|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 05/24
2.5.2024 22:40:28   
Sanjica26 RR
Drage mame, stigao nam je Maj!!!

Pošto teme ovog tipa koristimo samo za ćaskanje,molim vas da konkretna pitanja o roditeljstvu postavljate u za to određenim temama.Ako se ta pravila budu kršila chat teme cemo zaključavati. Tome u prilog predlažemo da procitate Klik

5
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 05/24
3.5.2024 16:12:01   
IvanaSK RR
Gde ste u maju? 😁



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 05/24
3.5.2024 20:28:49   
flamingos
Evo mene u maju.Završila sam sve i odoh pod tuš.Baš sam umorna.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 05/24
4.5.2024 12:31:51   
IvanaSK RR
I ja sam nesto umorna. Kicma me zeza. Sin se vratio sa ekskurzije pun utisaka. Bas se lepo proveo i mnogo mi je drago zbog njega. Takve stvari ostaju u pamcenju. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 05/24
4.5.2024 12:41:42   
flamingos
Super Ivana.I meni je drago zbog tvog sina.To su lepe uspomene.Hajd da te ne zafrkava kičma.Moje dete ode na čas gitare,a ja u kuhinji.Spremam torte za Uskrs,slavu i sve šta je potrebno.Sedoh da predahnem uz kafu i da vidim šta ste pisale,pa odoh dalje.Čeka me pegla.To ću večeras.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 05/24
4.5.2024 21:35:46   
IvanaSK RR
Ja cu tortu i salate sutra. Ne znam da li mi je rano da spremam sada, a da se posluzi i u utorak. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 05/24
4.5.2024 21:41:45   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ja cu tortu i salate sutra. Ne znam da li mi je rano da spremam sada, a da se posluzi i u utorak. 
Šta znam...Bolje sutra.Pogotovu salate.A što se tiče torti,bolje je kad odstoje,ali kako god.I za njih ti je rano danas.Mi u ponedeljak imamo goste,petnaestak.Neko na ručku,neko na večeri.Salate pravim sezonske,tako da tog dana pripremim(kupus,krastavac,paradajz...).


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 05/24
6.5.2024 9:21:15   
flamingos
Hristos vaskrse.Uživajte u prazniku i lepom vremenu.Srećna slava svima koji danas slave.Da ste živi i zdravi.Lepo provedite današnji dan.Mi imamo petnaestak gostiju.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 05/24
6.5.2024 21:23:58   
Tiziana
Dobro vece devojke.Srećna Slava svima koji slave! Mi smo se sinoc vratili sa proputovanja. Reset_ovali se i odmorili. Malo Slovenija, grad pa more, malo Italija. Puno kilometara, puno zelenog, puno razlicitog. Vesti nismo pogledali 7 dana. Sad se psihicki sastavljam za povratak na posao...🥴Vidim od srede ozbiljna kisurina😒, a onda cemo samo odjednom da upadnemo u neku tropikanu i temerature 30+ stepeni. Najavljuju letos neki pakao. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 05/24
7.5.2024 8:27:57   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Mi smo bili kod svekra u nedelju i ponedeljak. Danas ce nam svratiti na veceru dve porodice prijatelja. Jos da zamesim hleb sa belim lukom i malo da raspremim stvari.Tizi, divno putovanje! 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 05/24
7.5.2024 8:38:12   
flamingos
Dobro jutro.Tizi,divno putovanje.Mi smo lepo proveli slavu.Danas mi prijateljica dolazi.Prodje raspust.Dečici želim srećno u školi još ovih par nedelja,pa letnji raspust.Nadam se sa ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 05/24
8.5.2024 9:51:59   
Ivanka 75
Dobar daaaaan, ima li kogaaaa? Kuc kuc 😊Evo ja cuvam muza, on jos uvek odmara od praznika ❤️
Naoblacilo seeeeeeeee.... 
Imam rucak. to je dobra vest 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 05/24
8.5.2024 10:27:39   
IvanaSK RR
Dobar dan. Evo, ja svratih. Jutros je ovde malo i kisa padala. Sad je ok.Ivanka, cuvaj ga, cuvaj 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 05/24
8.5.2024 10:39:23   
flamingos
Dobar dan.I ovde pada kiša.Ali,uspela sam da završim po gradu šta sam imala.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 05/24
8.5.2024 12:10:02   
Ivanka 75
Da ne pobegne na posao slucajno 😁

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 05/24
8.5.2024 14:55:33   
Kata90
Dobar dan mame,meni bas 1 maj nije lepo počeo....zavrsili smo u bolnici sa Aleksejom....dobio je upalu bronhija pa je bio na kiseoniku dva danas,jako sam tesko podnela sve to.Nisam ni ja bila bas najbolje,uhvatila me gripa i kasalj,ali morala sam biti jaka sve to izdrzati...U nedelju su nas pustili kuci,sada je dobro proslo sve.Nije mi jasno od cega je doslo do toga..  neznaju ni lekari.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 05/24
8.5.2024 21:21:31   
IvanaSK RR
Kato, bitno da ste sada  bolje. Ljubimo I tebe i njega 😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 05/24
8.5.2024 23:05:15   
Sanjica26 RR
Samo da mahnem. Ne stizem da pisem


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 05/24
8.5.2024 23:21:07   
Ivanka 75
Kato, bas mi je zao. 😔
Brzo se oporavite! 😘

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 05/24
9.5.2024 9:58:57   
IvanaSK RR
Dobar dan. Sta se radi? Ja pod hitno moram na neke vezbe krenuti, kicma me bas boli. Danas da zavrsim sta imam po kuci, pa opet gosti popodne. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 05/24
9.5.2024 11:22:11   
Ivanka 75
Ahhhh.... Jutro za pamcenje... Prvo oborim solju punu vode prospem, solja se rwzbije.
Uzmem usisivac, on u jednoj sobi, crevo u drugoj, sipka u trecoj, a papucica pored televizora. 
Lepote home based husband-a 😁❤️🤬
Ali kuca besprekorno cista 🤪 Bice i rucak! 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 05/24
9.5.2024 11:23:48   
Ivanka 75
Ivana, ja zadnjih meseci kombinujem jogu i kalisteniku. Kad stignem o kako stignem. Ima na jutjubu svasta. Krenes od pocetnika... 

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 9.5.2024 11:34:25 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 05/24
10.5.2024 10:39:12   
flamingos
Dobar dan.Ivana,kako kičma?I mene zafrkava,ali držim se nekako.Odi na terapije,pomažu.Kuvam džem od jagoda,pa popodne idem kod zubara da sredim jedan zub.Od jutros se smenjuju oblaci i sunce,ali evo sunca.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 05/24
10.5.2024 10:42:05   
Ivanka 75
Petak... Odmor za dusu. I bar do ponedeljka necu cuti kako ne radimo dovoljno, a ja prva dodjem i zadnja odem s posla. Pogledace me dobri Bog pa da promenim karijeru 😁❤️🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
A sad osmeh na lice! Odo da proset_am do trznog centra u blizini, home based husband ostaje kici, dete na takmicenju o tako... Oooooooopustenooo 🏡🏡🏡🏡

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 05/24
10.5.2024 11:32:11   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Vreme ni tamo ni vamo. Konacno petak, a kao da smo mnogo radili.user posted image
Imam veceras trening. Jedva cekam. Budite dobro.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here