|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 08/23
2.8.2023 13:07:17   
IvanaSK RR

Drage mame, stigao nam je avgust user posted image

Pošto teme ovog tipa koristimo samo za ćaskanje,molim vas da konkretna pitanja o roditeljstvu postavljate u za to određenim temama.Ako se ta pravila budu kršila chat teme cemo zaključavati. Tome u prilog predlažemo da pročitate: Opšte uslove korišćenja foruma

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 08/23
2.8.2023 14:18:47   
flamingos
Stigao nam je i avgust.Da se upišem.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 08/23
2.8.2023 14:31:45   
IvanaSK RR
Ušli u avgust. Leto odmiče!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 08/23
2.8.2023 14:36:11   
Ana RR
Jao Iv, ja sam skroz zaboravila na teme user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 08/23
3.8.2023 7:53:43   
flamingos
Dobro jutro.Danas idemo na Srebrno jezero,pa na ručak.Da koristimo lepo vreme.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 08/23
3.8.2023 8:03:09   
Sanjica26 RR
Добро јутро. Анчи ја сам се удубила у писање, па и не знам који је дан. user posted image А ти би требало да знаш, јер ускоро треба да идете на одморuser posted image

Устала сам кад и мм. Он оде на посао. Доручковала сам, па сам се бацила на посао. Ручак имам. Евентуално да спремим колач. Можда будемо имали неке госте.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 08/23
3.8.2023 9:40:47   
Srecko47E
Pozdrav zene,nadam se da ste dobro.

Ja se po navici javljam iz kancelarije uz solju duplog espressauser posted image
Prodje odmor,a da ni trepnula nisam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 08/23
3.8.2023 10:40:47   
IvanaSK RR
Šta radite? Ja na poslu, maca u vrtiću, jedva ustaje ujutru mukica 😁. Bas mi je bude zao. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 08/23
4.8.2023 10:24:02   
flamingos
Dobar dan.Evo me u kuhinji.Pečem pijanog šarana(mm voli).Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 08/23
4.8.2023 14:12:48   
Srecko47E
Dobar dan zene,kod mene je radno.
Nadam se da ste dobro.

Saljem vam veliki pozdrav

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 08/23
4.8.2023 20:31:02   
IvanaSK RR
Ja sredjivala malo veš i sad cu da odmaram. Čak sam bila malo i u teretani, na traci. A napolju ne može da se diše danas.Gde nam je kata90? Kako je bebica? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 08/23
5.8.2023 8:57:28   
flamingos
Dobro jutro.Mašina pere,a ja ispijam dugu kafu i spremam doručak.Ivana,javiće nam se Kata.Zna da mislimo na nju.Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 08/23
5.8.2023 10:34:56   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja pijem kafu i gledam neki film. Da vidim sta danas treba raditi i koliko cu moci da odmorim 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 08/23
5.8.2023 18:57:04   
Kata90
Dobar dan,kod nas kisni dan bas bzv.Svratim ja tako svremena na vreme😊 Dobro smo,ja se vec vratila u normalu.Aleksej napunio mesec dana,u ponedeljak idemo na prvukontrolu.Sisa lepo,bas se ugojio ko mali gomboc je😊😁Moram paziti sta jedem,da nebi imao grčeve.Kuvam posebno za mm,i za sebe sta ću.I tako pripremamo se i za skolu polako,treba da stignu knjige i sveske dokupiti.....


_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 08/23
5.8.2023 20:10:41   
flamingos
Super Kato.Ljubi mališane i rastite zdravi i srećni.Da,sad će još malo škola.Nama su stigle knjige.Ostaje nam kupovina sveski i svega ostalog,garderobe...Ovde je nevreme,haos.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 08/23
6.8.2023 8:25:08   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da se pakujem za grad.Dete danas ide na rođendan kod drugarice.U utorak ima zakazanu kontrolu za protezu,pa se vraćamo u selo.Uživajte u nedelji.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 08/23
6.8.2023 12:36:46   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Srećan praznik svima. Ja slabo kuckam, ali čitam vas. Mada se slabo pise. Ja sam napravila malu pauzu, pa da pišem seminarski. Uživajte svi

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 08/23
6.8.2023 14:58:04   
Olga75
Ahoj mame! Ja sam uhvatila vremena da virnem i da se pohvalim još nečim. Elem, pustila sam Zvercicu da ide kod moje tetke u Kraljevo. Samu, autobusom. Stigla je kako treba a danas su išli u Maglič. Dobila sam prekrsne fotke user posted image . Dete zadovoljno, tetka zadovoljna- za brata ( on ih je vozio i pazio a sigurna sam da bi bio zadovoljniji da je vreme proveo sa devojkom user posted image ) n znm da li je user posted image
U svakom slučaju poraslo mi dete!
pozdravčić i uživajte sa decom user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 08/23
6.8.2023 21:02:02   
Ana RR
Hej Oldži user posted image user posted image pa zverčica je velika devojka, nema tu brige user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 08/23
6.8.2023 21:53:48   
IvanaSK RR
Dobro veče. Rastu deca, a nama će uvek biti mali ❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 08/23
7.8.2023 7:58:30   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,upravo tako-rastu deca,a za nas su uvek mali.Neka su živi i zdravi.Pijem kafu,pa odoh u nabavku.Danas dete da sredi radni sto,spakuje nove knjoge i odvojimo šta da se nosi za selo.Ja da sredim stan.Popodne da prošeta sa drugaricom do Lagune da kupi neke knjige.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 08/23
7.8.2023 9:22:11   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Olga, bravo za Mariju. I bravo za tebe.
Sad sam setila sestra i ja smo išle same busom u Metohiju kod bake. Sestra je bila srednja škola, a ja sam završila sedmi razred. Prosto ne verujem poznavajuci mamu da nas je pustila. user posted image

Moju T pakujem za more. Juče je imala probu za film koji sam pominjala ((mozda i nisam). Snimanje filma je kad se vrati. Ovih dana idem do Novog Sada da prespavam. Moram do matice srpske. Baš mi je u akciji ovo leto.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 08/23
7.8.2023 13:55:58   
IvanaSK RR
Sanjice, radno leto 😀.Maca treba da radi vežbe za kičmu i stopala pa treba da odemo da kupimo onaj balanseri za stopala i još neke sitnice. Valjda ćemo stići danas. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 08/23
7.8.2023 15:20:24   
Srecko47E
Zene pozdrav za sve,nadam se da ste dobro.
user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 08/23
8.8.2023 8:27:37   
flamingos
Dobro jutro.Loše sam spavala.Kičma me zafrkava.Pijem kafu i da završavam šta imam.U 14 h idemo na kontrolu za protezu.Ima zakazano Anđela i posle toga odosmo u selo.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here