2011 14:29:27   
limunada
Ja nina i dalje mucim taj problem isto ko i ti,perut ko snega a kosa opada boze sacuvaj.Perem Nirelom,tek sam presla na drugu bocicu i jos nevidim poboljsanja.A za kosu da nepricam uzasss

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Perut
10.10.2011 15:03:44   
maslackic
Clear sampon ,perut kao rukum odnesena user posted image user posted image ,ima vise vrsta ja koristim za suvu kosu sa dodatkom vitamina a,b e...
cena je kao kod standardnih sampona,meni kosa bude super meka,a perut mi je posle prvog koriscenja nestala i od tad ga nemenjam vec dve god...samo sto ga ima samo u DM...

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Perut
10.10.2011 15:08:47   
Jeca*
moj frizer radi neki tretman protiv peruti..kaze da je super efikasno, prakticno kao piling glave
ako vas zanima mogu da vam preporucim

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Perut
10.10.2011 15:13:01   
vonavoj
IZVORNA PORUKA: maslackic

Clear sampon ,perut kao rukum odnesena user posted image user posted image ,ima vise vrsta ja koristim za suvu kosu sa dodatkom vitamina a,b e...
cena je kao kod standardnih sampona,meni kosa bude super meka,a perut mi je posle prvog koriscenja nestala i od tad ga nemenjam vec dve god...samo sto ga ima samo u DM...

ima i u Metrou,veliko pakovanje..oko 400din je!user posted image user posted image i super  je!! mm koristi!

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Perut
10.10.2011 15:17:57   
zeljo
Meni pomaze, jedino, kad mi apotekar napravi sampon, na bazi kosilija je, a koji su ostali sastojci nece da otkrije, sto je potpuno razumljivo. Posle dva pranja, glava potpuno cista, onda nastavim sa H&S i sve je OK do prvog odlaska kod frizera. Sad sam pocela da nosim sampon sa sobom user posted image Pitajte neke apotekare od poverenja, ne da vam daju recept, nego da naprave, pretpostavljam da znaju.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Perut
10.10.2011 15:40:48   
limunada
ma pitacu i u apoteci,jbg.kad svima nama razlicito pomaze pa neznam ni sama sta mojoj tintari odgovara,bas me to nervira.

(odgovor članu zeljo)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Perut
10.10.2011 16:09:16   
Dove
Limunadice,slusaj...deluje smesno ali je delotvorno.Mi svi u porodici tako lecimo perut.Potrazi onaj mali muski sapun za brijanje ALBUS.Trouglasta msm kutijica,mala,plava.I njime peri kosu mesec dana.Bez regeneratora,bez icega samo taj sapun.Ako i posle toga budes imala perut,dodji ovde i slobodno kazi da je Dove luda.

_____________________________

S' neznoscu gledah stopa ti trag,
trag po snegu belom.
I znadoh da ces biti mi drag
drag u zivotu celom.

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Perut
10.10.2011 17:08:31   
limunada
Ok Dove user posted image ajd probacu.

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Perut
17.10.2011 13:45:42   
limunada
Dove ipak nisam uzela taj sapuncic,bar za sada posto sam cula za MYCOSEB sampon,kao lek je,kazu da je jako dobar,kosta oko 430 din.Proizvodi Hemofarm,pa javim vam ako mi pomogne

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Perut
26.2.2012 23:55:57   
Anoniman
Au perut ... kuku, znaci ne znam sta cu, svrbi me teme, izbola bi se ... sta savetujete ono najdelotvornije?

(odgovor članu limunada)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Perut
27.2.2012 7:38:18   
nenja22
mycoseb sampon preporucujem uglavnom...jer perut je uglavnom stvar gljivica, a on na to deluje...e sad, kad ga prvi put uzmete, najdelotvornije je se pripremiti na desetodnevni tretman svakodnevnog pranja kose...ovo sam dobila kao savet od jednog dermatologa i jeste, da, zeznuto, ali vise puta (ne samo na sebi, nego kome god sam preporucila tako) dokazano, bas resi problem i isti se ne vraca duze vreme...meni je recimo uglavnom potrebno jednom godisnje da ovo izvedem, i to upravo u ovom nekom periodu, kad se skida kapa, ili prosto postaje toplije vreme...

dakle, prvih dest dana, perete kosu svaki dan, od cega je prvo samponiranje onako ovlas, a drugo treba da bude sa bogatom penom, koja ce oko 5min da odstoji na glavi...po mogucstvu bez koriscenja bilo kakvih regenaratora za to vreme, ako bas mora, sto vise na krajeve kose, sto manje na teme glave...nakon toga, ostatak bocice iskoristite za pranje kose dva puta nedeljno, istim principom (to bi trebalo da je jos bar dve nedelje, ko ima duzu kosu, moze da zatreba sledeca bocica)...nakon i ovoga, mycosebom operete kosu otprilike svako trece pranje, izmedju koristite neke blaze sampone...u stvari, najobolje bi bilo naci bilo koji sampon i proizvod za tretiranje kose a koji nije pravljen za ovo nase (istocno evropsko ili kako vec) trziste...na zalost, ali tako je da isti nivein recimo sampon, sa vec odstampanom deklaracijom na nasem (bugarskom, rumunskom) nije ni blizu onom sa nemackim tekstom recimo...u tom smislu recimo, vichy za svakodnevno pranje, eucerin ph5, sebamed bilo koja varijanta su super izbor ko ima novca...u protivnom, neki blagi deciji (a toga verovatno sve imamo :)) je ok isto...

e sad, ima momenat da moze da vam se ucini da se pogorsava stanje u prvih par dana, to je ok i normalno...ali, ako ni posle 10 dana tih prvih nije skoro skroz iskorenjena, sto je retko, ali moguce, e onda vam problem verovatno nisu gljivice i nema smisla mycoseb koristiti dalje...

iz onog sto slusam od ljudi, vichy_jevi protiv perutu su super, skuplji, ali i dodatni problem uglavnom po prestaku upotrebe, perut se vrlo brzo vraca...za sve druge sam cula i ovo i ono, ali ima jos jedno skoro pa pravilo, uglavnom sto su mirisljaviji, to je veci problem, tj, manja sansa da ce delovati...



_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Perut
4.3.2012 23:24:55   
Anoniman
Nenja hvala, probacu, samo da se spasim, jer je ovo strasno, a tako mi je bilo divno vlasiste user posted image u trudnoci user posted image

< Poruku je uredio Zenetina -- 4.3.2012 23:25:29 >

(odgovor članu nenja22)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Cekamo decaka


Koje ime vam se najvise svidja?

Strahinja (30%)

Mihajlo (29%)

Danilo (31%)

Dusan (10%)


Ukupan broj glasova: 227

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here