|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Potreba za muzem
14.11.2009 12:17:57   
Anoniman
Mozda ce biti glupo ovo sto pisem ali sam morala ovo da podelim sa vama.Naime ja imam jaku potrebu za svojim muzem narocito kad nije kod kuce i kada je na poslu .Znam nekada da osetim da me dusa boli sto nije sa mnom ali znam da mora raditi i da ja ostajem kod kuce sa detetom.Stalno ga zivkam kada ce dodi ,svakih dva sata ja njega zovem i samam tim ga maltretiarm ,Da li je to normalno kod mene ili ja njega previse volim,ili sam previse vezana za njega ili je stvar dosade u kuci nisam ni sam pametnauser posted image da li je moguce da nekada osjetim dusevnu bol kada njega nema i u tom svemu ja se na ljutim na njega sto me ostavlja samu pa se stalno svadamo .Bas nekidan smo se jako posvadali oko toga i rekao mi je da moram da promijenim svoje ponasanje prema njemu jer ne moze da izdrzi takav pritisak ,ali ja si ne mogu pomoci to je sve jace od mene,jer ja stvarno ne mogu bez njega.Kako da si skrenem misli od toga i da se pocnem baviti necim.Da se razumemo ja ne radim i nemam potrebu sa poslom ,meni je dobro sa detetom u kuci eto .Drage moje cure pomagajte.........
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Potreba za muzem
14.11.2009 12:58:07   
Anoniman
Znala sam da nisam normalna cim niko nista ne pomazeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Potreba za muzem
14.11.2009 13:02:43   
vodolija 82
mislim da zaista moras promijeniti ponasanje,tako ga samo gusis i mozes proizvesti kontraefekat,koji ce dovesti do jos vise svadja.Zato dragi prihvati normalno cinjenicu da radi,jer mora radi vas dvoje,a kad dodje kuci,te trenutke ucini ljepsim,opusti ga i uzivaj sa svojim muzem.user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Potreba za muzem
14.11.2009 13:10:24   
pahulja76
tako je i meni bilo  kada smo poceli da zivimo zajedno jer sam  ranije bila po ceo dan sa majkom u kuci a onda odjednom sama a on na poslu... i onda sam pocela da pronalazim ponesto da radim da skrenem misli sa toga kada ce on doci i vreme mi sad proleti... ti bar imas dete pa samim tim i imas razonodu jer ti dosta vremena treba oko deteta pa dok odradis ponesto po kuci... nema vremena puno za razmisljanje i  kada ti muz dodje bude user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Potreba za muzem
14.11.2009 13:11:18   
Anoniman
Hvala vam punouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pahulja76)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Potreba za muzem
14.11.2009 13:14:47   
magnetic
Draga i ja kad god nisam sa svojim partnerom jedino sto zelim u tom trenutku je da je on pored mene,ali kako ja ne bih volela da on mene stalno zivka i pita kada cu stici kuci,tako ni ja ne zivkam njega.Cak ga teram da malo izadje ponekad i da se vidi sa prijateljima.Poslednje sto bih zelela je da me se on zasiti.Nateraj sebe da se promenis.Bice tesko ali smatram da se sve moze kada se hoceuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Potreba za muzem
14.11.2009 14:15:36   
Anoniman
hahha pa ti si kao  mm! user posted image
on kaže da mu falim i dok sam u kupatiluuser posted image ali me ne cima, ne zivka kada odem negde, ne remeti mi privatnost niti ja njega zivkam dok je na poslu. naročito tada ne jer nema potrebe da mu smetam, osim ako imam neki razlog.. iako bi on mogao i tamo da ćaska samnom user posted image
i moj ti je savet draga da ohladiš malo....user posted image   što ga više budeš vukla ka sebi na takav način-biće ti sve dalji.. pa i sam ti je rekao.
kuliraj ga malo, zaželeće te se on i sam  user posted image
normalno je da ti fali. iskoristi kreativno to vreme, a imate i dete . šta ćeš lepše?user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Potreba za muzem
14.11.2009 14:20:10   
mihi
Anonimna, nađi neki poslić, skreni misli i muža zovi najviše jednom dok je na posluuser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Potreba za muzem
14.11.2009 18:54:21   
Anoniman
Muža ne treba daviti pozivima, to nikada ne izađe na dobro. user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Potreba za muzem
14.11.2009 19:00:17   
Lilly*
Uzmi pa štrikaj user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Potreba za muzem
14.11.2009 19:02:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lilly.79

