|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prevara 2.deo
18.6.2018 14:58:53   
IvanaSK RR
Evo linka ka prethodnoj temi
Klik
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Prevara 2.deo
18.6.2018 14:59:59   
IvanaSK RR
IZVORNA PORUKA: Leptiric123



Priznao je Ljisho, zar misliš da nemam mehanizme da ga ispitam user posted image imao je i kaznu, meni je bilo jako zabavno user posted image al sve te budalaštine osvežavaju brak ovako ili onako, bitno je da je zabavno

edit: i jedno i drugo



IZVORNA PORUKA: Leptiric123

To nije priznao, niti sam se uduljivala, dopisivali su se i ljubili...user posted image ali pretpostavljam da jeste. A na sve to i ona je udata. Najače je bilo kada je okačila selfi iz mog auta na facebook...posle je cropovala neke njegove fotke pa htela kao da namesti da je bila u stanu, ali se zajebala ta fotka je bila naopako i tako joj i ostalo...



IZVORNA PORUKA: Leptiric123


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Kako si se osecala kad si saznala?


Besno, bila mi je povređena sujeta, ja sam znala da ona njega smara, i upozorila ga, najviše me je razbesnelo što je znao da sumnjam i terao po svom misleći da neću saznati, posle se vadio da je to posle bilo samo da je otkači da ne uznemirava više mene. Nema tu šta, svi muškarci kad tad dodju u fazu da im treba još neko, nebitno da li je to seks, da li je priča, da li je dopisivanje...valjda tako leče neke svoje frustracije šta znam. Okružena sam muškarcima na poslu i potpisujem da su apsolutno svi isti, sad pitanje je dokle ode ta potreba da li se završi na flertu, na par poruka ili preraste u ozbiljnu pralelnu vezu. Meni je bila povređena sujeta i to što se igrao sa mojom inteligencijom, ne znam kako je mislio da sakrije uopšte, ili mu je to neki adrenalin...



< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 18.6.2018 15:02:27 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Prevara 2.deo
18.6.2018 15:02:17   
mama Jo



_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Prevara 2.deo
18.6.2018 15:03:26   
IvanaSK RR
IZVORNA PORUKA: lesli

Au, ja ne bih presla preko prevare. Ok, mozda mene moj vara, ali za sada nemam ni jedan razlog koji bi me naveo da to pomislim. Ali kada to pomislim i potvrdim, onda je gotovo.

A sto pitanja iz naslova teme tice... Mislim da mogu postati, ali ne vidim poentu. Ako je jednom varao zenu i rasturio svoj brak zbog nekog drugog, kako verovati tom coveku? Tj. mislim da je dobra sansa da i zenu-ljubavnicu zameni nekom novom ljubavnicom.


IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Znam Lesli i ja sam tog stava, ali pođem od sebe...zamišljam da ne komunicira sa mnom mesecima osim na minimumu, pa verovatno bih i ja poklekla i kuckala se sa nekim.

A što se tiče naslova, ne mora da znači, poznajem dosta ljudi koji su vrlo brzo shvatili da im je brak greška, pratner koji se promenio od dana potpisivanja kod matičara i td....mislim da svakome treba pružiti šansu, ali smatram da je poštenije reći ovo ne ide i razvesti se, nego imati paralelnu vezu godinama a glumiti sve je ok i onda kao bomba "ja imam drugu7drugog".




IZVORNA PORUKA: Maraj

Boze leptiric...pa strasno....pa sta kaze njen muz kada vidi na njenom profilu te slike koje kazes da je kacila


IZVORNA PORUKA: jess021

Leptiricu, zao mi je sto imas takvo iskustvo, ali nema sanse da ovo moze da se generalizuje.
Mislim na deo da su svi isti




IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: jess021

Leptiricu, zao mi je sto imas takvo iskustvo, ali nema sanse da ovo moze da se generalizuje.
Mislim na deo da su svi isti




Slažem se a imam i muža da to dokažem user posted image

Leptirić, svaka čast. Ja ne bih ni pod kojim uslovima oprostila prevaru. Jer, ako me dobro poznaje, onda zna i da treba da pregrmimo zajedno neki period "krize" ili kako god. Jednom poljuljano poverenje je kod mene kraj. Nema više bliskosti, nema više ničega.


