|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pirsing
28.12.2008 0:32:31   
Anoniman
Meni je to user posted image !

Nemam čak ni uše probušene ( o tom problemu neću ovde jer sam ga detaljno obradila u temi Bušenje ušiju user posted image )... U temi o pupku sam rekla da sam osetljiva i kada ga neko pogleda a ne da ga bušim... naježim se kada vidim da neko ima minđušu u pupku. Nos, usta... sve to mene ne privlači.

Čak je jedna moja poznanica stavila pirsing na svoj intimni deo. user posted image

  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Pirsing
28.12.2008 0:35:16   
Anoniman
user posted image
IZVOR

Šta reći na ovu sliku, a ne zaplakati? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Pirsing
28.12.2008 5:19:52   
gracija
Ovo si lijepo napisala...E ovo je bas za placuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Pirsing
30.12.2008 22:16:39   
stsanja
Nemam nista protiv pirsinga,u pupku,usima,eventualno obrvama a ostalo ne bih komentarisala,ali ne bih bilo zanimljivo da nema i takvih,skroz u pirsingu.. user posted image

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Pirsing
30.12.2008 23:12:58   
Anoniman
Ma ja ne razumem zašto bi neko hteo da probuši jezik... Nekako... ja mislim da bi to mene mnooooooooogo nerviralo! user posted image

(odgovor članu stsanja)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Pirsing
31.12.2008 7:36:21   
guppy RR
Moja veoma bliska drugarica je imala pirsing u pupku... i kad je bila trudna, ta rupica od pirsinga se razvukla nenormalno... u glavnom GROZNO... pokazala mi je... uffff... i dogovorile smo se, kad bude moja ćerka htela pirsing u pupku, da je vodim kod drugarice da vidi posledice user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Pirsing
31.12.2008 14:17:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy

i dogovorile smo se, kad bude moja ćerka htela pirsing u pupku, da je vodim kod drugarice da vidi posledice user posted image


user posted image user posted image
I ja imam drugaricu koja je imala pirsing, ali nije joj se razvula rupica... ili se bar nije žalila, i planira da vrati minđušu, čim joj se stomak vrati u normalu.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Pirsing
7.1.2009 22:39:06   
kumara
Meni je svakog proleca kriza jer crkavam za probusenim pupkom! To mi je jako lepo, naravno kad je nesto normalno, umereno, elegantno, ne neki uzas. Ali kad sam videla kako se to busi, pozlilo mi je, i nema sanse da to ikada uradim. user posted image A i taj deo sa trudnocom me uplasio, jer sam se bas pitala sta se sa tim desi kad stomak pocne da raste. (hvala guppy!!! user posted image ). Sve ostalo mi je bas bas jezivo i potpuno nepotrebno.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Pirsing
7.1.2009 23:37:22   
Anoniman
Ovoj mojoj prijateljici je dr u bolnici bušio pupak braunilom. (u pp ću da ti kažem Lenka ime doktora, možda ga onda i probušiš user posted image )

Ma ja sam užasno osetljiva na pupak, mnogo ne volim da se dira, ma naježim se i kada samo pričam o njemu, tako da ta priča o bušenju pupka pada u vodu. user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Pirsing
8.1.2009 12:14:09   
kumara
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image E, pa onda cu razmisliti o tome opet na prolece!!!! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Pirsing
8.1.2009 12:24:25   
Anoniman
Zovi, daću ti br tel Zgođušnog Doce! user posted image user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Pirsing
8.1.2009 12:27:57   
kumara
Salu na stranu, ali mislim da bi me muz ubio kad bih to uradila! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Pirsing
9.1.2009 11:08:24   
Anoniman
Evo sa bebac -a:

Bez razlike, mislite li uraditi pirsing na bradavici dojke, polnom organu ili pupku, razmislite! Bušenje kože za vreme trudnoće je rizično jer može doći do infekcije koja se može proširiti krvotokom. Prema tome, kada ste trudni, imunitet je oslabljen pa ste osetljiviji na infekcije.

Šta ako ste već uradili piercing, tj. već ga imate odranije i trudni ste? Ne bojte se, postojeće stanje tela ne može štetiti nerođenom detetu. Pročitajte dalje savete kako se brinuti o svom pirsingu.

Moram li odstraniti prsten iz pupka?

Neće samo vaš omiljeni par farmerica postati neudoban kako se budete proširivali u struku. Ako postane pretesno za vaš prsten u pupku, odstranite ga ili ga zamenite udobnijim komadom nakita.

Zamenite svoj prsten nakitom za telo izrađenim od titana ili teflona (poznat kao PTFE ili politetrafluoretilen) koji se prilagođava pupku koji raste. Verovatno nećete morati preduzeti ovakve mere predostrožnosti ako je pirsing u pupku najmanje tri ili četiri godine, jer je manje verovatno da će se rupa zatvoriti.

