|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Spiner
8.6.2017 7:40:23   
Sandricak
spiner
Nova igracka koju sca deca imaju... jedni kazu da smiruje i opusta nervni sistem, drugi su protiv....ali i dalje svi vrte spiner...
Juce sam isla u kupovinu nekih starcica za kucu i u radnji red kod jedne police
.. ja provirim kad ono svi biraju spiner...
Sta vi mislite o tome?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Spiner
8.6.2017 7:43:15   
Anck Su Nmaun
Prvo mi je bila onako bezvezna igracka, nista posebno ali naravno kad su svi poludeli i moja deca su trazila da imaju. Ujo im je kupio imaju 3-4 komada svetleci, sareni itd user posted image
Sinoc sam nesto bila nervozna pa sam ga vrtela...bas u momentu kad sam saopstavala muzu da sam ogrebala auto user posted image user posted image .. pa mozda je malo pomogao user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 8.6.2017 7:44:59 >

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Spiner
8.6.2017 7:43:41   
IvanaSK RR
Mislim da se toliki haos digao oko gluposti. Igracka ko igracka. Sin ima, ali ne vidim da mu je stalno u rukama. Uzme, provrti u ruci, ostavi i nastavi aktivnosti.
Nemam nista protiv. U stvari, ja nemam nista protiv bilo kakve igracke, tableta, crtaća... Sve dok je to u normalnim granicam.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Spiner
8.6.2017 7:44:27   
Anck Su Nmaun
Bas tako, ne vidim cemu tolika pomama... sto kazu obican lezaj user posted image al eto...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Spiner
8.6.2017 7:47:24   
Sanjica26 RR
T je trazila ali nije dobila. Nema potrebe da ima sve sto imaju svi. Odustala je kad sam joj objasnila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Spiner
8.6.2017 7:56:19   
Sandricak
Marko je jos pre dve tri nedelje trazio... a ja tada nisam pojma imala sta je to... kad sutradan na tv-u emisija o zavisnosti od nove igracke... kazu vrti se stalno vrte svi...i bunila sam juce, ali na jraju sam popustila pa je dobio..

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Spiner
8.6.2017 8:30:17   
Sanjalicaaa
Deca u kraju su poludela za tim. Iz istog razloga kao i Sanjica mu nismo kupili. Ne mora da ima sve što imaju i druga deca.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Spiner
8.6.2017 8:32:40   
Sanjica26 RR
Sanjalice, u toku casa samo vrte to. Ludim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Spiner
8.6.2017 8:39:26   
Anck Su Nmaun
Ja sam inace zabranila kupovinu igracaka, jer ih imamo previse. Al sam im rekla da skupljaju dzeparac pa kad nesto jako pozele da kupe..naravno ako ja odobrim . H je skupljala u svoj mali novcanik i ujo im dodao. To su sitne stvarcice nemam nista protiv.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Spiner
8.6.2017 8:39:32   
Sandricak
To su i pricali da svi po skolama to vrte... zaludjenost.

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Spiner
8.6.2017 9:31:02   
IvanaSK RR
Kod nas je učiteljica zabranila da donose u skolu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Spiner
8.6.2017 9:37:27   
Anck Su Nmaun
Evo i Vuki se sad igra sa Spinerom user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Spiner
8.6.2017 9:43:26   
Sanjica26 RR
Anck, nema veze sto su to sitne stvarcice. Nego sto se deca.zalude necim sto je aktuelno. Nista pametno u tome.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Spiner
8.6.2017 9:50:40   
Anck Su Nmaun
Potpuno te razumem...igracka od tri dana i cao. Ali hocu da kazem da mi trazi nesto sto je.skupo ili neku neboluzu od 3000 mogla bi da sanja..mislim be bih ni dopustila .
Kao sto rekoh poludeh od igracaka. I rekla sam da necu da ih kupujem .zato one imaju svoj mali stek ( oko 1000 din. Manje vise kojw skupe od kusura i slicno ...ne bi verovala koliko se nekad nakupi ) pa kupe kad nesto zele...naravno s mojim dopustenjem.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Spiner
8.6.2017 9:59:49   
IvanaSK RR
Znas kako, Stefanovi se zaludeli patikama od 16000 din, al to nece da dobije user posted image
Dobice ono sto mogu da priustim, i kad zasluzi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Spiner
8.6.2017 10:38:40   
emicaa
po meni cista glupost.za vikend u marketu klinci se razletili kao blesavi i vidim ih posle na kasi svi sa spinerima.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Spiner
8.6.2017 10:51:28   
Sanjalicaaa
mm u poslednje vreme narucuje G igracke sa Alija ili Ebaya za po 1$. Vi ne znate kakvo se slatko izigra sa tim, a jos bude unikatna igracka koju nema svako. Pa onda izadje napolje pa se menjaju, on njima to oni njemu spiner, i tako.


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Spiner
8.6.2017 10:52:06   
Sanjica26 RR
Emi,znaci i kod vas je aktuelnouser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Spiner
8.6.2017 11:23:41   
emicaa
Sanjice naravno da jeste user posted image
Dora vidjela u subotu i kaze hocu ja ovo,rekla sam da nece.Dovoljno gluposti ima i kuci jos joj to fali user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Spiner
8.6.2017 11:32:25   
jovicaa
Sto se mene tice glupost... Tražili ja se pravim blesava, dok još mogu..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Spiner
8.6.2017 12:01:25   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: jovicaa

Sto se mene tice glupost... Tražili ja se pravim blesava, dok još mogu..

Dok jos mozes :)
Meni je sin objasnjao tacno kod kojih Kineza ima, naravno, rekao i cenu. user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Spiner
8.6.2017 12:06:09   
Anck Su Nmaun
Ja to vidjam sad na svakom cosku..jos samo pekare i mlekare niau nabavile spinere user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Spiner
8.6.2017 13:33:58   
jovicaa
ja sam juce vrtela od jednog deteta, nije lose moram priznati. ali me svejedno nervirauser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Spiner
8.6.2017 13:38:29   
IvanaSK RR
Anck, tada ih je bilo samo kod Kineza ili neki original u trznom centru za 2000 din.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Spiner
8.6.2017 13:59:06   
choopa choops
Njunjali su dok nisu dobili, a kad su dobili, vrtjeli dva dana i sad ni ne znamo gdje je.
Kao i svaka igračka, bude aktuelno neko vrijeme, svi pokupuju i onda vise niko za to ne cuje.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here