IZVORNA PORUKA: Maraj

Ja ne znam sta bi napisala o temi o generalizovanju.
Mm od uvek prica o tome da nikad ne bi to uradio. Jos od kad smo se zabavljali , pre 15 god....
Ali ja sama smatram da kada se vencas/ozenis ne stavis crnu mantiju i nije da ne pogledas nikog. Otkud znam.
Ako je ta kod leptiric bila toliko navalentna... ja bi sumnjala. Svi smo mi od krvi i mesa i svakom prija neki flert/nabacivanje jel da.




< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 18.6.2018 15:07:42 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Prevara 2.deo
18.6.2018 15:08:59   
IvanaSK RR
IZVORNA PORUKA: lesli


IZVORNA PORUKA: Leptiric123

A što se tiče naslova, ne mora da znači, poznajem dosta ljudi koji su vrlo brzo shvatili da im je brak greška, pratner koji se promenio od dana potpisivanja kod matičara i td....mislim da svakome treba pružiti šansu, ali smatram da je poštenije reći ovo ne ide i razvesti se, nego imati paralelnu vezu godinama a glumiti sve je ok i onda kao bomba "ja imam drugu7drugog".



E bas je u tome poenta. Ako ne ide, ja sam uvek za razvod i da svako ima pravo da potrazi srecu. A ovako, glumiti da je sve ok a imati ljubavnicu sa strane mi je user posted image


IZVORNA PORUKA: lesli

Ja mislim da je sve stvar principa. I u vezi, a i u braku. Na kraju krajeva meni se brak i veza ne razlikuju puno. To je samo papir koji ne mora nista da znaci. Iskreno mogla bih i bez njega, ali su neke stvari sa njim jednostavnije...

Jesmo svi od krvi i mesa. Primetim i ja nekog zgodnog i lepog muskarca, primeti i on sigurno zene. Stavise i ja primetim lepu, zgodnu, doteranu zenu (a nisam bi). Ali se sve zavrsi na tom opazanju. Da bih pozelela nesto vise potrebno mi je vise od puke fizicke privlacnosti.
A za ta nabacivanja, naravno da prijaju nasem egu, ali uvek mozes da povuces granicu i kazes "ja sam zauzet(a)".


IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Njen muž je izgleda debil.

Poenta je znati koliku je to štetu nanelo, tj pravilo odmeriti. I ja sam tako mislila kao ti Ana dok nije došlo do toga, nema šanse izbacila bih ga napolje ovo ono...Međutim ako imalo osećaš nešto, i ako želiš da sačuvaš porodicu vrlo brzo počneš da razmišaljaš u resocijalizaciji svog mm. Na primer u tom nekom dopisivanju u koje sam imala uvid, ona je njega navlačila da govori ružno o meni, tipa kako sam mu dosadna, kako ne voli da putuje sa mnom, kako sam uobražena i td...pošto si mogao tako opušteno da me blatiš sad ćeš da zablatiš sam sebe. Mesec dana je svaki dan, ili svaki drugi treći zavisi kako sam raspoložena zatrpavao svoj profil, pod opcijom javno mojim slikama i komentarima kako sam najbolja, kako sam najpametnija, kako me obožava, kako nema žene ni blizu meni i td...naravno svi ortaci su ga provalili i isprozivali do besvesti, ponižen je oset__io je kako je to. Sledeći put je dobio kofere da se iseli i iselio se, tek posle mesec dana i posle davanja vremna njemu da uvidi kako mu zapravo nije dosadno sa mnom i kako u stavri i ne može bez mene dala sam mu šansu za razgovor. I otvoreno sam mu rekla da to radim da bi ostali porodica, a videćemo da li ćemo ostati u braku. U tom momentu nisam osećala apsolutno ništa, ravna crta....rekla sam mu da ne znam da li ga volim, mislim da ga to boli i dan danas, ta moja rečenica. Rekla sam mu isto da ga ne čudi što mu ništa ne verujem. I tako lagano, trudio se da me vrati, više od godinu dana mu nisam dala šansu da se ponada da sam prešla preko svega. Tek kada zaista jesam, i kada sam u svojoj glavi sklopila i rasklopila kockice rekla sam mu, danas sam ti oprostila, ne prošle godine, ne juče, danas...potrudi se da se ne reset__ujemo ponovo. I zaista se trudi, i osećam da smo kao na početku braka, čak i razmišljamo zajedno i sve više pričamo o drugom detetu.