Uzmi pa štrikaj user posted image


mužu džemper! Tako ćeš imati osećaj da radiš nešto korisno, a mislićeš na muža usput! user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Potreba za muzem
14.11.2009 19:30:31   
Dora

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Mozda ce biti glupo ovo sto pisem ali sam morala ovo da podelim sa vama.Naime ja imam jaku potrebu za svojim muzem narocito kad nije kod kuce i kada je na poslu .Znam nekada da osetim da me dusa boli sto nije sa mnom ali znam da mora raditi i da ja ostajem kod kuce sa detetom.Stalno ga zivkam kada ce dodi ,svakih dva sata ja njega zovem i samam tim ga maltretiarm ,Da li je to normalno kod mene ili ja njega previse volim,ili sam previse vezana za njega ili je stvar dosade u kuci nisam ni sam pametnauser posted image da li je moguce da nekada osjetim dusevnu bol kada njega nema i u tom svemu ja se na ljutim na njega sto me ostavlja samu pa se stalno svadamo .Bas nekidan smo se jako posvadali oko toga i rekao mi je da moram da promijenim svoje ponasanje prema njemu jer ne moze da izdrzi takav pritisak ,ali ja si ne mogu pomoci to je sve jace od mene,jer ja stvarno ne mogu bez njega.Kako da si skrenem misli od toga i da se pocnem baviti necim.Da se razumemo ja ne radim i nemam potrebu sa poslom ,meni je dobro sa detetom u kuci eto .Drage moje cure pomagajte.........


Očigledno je da ti nije dobro samoj kući s detetom...user posted image Ali to je sve normalno, i mi smo imali taj problem jedno vreme ali sam počela više da izlazim i da se družim a on više da brine o deci, pa smo prevazišli. Stalno iste obaveze guše, a ti gušiš njega, a to nije samo njegov ili tvoj problem već zajednički i ako napravite dobar plan sve se da rešiti.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Potreba za muzem
14.11.2009 20:32:41   
Anoniman
Kako cu da se druzim i izlazim kada on radi od ujutra do mrakauser posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Potreba za muzem
14.11.2009 20:36:43   
Anoniman
Pa ne radi nedeljom.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Potreba za muzem
14.11.2009 20:42:10   
Anoniman

to je normalno osecanje ali ja isto mislim da moras to da promenis...
Imam par podpitanja:
- kazes da ti je tesko kad god ode - da li on odlazi samo na posao ili odlazi svuda negde bez tebe?
- na koji nacin se svadjate kad on mucenik mora da radi? ne moze da ne ode na posao
- da li si nesigurna po pitanju njega: da li mislis da je van kuce vise nego sto mora i da li ponekad pomislis da on izbegava da bude kod kuce sa vama?

Draga, normalno je da imas potrebu za njim ali nemoj toliko da ga zoves i maltretiras, samo ces napraviti haos...

moras da rascistis u sebi sta je to sto bi volela da se promeni
Ucini da vam vikendi budu ispunjeni...

I naravno, jeste lek da sebi ispunis vreme na neke zanimljive nacine

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Potreba za muzem
15.11.2009 12:06:36   
Ellenica
Draga moja, ja sam se isto tako osecala kad smo mm i ja poceli da zivimo zajedno.
Pogotovo kada sam prestala da radim, pa tako to najlakse objasnjavam.
Mm ceo dan na poslu, juri da zaradi za kiriju i hranu, a ja sama trudna, hormonicna pizdim kad ce da dodje dali ce mi odmah reci da me voli, i sa nekom ludom zamisli da ja treba njemu LUDO da nedostajem.
A on je covek radio i imao koliko-toliko ispunjen dan , video se sa ljudima imao je neku konverzaciju i nije imao kada da "luduje od usamljenosti".
Bila sam ocajna, odsecena od sveta, dok su svi drugi radili ja sam sedela kuci.
Drugarice i sestre zauzete svojim zivotom, pa nisu uvek imale vremena da se vide samnom,Bilo mi je strasno!
U jednom trenutku sam se susrela sa realnoscu, posle jedne od niza svadja sa mm, da sam zaista postala veoma (kako bi se izrazila) posesivna ili zavisna.
To se verovatno i tebi mota po glavi "sta da radim, kako da to promenim, dali me jos voli kada sam ovakva?"
I to kuliranje nije resenje!
veruj mi to sam probala, pa kad on dodje umoran sa posla, ja se kao pravim da mi nije toliko nedostajao i da je sve super.
I on tu moju promenu iskoristi da legne i odmori(misli sve je u redu) a je popizdim jos vise.
Pomislim "Eto on nebi nista uradio ni da ga ja ne davim, nebi rekao da me voli i nebi me zagrlio, i on stvarno meni ne posvecuje vremena"
Ali kada san zaokupila vreme drugim stvarima, tada se stvar vratila u normalu.
Posveti se deci, kuvanju pranju, napravi sebi spisak sta sve treba da uradis, koga da nazoves, gde da odes.
Obuci decu i idi u goste u setnju.I na kraju krajeva imas RR da te nasmeje, dirne i zaokupi, ovde se svakoga dana desava nesto novo.
I zapamti da NISI luda, vec te jednolicnost zivota tera u samu krajnost.
Svima se to moze desiti ako dozvoli da se svakoga dana desavaju iste stvari.


