|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pravila za prvu pomoć
9.6.2009 8:36:02   
Anoniman
Nezgode se deci obično ne dešavaju u saobraćaju nego kod kuće ili napolju, u igri. Na sreću, roditelji su uglavnom u blizini, ali bilo bi korisno i da znaju kako da pomognu mališanima.
 
OVDE (KLIK) možete pročitati šta ako:
- Ujed životinje -  mala povreda, velika opasnost
- Gušenje - kad hrana sklizne u dušnik
- Visoka temperatura i fras - tečnost i spavanje
- Ubodi insekata, i alergijska reakcija
- Opekotine - ohladite opekotine, a telo zagrejte.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Pravila za prvu pomoć
9.6.2009 8:41:29   
guppy RR
Da dopunim user posted image

Prva pomoć kod lakših povreda na igralištu (klik)
Prva pomoć kod težih ozleda (klik)

Bože, šta sve ima na ovoj našoj Ringeraji
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Pravila za prvu pomoć
9.6.2009 8:43:50   
Modessty

IZVORNA PORUKA: guppy RR

Bože, šta sve ima na ovoj našoj Ringeraji
user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image

Moram i ja kao trener da sve to proučim user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Pravila za prvu pomoć
9.6.2009 8:45:48   
guppy RR
Modessty, ozbiljno... mogla bi da napišeš koji članak o deci i sportu. AJmo ajmo!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Pravila za prvu pomoć
9.6.2009 8:46:26   
Anoniman
Jooooooooj šefice, jel to pec-pec za mene? user posted image user posted image user posted image user posted image

Još kada sam stisla "potvrdi" pomislila sam da tema postoji, i zaklela bih se da si odgovorila da je korisna!

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Pravila za prvu pomoć
9.6.2009 8:48:11   
Modessty

IZVORNA PORUKA: guppy RR

Modessty, ozbiljno... mogla bi da napišeš koji članak o deci i sportu. AJmo ajmo!


Smozgaću nešto ovih dana user posted image

Ma ne mogu bre od Tashe da stignem na red user posted image user posted image user posted image user posted image (Tasha šalim se!user posted image )

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Pravila za prvu pomoć
9.6.2009 8:54:47   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Nezgode se deci obično ne dešavaju u saobraćaju nego kod kuće ili napolju, u igri. Na sreću, roditelji su uglavnom u blizini, ali bilo bi korisno i da znaju kako da pomognu mališanima.




Prva stvar koju treba da uradite kada su povrede bilo kog tipa u pitanju je da NE PANIČITE!!!

Uplašeno lice roditelja i uopšte starijih osoba koje se tu nadju je nešto najgore što dete može da vidi! Uostalom, panika samo pogoršava stanje. Mozak sporije radi i gubi se dragoceno vreme!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Pravila za prvu pomoć
9.6.2009 11:46:33   
Anoniman
Prvi put kada je Luka razbio glavu (sa jedva godinu dana), sva sreća pa nije bio sa mnom već u vrtiću. Tada sam shvatila da je to preživeo. Više uopšte ne paničim. Dignem ga, poljubim i kažem "prošlooooooooooo". (naravno, sve su to blaži udarci, bez krvi, ali su uvek u čelo, i ima čvoruge. npr. ivica ragastola po sred čela, u letu)

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here