Izvinjavam se što sam otišla u vrv drugu temu, ali mislim da je komentar koristan ako se ne daj Bože nekad neka nađe u mojoj situaciji.

Ima jedna pametna rečenica u Verolininoj knjizi "Vi ste kuća na dva stuba, a takve su retke"., izgovara je baka glavne junakinje, njoj koja prolazi oluje sa ljubavlju svog zivota. Najlakše je rasturiti nešto, treba znati sačuvati. A porodica je nešto najvrednije, ako je on već glup i zamalo je rasturi, sačuvaj je ako vredi, ali mu pokaži lekciju da zapamti zauvek.



IZVORNA PORUKA: dejana007

Desi se da se covek zaljubi, razvede, oženi ljubavnicu. Desi se i žena da uradi tako nešto. Mada sve treba saseći u korenu. Jednostavno pokusati dati sve od sebe da ne dodjes u tu situaciju, ne igraeti se vatrom. Ako sa nekom osobom stupiš u kontakt sa željom za nečim "više" već upadaš u zamku. Ako su prioritet deca i porodica onda nema zime. Nekako mislim da ljudi koji imaju ljubavnice i ruše porodice da su jako sebični i misle samo na sebe. Na stranu da je nekome loše i dosadno u braku.. Pa jebi ga i za to loše je potrebno dvoje... Ne znam ali tako mislim.



< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 18.6.2018 15:11:39 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Prevara 2.deo
18.6.2018 15:12:32   
IvanaSK RR
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Još jednom, svaka čast. Ja ne bih mogla tako. Nema tu čuvanja porodice ako je on došao do toga da tako nešto uradi.
Mislim da pre meni može da se desi da flertujem nego mm, ali on je prosto takav čovek. Osoba koja neće da ostane u komšiluku da gleda utakmicu već će da dođe kući da gledamo zajedno.. neko ko žuri kući sa posla da bi bio sa mnom i detetom dok kolege idu u kafanu na ručak.. I nije jedini takav mušakarac koga poznajem, što ipak dovodi to toga da nisu svi isti. Kao što ni sve žene nisu iste. Ni sva deca. Itd.


IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Što se tiče "čuvanja porodice", ne znaš dok ne oset____iš na svojoj koži...kažem ti istog sam stava bila.

Ima kod mene još nešto, ja se u inat ne bih razvela nego bi ih zajebavala godinama...čisto da ne mogu baš da uživaju user posted image user posted image user posted image

Nisam ja rekla da je svaki muškarac sklon prevari, već da svaki dođe u period kada mu je potreban neki vid zbližavanja sa nekom drugom ženom...kao što je vrv i ženi potrebno. Samo pitanje je da li će to ostati na današnjoj kafi sa koleginicom, ili će se završti seksom....na njemu je da odmeri šta mu je bitnije. Moj izgleda nije baš mislio glavom, ali verujem i znam da se pokajao i da dzaba mu što sam mu ja oprostila, sam sebi nikad neće.