Zelim ti sve najbolje



_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Potreba za muzem
15.11.2009 12:08:31   
Anoniman
Puno ti hvalauser posted image

(odgovor članu Ellenica)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Potreba za muzem
15.11.2009 12:13:20   
indy_25
Moj muz isto puno radi i skoro nikad nije u kuci. u pocetku sam se osjecala usamljeno kao i ti a sada sam navikla i sada kad je slobodan ili na bolovanju ili tako nesto kada je u kuci po cijeli dan bas mi smeta. Nekako sam navikla da sam sama po cijeli dan i nekako mi remeti moj mir kada je od ujutru do navece kuci pa ga ja onda malo istjeram da ide negdjeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Potreba za muzem
15.11.2009 15:46:25   
oliveradj
Ako ga stalno zivkas nece biti dobro znam iz licnog iskustva i iz braka mojih roditelja da je to jako lose. Dovoljno je da se cujete jednom dvaput i ako je nesto hitno.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Potreba za muzem
15.11.2009 18:03:16   
sanji
Kad god pomisliš da ga nazoveš a ti uključi komp i ispričaj se sa nama dok ne skreneš misli! user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Potreba za muzem
15.11.2009 22:56:58   
vodolija 82
user posted image user posted image user posted image user posted image  evo Sanji ti je dala najbolju idejuuser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Potreba za muzem
15.11.2009 23:33:03   
A.N.A.
To sam pocela i ja da radim u 5.mesecu trudnoce!!! Sta vise- toliko se rastuzim da mu se rasplacem na telefon... Uzas...a znam da nije u redu... Valjda ce brzo da me popuste ovi hormoni i vratim se u normaluuser posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Potreba za muzem
15.11.2009 23:35:00   
A.N.A.
...mada mu placem u kad je prisutan... Mozda ipak nije do njega user posted image

(odgovor članu A.N.A.)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Potreba za muzem
16.11.2009 13:34:10   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: A.N.A.

...mada mu placem u kad je prisutan... Mozda ipak nije do njega user posted image


To su draga samo hormoni.
Videces tek kada se porodis, ja sam plakala kao malo dete.
Meni je mm uvek govorio "Smiri se, nisi ni svesna da se ne ponasas kao inace, to su samo hormoni.Proci ce i to."
Naravno meni je to zvucalo kao da mi kaze da ja neznam kako se osecam, da me uci kako da se ponasam, ali tek kad je proslo vidim da je bio u pravu.


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu A.N.A.)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Potreba za muzem
16.11.2009 20:31:03   
Anoniman
MM i ja jos ne zivimo zajedno al sam ja uvek ta koja hoce da ga cuje,da dodje,da budemo zajedno jednostavno,a on bi nekad da odmori i td. e ja tada pucam i krivo mi je sto on mene ne voli koliko ja njega i kako mu ne falim i strasno o cemu sve razmisljam!user posted image Ja ne mogu da zamislim zivot bez njega dok mislim da bi njemu lakse bilo,lakse bi podneo sve to!
Sad je je bio jako nervozan jer ne moze da nadje posao,problemi sa njegovima...a ja mu nisam nimalo olaksavala,svadjala sam se sa njim za svaku sitnicu i puko je i naravno posvadjali smo se i nismo se culi par dana,naravno da sam ga zivkala i slala poruke a on hladan! I dalje razmisljam da li on mene voli manje il jednostavno nekim ljudima treba mir kad su nervozni? Da li on nema potrebu mene da cuje i vidi il je jednostavno takav tip coveka da hoce da bude sam nekada! Urazumila sam se malo i on primecuje to i kaze da mu je drago jer onako ne postizem nista! Znaci 1000 puta mi je dokazao koliko mu znacim al eto meni to smeta mnooogo!
Zene moje da li sam ja pukla skroz na skroz? Shvatam i sama da sam nekad uzasna al pokusavam da budem tolerantnija!

(odgovor članu Ellenica)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here