Ako vam je pirsing tokom trudnoće udoban i vaš lekar to odobri, ostavite ga. Verovatnoća da će pirsing uticati na sam porod vrlo je mala.

Rez koji se koristi za vreme većine carskih rezova nalazi se kod bikini linije i ne smeta mu prsten u pupku. A ako slučajno prsten u pupku bude uzrokovao probleme tokom porođaja, lako se može ukloniti.

Ima i nastavak texta... kako čistiti pirsing u pupku, šta sa pirsingom na bradavici, ili polnom organu...

Ali mislim da ovde nemamo takvih pa nisam htela da kopiram, već samo ovaj deo vezan za pupak, o čemu smo i pričale.

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 13
   [Obrisana poruka]
9.1.2009 17:17:18   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Pirsing
18.2.2009 14:28:47   
Anoniman
Jacaca spomenula pirsing, pa reko da joj dignem temu u poslednjih 5 da je vidi. user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Pirsing
18.2.2009 14:43:43   
Jacaca
Lenka, ima toliko lepih, elegantnih i diskretnih mindjusica, swarovski najlepse pravi, a za trudnocu ne brini imas one koje su predvidjene za to "na razvlacenje" se zovu i one su prelepe. Inace ja se igle bojim, ali to apsolutno nista ne boli, i busi se samo malo koze, ne duboko.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Pirsing
4.9.2009 13:49:52   
bonita
ja imam pirsing u nosu i obozavam ga.Svidja mi se i pupak,ali smatram da za pupak treba imati savrsen struk,da bi to izgledalo lepo.A kako ja bas nemam odustala sam.A i imam strah od busenja i kasnije od infekcije.
Tako da ostajem samo na nosu.mada je i on jedva vidljiv,mli beli cirkoncic


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Pirsing
4.9.2009 13:51:46   
mamanp
Ne volim ni tetovaze ni pirsing. Jos ono kad prikace na jezik...pa kako im ne smeta da jedu sa onim cudom na jezikuuser posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Pirsing
4.9.2009 13:52:14   
Rivana
nikad mi nije palo na pamet da se busimuser posted image ali iam devojaka kome to lepo stoji pa sto da ne

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Pirsing
4.9.2009 13:53:25   
bonita
IZVORNA PORUKA: mamanp

Ne volim ni tetovaze ni pirsing. Jos ono kad prikace na jezik...pa kako im ne smeta da jedu sa onim cudom na jezikuuser posted image user posted image


i meni je to odvartno.
a buse cak i na obrazima,usnama,fuj.
ALI eto nos volim i pupak....


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Pirsing
4.9.2009 13:54:06   
Rivana

IZVORNA PORUKA: mamanp

Ne volim ni tetovaze ni pirsing. Jos ono kad prikace na jezik...pa kako im ne smeta da jedu sa onim cudom na jezikuuser posted image user posted image

ma smeta im moja drugarica imala u jeziku i brzo ga izvadila, grozno je to u jeziku. Nije mogla ni da prica kad je stavila uzas.

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Pirsing
4.9.2009 13:54:45   
bonita
IZVORNA PORUKA: Rivana

nikad mi nije palo na pamet da se busimuser posted image ali iam devojaka kome to lepo stoji pa sto da ne


pa da,zato kazem za pupak treba imati savrsen struk,da bi to izgledalo lepo.
BAS MI je odvratno kada vidim pirsing na pupku a salo kipi na sve straneuser posted image


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Pirsing
4.9.2009 13:55:21   
mamanp
Bila je skoro neka serija...on pirsing na k... a ona spiralu. Vodili ljubav i zakacio se njegov pirsing za njenu spiralu.user posted image user posted image  Kako li se ljube sa pirsingom na jezikuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Pirsing
4.9.2009 13:55:31   
magnetic
Meni je slatko u pupku na nekoj lepoj i zgodnoj devojci.Ja nemam nigde i necu nikada ni staviti jer mi vise ne prilici,ali na tinejdzerkama mi je ok

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Pirsing
4.9.2009 13:55:46   
Rivana

IZVORNA PORUKA: bonita

IZVORNA PORUKA: Rivana

nikad mi nije palo na pamet da se busimuser posted image ali iam devojaka kome to lepo stoji pa sto da ne


pa da,zato kazem za pupak treba imati savrsen struk,da bi to izgledalo lepo.
BAS MI je odvratno kada vidim pirsing na pupku a salo kipi na sve straneuser posted image


Da na zgodnom stomaku preplanulom bas sna da bude sexy user posted image

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here