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Vrlo dobro poznajem sebe, džaba čuvanje porodice kada ja tu više nikad ne bih bila ista. Posle tako nečega ne bi opstali.



IZVORNA PORUKA: jess021

Leptiricu, to sve sto si navela da si puno radila, da on nije bio tu....to su sve opravdanja da bi ti bilo lakse. Ti si resila da mu oprostis i da sacuvas brak i to je u redu. To je tvoja odluka i nema sta ko tu da kaze da li si bila u pravu ili ne.
Ono sto je meni zasmetalo je da se pre ili kasnije svi slicno ponasaju.
Muskarac koji ima postovanje prema svojoj porodici, a pre svega prema svojoj zeni, tako nesto nikad ne bi uradio.
Ja ne mogu da garantujem da ce mm voleti mene do kraja zivota i da nece pozeleti neku drugu, ali isto tako znam ako se tako nesto desi da ce me pogledati u oci i reci stvari stoje tako i tako. I u tome je velika razlika.
A ako muskarcu od skoro 40 god, mislim na mm, treba da delim lekcije o znacaju porodice, onda sam se stvarno zaj...., a mislim da nisam.
Maraj, ako sam se udala, nisam obukla mantiju i to ne znaci da ne smem da pogledam drugog muskarca, da prokomentarisem ako dobro izgleda i sl, ali ovde pricamo o tome da se njen muz vidjao sa drugom, ljubio i verovatno imao sex.


IZVORNA PORUKA: lesli


IZVORNA PORUKA: jess021

Leptiricu, to sve sto si navela da si puno radila, da on nije bio tu....to su sve opravdanja da bi ti bilo lakse. Ti si resila da mu oprostis i da sacuvas brak i to je u redu. To je tvoja odluka i nema sta ko tu da kaze da li si bila u pravu ili ne.
Ono sto je meni zasmetalo je da se pre ili kasnije svi slicno ponasaju.
Muskarac koji ima postovanje prema svojoj porodici, a pre svega prema svojoj zeni, tako nesto nikad ne bi uradio.
Ja ne mogu da garantujem da ce mm voleti mene do kraja zivota i da nece pozeleti neku drugu, ali isto tako znam ako se tako nesto desi da ce me pogledati u oci i reci stvari stoje tako i tako. I u tome je velika razlika.
A ako muskarcu od skoro 40 god, mislim na mm, treba da delim lekcije o znacaju porodice, onda sam se stvarno zaj...., a mislim da nisam.
Maraj, ako sam se udala, nisam obukla mantiju i to ne znaci da ne smem da pogledam drugog muskarca, da prokomentarisem ako dobro izgleda i sl, ali ovde pricamo o tome da se njen muz vidjao sa drugom, ljubio i verovatno imao sex.


Potpisujem ovaj post!
Sve i da kao "oprostim", ja mu vise ne bih mogla verovati i tu je kraj. Onda je i za mene i za dete, pa cak i za njega (mada me se u tom trenutku to bas ne bi puno ticalo) mnogo zdravije da se razidjemo i da svako nastavi svojim putem. Naravno strogo poslovni odnosi se podrazumevaju zbog deteta i to je to. Ne vidim svrhu zasto bih ja sebe zakopala u takvom braku i jos detetu(ci) dala primer kako treba trpeti tako nesto zarad idilicne slike porodice?

Inace mislik da ovo vec debelo izlazi iz okvira teme. Mozda da modovi prebace ovu diskusiju u odgovarajucu temu?




< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 18.6.2018 15:16:23 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Prevara 2.deo
18.6.2018 15:17:20   
IvanaSK RR
IZVORNA PORUKA: mama Jo

Leptiricu, zao mi je sto si na svojoj kozi oset_____ila to... ja imam dosta drugarica koje jos nisu udate, i na zalost iz njihovih prica znam dosta slucajeva da muz zenu vara... jako sam se zaprepastila nedavno!

Ako bi mi se desila takva situacija....sto kaze Ana - ja vise ne bih bila ista osoba... na stranu sto nas odnos definitivno ne bi nikada vise bio sto je sada. Cak i kada bi odlucila da predjem preko toga, mislim da ne bi smo mogli da zivimo sa tim i da bi se razveli.


IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Lesli, daleko bilo da ja bilo šta trpim ili sam trpela, mi smo se razdvojili bili...nisam tip koji će bilo šta trpeti, a kamoli da mm ima nekoga. Istog momenta kada sam zajebanciju i to njeno opsedanje potvrdila da su se i vidjali, on se iselio i nije živeo sa nama. Ali opet kažem najlakše je nešto rasturiti, treba znati sačuvati...Mislim da je taj period bilo loš za oboje, a očigledno je trebao da se desi i meni i njemu da bi shvatili da se zaista volimo i da želimo da budemo i ostanemo srećna porodica. Ono dok ne izgubiš ne znaš šta imaš. Mogla sam se na keca razvesti što sam u prvom momentu i želela ali smatram da sam donela najbolju odluku što nisam. Odnos sada nam je kao na početku braka tj veze.


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Drago mi je da ste uspeli da predjete preko te situacije i da to nije trajno ugrozilo vas odnos.... ali moram da te pitam - da li si je ikada posle srela, videla? Jos gore - da li ste je ikada posle toga sreli? Zivi u istom gradu kao i vi?


IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Živi gde i njegovi roditelji, srela sam je prvi put sad za uskrs, i to veče u gradu dok sam bila sa drugaricom, i posle toga sam je srela još par puta...beži od mene, jer zna kakva sam. Ako te interesuje osećanje koje imam, nemam osim da me budala gleda kao izgubljen slučaj, dopisujem se sa njim i smejem se tome u tim momentima, a on bolje da je ne sretne user posted image


IZVORNA PORUKA: mama Jo

user posted image razumem, izdigla si se izvan situacije skroz...
I ja mislim da mu je bolje da je ne sretne user posted image



IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Ne ne za nju je bolje...user posted image

Ej bre to je jedna polupismena psihopata, zaista se ne bih spustala na njen nivo...sramota bi me bilo.



< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 18.6.2018 15:22:30 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Prevara 2.deo
18.6.2018 15:17:52   
Misha i Ljisha
Auuu... ovom mom bi bilo bolje da je veran kao ker.inace je ugasio user posted image

Ja kao i Ana I Jess.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Prevara 2.deo
18.6.2018 15:28:51   
Leptiric123
Evo nas, Ivana da razradim ja malo i maštu...da ti osvojiš lazy bag

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Prevara 2.deo
18.6.2018 15:32:14   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Evo nas, Ivana da razradim ja malo i maštu...da ti osvojiš lazy bag

Ako nastavis ovako da razradjujes, osvojices ti user posted image
Sto se tice situacije, teme... Pružam podrsku sta god ko odluci. Osetljive su stvari, svi smo različiti i pitanje je kako bi ko odreagovao i sta bi uradio. Ni u sta se ne zaklinjem.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Prevara 2.deo
18.6.2018 21:48:02   
Leptiric123
I tako to je bila prva,onda je dosla i druga,ta mi je dolazila na vrata i rekla da cekaju bebu...ahahahaha salim se naravno,Ivana ovo tebi da se raspises dajem ideje....

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Prevara 2.deo
18.6.2018 21:54:25   
mama Jo
user posted image
Leptiric vec sam mislila da si ti reziser sapunica user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Prevara 2.deo
18.6.2018 22:00:10   
Leptiric123
Da da kao izmisljam...😂 nemam sta vise da dodam valjda sad pustam masti na volju...😂 jos je fascinantno da se i moj mm i mm one lujke isto zovu 🤣

Ona jeste luda ali ja sam imala fenomenalne ideje za nju. 😂 i ne nisam joj ostala duzna to sam zaboravila da napisem,znajuci koliko se sirotica mucila da je taj njen nesrecnik ozeni ne bi li od kuce otisla,ja slucajno sednem na kafu sa nekom zenom iz sela njene svekrve,a ta zena srecom nije tacara,zovu je "diskrecija"...i ispricam joj jao znas onu,progoni mi muza,hoce da se razvede,da joj moj muz dete napravi i td i td...Bas me cudi kako li joj je svekrva doznala,ova zena je bas neka od poverenja 😂😂😂

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Prevara 2.deo
18.6.2018 22:03:40   
MimaKos
Hvala Bogu pa me ovakve stvari zaobilaze, ne znam kako bih reagovala..

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Prevara 2.deo
18.6.2018 22:05:54   
Leptiric123
Cuti ne prizivaj...moze da ti se posreci ds je neka kul pa dodje malo ocisti po kuci kad nisi tu a moze biti i psiho kao ova nasa jadna.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Prevara 2.deo
18.6.2018 22:06:42   
bebilule
Ja nemam sta pametno reci. Kao sto rece Ivana, svako neka radi kako hoce, osjetljivo je sve to i intimno. Ja znam kako sam ja radila kada mi se desilo. U svakom slucaju, moja paznja je bila usmjerena na mog partnera, a ne na tu osobu. Mislim, njemu sam "sudila" za njegova "djela" kako sam mislila i osjecala da treba. A da li je taj drugi neko psihopata ili ne, ne interesuje me.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Prevara 2.deo
18.6.2018 22:08:41   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Cuti ne prizivaj...moze da ti se posreci ds je neka kul pa dodje malo ocisti po kuci kad nisi tu a moze biti i psiho kao ova nasa jadna.

Hahaa, i to sto kazes, al ako ce da cisti i da se porazmisli covek dal da kaze nesto il ne kaze 😉 sala mala..

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Prevara 2.deo
18.6.2018 22:14:01   
Leptiric123
Ili sto mm kaze "Kupi li ti svaler nesto ili sve moram ja?" 😂

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Prevara 2.deo
20.6.2018 8:47:52   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Ili sto mm kaze "Kupi li ti svaler nesto ili sve moram ja?" 😂


user posted image user posted image hahahaha, psssssst user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Prevara 2.deo
20.6.2018 8:53:13   
Leptiric123
Jel se neka od vas našla u iskušenju da pređe "dozvoljenu granicu"? Da ne olajavamo samo muževe user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Prevara 2.deo
20.6.2018 8:57:58   
mama Jo
E, bas sam i ja htela to da pitam... prvo sam htela tebe samo, ali je bolje ovako - pitanje za sve? 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Prevara 2.deo
20.6.2018 10:11:27   
IvanaSK RR
Sumnjam da cete dobiti odgovor. I ako dobijete pitanje je koliko su iskreniuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Prevara 2.deo
20.6.2018 10:16:31   
MimaKos
Ja stvarno nisam, a radim sa muskarcima.. nekako mi to narocito na poslu bas odvratno, valjda jer sam se svega nagledala..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Prevara 2.deo
20.6.2018 10:17:17   
Ana RR
Sa bivšim jesam, imala sam iskušenja. Nisam otišla predaleko ali bilo mi je zanimljivo da istražujem.

Sa mm nisam, mada je bilo svašta na početku naše veze. Čak sam i sama bila u dilemi da li da nastavimo da se viđamo ili da dam šansu nekome ko se tada setio da je godinama zaljubljen u mene pa mi to i priznao. Ali ipak mm mi je više odgovarao i sa njim sam želela da budem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Prevara 2.deo
20.6.2018 10:20:40   
MimaKos
Ja to u pocetku i ne racuman vise, meni se ovo od braka i dece vazi :)) salim se, naravno da se na pocetku veze javljaju i drugi zaiteresovani i da ima flerta, ali granicu nisam presla, kad sam sa nejim sa nekim sam i kraj

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here